Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) Pttypang válasza Giovan! (#41250) üzenetére


Pttypang
veterán

A 630 elbírja majd a wp9et?

Everybody lies.

(#41252) Bukk900 válasza Giovan! (#41250) üzenetére


Bukk900
őstag

Majd eljátszák azt amit a wp7-nél, az új szoftver csak négy magon futhat és máris meglőtték az összes wp8.0-ast.
woland_y2k: igen, csak nekem tul gyors ez az 1-2 éves ciklus.

[ Szerkesztve ]

(#41253) Воланд válasza Bukk900 (#41252) üzenetére


Воланд
titán

azert azt tenyleg ne varjuk mar, hogy a vegtelensegig fogjak tamogatni a keszulekeket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41254) Pttypang válasza Воланд (#41253) üzenetére


Pttypang
veterán

De van egy 610em.. nemlehetne?.... :DDD

Everybody lies.

(#41255) Bukk900 válasza Pttypang (#41254) üzenetére


Bukk900
őstag

Nekem is, a kisfiam játszik vele! :)

(#41256) Pttypang válasza Bukk900 (#41255) üzenetére


Pttypang
veterán

De ez csak az enyém :B

Everybody lies.

(#41257) btudos válasza Pttypang (#41256) üzenetére


btudos
Topikgazda

A "dragaszag". ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#41258) Pttypang válasza btudos (#41257) üzenetére


Pttypang
veterán

Az az n78 :)

Everybody lies.

(#41259) btudos válasza Pttypang (#41258) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ezzel volt szerencsem hajitoprobat vegezni (egyik ismerosom kezeben elhalt a szerkezet, en meg elkertem "jatszani"), kezreall, jol dobhato keszulek, szepen szall. :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#41260) Pttypang válasza btudos (#41259) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem egy gyakori szerkezet Mo-n.

Everybody lies.

(#41261) btudos válasza Pttypang (#41260) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem veletlenul landolt nalam, azelott nem lattam ilyet. :N

Ebresztoora bug sajnos letezik, ma a 6:55-os ebresztomet 7:18-kor tolta a kepembe csak ugy restart (szandekos volt) utan. :(

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#41262) Giovan! válasza Pttypang (#41251) üzenetére


Giovan!
addikt

Jó,feltételes módban...Csak gondolom annak is lessz 18 hónap terméktámogatása,vagy nem? Vagy a wp7-es tragédia megismétlödik?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#41263) Pttypang válasza Giovan! (#41262) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért én nem nevezném tragédiának, köszöni szépen a 7.8, teljesen boldogan üzemel :DDD

Igaz, mióta felmerült bennem a 625, azóta a 800 beköltözött a szervízbe.. oh, miért is nem értettem meg hamarabb az érzéseit? :O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#41264) Giovan! válasza Pttypang (#41263) üzenetére


Giovan!
addikt

:DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#41265) tomboy0013 válasza Giovan! (#41262) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem az a tragédia ha nem támogatják a rendszert hanem az ha a frissítések miatt használhatatlanná válik a telefon, lásd WP8.1
Jut eszembe valaki tud linkelni egy egyszerű leírást arról, hogy hogyan lehet visszarakni a 8-at mert egyszerűen érthetetlen számomra miért merül és forrósodik ennyire a telefonom, meg az is hogy miért kellett kiherélni a rendszert...

[ Szerkesztve ]

(#41266) Pálin(t)ka válasza tomboy0013 (#41265) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Le volt írva a PFD-ben, hogy ha felrakod a 8.1-et, akkor annak is vállalnod kell a következményét, hogy nem tudod visszarakni a 8.0-t.

(#41267) Воланд válasza tomboy0013 (#41265) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41268) tomboy0013 válasza Pálin(t)ka (#41266) üzenetére


tomboy0013
veterán

De olvastam itt régebben hogy vissza lehet tenni Nokia Care Suite-val, csak mivel nem vagyok egy nagy műszaki guru gondoltam valaki linkelhetne egy leírást róla, mert ki tudja már hány oldallal hátrébb írhatták.

(#41269) kezman válasza tomboy0013 (#41265) üzenetére


kezman
őstag

Én így csináltam

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#41270) polonic válasza Воланд (#41231) üzenetére


polonic
félisten

Milyen bérenc vagy te? Én, a lassan sőtét oldalra álló, jobban tudom nálad? :D

(#41271) tomboy0013 válasza Воланд (#41267) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszi.
(#41269) kezman: Neked is =)

Még vagy 2 feltöltési ciklust kivárok hátha javul, mert csináltam most egy HR-t úgy hogy az alkalmazásaimat is manuálisan tettem vissza nem mentésből. De ha ezután is szar marad, akkor visszateszem a 8-at. Folyton forrósodik mikor alig csinálok vele valamit, meg merül nagyon durván. Biztos rengeteget tesztelte a MS Lumia 920-on mielőtt kiadta a fejlesztőknek :D Gratulálok nekik, hogy a kedvenc oprendszeremet sikerült ennyire elcseszniük, és itt most nem csak a melegedéséről meg merülésről van szó hanem arról is hogy teljesen kiherélték a rendszert, pont azokat a funkciókat vették ki belőle amik jók voltak, android szintűvé vált, darabos, laggol is már amit eddig nem csinált :S Majd később lehet megpróbálkozom még vele hátha a végleges változaton javítanak, bár ezt erősen kétlem.

(#41272) leximester válasza tomboy0013 (#41271) üzenetére


leximester
tag

Én is ezeket tapasztalom, HR nálam nem segített semmit.

(#41273) tomboy0013 válasza leximester (#41272) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az is vicces, hogy zenehallgatásnál eddig szinte semmit nem fogyasztott se a WP7 se a 8, ez a szar meg 1 óra zenehallgatástól merül 20-30%-ot. Ez nagyon gáz.

(#41274) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Engem az mérgel fel nagyon, hogyha Moli Player-el filmet nézek és véletlen megérintem a kereső gombot akkor bejön a Bing kereső és lenémul a telefon. Aztán restart-ig nincs hang bármit csinálok is.
(vonaton sajna néha megesik pedig)

Ilyen másnál is van vagy csak nálam?

Elég idegesítő mikor már sokadszor kell újraindítani......

(#41275) Zsolty001 válasza kory24 (#41274) üzenetére


Zsolty001
tag

Lehetséges, hogy a beszédfelismerő kavar be. Úgy emlékszem, mintha nálam is lett volna ilyen probléma. Legalábbis most kipróbáltam amit mondtál és nem ment el a hang. A bing kereső gomb hosszabb nyomásával jön elő, de ha nincs bekapcsolva, akkor nem történik semmi, viszont a telefon valamiért lenémul. A beállításokban be tudod kapcsolni a beszédfelismerést, talán neked is megoldja a problémát.

(#41276) kory24 válasza Zsolty001 (#41275) üzenetére


kory24
őstag

Így jó lett, nem némul el :)

Köszi

(#41277) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Azt írta a Twitteren a Microsoft, hogy Továbbra is használhatják a Nokia nevet.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#41278) Balion


Balion
senior tag

Xp alól lehetetlen visszatenni a 8-at?

(#41279) kory24 válasza tomboy0013 (#41268) üzenetére


kory24
őstag

Ez alapján sikerült 920-ra visszatenni a 8.0-át. (win 8.1 64bit alatt)

(#41280) Slimbie válasza btudos (#41261) üzenetére


Slimbie
tag

Engem meg egyáltalán nem ébresztett, el is késtem miatta. Úgy hogy bekaphatja😈😠
De akkor nem egyedi esett...

Nokia Lumia 820

(#41281) Assdak válasza tomboy0013 (#41271) üzenetére


Assdak
őstag

A Microsoftnak miért kellett volna tesztelnie 920-on? Felteszem újra a kérdést, te hol élsz?

(#41282) tomboy0013 válasza Assdak (#41281) üzenetére


tomboy0013
veterán

Például azért mert arra is elérhető a rendszer? Felteszem én is a kérdést: Minek kell folyton kötekedni? Segíteni nem vagy képes akkor inkább ne is írj semmit.

(#41279) kory24: Köszi

[ Szerkesztve ]

(#41283) Oppenheimer válasza tomboy0013 (#41282) üzenetére


Oppenheimer
veterán

LOL. Nem érhető el rá. Developer Previewt tettél fel. Nehéz megérteni?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41284) Assdak válasza tomboy0013 (#41282) üzenetére


Assdak
őstag

Mert akkora ökörségeket írsz, hogy legszívesebben sírni lenne kedvem. Majd az OEM teszteli, aztán ha ő jónak ítéli megkapod hivatalos frissítés képében. Mit tudok én azon segíteni, hogy nincs eszed?

(#41285) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

2 perc után ezt dobja ki a gép mikor másolok, mingyárt letesztelem másik géppel is valamint kábellel. Addig is, valakinek van ötlelte?

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#41286) tomboy0013 válasza Assdak (#41284) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor sírj. Annyi eszem legalább van, hogy nem sértegetem a másikat :DDD Mi volt olyan nagy ökörség? Lehet azt nem tudom kinek kellene tesztelnie, de a hibák amiket leírtam azok igenis valósak és csalódás számomra eddig a rendszer még ha elvileg nem is a végleges és mint említettem nem csak a problémás működés miatt amit lehet kiküszöbölnek, hanem olyan dolgok módosítása miatt amihez nem kellett volna nyúlni mert az pontosan úgy volt jó ahogy volt, vagy egy minimális javításra szorult csak. Például a zenei rész vagy a közösségi oldalak integrációja(illetve annak hiánya). Amivel kapcsolatban segítséget kértem az pedig az, hogyan tudom visszarakni a 8-at. Amint látod van aki képes segíteni, van aki pedig csak kötekedni ;) Kellemese estét kívánok és további jó kötekedést :))

(#41287) Assdak válasza tomboy0013 (#41286) üzenetére


Assdak
őstag

Akkor lássuk:

-Olyan dolog miatt nyavalyogsz már napok óta, amikkel tisztába kellett lenned mikor feltelepítettél egy nem végleges OS-t. Kicsit olyan ez nekem mikor azért sír a kurva, mert ba***ak.
-8.1 dev prew-et úgy kezeled, mintha hivatalosan kiadott OS lenne
-Az, hogy bizonyos feature-ök ki lettek véve, módosítva lettek, már rég tudott volt, utána kellett volna olvasni.
-Kevered az MS-t az OEM-ekkel

Miután már belinkelték neked hogy rakhatod vissza a 8-at, az elmúlt héten már kb 6 szor, így ne haragudj, de én nem fogom belinkelni még egyszer.
Én nem kötegszem, csupán kijavítom a sületlenségeidet.

[ Szerkesztve ]

(#41288) Воланд válasza Creed23 (#41209) üzenetére


Воланд
titán

The purported Windows Phone 8.1.1 feature list is fake

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41289) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Onedrive megint frissült...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41290) Blyan válasza Воланд (#41288) üzenetére


Blyan
félisten

Nem meglepő, tele volt olyan dolgokkal amitől ez elég sanszos volt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41291) leximester válasza Bogyó bá' (#41289) üzenetére


leximester
tag

Azért ilyenkor jó látni , hogy milyen gyorsan is tudnak ezek hibát javítani:D

(#41292) Воланд válasza Blyan (#41290) üzenetére


Воланд
titán

"The future of Windows Phone 8.1? It can't be found on Reddit. Might be found soon though... :)" [link] :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41293) HKorn


HKorn
addikt

Bakker, amióta megjelent a 8.1 az összes WP teló topik az akksi prroblémákkal van teli. Benéztem mindenhova majdnem és mindenhol csak ez megy :)

Run&Ride

(#41294) catroot válasza HKorn (#41293) üzenetére


catroot
veterán

Mindjárt megkapod, hogy ez nem végleges és ajjajj. :)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#41295) Alexios válasza HKorn (#41293) üzenetére


Alexios
veterán

ez lehet azért van, mert az emberek beképzelik maguknak, és nincs is semmiféle merülés. :P

(#41296) Deesnow


Deesnow
újonc

Sziasztok!

Körülbelül egy hete vettem a lumia 525 telefonom, eddig minden jó volt vele, most viszont elkezdett egy furcsa kattogó hangot kiadni a telefon enyhe nyomásra a kijelző jobb és bal oldalán. A bal oldalon sokkal hangosabb, tulajdonképpen ha mondjuk a kezembe veszem és picit is megnyomom a bal oldalát egy nagyon hangos kattanást lehet hallani. Próbáltam többször levenni a hátlapot és visszarakni, ugyanaz a kattogás továbbra is megmarad.

Rohadt idegesitő... szerintetek van bármi esélyem kicseréltetni?

Már nagyon bánom hogy nem a Moto G-t vettem meg :(((

pontosan ilyen hangot ad ki, csak nekem az oldalaknál : https://www.youtube.com/watch?v=FQGU6f8O_fI

(#41297) Dave™ válasza HKorn (#41293) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mert mindenki sokat nyomkodja a telefont, tudod, az újdonság varázsa. ;]

(#41298) WinPho válasza Deesnow (#41296) üzenetére


WinPho
senior tag

Ezt inkább az 525 topikban kérdezd! :) Ott talán könnyebben kapsz segítséget.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#41299) Slimbie válasza HKorn (#41293) üzenetére


Slimbie
tag

Nálam egy kiadós HR után rendbe jött az akksi. 😊
Kopp. Kopp. Kopp.......

Nokia Lumia 820

(#41300) ilgatto válasza BobTail (#41248) üzenetére


ilgatto
tag

Bécsbe nem jön esetleg ez a kamion? :)

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.