Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) Zoli133 válasza kezman (#41100) üzenetére


Zoli133
őstag

Nekem ott van magyar régiónál is a lehetőség onedrive kiválasztására.

szerk: De magyartlanra sikerrült ez a mondat...

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#41102) Integrale válasza Oppenheimer (#41099) üzenetére


Integrale
veterán

Akkor a GDR1-et már le is tudták :DDD

Kezman: nem hiszem, hogy egy ilyen funkciót bizonyos régiókra korlátoznának. De állítsd át US-re és próbáld meg úgy.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#41103) Dave™ válasza kezman (#41100) üzenetére


Dave™
nagyúr

Akkor még egyszer, mert szerintem félreérted: bemész a képekhez a telefonon, kijelölsz egyet vagy többet, alul van egy megosztás nevű gomb, arra rányomsz, felhozza a vonatkozó alkalmazásokat, ott ráböksz a onedrive-ra és kész. Persze csak akkor megy, ha friss a onedrive. Nekem magyar régióval is tudja.

(#41104) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nekem nincs ilyen lehetőségem a képeknél :S ez kifejezetten bosszantó.

(#41105) Integrale


Integrale
veterán

OneDrive

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#41106) BiP válasza Dave™ (#41103) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem nincs, nem is frissült tegnap. A vicces, hogy 10perce rákerestem Storeban, nem is jelölt One-Drive-ra frissítést. Most újra rákerestem, most meg igen :)

szerk: meg is jelent a Onedrive a megosztási lehetőségek között.

[ Szerkesztve ]

(#41107) kezman válasza Integrale (#41102) üzenetére


kezman
őstag

Ok én voltam a láma, a felsorolások közt kerestem, azta bolhafasznyi kör alakú megosztást középen nem vettem észre, felkaptam a hemüjeget , na kösz a segítséget és bocs hogy béna volltam :W

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#41108) Bogyó bá' válasza BiP (#41106) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na ugye! :P

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41109) neooen


neooen
aktív tag

Erről beszéltek [link] , vagy ez 8.0-n eddig is volt?!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#41110) Dave™ válasza neooen (#41109) üzenetére


Dave™
nagyúr

Hasonlóról, a 8.1-ben alapból nem tudott feltölteni a képekből a onedrive-ra, viszont a megosztás funkción keresztül a frissített onedrive appal most már megy. A funkció lényegében ugyanaz, csak most már moduláris a megoldás, korábban pedig bedrótozott volt. A végeredmény kb. ugyanaz, csak a mostani rugalmasabban alakítható.

(#41111) hroberto


hroberto
veterán

Nem állt szándékomban már visszatenni a 8.0-át a 920-amra mert nagyon tetszett a 8.1, de most úgy áll a helyzet, hogy "kényszerűségből" 8.0-ás telefonom van megint. Ugyanis sikerült széttörnöm a 920 kijelzőjét. A javítás 42k lett volna. Jött egy lehetőség és korrekt áron el tudtam adni a törött telefont, és a javítás költségével megtoldva sikerült vennem egy zsír új 925-öt. Igaz swap-olt a telefon, és emiatt nincs két év garancia rá, csak szűk egy, de annyi baj legyen.
Szóval ezen a 8.0 van, természetesen rá akartam tenni a 8.1-et, de időhiány miatt elhalasztottam. Így használat közben feltűnt, hogy gyorsabb a 925 a 8.0-val, mint a 920 volt a 8.1-el. Gondolom nem maga a telefon gyorsabb, mivel tudtommal a SoC ugyanaz, hanem maga a rendszer az ami gyorsabb.
Hogy konkrét példát említsek a 920-on 8.1-en a kapcsolatok megnyitásakor minden alkalommal egy fél másodperc betöltés... volt. A 925-ön nincs ilyesmi.
Aztán a merülés, és a melegedés. 920-on (8.1) úgy tűnt helyreállt az akku. Igaz is volt ez a készenléti állapotra, de most, hogy kezemben a 925 (8.0), nyilvánvaló, hogy gyakorlatilag bármely alkalmazás használata erőteljesebben meríti az akkut 8.1 alatt. És egy sima Explorer vagy Messsenger használata is gyakorlatilag felmelegítette a telefont 8.1 alatt, ami 8.0 alatt egyáltalán nem olyan feltűnő.
Szóval én azt hiszem maradok még egy darabig a 8.0 mellett remélve, hogy hamarosan megoldják ezeket a problémákat (is).

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#41112) TheZukker


TheZukker
tag

Mai nappal meguntam, hogy minden második app nem elérhető Magyarországon. Hogyan lehet régiót váltani, és mik az ezzel járó következmények, illetve UK-ra vagy US-re érdemesebb váltani?

(#41113) Bogyó bá' válasza TheZukker (#41112) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igazad van, keményíts be! :DDD US a Te régiód!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41114) TheZukker válasza Bogyó bá' (#41113) üzenetére


TheZukker
tag

Tényleg idegesítő. :DD :DD

(#41115) legiaap
De az elérhetőek közül csak ott van a legtöbb nem?

[ Szerkesztve ]

(#41115) legiaap válasza Bogyó bá' (#41113) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem mintha ott annyival több lenne.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#41116) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nyomkodtam 1 órán keresztül egy z1 compactot es se nem gyorsabb, se nem smoothabb az oreg 920-nal. Eyecandy factora meg sokkal rosszabb.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41117) Воланд


Воланд
titán

Microsoft morphs into a hardware giant with Nokia deal completion

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41118) emvy válasza Oppenheimer (#41116) üzenetére


emvy
nagyúr

Nemtom, en most visszacsereltem a 8X-et a 920-ra, es valami miatt imadom ezt a telefont. Csak a 8.1-es akkuido-problemak jelen vannak.

while (!sleep) sheep++;

(#41119) Bogyó bá' válasza Воланд (#41117) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem értem ezeket az Android alapú sz*rokat főleg most, hogy a WP oprendszer ingyen van.... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41120) Oppenheimer válasza Воланд (#41117) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Oda az eddig 30% körüli profit marginnak...

IBM meg pont az ellenkező irányba megy. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41121) Blyan válasza Oppenheimer (#41120) üzenetére


Blyan
félisten

Csak a különbség az, hogy az IBM más hw szegmensben mozgott és azokat valóban nem is éri meg tartogatni.
Bár a kékek most amúgy is éppen szopóágon vannak... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41122) Oppenheimer válasza Blyan (#41121) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Tokmind1 milyen hw szegmens, semmilyen hw-ben nincs annyi penz, mint a szoftverben.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41123) Blyan válasza Oppenheimer (#41122) üzenetére


Blyan
félisten

Viszont semmilyen HW szegmens nem szárnyal annyira, mint a Smartphone/Tablet szelet.

De arra azért tényleg kíváncsi vagyok, hogy miként fogják migrálni azt a rengeteg Nokia cuccot.
És hogy mennyire fogja lerántani az eredményeket a hw gyártás. :) :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41124) Oppenheimer válasza Blyan (#41123) üzenetére


Oppenheimer
veterán

"Viszont semmilyen HW szegmens nem szárnyal annyira, mint a Smartphone/Tablet szelet."

Ja, ha applerol, vagy samsungrol beszelunk. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41125) Blyan válasza Oppenheimer (#41124) üzenetére


Blyan
félisten

Ilyen formában ez mindegy, a Samsung és az Apple-n kívül nem is nagyon van cég, aki bírná ezt a tempót lóvéval...
Eddig legalább is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41126) mukibuci válasza Blyan (#41125) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ebbe roppan majd bele az ms, és eljő a linux éve

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41127) Blyan válasza mukibuci (#41126) üzenetére


Blyan
félisten

Erre várunk évek óta, a sok barom meg siratja a Nokiat, pedig itt megoldás a gondjaikra. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41128) moleculez válasza hroberto (#41111) üzenetére


moleculez
veterán

Kb Ugyanez volt nálam is, csak a 925-t cserélték 925-re garisan és én sem raktam vissza a 8.1-t. Pár funkció azért hiányzik, de az akkuidő kárpótol.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#41129) Partyface007 válasza mukibuci (#41126) üzenetére


Partyface007
őstag

tudtommal még egyik linux/unix disztribució vagy vállalat se kínál olyan komplex megoldásokat mint a Microsoft :-)

ezt a Linux évét meg hagyjuk már 10 éve minden év a Linuxé azt igazából sose jön el :-)

Apple meg a Samsung is a mobilitás miatt fejlődik ekkorát és tény hogy MS későn reagált erre de 1x ennek is vége lesz és akkor kipukkan a lufi

(#41130) Blyan


Blyan
félisten

Na, már a Nokia Beta Labs is küldte a maga tájékoztatóját, szóval végre teljesen befejeződött a felvásárlás.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41131) moleculez


moleculez
veterán

Na láttam WP Centralon, van már 2 file Manager 8.1-hez. Jó lesz ez😊

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#41132) emvy


emvy
nagyúr

Jah, azert ez botrany.

while (!sleep) sheep++;

(#41133) SpongyaBob válasza emvy (#41132) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Attól függ hogyan használtad a telefonodat. Ebből ez nem derül ki. Ha egyfolytában játszottál akkor tök normális :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#41134) mrhitoshi válasza SpongyaBob (#41133) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Alig csinálok valamit és merül, mint a Titanic.... :U

PS4

(#41135) Воланд válasza mrhitoshi (#41134) üzenetére


Воланд
titán

ennyi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41136) mrhitoshi válasza Воланд (#41135) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Pedig úgy tűnt, hogy tényleg megjavult, de nem... Ma megint hozta a formáját, és ezt csak tetőzik a brutális akadások.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#41137) gyurkikrisz válasza Воланд (#41135) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

En abszolut szarok ra, hogy mennyit fogyaszt, ha kell feldugom toltore es kesz. Reggel 7-tol delutan 3-ig kibirja, utana meg akkor toltom amikor akarom.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#41138) Dave™ válasza emvy (#41132) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kérdés milyen használattal. Nekem reggel 7:30-tól éjfélig megy le kb. 40-50-60%-ot, használattól függően. Email szinkronizáció, skype üzenetek, kevés telefon, meg a státuszfrissítések mennek leginkább. Persze ez még mindig nem 8.0-ás szint, de sokkal jobb mint volt. Reméljük a Cyan javít rajta. Vagy valami patch.

(#41139) mrhitoshi válasza gyurkikrisz (#41137) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Jó neked. Én sajnos reggel fél 7-től délután 4-5-ig nem vagyok töltő közelében, és nem akarom, hogy már délután 3-kor 20%-ot mutasson a telefon. Ráadásul ha otthon vagyok, akkor sem vagyok sokat otthon. Mindig megyek valahova, szóval ez így vállalhatatlan számomra.

PS4

(#41140) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Nekem a HR helyrehozta.

(#41141) emvy válasza Pikkolo^^ (#41140) üzenetére


emvy
nagyúr

Tenyleg, HR-t hogy kell L920-on csinalni?

while (!sleep) sheep++;

(#41142) Pikkolo^^ válasza emvy (#41141) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Beállítások, névjegy, telefon alaphelyzetbe állítása.

(#41143) mukibuci válasza emvy (#41141) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ugyanúgy, mint a 8X-en :P (beállítások, névjegy, alaphelyzet)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41144) emvy válasza mukibuci (#41143) üzenetére


emvy
nagyúr

Ah, ti ezt nevezitek HR-nek. Ertem.

while (!sleep) sheep++;

(#41145) mukibuci válasza emvy (#41144) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ugyanazt csinálja, ha a gombokat nyomkodod, mintha a menüben keresnéd meg :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41146) Bogyó bá' válasza emvy (#41144) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha nincs rá elkerülhetetlenül fontos okod, akkor ne csináld, mert egy fél napod el fog menni azzal, hogy mindent a helyére pakolsz újra, és ráadásul semmi nem fog változni... ...bár itt a hétvége, ráérsz... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41147) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

HR és minden egyéb ide vagy oda, merül ez, mint a Titanic: direkt nem használtam ezt a készüléket a kedd reggeli töltőről lehúzás óta (illetve max. napi 5 percet), és 3 nap 9 órát bírt készenlétben, most feküdt ki éppen. Eddig ugyanezen használat mellett 7 nap volt a rekordom.

Mobilnet OFF, GPS OFF, WiFi ON, háttérben alig fut valami (levelezés, naptár, időjárás app)

Pont fele annyit bír, mint a frissítés előtt, ez igaz arra is, ha rendesen használom, gyilkolászom.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41148) kezman válasza Bogyó bá' (#41147) üzenetére


kezman
őstag

Ennyi erővel el is adhatnád és kommunikálnál füstjelekkel, az nem kerül ennyibe :DD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#41149) Bogyó bá' válasza kezman (#41148) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Kíváncsi voltam, na! A zsebemben a céges butatelefon, és PC előtt ülök napi 15 órát, a kommunikációs igényeimet meg bírtam oldani... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41150) szutyis válasza kezman (#41148) üzenetére


szutyis
tag

Besírtam :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.