Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42601) hülyegyerek válasza Godfather (#42594) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nálam a hangos navi wp8-nál, és 8.1-nél is a kihangosítón "beszél". Szerintem ez így teljesen rendben van, ha ismeretlen városban vagyok, akkor amúgy is az érdekel, hogy jó helyre menjek, és kikapcsolom a zenét. Itthon meg nem használok navit.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42602) Godfather


Godfather
aktív tag

Érdekes... És kikapcsolni hol lehet? Tuti valami elcseszett helyen.
WP8 alatt nekem nem kihangosítón nyomta az irányt. Pedig ott próbáltam beállítani, de azt se találtam. Spec nekem az jobban bejött, mert nem az egész utca hallgatta, hogy merre kéne mennem. :)

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#42603) Pttypang válasza Godfather (#42602) üzenetére


Pttypang
veterán

Siman a beallitasoknal ott van a terkepprogramban.

Everybody lies.

(#42604) Godfather válasza hülyegyerek (#42601) üzenetére


Godfather
aktív tag

Neked is azt írja ki amikor a navi bitorolja a kihangosítót, hogy "hívás - telefon neve"?

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#42605) Godfather válasza Pttypang (#42603) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nem a navigációs hang kikapcsolása érdekel, hanem hogy nem a kihangosítón jöjjön a hang.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#42606) hülyegyerek válasza Godfather (#42604) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ha hívok valakit, akkor azt írja ki, hogy Call, és a kontakt nevét. Ha a kihangosítóról indítok hívást, akkor van az, hogy előbb a telefon bt nevét írja ki, azt le kell okézni, és utána írja ki az utoljára hívott számokat.

Ha nem akarod, hogy a navi hangosan belepofázzon a zenébe, akkor halkítsd le a navigációs hangot, és kész.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42607) Godfather válasza hülyegyerek (#42606) üzenetére


Godfather
aktív tag

Hát ha úgy lenne beállítva, hogy belebeszél a zenébe a kihangosító, akkor nem lenne gond. De nekem ha hívás van, vagy újabban ha navigációsmici beszél, akkor nem szól alatta a zene, lenémítja.
A hívást meg arra értettem, ha a navi kommunikál, akkor írja ki a kihangosító kijelzöre, hogy hívás, és a telefonom a hívó fél.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#42608) Integrale


Integrale
veterán

Windows Phone 8.1 Update to start rolling out on June 24

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#42609) Воланд válasza Integrale (#42608) üzenetére


Воланд
titán

bs

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42610) Bogyó bá' válasza Воланд (#42609) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Úgy érzed? Ha ahhoz a dátumhoz még a szolgáltatók tökölését hozzá veszzük, úgyis augusztus vége lesz belőle, amiről többször is szó esett már...

(#42611) woland_y2k: gondolom a satnya 630 annyira nem izgat senkit ebben a topicban, inkább az, hogy a meglévő készülékére WP8-as mikorra várható a hivatalos frissítés.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#42611) Воланд válasza Bogyó bá' (#42610) üzenetére


Воланд
titán

majus 16-tol kaphato a 630-as wp8.1-el indiaban. most akkor arra meg masfel honapig nincs tamogatas? ez ilyen hasamrautok datum.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42612) btudos válasza Bogyó bá' (#42610) üzenetére


btudos
Topikgazda

Engem egyreszt izgat, edesanyam 610-et (meg egy C3-01-et) valoszinuleg 630 Dual-SIM valtja, masreszt a hivatalos megjelenesi datum a szolgaltatok tesztjenek kezdetet is befolyasolja. Joe a Redditen majus vegerol beszelt tobb funkcio kapcsan, en oda tennem valahova a megjelenest.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#42613) neooen


neooen
aktív tag

Nektek ez a Data Sense (8.0) mennyire pontos?! T honlapján mondom belenézek már, hogy mit mutat. Ott azt írja, hogy az 500MB-omból még csak 60-at használtam fel, ezt az üfsz is megerősítette. A DS pedig azt mutatja, hogy 390MB-ot használtam fel :F . Még ha nem is frissül rendesen a honlapon, ez akkor is több mint fura, mert elég egyenletesen használtam a netet. szerk.: Hó forduló jól van beállítva ofc.

[ Szerkesztve ]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#42614) Lall válasza Bogyó bá' (#42610) üzenetére


Lall
veterán

És a satnya 630 megjelenési dátuma és a meglévő WP8 telefonok frissíthetőségének semmi köze egymáshoz? :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#42615) dejaris válasza neooen (#42613) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem egyik sem jo. A T-mobil ho vegen osszevissza kuldi az sms-ket, a lassitas meg teljesen fuggetlenul mukodik ettol.

(#42616) hülyegyerek válasza Bogyó bá' (#42610) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A T-nél akkor a téligumi-szezon kezdetére várható.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42617) zsoltek válasza neooen (#42613) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Nekem ha elérem a korlátot, rezeg a Data Sense, rá két percre meg jön az sms

Huawei P30

(#42618) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Végre megérkezett a 1320. Gondoltam, kihagyom a devprev-es telepítgetést, megoldom a recovery tool-al, de nem a 8.1-et ajánlja fel. Szóval telepíthetek...

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42620) Clemi válasza horgászfan (#42619) üzenetére


Clemi
veterán

A Data Sense témához. Nekem nagyon az jött le, hogy a szolgáltatóval online kapcsolatban van az adatforgalom számlálás. :K Hogy miért? Mikor feltettem kábelen a Független Black-et (T-Mobile-os L820-ra), nem emlékeztem pontosan a forduló napra és ha jól emlékszem 2 nap eltéréssel írtam be, és beírtam az adatcsomag mennyiséget is, mintha még nem használtam volna belőle. Mikor elmentettem, annak ellenére amit beírtam, a hátralévő adatmennyiség és forduló nap is megváltozott. Ez alapján tök mindegy mit ír be valaki, a szerver oldalról a rendszer kijavítja. Legalábbis nekem ez jött le az alapján, ami történt.

(#42621) panpeter92


panpeter92
tag

Sziasztok. Biztos sokszor volt mar, de hogyan es hol tudok 8.1-re frissiteni? Erdemes, vagy inkabb varjam meg, amig jelez a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#42622) Melack válasza panpeter92 (#42621) üzenetére


Melack
veterán

Developer Preview van kint. Ha akarod, azt is felrakhatod. Egyéni döntés kérdése.

Fórum keresője csodákat képes kidobni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#42623) panpeter92 válasza Melack (#42622) üzenetére


panpeter92
tag

Miutan 5 oldal visszaolvasasa, es a '8.1 telepites' majd a '8.1 frissites'-re keresve sem kaptam valaszt a kerdesemre, gondoltam felteszem. Mindenesetre kosz a tippet! :N

[ Szerkesztve ]

(#42624) Bogyó bá' válasza Clemi (#42620) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam - Telenornál, de független készülékkel - hibátlanul számol. Mikor az 500MB-om 100-ra fogyott, azonnal jött is az SMS.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#42625) kezman válasza panpeter92 (#42623) üzenetére


kezman
őstag

Érdekes nekem egyből kidobta :DDD [link]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#42626) hülyegyerek válasza panpeter92 (#42623) üzenetére


hülyegyerek
addikt

[link]
Megelőztek

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42627) Sofian


Sofian
őstag

Frissült a Camera és a Camera Beta....

Új feature-ök a link mögött..

[link]

Gyakorlatilag minden új feature-höz cyan kell...

[ Szerkesztve ]

(#42628) panpeter92 válasza kezman (#42625) üzenetére


panpeter92
tag

Koszonom. Neked ezt kidobta az altalam keresett kifejezesre?

[ Szerkesztve ]

(#42631) dejaris válasza Clemi (#42620) üzenetére


dejaris
addikt

A telekomnal egyseges a fordulonap.

(#42632) spider80 válasza dejaris (#42631) üzenetére


spider80
őstag

Nekem üzleti netcsomaggal 1-e a fordulónap,ha meg sima go net 1gb-osra váltok,ott 27-e a fordulónap. Szóval annyira nem egységes az.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#42633) Dave™ válasza dejaris (#42631) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Telekomnál melyik a fordulónap?

(#42634) zsof Nokia válasza Dave™ (#42633) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

előfizetéseseknek minden hónap utolsó napja

A lényeg lényegében lényegtelen

(#42635) Sofian válasza Dave™ (#42633) üzenetére


Sofian
őstag

Miután bekapcsolod a netcsomagot sms-ben közlik.. elég sok fordulónap van.. nekem pl minden hónap 5-e..

(#42637) Воланд válasza Sofian (#42627) üzenetére


Воланд
titán

meg uj telefon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42638) Bukk900 válasza Воланд (#42637) üzenetére


Bukk900
őstag

Hátha kap a 920 ota-n még két mikrofont! :)

(#42639) hülyegyerek válasza zsof Nokia (#42634) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem 20.-a, és előfizetéses vagyok ( next s + 1 gb plusz net)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42640) Sofian válasza Воланд (#42637) üzenetére


Sofian
őstag

A living images és a folyamatos AF nem tűnik akkora cuccnak hogy új HW kelljen hozzá.. szóval sztem azt régebbiekből is megkaphatja pár (talán 1020)

[ Szerkesztve ]

(#42641) Dave™ válasza Bukk900 (#42638) üzenetére


Dave™
nagyúr

A 920-ban 3 mikrofon van, nem?

(#42642) dejaris válasza Воланд (#42637) üzenetére


dejaris
addikt

Sofiannak valasz:

Akkor tort havi szamlat kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#42643) Bukk900 válasza Dave™ (#42641) üzenetére


Bukk900
őstag

Igaz, a 925-ben van kettő, akkor azt az egyet már semmiség elküldeni, vagy hárommal is felvenné a sorrund hangzást?

(#42644) kezman válasza zsof Nokia (#42634) üzenetére


kezman
őstag

Na ez sem igaz, nekem pont 17-e és előfizetéses vagyok, de ha ma váltanák net csomagot akkor valószínü 12 -e lenne , sőt biztos :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#42645) catroot válasza neooen (#42613) üzenetére


catroot
veterán

Nekem a Sense szerint (8.1) még van cca. 60 megám hátra, de már pár napja kaptam az sms-t, hogy elértem a limitet.

Szóval nem bíznám rá az életemet.

@hülyegyerek

Szintén zenész.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#42646) Clemi válasza dejaris (#42631) üzenetére


Clemi
veterán

A számlázási fordulónap lehet, de az adatforgalmi számláló nekem például minden hónap 13.-a

(#42647) dejaris válasza Clemi (#42646) üzenetére


dejaris
addikt

Na ez erdekes, mert en ho vege elott vettem ezt az elofizetest, megis elsejen gyorsul be a net par nap lustalkodas utan. Valami biztos nem mukodik naluk rendesen, de ezt mar az sms-ekbol latom.

(#42648) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Gondoltam, ha már megvan a 1320, akkor a 820 az asszonyé lesz. Vissza akarom tenni a wp8-at NSU-val, de kidobál a 0x80131500-as hibakóddal. Ötlet valakinek ? (guglizok ezerrel, de nem igazán tud senki megoldást)

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42649) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Sikerült. Nyomtam egy HR-t, utána már ment.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#42650) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Vettünk egy 520-ast, első windowsos teló. Meglepően nem rossz, de lenne kérdésem.

- valami eszi a mobilnetet. Legalábbis 10 nap alatt benyalt 155 megát a data sense szerint. Igazából semmi nincs beállítva csak facebook és email fiókok. És igazából az a furcsa, hogy a wifi be van kapcsolva mindig és menet közben nem is nagyon van használva netezésre, csak többnyire wifis helyeken. Hogy lehetne ezt rendbe tenni?

- a másik kérdés, hogy a gmail fiókba van beállítva egy alternatív küldő emailcím. Ezt telón hogy lehetne használni, hogy azt választva is küldhessünk emailt?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.