Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69051) vilag


vilag
tag

Tudom, hogy egészen nem idevág a kédés, ezért is offoltam, de mit tudtok az IP tévéről értdemes Sat Tv-ről IP-re váltani?
Holnap jön hozzám a muki szerződni, de még nem dőlt el, hogy Sat TV hosszabbítás lesz vagy IP tv.

Kösz!

(#69052) BBéci válasza Cold5 (#69050) üzenetére


BBéci
titán

Fontosabb a kép- és hangminőségnél az, hogy a TV távirányítójával navigálhass a filmjeid, zenéid, képeid között? Érdekes szemlélet. :U

(#69051) vilag
Az IPTV-nem vannak olyan hiányosságai, ami miatt nekem ingyen sem kellene. Műholdassal tiéd lehet az egész világ, olyan adókat érhetsz el és olyan minőségben, amire az IP a büdös életben nem lesz képes.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69053) Cold5 válasza BBéci (#69052) üzenetére


Cold5
senior tag

Hmmm... Ezt most nem teljesen értem... :U

Ha a NAS-on vannak BR iso-k és azt DLNA-t használva játszom le a TV-n annak mi köze a minőséghez? Szerintem semmi!
A lejátszó a TV-ben van és nem a NAS-on. Nincs szükségem külső lejátszóra.

Volt HTPC-m tudom milyen az. Nekem már teher volt plusz egy egér/bill csak azért, hogy elindítsak egy filmet vagy képeket nézegessek.

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#69054) BBéci válasza Cold5 (#69053) üzenetére


BBéci
titán

De bizony van köze a minőséghez, mert olyankor a TV beépített médialejátszója dolgozik, amiről köztudott, hogy egy célhardverhez képest - ami lehet asztali lejátszó, vagy HTPC - a fasorban sincs.
Azt is megnézném, melyik TV játszik le BD ISO-t?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69055) ada19 válasza BBéci (#69052) üzenetére


ada19
senior tag

Plex Media Serverrel streamelek filemeket a TV-n lévő Plex for Samsung appnak és pontosan ugyanazt kapom, mintha bárhol máshol játszanám le.

Mégsenem

(#69056) BBéci válasza ada19 (#69055) üzenetére


BBéci
titán

Az teljességgel kizárt! Kérdezd meg Flashget és devil-k fórumtársakat!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69057) Cold5 válasza BBéci (#69054) üzenetére


Cold5
senior tag

Hmmm... érdekes dolgot mondasz.

Van otthon egy 40C630 és ott is a beépített lejátszót használtam. Van otthon célhardver is egy LG 42LF75-ös TV-hez, Himedia HD560B és nem veszek észre különbséget a két lejátszó között.

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#69058) ada19 válasza BBéci (#69056) üzenetére


ada19
senior tag

A pixelpontos kép egy kicsit túlzás, de most direkt kipróbáltam közben. Több magas bitrátájú Full HD videót kipróbálva PC-n és TV-n gyak semmilyen látható különbség nem jelentkezik.

Mégsenem

(#69059) BBéci válasza ada19 (#69058) üzenetére


BBéci
titán

PC-ből is ki lehet csalogatni pocsék minőségű képet, erre adtál most bizonyítékot. Ne haragudj, de a tévék beépített lejátszóját eddig még mindenki vacaknak minősítette, aki kipróbált mellette egy normálisat.
Mivel csatlakoztattad a PC-t a tévéhez és milyen szoftvert használtál?

(#69057) Cold5
Dune, Mede8er, Popcorn Hour lejátszókhoz hasonlítsd! Vagy Pioneer, Panasonic Blu-ray lejátszóhoz.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69060) ada19 válasza BBéci (#69059) üzenetére


ada19
senior tag

Samsung S24C750P monitoron kipróbálva VLC-vel és SMPlayer-rel is ugyanaz az eredmény. HDMI-n csatlakozi notebookhoz.

Nem tudom az mennyit számít, hogy én TV-n Plex-en keresztül Direct Play-el streamelek, nem a beépített lejátszóval.

Mégsenem

(#69061) BBéci válasza ada19 (#69060) üzenetére


BBéci
titán

PC-ről, említésre érdemes képminőséget MPC-HC + madVR, XBMC, valamint néhány fizetős szoftver ad. Amikkel Te próbálkoztál, nem tartoznak közéjük. Valamint a HDMI kábel is beleszól a képminőségbe, bár egyesek ezt tagadják, én viszont állítom.
Amennyiben vezeték nélküli a kapcsolat, akkor a TV beépített lejátszójának a képét látod. Tök mindegy, mivel streamelsz. Sajnos egy 5-ös szériás Samsung nem éppen analitikus képminőségéről híres, de azért az említett különbségeket azon is látnod kellene.
Valamit nem értek. A Syncmaster monitor képét hasonlítottad a tévééhez?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69062) ada19 válasza BBéci (#69059) üzenetére


ada19
senior tag

Mostmár őszintén kíváncsi vagyok, mert akárhogy nézem nincs látható különbség, leszámítva a panel és a PPI különbségből adódó eltéréseket.

Vagy borasztó igénytelen vagyok, vagy a VLC, SMPlayer is pocséknak számít.. Mit kellene látnom egyébként?

Szerk.: igen, monitort hasonlítottam a TV-hez, hogy van-e bármi, amit hatalmas különbség.

[ Szerkesztve ]

Mégsenem

(#69063) BBéci válasza ada19 (#69062) üzenetére


BBéci
titán

11 éve tesztelek tévéket, vetítőket, DVD- BD- és médialejátszókat, állandó hibakereső üzemmódban működöm, azonnal észreveszem a hibákat, az eltéréseket.
Ismétlem, nem kell vájtszeműnek lenni, tucatnyi fórumtárs írta, hogy amióta kipróbált egy tisztességes lejátszót, többé rá sem tudott nézni a TV beépítettjének képére.

Annak az összehasonlításnak (monitor vs. TV) az ég világon semmi köze nincs ahhoz, amiről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69064) ada19 válasza BBéci (#69063) üzenetére


ada19
senior tag

Ne érts félre, nem kötekedés - tényleg érdekel a dolog, holnap kipróbálom direktben HDMI-n keresztül az általad javasolt lejátszókkal, kíváncsi vagyok nagyon.

TV + Plex vs. Monitor + notebook dolog egy gyorsteszt volt, hogy van-e bármi nagyon szembetűnő dolog, ami miatt nem megfelelő a beépített lejátszó.

Mégsenem

(#69065) BBéci válasza ada19 (#69064) üzenetére


BBéci
titán

Már eleve nem lehet jó a beépített, mert nem kadenciahelyesen, 24 (23,976) hertzen játssza le a filmeket, hanem 60-on. Ez akadozást, ricegést okoz. Ha a laptopról is 60 hertzen küldted a monitorra, akkor ebben nem mutatkozhatott különbség.
Ugyanazt a filmet indítsd el vezeték nélküli lejátszással, valamint a laptopról HDMI összeköttetéssel, majd váltogasd a tévén őket. Amennyiben ez megoldható. Korrekt összehasonlítás csak így végezhető. Arra is figyelj, hogy egyformák legyenek a képbeállítások a HDMI bemeneten és a médialejátszóhoz rendelve.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#69066) Flashget válasza nines (#69032) üzenetére


Flashget
félisten

számsor végén nem 0 van hanem 6203 ez valamilyen butítást jelöl az alap 6200-hoz képest.
volt már szó róla a topicban keresrá H6203 vagy nézd meg a samsung honlapján.
butítás = kevesebb csatlakozó vagy tudás (smart, 3D)

Realme GT Master Edition

(#69067) Flashget válasza Gaben06 (#69047) üzenetére


Flashget
félisten

Nekem 1 hónapba telt mire a csereutalványt megkaptam. Amit nem postáznak, hanem be kellett mennem az oktogon szervizbe érte.
ide írtál ez ügyben levelet, hogy nem kéred a javítást, hanem csereutalványt? sehsupport@samsung.com
ugyanis ők döntik el nem a szerviz, hogy megkapod, bár az is igaz a szerviz véleményezi.
Ha érdekel az én esetem miként lett csereutalvány, priviben leírhatom.

BBéci: Ismétlem, nem kell vájtszeműnek lenni, tucatnyi fórumtárs írta, hogy amióta kipróbált egy tisztességes lejátszót, többé rá sem tudott nézni a TV beépítettjének képére.

Ez pontosan így van.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#69068) Batib válasza Flashget (#69066) üzenetére


Batib
őstag

Emellett ez a vastag direct ledes kivitel, amiben kevés led van. Valamint az olcsóbb lcd panellel szerelik.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#69069) Gaben06 válasza Flashget (#69067) üzenetére


Gaben06
tag

Szia. Igen arra az email címre írtam. Már több levelet váltottunk. Bevizsgálás alatt van a Tv lassan 1 hónapja. Kattog a TV. A szerelő azt mondta a lakásban mikor kijőtt hogy az LCD panel kattog. De nem akarják meg csinálni mert szerintük jelentéktelen. Többször beszéltem az Oktogonnal már a végén eréjesebben egy kicsit. Erre jön a levél. Nem sokára kiderül, mert úton vagyok a postára.

(#69070) PuMbA


PuMbA
titán

Na megvan, hogy hogy szarik be nálam a Motion Plus az új firmware-rel is. Van a TV Source, ahol be van kapcsolva az Motion Plus, van egy HDMI1 Source-om, ahol szintén be van kapcsolva, mert a STB van rákötve meg van egy HDMI2 Source-om, amire meg a gép van rákötve kikapcsolt Motion Plus-szal, mivel 24 vagy 25p-t nyomok onnan. Tegnap néztünk TV-t, aztán átkapcsoltam HDMI2-re ott néztünk 25p anyagot, majd visszakapcsoltam HDMI1-re és 30 mp-enként elkezdte a 10mp-es szaggatást a TV. Ekkora hibát öcsééém....most szóljak a Samsungosoknak, hogy használhatatlan funkciót tettek a TV-be és ki-be kell kapcsolgatnom...:DDD Ha kikapcsolom mindegyik Source-on a Motion Plus-t akkor természetesen nem áll fent a hiba és ha csak a LED Clear Motiont kapcsolom be a képinterpolációkat meg nem, akkor is elkezd szaggatni, pedig elvileg nem csinál köztes képeket, mégis beszarik valami.

[ Szerkesztve ]

(#69071) PuMbA


PuMbA
titán

Írtam a Samsungnak, most foroghatnak rajta, de nem hiszem, hogy 1 ember miatt firmware javítást adnak ki :DDD Ezért nem szeretem a szoftveres képmahinálást....hibák, hibák hátán.... :)

[ Szerkesztve ]

(#69072) mobal válasza PuMbA (#69070) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ASUS nekem adott ki FW frissítést amit utána publikáltak. Csak küldjél róla nekik bizonyítékot (YouTube videó) szerintem simán ránéznek.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#69073) ube


ube
újonc

Sziasztok!
A Samsung UE32EH5300W smart tv-m nem hajlandó lejátszani az srt feliratokat. Mi lehet az oka? Lehet, hogy nem megfelelő a médialejátszó program a tv-ben? Vagy mi más lehet még ennek az oka? Van rá megoldás, hogy változtassak a tv lejátszó programján?
Már mindenféle frissítést lefuttattam rajta (vezérlőprogram frissítés stb. ), de semmi. A Samsung Apps-ból letölthető hozzá másik lejátszó? Vagy hogy lehet ezt megoldani?
A tv-n a felirat funkció működik, ha bekapcsolom, akkor minden csatornán van felirat.
Az srt file-okat természetesen a file-nevével nevezem el,
nincsenek zavaró karakterek és valamiért mégse látja a tv a feliratot.
A laptopon minden média lejátszó (windows media player, vlc media player) felismeri és lejátssza a feliratot.
Ja, van úgy, hogy a magyar feliratot (általam letöltött és átnevezett) nem játssza le, viszont lejátszik a filmhez
valamilyen angol feliratot .. - a laptopon ugyanennél a filmnél magyar felirat jelenik meg ...Köszi előre is a visszajelzéseket!

(#69074) devil-k válasza ube (#69073) üzenetére


devil-k
nagyúr

"Mi lehet az oka? Lehet, hogy nem megfelelő a médialejátszó program a tv-ben? Vagy mi más lehet még ennek az oka? Van rá megoldás, hogy változtassak a tv lejátszó programján?"

Vegyél egy külső médialejátszót és megszűnik minden gondod. Már 25.000 Ft-ért kapsz olyat, ami ajánlott.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#69075) tPedro_ válasza ube (#69073) üzenetére


tPedro_
őstag

Szia!

Milyen kiterjesztesu a film ami mellett a felirat van?

Amit meg kiprobalhatsz, hogy megnyitod a feliratot egy szerkesztovel, pl. Subtitle Editor es csak ramentesz.
Ez kijavithatja az esetlegess szintaktikai hibakat.

Udv.

(#69076) ube


ube
újonc

Köszi! A film van, hogy avi van, hogy mkv, van hogy x264 vagy mp4. De hogy semmelyik file-kiterjesztésnél nem látja a feliratot?! Nem lehet, hogy valami beállítási hiba a tv-n?
Ezt a subtitle-editort még kipróbálom, de elég gyanús, hogy semmelyik feliratot nem kezeli :(

(#69077) tPedro_ válasza ube (#69076) üzenetére


tPedro_
őstag

2-3 hete tortent es hirtelen nem tudom, hogy melyiknel, de volt olyan kiterjesztes (ha minden igaz avi,) ami mellett nem akarta elinditani a feliratot.

A progi nevet elirtam, Subtitle Workshop a helyes nev, bar igy, hogy tobb felet is probaltal a sajat felirataval, nem hiszem, hogy segiteni fog.

Esetleg ha atnevezed az srt-t txt-re? Vagy megprobalsz lementeni mas formatumu feliratot?
(Subtitle Workshoppal eleg sok formatumba lehet konvertalni.)

Udv.

(#69078) ube


ube
újonc

Ok, ezt a más formátumot kipróbálom! Hátha ... KÖSZIIII!

(#69079) pier1


pier1
csendes tag

Sziasztok! 3d smart tv-t vásárolnék, 48"-ast néztem ki, pontosabban UE48H 6500
Vélemény, esetleg más ajánlat ebben a kategóriában?

(#69080) Vhiktor válasza pier1 (#69079) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ha nem kell duál tuner, akkor a 6400-assal jobban jársz. Ugyanazt tudja olcsóbban.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69081) pier1 válasza Vhiktor (#69080) üzenetére


pier1
csendes tag

De az -1 év gari is, nem?

(#69082) Vhiktor válasza pier1 (#69081) üzenetére


Vhiktor
veterán

Igaz :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69083) ada19 válasza pier1 (#69081) üzenetére


ada19
senior tag

Vásárolhatsz hozzá + hivatalos Samsung garanciát (árak itt: https://my.samsung.hu/public/pdf/samsung-kiterjesztett-garancia-arlista-tv.pdf), bár lehet ennyivel kipótolva meg kijön az F6500 is.

Mégsenem

(#69084) pier1 válasza ada19 (#69083) üzenetére


pier1
csendes tag

25 pénz a 6400 és 6500 közti különbség, plusz egy év garival a 6400 még úgy is egy tízessel olcsóbb. Plusz két évvel ua. az ár. Viszont ott van még a twin tuner.
Asszem marad a 6500.

(#69085) Vhiktor válasza pier1 (#69084) üzenetére


Vhiktor
veterán

Honnan fogod megvenni?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#69086) pier1 válasza Vhiktor (#69085) üzenetére


pier1
csendes tag

AV planet, 220 volt, még nem tudom.

(#69087) ada19 válasza pier1 (#69086) üzenetére


ada19
senior tag

AV Planet hivatalos Samsung garanciát ad, vagy saját szakállukra vállalnak 2 évet?

Mégsenem

(#69088) Flashget válasza ada19 (#69087) üzenetére


Flashget
félisten

Miért nem az árakat nézitek?
Edigitaltól nagyon eltérő árak (olcsóbbak) mind sima webshopok.

Realme GT Master Edition

(#69089) ada19 válasza Flashget (#69088) üzenetére


ada19
senior tag

Hm ez most nem teljesen értem. F6400-on gondolkoztam magamnak, de azt már régen nem lehet kapni se Edigital, se MM, stb. Kifejezetten F-es kellene.

Mégsenem

(#69090) Flashget válasza ada19 (#69089) üzenetére


Flashget
félisten

Hasonlisd össze a kérdezett bolt árát az edigitallal pl. 40H6500 tipusnál és ha jelentős a különbség akkor a válasz is megvan.
viszonteladóknál az ár teljesen egyforma és drágább mint a webshopoknál erre céloztam nem kell a garancia felöl érdeklődni sem ez esetben.
F6400/6500 tipust már kifutott model nagy valószínűséggel viszonteladóknál már nem lehet venni esetleg csak a nagy méretben.
Most annyiért adják a 40H6500-at amennyiért az 40F6640-et vettem. Akkor még júniusban 230K volt most ezt venném..azért a négy magos proci mégis csak 4 mag.

Realme GT Master Edition

(#69091) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

32-40"-os kategóriában keresnék elsősorban LED Tv-t.

Részemről az alábbi kérdések, elvárások lennének a Tv-vel kapcsolatban, de az utóbbi időben nem igazán követtem a fejlesztéseket.

- CI3 kártyaolvasó
- film lejátszása külső meghajtóról
- wifi-n keresztül számítógép vinyójáról történő lejátszás (gondolom itt a Tv média lejátszója játssza le a filmet)
- HDMI kábelen milyen távolságból lehet "veszteség" nélkül továbbítani a full HD képed és DTS hangot?
- wifi-n keresztül mennyi tudja megfelelően lejátszani a full HD tartalmat
- feliratot hogy tudja lejátszani? lehetséges betűméretet, felirat pozíciót állítani?
- egyéb lejátszási opció

Előre is köszi az infókat és én is várnám a megfelelő típusokat.

[ Szerkesztve ]

(#69092) ada19 válasza Flashget (#69090) üzenetére


ada19
senior tag

Yup, ezzel tisztában vagyok, de ők 2 évet írtak, ez akár igaz is lehetett volna + árakat nem tudom összehasonlítani a nagy viszonteladókéval.

H széria nem nagyon játszik, ugyanis annyira gyönyörűen van megcsinálva a hátlap, hogy nem lehet (azaz csak reszeléssel fűrészeléssel stb..) 40x40-es VESA mountra feltenni, mert a TV hátlapja alul 10-15 cm magasan vastagabb jóval, mint a többi része. F modelleken nem így volt még. Több 40" H szériást is megnéztem élőben, és elég siralmas a helyzet.

Mégsenem

(#69093) pier1 válasza ada19 (#69087) üzenetére


pier1
csendes tag

Ennyire még nem volt időm belemerülni, még nem érdeklődtem.

(#69094) #94529552 válasza ada19 (#69092) üzenetére


#94529552
törölt tag

Miért nem egyeztek meg Flasget-tel? Te F-szériást akarsz, ő meg megveheti az óhajtott H6500-at. A négymagos proci szerinted javít valamit?

(#69095) ada19 válasza #94529552 (#69094) üzenetére


ada19
senior tag

Ha jól tudom akkor csak a SMART funkciók, böngészés stb. gyorsul tőle, az meg majdnem teljesen hidegen hagy. Ami érdekel az a mostanin is szépen megy.

Mégsenem

(#69096) ada19 válasza ada19 (#69095) üzenetére


ada19
senior tag

Ha lehet hinni a Samsung oldalának, akkor ilyet is tud(hat) egy TV a Quad core-os proci miatt:

"More powerful images processing ability to enhance motion clarity."

Mégsenem

(#69097) ada19


ada19
senior tag

Akinek van 48"-os H szériás Samsung LED TV-je, megtenné, hogy megméri milyen méretű VESA fali tartó kell hozzá? Valószínűleg 400x400mm. Valamint az alsó lyukak közepétől mérve milyen távolságban kezdődik el az a kb. 10cm magas "kiállló" rész, amitől az alja vastagabb is?

Köszi előre is

Mégsenem

(#69098) #94529552 válasza Gaben06 (#69069) üzenetére


#94529552
törölt tag

Na, mit írt a szerviz?

(#69099) Gaben06 válasza #94529552 (#69098) üzenetére


Gaben06
tag

A szakvéleményt küldték el postán, de a TV-ről elfelejtkeztek. Most lesz egy hónapja, hogy náluk van. Nem is értem miért kellett külön elküldeni.

Megint csak leráztak. De sikerült beszélnem a Szervízvezetővel. Ők ragaszkodnak ahhoz, hogy nincs baja a TV-nek. Nálam pedig kattog. Mintha egy kapcsoló ki be kapcsolna. Most abban maradtunk, hogy Ő kérvényezi a Samsungnál a cserét. Vagy legalább a LCD panel cseréjét.

Nem értem Őket, mert ha azt állítják, hogy nem kattog náluk, akkor miért magyarázza meg a kattogást a szakvéleményben?

idézem.:

"A jelenség nem a készülék hibájára utal. A LED háttérvilágítás kis felületen, koncentráltan viszonylag nagy mennyiségű hőt termel. Bekapcsolás után a hőterhelés, kikapcsolás után a hűlés következtében a burkolat elemei tágulnak, illetve zsugorodnak. Ez az elmozdulás okozhatja a pattogó, kattogó hangokat, melyek az átlagosnál kisebb helyiségekben, esetenként fokozottabban észlelhetőek. A készülék módosítása, illetve annak bármely alkatrészének cseréje nem indokolt."

(#69100) whatnot


whatnot
őstag

A Samsung SSG-P51002 kompatibilis a Samsung ES6100 3D sorozattal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.