Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) Assdak válasza Alexios (#40796) üzenetére


Assdak
őstag

És az, hogy a 630-on tökéletesen fut majd esetleg, mennyire zárja ki, hogy a régebbi típusokon gond lehet pl a merüléssel? Pár napja még pont te ekézted emiatt az MS-t, és terjesztetted, hogy az esetek 50%-ba gondot okoz a merülés. Erre a minap valaki erre hivatkozott, csak ezért ragadt meg bennem.

(#40802) szoki007


szoki007
aktív tag

Sziasztok

Win 8.1-ről szeretnék visszaváltani az előző, legújabb 8.0-ra !
Felraktam az NSU-t, és a következő kép fogad .

Mi lehet a gond ?

(#40803) Воланд válasza StLui (#40800) üzenetére


Воланд
titán

ismerve az ms utemtervet, meg az uj telefonok megjeleneset bizony elvarhato volt, hogy a dev prev nem jon ki egy akkora buggal, hogy ugy merulnek tole a telefonok, mint a titanic.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40804) Alexios válasza Assdak (#40801) üzenetére


Alexios
veterán

Nem zárja ki, de akkor valószínűleg a hivatalos frissítésnél is gondot fog okozni.

(#40805) NGA válasza Воланд (#40803) üzenetére


NGA
addikt

Nekem nem merült az 520 jobban, mint a 8-al. Az első 2 nap igen, de aztán összeszedte magát, és azóta kiváló.

(#40806) Assdak válasza Alexios (#40804) üzenetére


Assdak
őstag

Nyilván nem véletlen kerül az OEM-ekhez. Nem desktop OS-ről beszélünk.

(#40807) Alexios válasza Assdak (#40806) üzenetére


Alexios
veterán

A firmware frissítés más, de ettől az OS még lehet végleges.

De amúgy nekem pár nap után tényleg beállt, és ahogy látom a többségnek is kezd, bár sajnos vannak kivételek, igaz haveromnak most kell vissza vinni a 1020-át mert éjszaka 50%-ot merül - wp8al.

Én meg tegnap este 3 órán át beszéltem 8.1-el skypeon voip-vel, ma is netezgettem kicsit rajta, ment a folyamatos szinkron mindennel és még hátra van 55%.

(#40808) Assdak válasza Alexios (#40807) üzenetére


Assdak
őstag

Azért ne úgy menjen be a haverod, hogy felraktam a nyócpontegyet oszt merül mint a titanic.

(#40809) Alexios válasza Assdak (#40808) üzenetére


Alexios
veterán

mondom, wp8 van neki, nem 8.1

(#40810) Pttypang válasza Assdak (#40808) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig ez ultimate lenne a szervizlapon :DDD

Everybody lies.

(#40811) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Arra ugye nincsen esély, hogy megtudjam a mai nap hány percet beszéltem a telefonon?

(#40812) Integrale válasza Pikkolo^^ (#40811) üzenetére


Integrale
veterán

Ha 8.1, akkor a híváslistában összeadod a mai hívásaid időtartamát.

"Bad reklám is reklám too"

(#40813) szutyis


szutyis
tag

Urak kérdésem lenne. 8.1 és nincs mobilnetem ,hol lehet beállítani (HR-volt előtte) ?

(#40814) blokad válasza szutyis (#40813) üzenetére


blokad
senior tag

Beállítások, hozzáférési pontnál legyen beállítva a megfelelő + a cellular+sim-sim settings menüben az adatkapcsolat legyen bekapcsolva

(#40815) StLui válasza Assdak (#40808) üzenetére


StLui
veterán

Pedig erre is az volt a válasz, hogy ezt bizony teljesen legálisan fel lehet rakni, és garinál semmilyen hátrány nem érhet, érdekes, hogy a megjelenés előtti, itteni kijelentésekhez képest a pont ellenkezőjét olvasom most ugyanitt.

ok, ok befejeztem :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#40816) Dika22


Dika22
tag

NSU miért nem ismeri be az 520-am? Xp sp3-at használok, ha rádugom a telót egyből jelzi a sajátgépben, de NSU-ban nem, Mi a gond?

"Samsung s23 ultra®

(#40817) szutyis válasza blokad (#40814) üzenetére


szutyis
tag

Nekem nincs ilyen menüpont ,hogy hozzáférési pont. A párom telefonján ,ahol nem volt HR ott meg van :U (mind a kettő 820-as)

(#40818) meszike91 válasza szutyis (#40817) üzenetére


meszike91
senior tag

Ezzel frissítsd a rendszeralkalmazásokat.

du, du hast, du hast mich

(#40819) d@minator válasza StLui (#40815) üzenetére


d@minator
addikt

Benne van az Általános Szerződési Feltételekben, hogy a preview update telepítése érvénytelenítheti a garanciádat. Az is benne van, hogy nem kereskedelmi minőség, nem garantálja az alkalmazások kompatibilitását és a hibamentes működését, illetve minden adatod elveszhet.
Ez egy fórum nem a Microsoft hivatalos oldala így a leírtakat is úgy kell kezelni.

(#40820) Dave™


Dave™
nagyúr

Másnak is van tapasztalata a Bridge Constructor nevű játékkal 920-on vagy 925-ön? A standby meg úgy általában a használati merülés már elég korrekt, viszont ezt a játékot futtatva elég gyorsan leszalad az akksi, a telefon jobb felül/hátul pedig szinte izzik, alig lehet megfogni. Nyilván összefügg a kettő. A store-ban is van egy ilyen visszajelzés 925-tel, és szerintem nem teljesen normális. Sajnos nincs 8.0-ás összehasonlítási alapom, csak 8.1-gyel használtam.

(#40821) szutyis válasza meszike91 (#40818) üzenetére


szutyis
tag

Kösz mindenkinek siker :R

(#40822) geared


geared
tag

Sziasztok,

mint friss (kb 3 órája van lumiám) wp felhasználó kérdem:

van valami lehetőség, hogy az sd kártyáról áttoljam a cuccokat a telefonra? aztán sd formázás...
sehol nem találok ilyet, amúgy tetszik a rendszer eddig...

illetve melyik youtube alkalmazást ajánljátok?

üdv
p

[ Szerkesztve ]

sonyericsson -> nokia -> iphone -> motorola -> nokia lumia 820 -> ?

(#40823) meszike91 válasza geared (#40822) üzenetére


meszike91
senior tag

YT alkalmazás
szerk.: nem kell megvenni, mert a "kipróbálással" is teljes értékű

[ Szerkesztve ]

du, du hast, du hast mich

(#40824) NGA válasza geared (#40822) üzenetére


NGA
addikt

windows phone explorer

(#40825) zzz03 válasza Assdak (#40808) üzenetére


zzz03
őstag

Ezen besírtam a röhögéstől. :D

(#40826) StLui válasza d@minator (#40819) üzenetére


StLui
veterán

pontosan erre gondoltam a megjelenés előtt, de ez más szerint nem volt normális

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#40827) Pikkolo^^ válasza Integrale (#40812) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A híváslistában nem mutat időtartamot és a beállításokon belül sem látok ilyet.

(#40828) Azazael válasza Alexios (#40807) üzenetére


Azazael
aktív tag

Az igaz amúgy, hogy beáll az akksi, nekem a kezdeti óránként 20%-os merülésből lett óránként 3-4% ha nem nyúlok hozzá, ha használom akkor 28-30%. Szerintem ez sokkal rosszabb mint az előző verzióval volt a 920, de ahogy látom ez a merülés eléggé ad hoc jellegű.
Üresjáratban amúgy nem változott semmi, de aktív használattal jobban bírta annó. Majd úgyis jön firmware update és az megoldja (630 az már cyannel jön?)

(#40829) rgeorge válasza Pikkolo^^ (#40827) üzenetére


rgeorge
addikt

Híváslistában hosszan nyomsz a tételre, majd részletek.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#40830) Bogyó bá' válasza Pikkolo^^ (#40827) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nyomj már rá az adott hívásra hosszan, aztán meg "részletek"!

Lassú voltam... ...hiába, no, öregember nem gyorsvonat... :(((

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#40831) Assdak válasza d@minator (#40819) üzenetére


Assdak
őstag

Nem az van benne, hogy elveszhet?

(#40832) geared válasza meszike91 (#40823) üzenetére


geared
tag

köszi

sonyericsson -> nokia -> iphone -> motorola -> nokia lumia 820 -> ?

(#40833) Vassili_Zait válasza geared (#40822) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Használj hozzá egy számítógépet... mert ha más rendszerben feltett zenék vagy akármik vannak rajta az nagyon felborít majd mindent... És a class 10-es sd-t preferáld, mert nagyon nem szereti a lassabbat...

Metrotuba, a besztoflegjobb youtube alkalmazás! Kipróbálással is működik!

[ Szerkesztve ]

(#40834) Pikkolo^^ válasza rgeorge (#40829) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Köszönöm.

(#40835) Kasya


Kasya
nagyúr

Volt már valakinek beeges gondja? Tmobile intézkedik gond nelkul?

(#40836) Blyan válasza Kasya (#40835) üzenetére


Blyan
félisten

Hoho, fincsi Amoled? Mi égett be?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40837) Kasya válasza Blyan (#40836) üzenetére


Kasya
nagyúr

Waze....amint tudok, lovok kepet.

(#40838) Jokerx


Jokerx
tag

Nekem még a L800-on volt egy Számlálók nevű app. Valami hasonlót tudtok ajánlani 8.1-re?

(#40839) Integrale válasza Dave™ (#40820) üzenetére


Integrale
veterán

Én próbáltam még 8.0 alatt, nálam is melegedett, igaz nem 925 hanem Ativ S. De nálam a gombokkal sem volt minden rendben, nem pont az ábrákra kellett bökni, hanem kicsit mellé. Mintha a kalibráció elcsúszott volna a játék alatt.

Kasya: Nálam az IE alsó sávja égett be, de mostanában olyan mintha halványult volna valamelyest.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#40840) Воланд válasza Jokerx (#40838) üzenetére


Воланд
titán

adatforgalomra data sense minden masra ott a "majd, egyszer". ha vodas vagy, akkor data sense sincs.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40841) Blyan válasza Jokerx (#40838) üzenetére


Blyan
félisten

Az mire van? Ha adatforgalomra, akkor ott a Data Sense.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40842) Blyan válasza Воланд (#40840) üzenetére


Blyan
félisten

8.1 alatt akkor is van, ha Vodaás. Legalább is nekem az alkalmazás ott van a vodás 520-amben és bár kártya nekem nem volt benne a wifi forgalmat mérte rendesen.

Persze ki tudja, hogy a Vodás Cyan kiadásban benne lesz-e.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40843) Воланд válasza Blyan (#40842) üzenetére


Воланд
titán

jo, de a 8.1 meg preview. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40844) Blyan


Blyan
félisten

8.1 a GSMArena szemével

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40845) Jokerx válasza Blyan (#40841) üzenetére


Jokerx
tag

Hivásidőre. Be lehetett állítani a felhasználható percet, sms-t. Nem számít egyébként, csak tudni akarom mennyit beszélek.

(#40846) KunEmber


KunEmber
senior tag

Lehet tudni, hogy a Nokia Cyan (?) mit ad a 8.1-hez?
Tudom, tudom, remélitek, hogy stabilitást. De valami konkrét? :)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#40847) Blyan válasza Jokerx (#40845) üzenetére


Blyan
félisten

Sajnos ez a része nem került előtérbe még mindig a 8.xben.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40848) Blyan válasza KunEmber (#40846) üzenetére


Blyan
félisten

Majd a MS megmondja, mikor egyáltalán látóhatárba kerül a Cyan. (gondolom addigra már nem lesz benne Nokia)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40849) KunEmber válasza Blyan (#40848) üzenetére


KunEmber
senior tag

Mi a látóhatár? Július?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#40850) Воланд válasza Blyan (#40844) üzenetére


Воланд
titán

faszom, hogy ez is tele van hibaval.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.