Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69351) ferke72 válasza BobTail (#69350) üzenetére


ferke72
aktív tag

naprakész most is ezt írja :)

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#69352) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !
A realarm ébresztőt szeretném használni,wp-én kikapcsolt állaptban fog ébreszteni ?
Ha nem van olyan amely tudja ezt,ha igen melyik ?
Köszönöm.

(#69353) tomboy0013 válasza cattus (#69349) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mint lentebb említettem ezt már megcsináltam pár hónapja és ugyangy csipog a telefon. Egyéb megoldás?

Egyébként ha fóliát ragasztok a telefonra érdemes valamilyen folyadékot felhelyezésnél a kijelző meg a fólia közé rakni az egyszerűbb és pormentesebb felhelyezés érdekében, majd pedig kipréselni közülük? Utálom a fóliákat de olyan szinte karcolódik a kijelző, hogy inkább már teszek rá valamit.

(#69354) spiderpig820 válasza andrás47 (#69352) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nem fog ébreszteni.
Nincs olyan alkalmazás, ami ébresztene kikapcsolt állapotban.

4B

(#69355) hroberto válasza andrás47 (#69352) üzenetére


hroberto
veterán

Tedd repülő üzemmódba. Olyan mintha ki lenne kapcsolva.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#69356) Pikkolo^^ válasza netpeti98 (#69333) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nincsen.

(#69357) csizi90 válasza tomboy0013 (#69353) üzenetére


csizi90
aktív tag

A születésnapi értesítők Facebook calendar-ból jönnek, amik Facebook appból töltödtek át. Telón bemész a calendar-ba és kiveszed a Facebook-os szülinapok elől a pipát.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#69358) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Most kaptam a levelet hogy megszűnik az msn egészség és fitnesz. Nagyon nem örülök neki, mert ez és az időjárás az a két app, amit napi szinten használok.
Van rá valami alternatíva? Runtasticom van, de olyan program kéne kifejezetten, ami egész nap méri, hogy mennyit gyalogoltam összesen. Tehát pont ugyanerre az appra lenne szükségem.

(#69359) tomboy0013 válasza csizi90 (#69357) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kivettem a pipát a facebook-os születésnapi naptártól és bepipáltam az outlook-os naptárt. Ma délben meglátom működik-e. Köszi

(#69360) zsoltzsolt válasza lugosi (#69358) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Life Tracker Pro+
De nézd meg a leírást,hogy melyik Lumiakra jó, mert sokan azért pontozzák le, mert nem megy a telefonukon. Amúgy nagyon jó program

[ Szerkesztve ]

(#69361) StLui


StLui
veterán

Tettem memóriakártyát a telóba (XL) hogy tudom a HERE térképeket legalább átrakni rá? beállítottam mindenre, hogy ezentúl kártyára, de a telepített cuccon ez nyilván nem segít
Most egyet töltök le, kiváncsi vagyok hogy SD-re teszi-e
Még egy apróság, miért írt egyből foglaltnak 2GB-ot ahogy észlelte a kártyát?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69362) StLui válasza StLui (#69361) üzenetére


StLui
veterán

A tárterületsegédben csak törölni, vagy letölteni tudom a térképeket, eddig jutottam, csak a here maps és a térképek törlése segít?

És elnéztem 2MB foglalt, nem 2GB, bocsi! Így ez a kérdés tárgytalan. :B

Közben rájöttem, hogy az alkalmazásokat viszont át tudom helyezni, akkor gondolom valahogy megoldódik a térkép gond is (és közben azt hittem 640 topicban vagyok)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69363) hroberto válasza StLui (#69362) üzenetére


hroberto
veterán

Egyenlőre nem lehet a térképeket az SD-re pakolni. Volt egy alkalmazás amivel lehetett, de egy ideje már nem elérhető a Store-ban.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#69364) StLui válasza hroberto (#69363) üzenetére


StLui
veterán

Akkor szinte minden alakmazást át kell raknom az SD-re és úgy sem biztos, hogy elférnek a térképek ami most kell nekem? M.o, Ausztria, Németo., Franciao.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69365) jim bcs válasza StLui (#69364) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Törölj le mindent, SD kártya be, majd telepíts újra mindent úgy a legtisztább. Ezt egyszer kell végigzongorázni. El fognak férni a térképeid, plusz gps-nek ott a Copilot is.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#69366) StLui válasza jim bcs (#69365) üzenetére


StLui
veterán

miután megtörtént az áthelyezés, kiürült az egyéb mappa, és tényleg lett elég hely, köszi? Copilot az sokkal jobb mint a HERE? Nagyon szidják, és nincs állítólag magyar térképe!?

Köszi !

Hroberto: Neked is köszi!

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#69367) jim bcs válasza StLui (#69366) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nem jobb de nálam az is fent van és van Mo. hozzá, le tudod tölteni, 1 tetszőlegesen kiválasztott map ingyenes. Tesztelésre felteheted még a Mapfactort is.
Mo.-on elengedhetetlen a Traffi Hunter, valamint túrázáshoz a Navicomputer.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#69368) Kbali válasza jim bcs (#69367) üzenetére


Kbali
nagyúr

Itthon a waze az elengedhetetlen, márha nem lenne a wp vonal letojva...

(#69369) jim bcs válasza Kbali (#69368) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Én nem használom, tesztelésre ott az Egérút.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#69370) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Korábban valaki írta, hogy melóhelyén különböző AP van és csak a WP nem akar automatikusan vissza csatlakozni amikor másik AP hatókörébe ér. Nekem most 2 külön helyen, más gyártó általi routerre simán felcsatlakozott, nem kérte a jelszót.

(#69371) NoOne1976 válasza Pikkolo^^ (#69370) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nekem 3 különböző router van beállítva 3 különböző helyen, és mindegyikhez gond nélkül, automatikusan csatlakozik.

(#69372) Kbali válasza jim bcs (#69369) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én már több, mint 2 éve ezt használom, most kipróbáltam Ausztriában, Horvátországban, nem hagyott cserben.

(#69373) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

1020 alatt ha rámentem egy képre akkor mutatta, hogy "Open with ...". Most 930 alatt nincsen, mi lehet ennek az oka?

(#69374) zojjektum válasza Kbali (#69372) üzenetére


zojjektum
senior tag

Az egérútnak mennyire pontos a térképe ill. nagyon falja a mobilnetet?

(#69375) gyurkikrisz válasza Pikkolo^^ (#69373) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Lumia Camerával csináltad, vagy egyéb kamera appal? mert csak akkor mutatja

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69376) Pikkolo^^ válasza gyurkikrisz (#69375) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Lumia Camerával.

(#69377) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Bréking Elérhető az asztali Windows 10 végleges, magyar nyelven!

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#69378) Polllen válasza Zsoleszhun (#69377) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kapaszkodj, ez Windows Phone topik... Gondolom a 60 win10-zel foglalkozó topikot nem találtad meg...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69379) Zsoleszhun válasza Polllen (#69378) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Kapaszkodj, tisztában vagyok vele, gondoltam akinek a telefonján már fut a w10 az kipróbálná asztalin is.

¯\_(ツ)_/¯

(#69380) Polllen válasza Zsoleszhun (#69379) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mert akit az érdekelne, az szatyorban él & nem találja meg a többi topikban:D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#69381) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok. Egyik pillanatról a másikra szürke lett az FB messenger app ikonja a telefonomon, és nem tudok belépni sem, olyan mintha le lenne törölve, de áruházban azt írja, hogy telepítve. Ez hogyan fordulhatott elő? Más találkozott már ezzel?

(#69382) D1L1ZS válasza Stylerr (#69381) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Lehet hogy éppen frissül az alkalmazás, vagy épp biztonsági mentést készít a telefon. Ez idő alatt nem lehet használni bizonyos dolgokat.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#69383) SOAD19 válasza Pikkolo^^ (#69373) üzenetére


SOAD19
addikt

Egy hülye kérdés, nem csak kis méretű kép készítésére van beállítva?

(#69384) Pikkolo^^ válasza SOAD19 (#69383) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem, az 5+16-on van.

(#69385) erahurka


erahurka
félisten

Van 509 fotóm, amit nem hajlandó feltölteni OneDrive-ba a telefon. Korábbiakat es újabbakat felrakott, csak azt az egy-két napot nem csinálja. Galéria jobb felső sarkában megjelenik a szám, de ha rábökök azt írja nincs folyamatban feltöltés. Mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#69386) Stylerr válasza D1L1ZS (#69382) üzenetére


Stylerr
addikt

Újraraktam az appot, viszont azóta ha írnak nincs ott a lezárt képernyőn a kis messenger ikon, mellette pedig az a szám ami jelzi, hogy hány ismerősöm írt. Ezt hogyan tudnám megoldani, hogy ismét ott legyen az ikon?

[ Szerkesztve ]

(#69387) Kbali válasza zojjektum (#69374) üzenetére


Kbali
nagyúr

Fogalmam sincs, én nem használom

(#69388) cigam válasza erahurka (#69385) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Van elég hely? Nincs letiltva mobil adatátvitel?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69389) Kbali válasza Stylerr (#69386) üzenetére


Kbali
nagyúr

Applista, hosszú nyomás, kitűzés a kezdőképernyőre

(#69390) Clemi


Clemi
veterán

Valaki súgjon már légyszi, hogy most milyen linken lehet elérni a WP alkalmazás boltot böngészőben, mert egyszerűen nem találok oda. Valami katyvasz store jön be, ahol keverve vannak a PC-s és a WP alkalmazások, csak épp a korábbi WP alkalmazásoknak csak a töredéke listázódik.
A windowsphone.hu oldalról átdob a microsoftstore.com oldalra, ha az alkalmazások+játékok menüpontra kattintok. :W

[ Szerkesztve ]

(#69391) m1lan válasza Clemi (#69390) üzenetére


m1lan
őstag

[link]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#69392) Clemi válasza m1lan (#69391) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi!

(#69393) Clemi válasza m1lan (#69391) üzenetére


Clemi
veterán

:W Windows 10 alól ez sajna nem működik. A WP-s alkalmazásoknál azt hiszi, hogy a PC-re akarom telepíteni és közli, hogy nem működik az eszközömön :(

(#69394) erahurka válasza cigam (#69388) üzenetére


erahurka
félisten

Van elég és WiFi-ről menne a feltöltés.

(#69395) Stylerr válasza Kbali (#69389) üzenetére


Stylerr
addikt

Már ki van tűzve, de lezárt képernyőn nem mutatja továbbra sem.

(#69396) Clemi válasza m1lan (#69391) üzenetére


Clemi
veterán

Valami gond lett az áruházzal? Másnak is ilyen?

Konkrétan én ezt látom Windows 8.1 alól Chrome bőngészőben. Sehol egy telepítés gomb :F :F

(#69397) chipesz válasza Stylerr (#69395) üzenetére


chipesz
őstag

Persze hogy nem mutatja, hisz ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy ki van-e tűzve.
Itt tudod beállítani:
Beállítások•Zárolási képernyő•Értesítések csoport•Gyors állapotadatokat mutató alkalmazások. Ha itt valamelyik plusz jelre rákoppintasz, akkor kiválaszthatod a Messenger-t.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#69398) gyurkikrisz válasza Clemi (#69396) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

azt kiszedtek emlekeim szerint. valaha is mukodott az valakinek? nekem soha, csak emailt küldött :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69399) chipesz válasza gyurkikrisz (#69398) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem szinte mindig működött a régi Store-ban, csak akkor nem, ha a telefonon nem volt internet.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#69400) TCSZ


TCSZ
senior tag

Sziasztok!
Lehet, hogy már volt szó benne a topikban. Egy ismerösömnek független teloja van, de a pontos típust nem tudom. Szokott visszahívott küldeni nekem. Ami nálam nem fogadott hívásként jelenik meg. Viszont ilyenkor nincs hangjelzés. Ezt hol tudnám beállítani? Az ismerösöm anyukájának a telefonjánál ilyenkor van hangjelzés. Szóval nálam van a bibi. Én Vodás vagyok. Ez nem tudom mennyire számít.
Köszönöm a segítséget! :R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.