Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) WestBam válasza Sofian (#42627) üzenetére


WestBam
senior tag

Mikor lesznek képesek betenni már hdr opciót... botrány, hogy még külön app-pal sem lehet semmi értékelhetőt elérni, pedig pl. a 920 simán tud a gyári alkalmazással is - 0 + fényértékkel is sorozatot lőni, nekem ez hiányzik leginkább, bár lehet egyedi az igényem (mert amúgy a 920 kamerája alapból teljesen jó szerintem de ezzel az igényeim teljesen ki is elégítenék)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#42652) Blyan válasza V.Stryker (#42650) üzenetére


Blyan
félisten

Ha valami eszi, akkor azt tudnod kellene mi, mert a Data Sense egyik tulajdonsága pont ez.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42653) Blyan válasza WestBam (#42651) üzenetére


Blyan
félisten

A nokia camera is tud, de nem fűzi össze.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42654) Clemi válasza WestBam (#42651) üzenetére


Clemi
veterán

Próbáld ezt a programot nekem bejövős.

(#42655) WestBam válasza Blyan (#42653) üzenetére


WestBam
senior tag

Ezt írtam, csak egy normális algoritmus kellene hozzá aztán meg is csinálhatná belőle a kész hdr képet, de ilyen funkció sajna nem került bele :(

@Clemi:
Kipróbáltam kb. az összeset, mindnek van baja, sajnos nem is kicsi, roboton meg olyan jók vannak még ingyenesben is, hogy ihaj :O

(de nem sírok inkább, ma főnök s4-e befagyott csörgés közben, visszaemlékeztem mikor nekem is eljátszotta ezt az s advance majd nyugtáztam a dolgot azzal, hogy mióta megvan a 920 azóta nem voltak ilyen jellegű nyűgjeim és még hr sem volt rajta tavaly ősz óta mikor megvettem és mégis minden folyamatos és működik ;] )

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#42656) V.Stryker válasza Blyan (#42652) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Aha...lapozni kéne. :) így már mindjárt más....:) a wifi 144 mb...nem tudná alapból a mobilnetet mutatni? Így a korlátot is a wifihez állítottam ami hulyeség..de legalábbis nem átgondolt.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#42657) polonic


polonic
félisten

Nektek jól működik a desktop és a wp-s ie közötti tab szinkronizálás?

Nem az aktuálist mutatja egyik sem, hanem a jóval korábban megnyitott tabokat. A wp-s ie szokta néha jól mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#42658) cattus válasza polonic (#42657) üzenetére


cattus
őstag

Nálam kissé hektikus, de általában jól szokta szinkronizálni.

Do the thing!

(#42659) savoo válasza dejaris (#42631) üzenetére


savoo
addikt

Nem igaz. Nekem pl elseje volt egy darabig, de legutóbb amikor csomagot módosítottam 7-e lett.

[ Szerkesztve ]

(#42660) Kasya válasza savoo (#42659) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem meg 14-e. De volt mar 26-a is...

(#42661) savoo válasza V.Stryker (#42656) üzenetére


savoo
addikt

Hogy mi? Mutatja a mobil netet is, a korlátot csak ahhoz lehet beállítani, wifihez mi értelme lenne? :)

(#42662) dejaris válasza savoo (#42661) üzenetére


dejaris
addikt

En latnam ertelmet. Mikor kulfoldon vagyok, altalaban van egy hordozhato hotspot helyi kartyaval.

(#42663) neooen válasza dejaris (#42615) üzenetére


neooen
aktív tag

Veled értek egyet. Mikor megjött a telefon az első dolgom volt felhívni az üfsz-ot, hogy él-e már az új tarifacsomagom, mik a fordulónapok és be is állítottam azt a DatSense-nek?! Használtam bőven a netet, inkább hinnék a telefonos mérőnek, de persze örülök, ha a T-é a jó. Viszont szerintem mindkettő kuka. 15-én letesztelem, melyik mit mutat amikor jön az sms... Most így állnak [link] .

[ Szerkesztve ]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#42664) V.Stryker válasza savoo (#42661) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát úgy,hogy azt írja, hogy 144/200 mb, 12/30 nap.....egyet lapozok és akkor részletezi,hogy a 144mb a wifi, 46 mb meg a mobilnet. :U

Az email küldésre valakinek ötlet?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#42665) KunEmber


KunEmber
senior tag

Érdekes ez a mobilnet-mérő hiba. Mivel nekem van túlforgalmazási díj, ezért bőszen figyelem a szolgáltatói és a telefonos mérést is, fél éve (amióta megvan a teló) milimétermegányira :) ugyanannyit mutat mindkettő. (Djuice - Telnor)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#42666) Воланд válasza V.Stryker (#42664) üzenetére


Воланд
titán

a 144/200 azt jelenti, hogy 144 mb van meg hatra a 200 mb-bol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42667) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Hello!

Szeretném megkérdezni ,hogy van-e valami különbség a WP 8.1 Beállítások --> Névjegy menüpont alatti gyári beállítások visszaállítása és a hangerő le-kikapcsgomb-kameragomb féle reset között?

(#42668) Pttypang válasza Vadászmenyét (#42667) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs.

Everybody lies.

(#42669) Clemi válasza Vadászmenyét (#42667) üzenetére


Clemi
veterán

A menüben a teljes rendszer újratelepítést indítod, ami azt jelenti, hogy minden személyes tartalom és utólag telepített program törlődik. Olyan mintha új telefont vennél kézbe. A biztonsági mentésből minden visszaállítható de például az üzenetek, a fényképek-videók, a névjegyzék kérdés nélkül visszakerül a telefonra. A programok esetén majdnem ugyanez a helyzet, mert a folyamat megindul, de be lehet avatkozni, és akár programonként kilőni az újratelepítést. Ez a HR vagyis a Hard Reset.

A nyomógombos verzió, (hangerő le+ kikapcsoló gomb) csak egy egyszerű szoftveres reset, ami annyit tesz ki, hogy a beállításokban elérhető módosítások alaphelyzetbe kerülnek. Minden más így még a képernyő elrendezés is érintetlen marad.

Amit te írtál a "hangerő le-kikapcsgomb-kameragomb" nekem új, az fogalmam nincs milyen folyamatot indít.

[ Szerkesztve ]

(#42670) Integrale válasza Clemi (#42669) üzenetére


Integrale
veterán

Ez mar egyszer meg lett beszelve, akkor leirta btudos es cattus is, hogy a nyomogombos HR eredmenye ugyan az, mint a nevjegy alol indithatonak. Amirol te beszelsz a a szoft reset, es az is egy gombkombinacio.

"Bad reklám is reklám too"

(#42671) negyedes válasza polonic (#42657) üzenetére


negyedes
addikt

jap nalam megy normalisan, kb 5 perc mire syncbe hozza.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42672) Воланд


Воланд
titán

az lg megeroltette magat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42673) Pttypang válasza Воланд (#42672) üzenetére


Pttypang
veterán

Az aljara nagyon kellett az a logo :D

Everybody lies.

(#42674) mukibuci válasza Воланд (#42672) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

miért? pont úgy néz ki, mint az összes többi LG.

eddig az volt a baj, hogy senki nem csinál wp telót, most meg az lesz, hogy nem erőltetik magukat? (mintha lenne értelme erőlködni :B )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42675) Воланд válasza mukibuci (#42674) üzenetére


Воланд
titán

jaj, maci, ne legyel mar ilyen pesszimista. ha nem iden, akkor majd jovore jo es szep lesz minden. ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42676) mukibuci válasza Воланд (#42675) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem sok semmit mutattak fel eddig, ami okot adni optimistának lenni :( ja, de: van háttér + fájlkezelő

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42677) Воланд válasza mukibuci (#42676) üzenetére


Воланд
titán

na, de ezert jo sokan sirtak mindenhol. remelem ezek az emberek akkor most az egesz csaladnak vesznek majd wp-s keszuleket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42678) kacsip


kacsip
tag

Hali
Olyan kérdésem lenne, hogy egy windows phone-on hogyan lehet visszaállítani windows 8ra, ha már frissítve lett?

(#42679) Oppenheimer válasza Воланд (#42672) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Adja. Remelem hozza a G2-t üzemidőben. Maclátyuk hogy alakul nyár végéig a wp sora, es ha eleg kellemesen, akkor maradok boldogítani a topikban egy ilyen akksibajnokkal. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#42680) zsoltek


zsoltek
aktív tag

A Barátok Közt Nórája is WP user :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#42681) Воланд válasza Oppenheimer (#42679) üzenetére


Воланд
titán

sose valtasz droidra, sose!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42682) Oppenheimer válasza zsoltek (#42680) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Latom nem facebookozik. Vagy Ádámnak nincs fb-ja.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#42683) Воланд válasza kacsip (#42678) üzenetére


Воланд
titán

ezzel probald meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42684) mukibuci válasza zsoltek (#42680) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezeréve a 610essel nyomja :K btw hívta valaki ádámot? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#42685) Lall válasza mukibuci (#42684) üzenetére


Lall
veterán

Hívtam, de kinyomott. Remélem visszahív.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#42686) zsoltek válasza Lall (#42685) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Lehet Nórával van. Vagy fél ország őt hívogatja :D

Huawei P30

(#42687) Bukk900 válasza Воланд (#42683) üzenetére


Bukk900
őstag

Az NSRT a 8.1-et teszi vissza szerintem. [link]
Esetleg a rögösebb út még működik. [link]

(#42688) Воланд válasza Bukk900 (#42687) üzenetére


Воланд
titán

azt biztos, hogy nem, mert nincs fent meg a nokia serverein. amit ir verzioszamot, az a black.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42689) havasil


havasil
csendes tag

Ma frissült a Games app 8.1 alatt, aminek hatására eltűnt az app listából... Ezt most vajon miért csinálták?

(#42690) Воланд válasza havasil (#42689) üzenetére


Воланд
titán

bug

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42691) Pttypang válasza zsoltek (#42680) üzenetére


Pttypang
veterán

De durci, 610 jutott csak? :D

Everybody lies.

(#42692) Bukk900 válasza Воланд (#42688) üzenetére


Bukk900
őstag

Úgy rémlett, hogy amikor kijött a 8.1DP az NSU nem ugyanazt a két számsort írta ki. Azután nem működött egy darabig, most meg ránéztem és frissítést jelez 4.1.0 -> 4.2.1-re.

(#42693) Karma válasza Воланд (#42690) üzenetére


Karma
félisten

Korábban voltak screenshotok a Store-ban a Games alatt?
Mert most csak egy logó van.

“All nothings are not equal.”

(#42694) Воланд válasza Karma (#42693) üzenetére


Воланд
titán

nem voltak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42695) kezman válasza Воланд (#42683) üzenetére


kezman
őstag

8.1-et rakja vissza NokiaSoftwareUpdaterForRetail lessz a jó megoldás :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#42696) kezman


kezman
őstag

Nekem nincs Games app, ez hogy létezik? Most vettem észre? :F

Na akkor ezt jól le frissítették, :W

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#42697) Воланд válasza kezman (#42696) üzenetére


Воланд
titán

frissult es eltunt a listabol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42698) Bukk900 válasza kezman (#42695) üzenetére


Bukk900
őstag

Az NSU is cyan kompatibilis lett. [link]

(#42699) Воланд válasza kezman (#42695) üzenetére


Воланд
titán

asszem hulyegyerek probalta es nem a 8.1-et rakta volna fel. verzioszam alapjan az a black, ami a kepen van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42700) kezman válasza Bukk900 (#42698) üzenetére


kezman
őstag

Nincs visszaút :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.