Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41851) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv!

Ebben a topicban írtam egy kérdést egy lumia 710 c101002e hibájával kapcsolatban. találtam rá megoldást, de valamiért nem akarja kivitelezni a windows phone support tool. Ha valaki venné a fáradtságot, és elolvasná, azt nagyon megköszönném! Nem akarom ide beidézni mindet!

[ Szerkesztve ]

(#41852) hülyegyerek válasza Pttypang (#41850) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Vagy fejl.eln. (fejlesztői előnézet jó magyarosan, ill. Nokiásan) :)

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#41853) Pttypang válasza hülyegyerek (#41852) üzenetére


Pttypang
veterán

Telepítetted a fejelt? Vagy megfejelted a telefonodat? Fejelt a telód? ;]

Everybody lies.

(#41854) Pikkolo^^ válasza csaba1203 (#41843) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az asztali gépen is 8.X-nek kell lennie és akkor szinkronizálja amit szeretnél.

(#41855) hülyegyerek válasza Pttypang (#41853) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Mégjobb. Mit nekünk romolás, mi wépések fejelünk ezerrel :DDD

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#41856) Partyface007 válasza btudos (#41830) üzenetére


Partyface007
őstag

nekem azért érezhetően jobban merül 8.1-el mint anno 8.0-n pedig nincs se facebook se egyéb közösségi alkalmazás... csak a viber meg postafiókok... (ugyanolyan felhasználással kb 10-15%)

annak akinek nagyon merül úgy hogy nem fut mondjuk a facebook és egyéb ilyenek próbálta már kiikapcsolni a location-t?

mert én azt pl. csak akkor kapcsolom be ha kell (navihoz illetve ha akarom hogy a fényképnél legyen hely... )

(#41857) Rob700


Rob700
senior tag

Mennyire vagytok megelégedve a Bing időjárás app-al?

iPhone 12 128GB Black 

(#41858) Alexios válasza Rob700 (#41857) üzenetére


Alexios
veterán

engem egy picit megbántott a múltkor, szóval megsértődtem rá

(#41859) Melack


Melack
veterán

A Developer Preview kapcsán lenne egy kérdésem: ha én egy olyan appot szeretnék, amit csak magamnak akarok (családi dolgok lennének benne), és azt a honlapon megcsinálom, akkor azt hogyan tudom a telefonomra letölteni? Mert publikálni azt olyan formában nem szeretném.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41860) hülyegyerek válasza Rob700 (#41857) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szerinte ma sütött a nap Győrben, közben meg másfél óráig szakadt a jég. Szóval nem annyira.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#41861) WinPho válasza Rob700 (#41857) üzenetére


WinPho
senior tag

Én meg vagyok vele elégedve. Bár múltkor a kicsit felhős szomorkás időre vihart írt frissítés után is. Vannak hülyeségei. :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#41862) Technocool


Technocool
csendes tag

Sziasztok! Nem tudtok olyan alkalmazást a Lumia 520-ra amivel meglehet nyitni a "pkpass" kiterjesztésű file-t?
Lényegében ez olyan mint az Iphone "PassBook"' Mivel érdemes az ilyen kiterjesztést megnyitni?

(#41863) ilgatto válasza hülyegyerek (#41860) üzenetére


ilgatto
tag

Az időjárás alkalmazásoktól kár bármit is várni, a hőmérsékletet még úgy ahogy jól mutatják, de hogy süt-e a Nap vagy zivatar van-e, azt sosem lesz pontos.
Győrben nincs meteorológiai észlelés, a legközelebb Péren a repülőtéren van.
Így ha Győrben vagy, akkor azt fogod látni, amilyen idő Péren van.
Az pedig gondolom köztudott, hogy zivatar esetén előfordulhat, hogy az egyik faluban esik, a másikban pedig süt a Nap.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#41864) Alexios válasza Technocool (#41862) üzenetére


Alexios
veterán

(#41865) Bogyó bá' válasza ilgatto (#41863) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Miért nem teszed fel az ingyenes Időképet? Annak pontosak a térképei, igaz, hogy meg kell nyitni az alkalmazást.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41866) Slimbie válasza Alexios (#41864) üzenetére


Slimbie
tag

Ez nagyon zsír 😂

Nokia Lumia 820

(#41867) pzstm


pzstm
titán

18:00-tól Joe Belfiore Reddit-en AMA session-t tart.
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41868) Воланд válasza pzstm (#41867) üzenetére


Воланд
titán

szvsz ugysem fog semmi uj dolgot irni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41869) pzstm válasza Воланд (#41868) üzenetére


pzstm
titán

max rákérdek, hogy mikor jön a WP9 meg hogy a Lumia 520 frissíthető lesz-e ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41870) Oppenheimer válasza pzstm (#41869) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kérdezd meg, hogy nem haragszik-e meg, ha nyáron LG G2-t veszek. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41871) pzstm válasza pzstm (#41869) üzenetére


pzstm
titán

erről lemaradtam:

[–]seniorpolecat9 [score hidden] a minute ago

Will next major update WP9 available to existing devices? or we will see again fiasco of wp7.8?

Illetve:
[–]InYourSpaghettiFace [score hidden] a minute ago

Hi thanks for doing this Ama!

My question is, when is ther the next wp 8.1(.1) update and what will be the new features

mondjuk GDR1,2-t ígértek idénre, nem tudom hogy gondolták,,, arra lehet kíváncsi lennék

vajon mire gondolt? :D

Hello , nice job , dont you think that European customers are getting less love from windows phone?

:DD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41872) junior11 válasza Oppenheimer (#41870) üzenetére


junior11
veterán

Biztosan bevágja majd a durcit :D :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#41873) pzstm


pzstm
titán

You mentioned Skype and FB -- on Skype, we have new version in development that our team (and me) have been using and it certainly helps with perf-- we'll keep going-- and on facebook, we've been working with FB on an update to that app too, targeted for the June timeframe - this update brings improvements to perf, having full-width photos in the newsfeed, and seeing photos & comments at the same time.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41874) Freddycom válasza btudos (#41844) üzenetére


Freddycom
őstag

Ömlesztve szinkronizálja vagy ami gépen mappába van rendezve, az telefonon is abban lesz? Megtartja a könyvtárszerkezetet?

(#41875) Pikkolo^^ válasza Freddycom (#41874) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Megtartja a szerkezetet.

(#41876) Воланд válasza pzstm (#41873) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41877) mukibuci válasza pzstm (#41873) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

blabla dolgozunk néhány dolgon, amit már 3 évvel ezelőtt be kellett volna fejeznünk, blabla ha majd egyszer kész lesz, akkor nagyon jó lesz, blabla stay tuned :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41878) Воланд


Воланд
titán

a hivatalos wp oldalra ma kikerult a 8.1 leirasa. gondolom a htc-k nemsokara meg is kapjak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41879) mukibuci válasza Воланд (#41878) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

windows phone insider spamben is már is your nokia lumia ready for the 8.1 update a szalagcím

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41880) Alexios válasza mukibuci (#41877) üzenetére


Alexios
veterán

najó de mit mondjon szerencsétlen, haha a 8.1 csak egy vicc volt, itt a wp9, amiben benne van minden amit a uservoices oldalon kértek és még több, tegnaptól elérhető? :D

(#41881) mukibuci válasza Alexios (#41880) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah ja, semmi se jó. eddig shut up and ship volt, mindenki belelovalta magát, hogy milyen kurvajólesz, aztán mégse, most meg nyilatkoznak orrba-szájba, hogy milyen kurvajó lesz, oszt' mégse :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41882) Воланд


Воланд
titán

"because we found through usability testing quite clearly that NEW USERS to our platform sometimes had a hard time finding games.. so we chose to optimize for these new users."

egyem a szivuket. akkor tudnek ehhez meg javasolni egy - ket dolgot. az osszes app csempeje alapertelmezetten keruljon ki, mert az app listben nehez megtalalni. sot a settings menu osszes eleme is keruljon ki. meg a dokumentumok is, mert egyesek azokat sem talaljak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41883) KunEmber válasza Воланд (#41878) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nokiásoknak van már dátum?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#41884) Воланд válasza KunEmber (#41883) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

szerk.: es nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41885) KunEmber válasza Воланд (#41884) üzenetére


KunEmber
senior tag

Jogos ;]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#41886) Alexios


Alexios
veterán

Developer preview is NOT final.. there's client-side software fixes we're still making, when UPDATES go out to existing phones they will come with "BSP" (low-level phone firmware) updates from the OEMs... and the Services (cortana) are continuallyl getting improved. SO.. when you get an official update or buy a new phone, it'll be more polished than what you folks have now.

(#41887) kcsa válasza Alexios (#41886) üzenetére


kcsa
veterán

630 már napok kérdése és elvileg kapható. Arra már van végleges 8.1+cyan? Valaki emlíette hogy fogott a kezében 930-at - azon is cyan van már?

(#41888) pzstm válasza kcsa (#41887) üzenetére


pzstm
titán

yep. De Proto volt a masina is és nem végleges volt a Cyan sem ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41889) catroot válasza Rob700 (#41857) üzenetére


catroot
veterán

Én annyira, hogy kukáztam is most már a francba.

Az egy dolog, hogy szinte mindig felhős időt mutat. De ha esetleg valami csoda folytán átvált másra, az elég nagy baromság (legutóbb pl. jégeső volt szerinte).

Szóval sajna elég silány.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#41890) pzstm


pzstm
titán

*** YES *** We are doing a File Manager for WP8.1! I know a LOT of you are looking for this (thanks for the tweets, I've read them all). In fact, I've been running a build of it on two of my phones for the last week or so and it's getting to pretty good shape.

Here's what it looks like: http://imgur.com/a/hvqGD#nRuOFXp

We are expecting to get it into the store HOPEFULLY by the end of May.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41891) Воланд válasza pzstm (#41890) üzenetére


Воланд
titán

kepek

es megint egy ilyen faszsagra megy el az ido. :(((

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41892) pzstm válasza Воланд (#41891) üzenetére


pzstm
titán

most már akkor okostelefon lesz???? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41893) Воланд válasza pzstm (#41892) üzenetére


Воланд
titán

egyetlen egy dolog miatt lesz jo. talan, vegre igy 2014-ben kepes lesz arra a wp, hogy ha tobb dokumentumot akarok egy emailben elkuldeni, akkor ezt majd meg tudom tenni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41894) pzstm válasza Воланд (#41893) üzenetére


pzstm
titán

nekem is ez ugrott be elsőre...hiszen van már file picker is ugyebár... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41895) Воланд válasza pzstm (#41894) üzenetére


Воланд
titán

amit beletehettek volna az email alkalmazasba.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41896) Karma válasza Воланд (#41891) üzenetére


Karma
félisten

Miért lenne faszság? Nagyon nagy lyukat tömnek be ezzel szerintem :U
Az email appot meg csak újra kell írniuk.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#41897) Воланд válasza Karma (#41896) üzenetére


Воланд
titán

csupan nem ertem, hogy ha a kepeknek, videoknak, dokumentumoknak megvan a sajat hubjuk, akkor minek kell mappazgatas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41898) Rob700 válasza WinPho (#41861) üzenetére


Rob700
senior tag

Nekem is azt írta, hogy felhős közben meg szakadt az eső, sőtt az órákra lebontott áttekintésben sem mutatott esőt csak este 18-19h környékén, amikor már bőven Elment az eső...

iPhone 12 128GB Black 

(#41899) kcsa válasza Karma (#41896) üzenetére


kcsa
veterán

"csak". Eddigi tapasztalatok alapján pár év is lehet :DDD

(#41900) junior11 válasza Rob700 (#41898) üzenetére


junior11
veterán

Nekem a Windows 8.1-ben is hasonló a helyzet :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.