Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4625) btudos válasza Barthezz2 (#4620) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nagyon jól összefoglalja a WP7 pályafutását, és a MS töketlenkedését.

Nekem ami a legjobban fáj a Microsoft ténykedésével kapcsolatban, hogy hiába tették bele azokat a dolgokat, amiket a nagyközönség hiányolt (mass storage, bt file transfer pl.), egy rohadt böngészőt nem sikerült csinálni, ami képes megjegyezni a jelszavakat, vagy egy híváslistát, ahol nem szerepel minden kontaktom 60-szor, csak a legutóbbi aktivitására bökve jönnek elő egyesével az események. És a legfájóbb az egészben, hogy k**vára látszik a WP8-on, hogy egy király rendszert hoztak össze, és én imádom, mert amiket most nem tud, azt a WP7 se tudta, és nem létfontosságú dolgok ezek, csak az ilyen apró bakikon sokak szemében elúszik az egész. Főleg hogy ezek olyan dolgok, amiket egy Microsoft szintű cégnek simán tudnia és látnia kéne, és mégis itt vagyunk..

Mindezekkel együtt azt mondom, hogy sírni fog az, aki visszavált droidra úgy, hogy a hiányosságokkal együtt szereti a WP-t. Én kényszerből megléptem, de képtelen voltam megszokni, pedig adtam neki időt. Rendben, csak egy Ray volt, de egy One X-en ugyanazok a baromságok zavartak volna (a sebességével normál esetben pont nem volt gondom). Szóval így, WP7, Android és WP8 tulajként azt tudom mondani, hogy hiába csalódtunk sokan a MS-ban, hogy tök evidens dolgokat nem képes belerakni a rendszerbe, akkor is a WP8 a legjobb választás nekünk (próbáltam i5-öt, One X-et, One S-t, Xperia T-t mielőtt elmentem és megvettem a 8X-et). Aki képes együtt élni a WP7 butaságaival, annak a WP8 is csak előrelépést hozna.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.