Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40951) Giovan! válasza Integrale (#40944) üzenetére


Giovan!
addikt

:DD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#40952) BobTail válasza BobTail (#40946) üzenetére


BobTail
őstag

Telenor Jövőkutató Szimpóziumra már vittünk egy Icont, de van már egy zöld 930 is nálunk... szóval semmi akadályát nem látom annak, hogy kint legyen a 930 is, de biztos ami biztos rákérdezek, nehogy csalódás érjen ha kijössz, és csak egy 630-at nyomkodhatsz meg :P

Haaa haaa haa woland_y2k & Blyan :((( :P

(#40953) Oppenheimer válasza BobTail (#40952) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Elmegyek azt jol pofán oltom őket, hogy 1 centi vastag telefonba miert ilyen kicsi akksit raktak. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40954) Bogyó bá' válasza BobTail (#40952) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 630 az csak az asztal lába alá való, ha billeg... ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#40955) BobTail válasza Oppenheimer (#40953) üzenetére


BobTail
őstag

Gyere :DDD

(#40954) bogyo112, naaa, azért ennyire ne becsüld alá! Eddig úgy veszem észre, hogy kézbe véve és kipróbálva tetszik az embereknek :K

(#40956) Воланд


Воланд
titán

Octa-core processor in Windows Phone? Not anytime soon

nem is ez a lenyeg, hanem:

"Vineet Durani, who heads Windows Phone division in Microsoft in India, told TOI that currently the company supports only Qualcomm hardware and for a foreseeable future this is not likely to change."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40957) Воланд válasza BobTail (#40955) üzenetére


Воланд
titán

en csak akkor megyek, ha lehet piros 1520-ast nyerni!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40958) BobTail válasza Воланд (#40957) üzenetére


BobTail
őstag

Ha nyerni nem is, de ami nálam van, azt megfogdoshatod :DDD szerintem 1320 lesz a nyeremény...

(#40959) Clemi válasza BiP (#40950) üzenetére


Clemi
veterán

Vazeeeee :W Konkrétan fejreállt a Glance Screen-em

Semmit nem telepítettem, csak az összes programnál kikapcsoltam az értesítési központban a szalagsávon megjelenést, és átkapcsoltam 3 oszlopos csempe módra.

Csináltam egy restartot és helyre állt :C

[ Szerkesztve ]

(#40960) -atesz- válasza Clemi (#40959) üzenetére


-atesz-
aktív tag

:Y

(#40961) Jokerx válasza Clemi (#40959) üzenetére


Jokerx
tag

:DDD :DDD Bocs.

(#40962) this is life válasza Clemi (#40959) üzenetére


this is life
Ármester

Valami jo anyagot szivhatott a telod ha igy fejre allt :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#40963) mdraco válasza Воланд (#40956) üzenetére


mdraco
őstag

Jól teszik, legalább nem kell több chipsetre optimizáljanak, elég ez is :D

(#40964) Partyface007 válasza mdraco (#40963) üzenetére


Partyface007
őstag

még sok is :-)

(#40965) legiaap válasza Clemi (#40959) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezért szeretem ezt a rendszert. Mindig tud meglepetést okozni.
:DDD

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#40966) Partyface007 válasza legiaap (#40965) üzenetére


Partyface007
őstag

na jó de mindig negatívat ? :-)

(#40967) Pttypang válasza Partyface007 (#40966) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar akinek negativ, szerintem ez eleg vicces :D

Everybody lies.

(#40968) pzstm válasza Clemi (#40959) üzenetére


pzstm
titán

Remote desktop appot nem raktad fel?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40969) Clemi válasza pzstm (#40968) üzenetére


Clemi
veterán

De most hogy mondod eszembe jutott, hogy délelőtt feltettem, és használtam is! Bakker lehet hogy az kavart be?

[ Szerkesztve ]

(#40970) cattus válasza Clemi (#40969) üzenetére


cattus
őstag

Valószínűleg igen.

Do the thing!

(#40971) Zsolty001


Zsolty001
tag

Segítséget kérnék, mert teljes a tanácstalanság!

Leány ismerősöm nemrég vett WP telefont. A minap sikerült valahogy egy olyan Microsoft fiókot regisztrálnia, ami "parent's permission" zár alatt van. A fiókba nem lehet belépni és ez az üzenet fogad, utána visszalép a kezdőoldalra:

Ha a "Have a parent sign" opcióra megyek, egy elviekben szülői fiók hozzáadásával meg lehetne oldani a problémát. Miután bejelentkezek a "szülői" fiókkal, ezt az üzenetet kapom.

Az elfogadás után hibaüzenet:

Természetesen meg van adva a születési név és a dátum! Próbáltam már másik fiókkal is, mindig ez az üzenet jön fel, bármit is teszek. Tehát szülői fiókot hozzáadni nem lehet, az eredeti fiókba pedig be sem lehet lépni, azon változtatni sem lehet.

Ezzel az a probléma, hogy a telefonba már be lett pötyögve a Microsoft-fiók és ezt kitörölni onnan már tudja, ebből kifolyólag az áruház teljesen zárolva van, semmit se lehet telepíteni. Hiába hoz létre új fiókot, ha a telefonban már nincs lehetőség megváltoztatni.

Olvastam, hogy a HR után elvileg lehet új Microsoft fiókot létrehozni. Szegény lány még egy alkalmazás telepítéséhez is segítséget kért, nemhogy resetet csináltassak vele! Sajnos én csak távolról tudok segjteni benne. Számomra teljesen érthetetlen, hogy alakulhat ki egyáltalán ilyen helyzet! Mi lehet a megoldás?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#40972) Pttypang válasza Zsolty001 (#40971) üzenetére


Pttypang
veterán

Azert a hr bill kombinacio nem olyan nagy ismereteket igenylo tema, ha meg a nevjegyhez elkalauzolni nehez is lenne.

Everybody lies.

(#40973) kezman válasza Pttypang (#40972) üzenetére


kezman
őstag

És mi a hard reset billentyűkombinációja? A szoft resetet tudom de ezt nem :F

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#40974) spider23 válasza Clemi (#40959) üzenetére


spider23
aktív tag

Nekem is csinált ilyet tegnap, de akkor most már tudjuk hogy mi okozza a hibát. :C

(#40975) kory24 válasza kezman (#40973) üzenetére


kory24
őstag

Kapcsold ki a telefont!
Tartsd nyomva a hangerő le gombot, és csatlakoztasd a töltőkábelt!
A telefon bootol, boot után egy fekete háttéren lévő fehér felkiáltójel jelzi a recovery mode bekapcsolását. Ekkor engedd el a hangerő gombot! (Ha innen nem akarod folytatni, a hangerő le + bekapcsoló gomb nyomva tartása 10 másodpercig újraindítja a készüléket.)
Üsd be a következő kombinációt egymás után:
Hangerő fel
Hangerő le
Bekapcsoló gomb
Hangerő le
A készülék két forgó fogaskerékkel jelzi, hogy a folyamat elindult. Nagyjából 10 perc, és a telefon ismét használhatóvá válik.

illetve:

A Hangerő le gomb, Kikapcs gomb és Kamera gomb egyidejű lenyomása, valamint lenyomva tartásával tudjuk elérni a Hard Reset-et!

(#40976) kezman válasza kory24 (#40975) üzenetére


kezman
őstag

Kösz a kimerítő választ :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#40977) david233


david233
csendes tag

Sziasztok! Korábban írtam itt a fórumban hogy az sms-ek mentésére milyen lehetőség van. Akkor azt a választ kaptam hogy outlook-ból az üzenet előzményekből elő lehet keresni. Viszont mára már az is eltűnt. Az okát tudom mert az egyik fórumozó társunk megírta hogy kapott a Microsofttól egy e-mailt amiben le van írva hogy ezt a lehetőséget a skype miatt hamarosan kiveszik a rendszerből. Azért azt nem gondoltam hogy ilyen hamar bekövetkezik... A kérdésem az lenne hogy más alternatívát az előbb leírtakon túl tudtok-e az SMS-ekhez? Úgy döntöttem visszatérek az androidhoz, viszont kellenének az sms-ek. Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszönöm.

üdv.

(#40978) Воланд válasza david233 (#40977) üzenetére


Воланд
titán

nincs ra megoldas sajnos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40979) david233 válasza Воланд (#40978) üzenetére


david233
csendes tag

köszönöm. Egyet találtam mint "megoldás" kimásolni word-be vagy e-mailbe az sms-eket egyesével... De ez elég macerás és körülményes feladat.

(#40980) Zsolty001 válasza Pttypang (#40972) üzenetére


Zsolty001
tag

Itt nem csak ez a probléma. Tegyük fel meg tudja csinálni, de a HR után minden elveszik a telefonról, mivel nincs működő Microsoft fiók, tehát meg biztonsági mentés sem lehet csinálni! De komolyan mi ez, hogy nem lehet helyrehozni egy nyamvadt fiókot? Nonszensz.

(#40981) Воланд válasza Zsolty001 (#40980) üzenetére


Воланд
titán

support. keszseggel segitenek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40982) istnag válasza david233 (#40979) üzenetére


istnag
addikt

Csinálj "képernyő mentéseket" az sms-ekről. :U

[ Szerkesztve ]

(#40983) Pttypang válasza Zsolty001 (#40980) üzenetére


Pttypang
veterán

Aha.

Everybody lies.

(#40984) Zsolty001 válasza Воланд (#40981) üzenetére


Zsolty001
tag

A Windows Phone terméktámogatás sem működik, mert bejelentkezés kell hozzá. Itt is ugyanazt írja: "You need a parent's permission."

Van ezeknek telefonszámuk is? Komolyan felhívom és elküldöm őket az anyjukba.

[ Szerkesztve ]

(#40985) Kbali válasza Zsolty001 (#40984) üzenetére


Kbali
nagyúr

Halkan belekotty: mielőtt elküldöd őket, nem ártana megtudni, mit csinált a user...

(#40986) Воланд válasza Zsolty001 (#40984) üzenetére


Воланд
titán

felhivhatod a magyarokat, max elmondjak, hogy hol tudod jelezni a problemat.

+36 80 018590

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40987) Zsolty001 válasza Воланд (#40986) üzenetére


Zsolty001
tag

Köszönöm szépen! Megpróbálom.

(#40988) kezman válasza Zsolty001 (#40987) üzenetére


kezman
őstag

Most komolyan nem értem mit töketlenkedsz, indít>> beállítások>>névjegy>>telefon alaphelyzetbe állítása, ha nem tud belépni akkor fizikai gombokkal hard reset, új accunt azt kész, mi ebbe az ördöngösség ;] ? Ja és a életkort lehetőleg 18 felett kell beállítani mert szerintem itt ezért van a galiba

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#40989) david233 válasza istnag (#40982) üzenetére


david233
csendes tag

Ez is egy megoldás köszi a tippet!

(#40990) Zsolty001 válasza kezman (#40988) üzenetére


Zsolty001
tag

Azért töketlenkedek, mert minden adat elveszik neki biztonsági mentés nélkül és mindent újra állíthat be szerencsétlen, úgy hogy nem ért az ilyen dolgokhoz.

Szerintem is az életkorral van gond, bár azt mondja beállította.

(#40991) mukibuci válasza Zsolty001 (#40990) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akik ennyire magabiztosan állítják, hogy beállították az életkort, azoknál 99%-ban a regisztráció dátuma van megadva születési időnek :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#40992) Pttypang válasza mukibuci (#40991) üzenetére


Pttypang
veterán

Az akkor be van allitva, mi vele a gond? :D

Everybody lies.

(#40993) Oppenheimer válasza Zsolty001 (#40990) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Es mi az a sok dolog amit ujra be kene állítania, megis? Meg appokat se szedett le... A csaj igazan fordulhatna egy olyan ismerőséhez, aki ért is a,telefonokhoz. Jol nez ki? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#40994) Pttypang válasza Oppenheimer (#40993) üzenetére


Pttypang
veterán

Ott az a nyomorult könyvecske, amit kap a telóhoz, nem hiszem el, hogy nem képesek használni..
Na meg ott a nokiás online support is.. Wtf!

Everybody lies.

(#40995) Zsolty001 válasza Воланд (#40986) üzenetére


Zsolty001
tag

Ez xbox support, de azt mondja nem tudnak segíteni, születési dátumot nem tudnak megváltoztatni, ezért csináljak hard reset-et. Arra se tudott választ adni, hogy miért ír hibaüzenetet szülői fiók hozzáadásánál. Esetleg írjak az angol support-nak... Sokat segítettek. Mindegy, akkor ráveszem, hogy csináljon HR-t...

(#40996) mukibuci válasza Zsolty001 (#40995) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

számítógépen, böngészőben lépjetek be az adott fiókba és módosítsátok a születési dátumot :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#40997) kezman válasza Zsolty001 (#40990) üzenetére


kezman
őstag

Beálitotta hát csak fiatalkorú ezért nem engedi a rendszer, hát ezt elb@szta, sajnos ez van de jártunk így már egypáran meg fogunk is, újra be kell állítani mindent, súlyos 15 perc az életéből :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#40998) Zsolty001 válasza kezman (#40997) üzenetére


Zsolty001
tag

27 éves, ex-em, és szegény nagyon béna az ilyen dolgokhoz... Ez van, csaj. :)

(#40999) Zsolty001 válasza mukibuci (#40996) üzenetére


Zsolty001
tag

Nem lehet belépni a fiókba, pont ez a baj. Parent's permission lock alatt van.

Szerinted itt erőlködnék, ha ennyi lenne a gond? :P

(#41000) Bukk900 válasza mukibuci (#40991) üzenetére


Bukk900
őstag

Pont ezzel találkoztam nemrég, egy ismerősöm mutatja a 625-ösét, hogy milyen sz@r ez a WP, még az áruházból sem enged letölteni már fél éve... pc-n belépve a fiókjába látom, hogy a vásárlás dátuma volt megadva születési időnek... átállítottam, azóta már tetszik neki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.