Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69751) Flashget válasza #94529552 (#69749) üzenetére


Flashget
félisten

én nem írtam el, ha az akkor a bedobott reklám anyagban van elírás.
de ezt nem hiszem mert más samsung vagy gyártók esetében (mobil, háztartási készülék, noti, tablet stb.) 10-12-15% -ot írnak csak a napok fixek, hogy a tv-re csak a mai napon adnak 13%-ot.

Realme GT Master Edition

(#69752) Kácsa válasza PuMbA (#69747) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Nem hátérvilágítás (clouding). Ez olyan mintha kosz lenne belül. (külső törlés megvolt :) ).

Pumma Igen,ebből szerviz lesz.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#69753) need válasza Flashget (#69733) üzenetére


need
addikt

én ezt még az elején kizártam mivel minden eszköznek fix ip címe van..
van lehetőség hogy teszteljem a net szolgáltatást ott nincs hiba...

kb. 1 héttel ezelőtt teljesen behalt a Digi tévé szolgáltatása egy fél nap volt mire lett adás..
attól a pillanattól kezdve van ez...ámbár nem értem mi az össze függés :U

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#69754) kalgan válasza need (#69753) üzenetére


kalgan
csendes tag

Hi,

C6500-as tévém van évek óta, semmi baj nem volt vele, de kb 1 hete nekem is ezt ugyanezt csinálja ("hálózati interferencia...) .A hálózati beállításokban AUTO van/volt. LAN kábellel van a routerhez kötve, t-home netem van évek óta, semmi nem változott, mégis szarakszik... lövésem nincs mi lehet a baj, de a gyerek kikészít, hogy nem tud youtube-ozni (bogyó és babóca).

(#69755) kalgan válasza kalgan (#69754) üzenetére


kalgan
csendes tag

azt hiszem idióta vagyok. kicsit elmélyültem a router beállításaiban, kiosztottam a tv-nek egy fix ip-t és jó is lett...

(#69756) need válasza kalgan (#69755) üzenetére


need
addikt

nekem eleve így volt..mindig is fix ip cím

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#69757) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Tudom, hogy erre a kérdésre sokszor válaszoltam már, de egy valamit nem tudok.
Azt tudom, hogy a H6400-ban direkt led van, a 6500-ban is?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69758) #94529552 válasza Flashget (#69751) üzenetére


#94529552
törölt tag

Tudom, hogy te jól írtad, csak nekem szimpatikus volna a 17-17.
MM, Samsungra 13 %-os kuponakció, akinek aktuális lenne ma a vásárlás.

(#69759) ada19 válasza #94529552 (#69758) üzenetére


ada19
senior tag

Azért annyira ne élje bele magát senki, mert a boltban drágábbak a TV-k mint a MM saját webshopjában. Pont pénteken néztem, UE48H6200 ~190e online, ~220 boltban. Erre ha még adnak 13%-ot, akkor is rosszabb.

Mégsenem

(#69760) devil-k válasza ada19 (#69759) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az okos ember bármilyen vásárlás előtt felméri a piacot, hogy mi, hol, mennyi. Tudnak ezzel a nagy "kedvezményekkel" dobálózni a multik és a sok birka ilyenkor egyből szalad... viszont ha utánaszámolnának egy páran, akkor hamar kiderülne, hogy még így is drágábban jönne ki a kiszemelt TV.

ada19

Én egy éve vettem F7000-es TV-t, 1 hónapja vetítőt, szóval csak UPC-re használjuk itthon a TV-t, semmi másra. Viszont már 1 hónap elteltével meg tudnám mondani, hogy nem ülnék vissza a TV elé mozizni.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#69761) ada19 válasza devil-k (#69760) üzenetére


ada19
senior tag

Amiért inkább most megéri vásárolni, az az 5 év garancia a 6-os széria és a feletti TV-kre.

Részletek: https://my.samsung.hu/promo/szabalyzat/5yw_tv.pdf

Mégsenem

(#69762) ada19


ada19
senior tag

Habár az 5 éves promóció feltételei között szerepel az Expert is, valaki meg tudná erősíteni, hogy az expertnet.hu-ról rendelt TV-kre hivatalos Samsung gari jár?

Mégsenem

(#69763) gabika1969 válasza kalgan (#69755) üzenetére


gabika1969
aktív tag

Néhány napja nálam is előjött ugyanezen probléma. Ugyanezen hibaüzenet. A modemed cisco?, gondolom, mivel t-home-os vagy. Nálam eddig, auton volt a tv, de a modemben fix ip címként jelent meg. Most a tv-ben beállítottam kézi-ként a kapcsolatot és a teszt mindent rendben talál, mégsem tud kapcsolódni, előjön a hibaüzenet.
Megtennéd, hogy a cisco menüjében a helyet leírod, ahol a fix ip címet ki tudom osztani?

Nagyon köszönöm, hátha megoldódik a probléma.

Üdv Mindenkinek!

(#69764) M@rdel válasza ada19 (#69762) üzenetére


M@rdel
őstag

Magad is utána járhatsz, ha felmégy a samsung honlapjára.
A vásárlási ajánlatoknál az expertet és az euroncs találod. :)

(#69765) Flashget válasza ada19 (#69762) üzenetére


Flashget
félisten

Hát ha ott szerepel a nevük akkor bizonyára így is van. ;)

Realme GT Master Edition

(#69766) dobko


dobko
csendes tag

Hali !

Vettem párnapja egy 40 H6500- ös masinát. Lassan rájöttem mi, hogy műkszik rajta, megy, fahin.

Letöltöttem az asztalira majd laptopomra a smart view 2.0 nevezetű programot, szeretnék filmet nézni hálózaton a gépemről, de a program induláskor középen a töltő logó csak forog, forog, forog....semmi hibaüzenet, hang, akármi. Nem tudok rákattintani a csatalakozás TV-hez se.
Vajon mi lehet a gond?

A laptopomat meg tudtam osztani, a képeket, alap videókat látja és le is tudom játszani, ha a source gomb segítségével kiválasztom a laptopot, vagy a smart hubban.

Szóval valami kapcsolat van a két eszköz között, de valamiért nem akar menni a smart view.

Próbáltam kábellel is wifi helyett, de ugyan az maradt a helyzet.

A UPC Technicolor borzadmányos Wifi-s SOHO ("router") van nálunk, lehet azzal van a baj ? Mert azon még egy portátirányítást se lehet rendesen beállítani sajnos...

Valakinek valami tapasztalat ezen a téren ? :F

(#69767) Flashget válasza dobko (#69766) üzenetére


Flashget
félisten

Filmnézéshez használj serviiot vagy a kifejezetten samsung tv-hez kiadott Allshare-t

Realme GT Master Edition

(#69768) Vhiktor válasza ada19 (#69761) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem működik a link.
Meddig van ez az akció?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69769) ada19 válasza Vhiktor (#69768) üzenetére


ada19
senior tag

Úgy látom felraktak egy másik verziót belőle: https://my.samsung.hu/promo/szabalyzat/5yw_tv_2.pdf

Október 10. és 19. között vásárolt TV-kre vonatkozik (5-ös széria nincs benne).

Mégsenem

(#69770) Vhiktor válasza ada19 (#69769) üzenetére


Vhiktor
veterán

És ez mennyire éri meg? Jobban megéri mintha 10-15%-al olcsóbban adnák?
Illetve Samsung Experience bolbtan is van olyan árgarancia mint a Sony centerben hogyha beviszel nekik egy újságot ahol olcsóbban adják a TV-t akkor ők is odaadják ugyanannyiért?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69771) ada19 válasza Vhiktor (#69770) üzenetére


ada19
senior tag

Sok mindentől függ, attól is hogy milyen TV-t akarsz, a 10-15% árcsökkenést ki kell várni. Egy UE48H6400 esetében kb. hasonló érték a +3 év garancia mint az árengedmény mértéke.

Mégsenem

(#69772) whatnot


whatnot
őstag

Mi a különbség a H6200 és a H6400 között? CMR-t látom (az a tényleg frissítés?).
Ill. H6500 mivel tud még többet?

A kérdés végső soron majd az lenne, hogy a H6400 megéri-e azt a +13k pénzt.

(#69773) Vhiktor válasza ada19 (#69771) üzenetére


Vhiktor
veterán

55H6400 a kiszemelt.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69774) Vhiktor válasza whatnot (#69772) üzenetére


Vhiktor
veterán

Egyértelműen megéri.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69775) whatnot válasza Vhiktor (#69774) üzenetére


whatnot
őstag

Elhiszem neked, de indokolni is tudnád, ha megkérlek? :)

(#69776) Vhiktor válasza whatnot (#69775) üzenetére


Vhiktor
veterán

Egyértelműen sokkal jobb képminőség :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69777) ada19 válasza whatnot (#69775) üzenetére


ada19
senior tag

A H6400-hoz kapsz 2 szemüveget is (ezeknek az ára külön 6.000 Ft), a H6200-höz nem. A 6400 2 külön távirányító jár (egy egyszerűbb hagyományos + Smart touch), a H6200-hoz csak 1 hagyományos. Valamint szerintem jobban is néz ki kívülről.

Mégsenem

(#69778) whatnot válasza ada19 (#69777) üzenetére


whatnot
őstag

Huh, ezt jó tudni, mert akkor nem is kérdés, szemüveget úgyis vettem volna :)
CMR a valós frekvenciát mutatja?

(#69779) ada19 válasza whatnot (#69778) üzenetére


ada19
senior tag

Nem, ha jól tudom akkor a 200 és 400 Hz CMR is valós 100 Hz-et jelent.

Mégsenem

(#69780) mikung


mikung
aktív tag

Erre valaki ?

Új TV vásárlásakor jó lenne kicsit kisöpörni a TV alatti blokkot (boxok), érdekel hogy mire érdemes gyúrni. :)

(#69781) whatnot válasza ada19 (#69779) üzenetére


whatnot
őstag

Ok, kösz.
De jó lenne, ha egyszer elfelejtenék ezt a trükközést.

(#69782) devil-k válasza mikung (#69742) üzenetére


devil-k
nagyúr

A legmegfelelőbb ha veszel egy BD vagy médialejátszót és nincs bohóckodás.

(#69783) mikung

Attól, hogy a TV típusa előtt nem "F" betű van, hanem "H", ugyanolyan nulla a médialejátszó benne.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#69783) mikung válasza devil-k (#69782) üzenetére


mikung
aktív tag

Már van médialejátszó amire NFS -el csatolok, de ha már új TV ezt is kiiktatnám.

(#69784) highlander76


highlander76
csendes tag

Sziasztok.érdeklödnêk tud e valaki tippet hogy hol ês mennyiêrt javitanànak meg egy Samsung ue 55f 6320-as smart Tv-t.a kijelzö tört be.a külsö üveg sêrtetlen.vagy egyàltalàn êrdemes-e foglalkozni vele.elöre is köszi.üdv

(#69785) #94529552 válasza highlander76 (#69784) üzenetére


#94529552
törölt tag

A LCD, plazma és projektoros TV-k hibái topicban érdeklődj az árakról. Lakásbiztosítás nem játszik?

(#69786) Flashget válasza highlander76 (#69784) üzenetére


Flashget
félisten

Azt meglehet tudni, hogy ez miként sikerült, hogy a külső sértetlen?

Realme GT Master Edition

(#69787) Flashget válasza whatnot (#69772) üzenetére


Flashget
félisten

Megkérdezhetem, hogy az ilyen alap dolgokért miért nem a samsung oldalán hasonlítod össze a két típust?
Egyébként a S2 tuner is különbség még bennük.
32"H6200 csak CMR 100Hz vagyis valós 50Hz-es.

Realme GT Master Edition

(#69788) whatnot válasza Flashget (#69787) üzenetére


whatnot
őstag

Megkérdezheted, csak minek?
Megnéztem. Tudod, a személyes tapasztalatokban jobban bízok, mint a gyári leírásokban, száraz specifikációkban. Mint ahogy itt írták is, hogy úgy tapasztalták, szebb a képe a 6400nak.

(#69789) Köles


Köles
tag

Sziasztok!

Nem tudom találkozott e már valaki evvel a problémával, de hátha. Adott egy UE42F6320, USB-ről elkezdett a lejátszás hákliskodni, eleve az, hogy a drive-on, mindegy hogy külső HDD, vagy pendrive, a médiafájlok betöltése lassú. Értve itt, hogy akár ha elindítok egy filmet, eleve 20-30 mp, mire eljut odáig, hogy a számláló számolni kezdjen, addig tekerni sem lehet. A másik probléma, ami most hétvégén derült ki, egy bizonyos filmet elindítok, 2 mp lejátszás, sötét képernyő, majd a tévé restartol.

Viszonyítási alapnak van egy UE32D5500-am, az simán játssza le ugyanazt a file-t.

(#69790) whatnot


whatnot
őstag

Másik kérdés: a tévék usb csatlakozójából jön annyi áram, hogy meghajtson egy 2,5"-es (laptop) vinyót?

[ Szerkesztve ]

(#69791) sandró60 válasza whatnot (#69790) üzenetére


sandró60
addikt

Nyugodta csatlakoztathatod a 2.5"vinyót.Van annyi"szufla".Különben van erre kialakitott 1A-es usb aljzat.

(#69792) dethroner válasza ada19 (#69777) üzenetére


dethroner
veterán

Abból a 6000-ből 2db szemüveget veszel és nem 1db-ot :K

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#69793) ada19 válasza dethroner (#69792) üzenetére


ada19
senior tag

Pontosan, írtam én hogy egyenként annyi?

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#69794) BBéci válasza whatnot (#69781) üzenetére


BBéci
titán

"De jó lenne, ha egyszer elfelejtenék ezt a trükközést."

Szerinted mi lenne a jó megoldás?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69795) Kácsa válasza Kácsa (#69752) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Online chat-en jeleztem a Samsung-nak a kijelző hibát(adatok megadásával), itt [link] Kíváncsi vagyok jelentkezik a beígért technikus.

ZoLee

(#69796) highlander76 válasza #94529552 (#69785) üzenetére


highlander76
csendes tag

Nem sajna.köszi a tippet :R

(#69797) highlander76 válasza Flashget (#69786) üzenetére


highlander76
csendes tag

Nem nekem sikerült.igy kaptam,ezèrt sgeretnèm megtudni èrdemes e költeni rá egyáltalán

(#69798) István 67


István 67
tag

Mi a pontos tipusa a VT-hez adott szemüvegnek , nem találom a könyvében?

(#69799) tomcat74 válasza AliasB (#69745) üzenetére


tomcat74
újonc

Szia!A 3D-vel nem stimmel valami.Ami a filmben fókuszban van az éles a többi meg olyan mintha szemüveg nélkül nézném.

(#69800) dethroner


dethroner
veterán

Miért csak ilyen kevés app van telepítve a H szériára? Egyik ismerősnél akinek F sorozatú tévéje van, szerintem sokkal többet láttam. Sőt, talán van (volt) olyan is, amin amolyan promóció szerű HD természet filmek, 3D-s tartalmak, világűrről szóló tartalom van. Tényleg volt ilyen, és ha igen akkor miért nincs már benne? Lehet ilyeneket telepíteni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.