Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) dipeti válasza MrChris (#12848) üzenetére


dipeti
senior tag

Drága Fórumtársam!
1. Linkeld légyszi mikor mondtam, hogy az o2x sokkal gyengébb lassabb és legfőképp szarabb.
2. Szerintem értelmes kérdést tettem fel...igaz választ még nem kaptam rá, csak fröcsögést.
3. Ha ideges vagy, szedjél hangyát.

Tervezem ilyen készülék vásárlását, de ami érdekel megkérdezem. Erre van a fórum, nemdebár?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#12852) peter_27 válasza dipeti (#12847) üzenetére


peter_27
aktív tag

Érzetre nem sok, talán egy kicsi, de lehet ezt is csak bemesélem magamnak :) De azért azt ne felejtsd el, hogy az sgs2 1.2Ghz-en ketyeg. És azért ott már vannak látható különbségek, mint pl: itt is látható

Galaxy S10

(#12853) tamasgal válasza Ronan968 (#12845) üzenetére


tamasgal
senior tag

Csak? Nekem fr19-el 2800 körül nyom! Bizti jol nézted :)

(#12854) MrChris válasza dipeti (#12851) üzenetére


MrChris
nagyúr

Csak annyit írtál kb. hogy gyorsabb sokkal szebb finomabb, jobb vele böngészni meg ennyivel gyengébb az lg.

Ha olvastad az utóbbi nap-napok hozzászólásait szerintem érhető hogy már jópár fórumozónak és csak olvasónak tele van már a hócipője ezzel a tényleg ilyen gyenge, de a samus2 mennyivel jobb hsz.ekkel.

(#12855) Ronan968 válasza tamasgal (#12853) üzenetére


Ronan968
tag

Jól néztem,le is fotóztam,de én nem tudom milyen fr van rajta :N Hol tudom megnézni???

Nekem nem rootolt,minden eredeti :)

[ Szerkesztve ]

(#12856) dipeti válasza peter_27 (#12852) üzenetére


dipeti
senior tag

Gondolom OC-zva sokkal gyorsabban merül... :(

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#12857) peter_27


peter_27
aktív tag

Már nem teljesen gyári a GB (aláírásban szereplő kernel)
Quadrant:
1Ghz-2341
1.2Ghz-2907
1.4Ghz-3164

Antutu:
1Ghz-5117
1.4Ghz-6163

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#12858) Marteen4 válasza MrChris (#12854) üzenetére


Marteen4
tag

Mert ez az igazság,netán fáj?
Semmit nem istenített a SGS2-n csak érdekelte miért sokkal smooth-abb a böngészés és a rendszer, szóval nem kell itt háborogni! :)

A 3D és a 2x-nek nem ugyanaz a hardverre, 3d-ben qualcomm van ebben meg tegra.

dipeti : Megválaszolom a kérdésed, azért jobb gyorsabb a böngészés mert abban erősebb cpu van, jól megírt software, 1 GB RAM. Ezek mind közre játszanak

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12859) peter_27 válasza dipeti (#12856) üzenetére


peter_27
aktív tag

Gondolom, de ma reggeltől oc-zom csak, és nem húzom hanem alulfeszeléssel próbálkozom. Az biztos, h. a gyári launchert sokkal jobban viszi ez a kernel 1.2Ghz-en mint alapból.

Galaxy S10

(#12860) Rotate válasza Marteen4 (#12858) üzenetére


Rotate
veterán

3D-ben OMAP van :)

(#12861) tamasgal válasza Ronan968 (#12855) üzenetére


tamasgal
senior tag

Az fr 19 az egy pár hónapos Modaco rom (nem gyári)

(#12862) Marteen4 válasza Rotate (#12860) üzenetére


Marteen4
tag

és téleg :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12863) Ronan968 válasza tamasgal (#12861) üzenetére


Ronan968
tag

Köszi,már utána néztem :)

(#12864) Ronan968


Ronan968
tag

Ha nem akarom,hogy bizonyos programok elinduljanak,akkor root nélkül van-e valamilyen megoldás???

(#12865) Marteen4


Marteen4
tag

Ronan968 : nincs.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12866) Rotate válasza Ronan968 (#12864) üzenetére


Rotate
veterán

arra, hogy elinduljanak root-al sincs megoldás... vagy task killerrel kilövöldözgeted, vagy leszarod... kb mindkettő ugyanannyira effektív szerintem :)

(#12867) fuzzyka válasza Marteen4 (#12689) üzenetére


fuzzyka
tag

Köszi! Azóta gondolt egyet és megjavult... nem csináltam semmit!!

Üdv

(#12868) Szabie85


Szabie85
tag

Vettem egy tokot gondoltam megosztom Veletek. :) Ja most olvasom,hogy a max. felbontást... :D Csak ilyen képeket lehet feltölteni?(más oldalakon átkonvertálja)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5

(#12869) Ronan968


Ronan968
tag

Kösz a válaszokat!

(#12870) Marteen4 válasza Rotate (#12866) üzenetére


Marteen4
tag

Le is lehet még Titanium backuppal és Root Uninstaller még fagyasztani/törölni, úgy sem fognak elindulni :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12871) peter_27 válasza Rotate (#12866) üzenetére


peter_27
aktív tag

De van rá megoldás, de root ehhez is kell.
skynet írt is róla

Galaxy S10

(#12872) -SamS- válasza Land (#12840) üzenetére


-SamS-
tag

az mondjuk elég derék :D

nekem winamp pro van fent, meg persze a wifi is ment eléggé sokat, a fényerővel se takarékoskodtam, de majd reggel lehúzom és megnézem hogy egy átlagos napon mit bír :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12873) drpele


drpele
senior tag

Jelenleg CM 7.1-et használok, s kicsit karcsúnak tűnt az üzemidő, így elkezdtem túrni XDA-n, hogy miképp lehetne kompromisszumok nélkül növelni. Találtam egy progit, ami alvó állapotban automatikusan átállítja a telefont 2G-re, s ha bekapcsolom, automatikusan visszavált 3G-re. Már 3 napja fent van, s eddig minden tökéletes vele. Egyetlen dolog volt, amire figyelni kellett: telepítés után kellett csinálni egy fix permissiont, mert nélküle folyamatosan force close-olt.

Toggle 2G/3G

Gondoltam megosztom veletek a dolgot...

Azt viszont sajnos nem tudom, hogy stock LG ROM-ra felmegy e. De esetleg CWM backup után megér egy próbát.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#12874) Rotate válasza peter_27 (#12871) üzenetére


Rotate
veterán

de ez sem az elindulást gátolja meg, hanem ha már elindult akkor lelövi...

(#12875) peter_27 válasza Rotate (#12874) üzenetére


peter_27
aktív tag

Van az app-nak egy boot szekciója ahol, a programok autómatikusan betöltődő részeit lehet tiltani bootoláskor. Kipróbáltam, működik. Sőt annyira kitakarítottam a dolgokat h. utána nem győztem keresgélni mit engedélyezzek újra, h. minden widget rendesen működjön.
Ha megnyitod a market linket akkor a harmadik kép.(autorun configuration)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#12876) willigair


willigair
csendes tag

Sziasztok!

Megpróbáltam a leírás alapján felrakni a gyári 2.3-at KDZ-vel. De kb fél perc után kijön hogy MOD UptestEX MFC Application működése leállt...

Először csinálok ilyet... valami ötlet???

willigair

(#12877) Rotate válasza peter_27 (#12875) üzenetére


Rotate
veterán

de csak a bootnál nem? mittomén ha menet közben akarnak valamik indulni azt is meg lehet gátolni?

(#12878) drpele válasza Rotate (#12877) üzenetére


drpele
senior tag

Nem, meg lehet adni, hogy milyen eseményhez kötötten akarod tiltani az automatikus indulást. Az egyik ilyen esemény a system boot...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#12879) Rotate válasza drpele (#12878) üzenetére


Rotate
veterán

ezt nem tudtam :) akkor zsír app :)

(#12880) gabcsee válasza szezso15 (#12841) üzenetére


gabcsee
tag

Frissen rakott 2.3 rom (thx to Rotate leírásának :C )
antutu: 5179
quadrant: 2398

egyenlőre sok tapasztalat nincs. boot tényleg elég lassú volt, már kissé foschtam, hogy elrontottam valamit :DDD de amúgy ez nem hiszem h zavarni fog!
a menüt nyomkodtam csak eddig, az igazán szmúsznak tűnik :K

amúgy task manager/ram optimizer(gemini) programokat nézegetve úgy fest eddig h több ramot használ alapból. de ennek ellenére tényleg gyorsabbnak tűnik!!!

(#12881) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Kint van a Voodoo Control Plus 3.0.4, ez már támogatja a gyári gingerbread rom-ot (root kell).

(#12882) KonzolKartel válasza drpele (#12873) üzenetére

Kar, hogy sokat hasznalom az internet radiot:(. Amugy hasznos cucc. Majd ha mar cm alatt is meg csinaljak az fm radiot:).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#12883) Tutu7030 válasza gabcsee (#12880) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezen én is meglepődtem. Sokszor 70MB körüli free memory értéket mutat a taskiller, de olyankor sem venni észre, hogy lassabb lenne.:)

A touch key fényerőre van valami megoldás? A marketes app froyon működött rendesen, most GB-n képetnyőzár feloldás után újra maximum értéken van.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12884) derrik válasza willigair (#12876) üzenetére


derrik
őstag

Hali.......
Nekem is ugyan ezt a produkciót /hibaüzenet/ csinálja WIN7 Starter, és Prof alatt is !!!!!
Pedig oda-vissza próbáltam !

(#12885) Magnat válasza willigair (#12876) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

64 biten már többünknek is előfordult, én egy másik gépen frissítettem végül.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12886) derrik válasza Magnat (#12885) üzenetére


derrik
őstag

"MOD UptestEX MFC Application működése leállt..." én 32biten próbáltam mind két esetben. A megadott dll kitörlése után pedig a kdz updaterben a kdz fájlt sem hagyta betallózni......

(#12887) Magnat válasza derrik (#12886) üzenetére


Magnat
veterán

Engedi az, csak akkor a Winloadert el kell indítani...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12888) ntomka válasza Balázs1986 (#12881) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen, tegnap sikerült kipróbálnom. Még ez is bugos nálam, mint a fene. :((

ツ Headphones on - World off

(#12889) syl5 válasza ntomka (#12888) üzenetére


syl5
őstag

Mi a baja?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12890) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy a rádió használhatóbb-e mint 2.2 alatt mert ott elég gatya volt.
másik kérdés: telenornál tényleg nem kell fizetni a mapsnál az adatforgalomért okostarifánál? csak mert ha bekapcsolom az adatforgalmat a gps pikk pakk megtalál

(#12891) wolruf válasza Vizinyenyec (#12890) üzenetére


wolruf
őstag

Valóban ingyenes a navi és az összes netes forgalom, kivéve a médiákat (videó, hang, alkalmazások letöltése). Tehát ingyen tudsz navigálni, térképet nézegetni, képeket nézegetni, facebookozni és böngészni. A youtube és egyéb stream dolgok meg az egyéb adatok a fizetősek.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12892) -SamS-


-SamS-
tag

tudnátok olyan gameket mondani amik nem nagy "gépigényűek" és lehet multiba nyomni, akár wifin akár bluetoothon ? :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12893) gabcsee válasza Vizinyenyec (#12890) üzenetére


gabcsee
tag

hát a rádió az nem túl atom.. mondhatnám változatlan!
2.2 alatt is azt figyeltem meg, hogy nagyon halk volt.. ekkor leghalkabbra vettem, kihúztam a fülest majd vissza és aztán hangosabb lett már amennyire! na ez a "trükk" továbbra is működik ;)
bár amúgy lassan mind1 is, mert az összes normális rádióállomást lekapcsolják :W

okostarifára meg szerintem ajánlott előfizetni, mert anélkül horror az adatkapcsolat ára [egyik hónapban véletlenül le lett mondva nekem.. alig használtam, erre hó közepén hívtak hogy 15.000 Ft-nál jár az egyenlegem, és fizessem be, különben kikapcsolnak.... :Y aztán másnap hívtak, hogyha megint előfizetek okosra (min. 500mb - 2000 Ft/hó), akkor elengedik ezt az összeget..ez sztem jófejség volt :B ]

(#12894) Vizinyenyec válasza wolruf (#12891) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

a többiről tudtam,, de azt hittem a gps adatforgalma is beleszámit a multimédiába. eddig a sima gps vevőt használtam csak. így már sokkal gyorsabb lesz a jelfogás :)

(#12895) Vizinyenyec válasza gabcsee (#12893) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

ez szomorú. viszont a hangal nekem is gondom volt. de aztán tájöttem a média hangját fullra húzom és úgy indítom el a rádiót úgy már jó hangja volt.

(#12896) ferikek


ferikek
aktív tag

Rádiónál hiába akarom a hangosítani vagy halkítani, mindig ugyanazon a hangerőn szól...

a másik nagyon nagy gond: e-mailek nem jelennek meg rendesen. mindenféle ismeretlen karakter található bennük, olvashatatlanok és csak egy kis része látható az üzeneteknek...
nekem ez azért probléma, mert sokan vagyok úton és így nem tudom e-mailen intézni a dolgokat...
mi lehet a probléma?

Van vmi megoldás vagy program arra, hogy az adatforgalmat lehessen állítani parancsikonnal v. widgettel a kezdőképernyőről? (az APNOnOff nem működik, sztem root jog kell hozz, de én szeretném gyári állapotban tudni a telefonom).
Most mindig a menüből kell állítani..

[ Szerkesztve ]

(#12897) gabcsee válasza Vizinyenyec (#12895) üzenetére


gabcsee
tag

hogy tudom a média hangját külön állítani??
amúgy próbáld ki az én "módszeremet" is.. érdekes, hogy úgy van hangja :U

(#12898) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy miért nem telepedik a LG B2CTool program? Több gépen is próbáltam már... :W

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#12899) ntomka válasza syl5 (#12889) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha beállítom, hogy a hangerőszabályzóval az analóg hangerőt állítsa, akkor azt kéne csinálnia, hogy a digitális hangerőt maxra veszi és nyomkodva a gombokat ezt fixen tartja, alul pedig megjelenik az analóg hangerőszabályzó és követi az én gombnyomásaimat. Na ez nem működik egyáltalán. Ha beállítok egy digitális/analóg hangerő kombót, akkor különböző eseményeknél (pl. befut egy hívás, kihúzom a fülhallgatót) képes elfelejteni azt és mivel a digitális hangerő maxon van, elkezd üvölteni.

ツ Headphones on - World off

(#12900) -SamS-


-SamS-
tag

gps-hez muszáj valami adatkapcsolat ? csak mert speciel egyfolytába azt írja ki hogy jelenlegi pozíciója nem érhető el....
sygic-el is próbálkoztam de semmi :S

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.