Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) Rotate válasza -SamS- (#12649) üzenetére


Rotate
veterán

a developer szekcióba csak 10 vagy 20 (nem emlékszem) general topicos hsz után tudsz csak írni...

(#12652) tome.jr válasza Tutu7030 (#12614) üzenetére


tome.jr
addikt

Ezt tedd fel cwm-ből és lesz %-os akksid: [link]

(#12653) diegho


diegho
nagyúr

Kedves 2x tulajok!

Mivel most már biztos, hogy lesz ICS eme csodára, így képbe került számomra, viszont lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban.
- mennyire stabil, gyors és használható a gyári szoftver?
- létezik bármilyen probléma a telefonnal, értem itt wifi dobálás, gps jel találás, kijelző villogás, cicergés, bármilyen zavaró dolog?
- akku kikapcsolt 3g-vel, wifi-vel, nem túl sokat nyomkodva mennyit bír?

Nagyjából ennyi lenne a dolog, ha bármi dolog van, ami miatt nem ezt kéne vennem, ne kíméljetek!

(#12654) dergander válasza diegho (#12653) üzenetére


dergander
addikt

Figyelj ma került fel a telefonomra de szerintem sokmindenki ma tette föl,szóval nemtudunk semmi következtetést levonni.De ami igy elsőre érdekes.:
-bekapcsolásnál nem akadozik az LG intro
-ébredéskor azonnal reagál a billentyüzár feloldás
-a böngészőben eddig a gazdag flashtartalmú weboldalak belassították,most már eltünt a lassulás persze azért mért kisebb előfordul de ez ilyen 50% teljesítmény növekedésnek mondhatnám
-eddig minden stabil,de majd lehet később változik,egyenlőre nem ezt sugallja

Megérte szétoffolni az összes LG adta forumot facebook-t kérdés a 4.0 milyen lesz ehez képest?

1 hibát találtam: ha rákötöd USBvel gépre és nem nyomkodod idő utan eltünik a lecsatlakozó ikon(nemtudom minek nevezzem)

[ Szerkesztve ]

(#12655) Tutu7030 válasza tome.jr (#12652) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ez Gr4-hez van, nem? Meg ez az ikonokat is módosítja, nem csak a batteryt.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12656) diegho válasza dergander (#12654) üzenetére


diegho
nagyúr

Mármint mi került fel ma a telefonodra? :F

(#12657) VBenc válasza diegho (#12656) üzenetére


VBenc
tag

a 2.3 mivel végre kiadták. :D
Szerintem elég jól muzsikák, gyors stabil.
az akksi simán bír egy napot nálam, hibái nincsenek nagyon kivéve némely embernél a "bevilágítás" de nálam ez sincs.

Mondom de mondom!!

(#12658) Land válasza diegho (#12656) üzenetére


Land
veterán

Hivatalos 2.3 most jött ki.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12659) Land válasza VBenc (#12657) üzenetére


Land
veterán

Már csak az a kérdés, hogy a hivatalos 2.3-ból jobb főzött ROM dobható össze, mint mondjuk a Topogigi? Kíváncsi vagyok a válaszra.

Jájj dupla lett. Sry!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12660) VBenc válasza Land (#12659) üzenetére


VBenc
tag

szerintem egyértelműen NEM :D
ez a szoft kicsivel van a topigigi fölött, de nem látok benne akkora potenciált hogy jobb legyen, de ne legyen igazam :D
Reméljük az LG tényleg kiadja az ICS-t mert azzal tényleg nagyot dobna. Lehet hogy már dolgoznak is rajta, és ha nagyot akarnak lépni akkor a samsung galaxy s2 előtt kellene kidobniuk.

Mondom de mondom!!

(#12661) dome29 válasza Crytek (#12600) üzenetére


dome29
aktív tag

Westend ;]

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#12662) diegho válasza VBenc (#12657) üzenetére


diegho
nagyúr

Ja hogy 2.3 is van már. Húha, egyre jobban tetszik. Nagy kérdés, hogy Neo vagy 2x legyen, de egyre jobban tetszik a 2x.

Kamera milyen videót rögzít és milyen képeket csinál? Lőne valaki pár képet meg egy videót a 2.3-al?

(#12663) tome.jr válasza Tutu7030 (#12655) üzenetére


tome.jr
addikt

Felmegy GR4-hez, v20l-hez, topogigihez. Így néz ki:

(#12664) VBenc válasza diegho (#12662) üzenetére


VBenc
tag

hát figyelj szerintem inkább ez mint a neo...
alapból ez szerintem szebb, minőségben sokkal jobb ha fogtad mnár a kettőt a kezedben észlelhetted. A fényképekről nemtudok nyilatkozni de a videók szebbnek tűnnek de majd töltök fel.

Mondom de mondom!!

(#12665) dome29 válasza VBenc (#12664) üzenetére


dome29
aktív tag

Igen, illetve a Neo Recseg-Ropog.. Műanyag!

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#12666) syl5 válasza diegho (#12662) üzenetére


syl5
őstag

[link]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12667) diegho válasza dome29 (#12665) üzenetére


diegho
nagyúr

Eredetileg Black-et néztem T-nél, de közben bejött az, hogy Telenor is lehet és itt a 2x meg a Neo van jó áron számomra vállalati csomagban. Neo 60, 2x 65.

(#12668) Tutu7030 válasza tome.jr (#12663) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi, megpróbálom.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12669) dome29 válasza diegho (#12667) üzenetére


dome29
aktív tag

Hát igen.. Szerintem 2x :K
Neo-m voltmár, 2x még nem..
Neo= U5 HD--X8
Nemnagyszám..

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#12670) #61899520 válasza diegho (#12662) üzenetére


#61899520
törölt tag

Üdv! Én is ezek között filózok. :))

(#12671) fuzzyka válasza Marteen4 (#12540) üzenetére


fuzzyka
tag

Hali! Neked cm7nél mükszik a kamera???nekem nem...bejön a képernyő de nem lehet ellőni nem reagal semmilyen érintésre,aztan eccercsak bezar! Ezzel kapcsolatban valami tapasztalat? Valaki talalkozott mar ezzel?

Üdv

(#12672) Szabie85


Szabie85
tag

Ezt a hivatalos 2.3-mat hogy kell felrakni?(Telenoros a teló)

Samsung Galaxy S5

(#12673) Rotate


Rotate
veterán

vagy a kdz updaterrel (kereső), vagy cwmből párszor volt írva róla az utóbbi oldalakon :) elsőben van segítség mindkettőhöz :)

(#12674) dome29 válasza Szabie85 (#12672) üzenetére


dome29
aktív tag

ha jól tudom, az 1-2-hét mulva lesz jó, mivel Gyári független Készülékekre jött ki a 2.3

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#12675) dome29


dome29
aktív tag

Nemtudja valaki hogy :
Letöltöttem a Sense Analog (clock) widgetet, és hogy kell Celsius Fokra állítani :F?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#12676) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok!

Ma frissítettem LG Updaterrel 2.3.4-re (csak gyári cuccokkal használom a telót)
Néhány design-beli különbséget kivéve nem sok mindenben változott a szoftver.
Boot-olási idő rosszabb, 48 sec helyett 1 perc fölött van.
nezetés még mindig lassú, akárcsak a telefon (iphone 4-hez, wave-hez és SE mini pro-hoz képest)
7 kpernyővel, szonte dugig rkava rohad lassú a telefon, akad és megáll kép képernyő között..
viszont számomra nagyon jó dolgo h újból lehet írni magar billentyűzeten hosszú magánhangzókat, már nem rövidíti le ezekkel az sms hosszát.
talán jobban lehet gépelni vele előzőleg
skpye-ban működik a előlapi kamera és elég gyors is.
wi-fi gyorsabban csatlakozik
APN on.off prorgram nem működik már, ugyanúgy, ahogy a érintőgombok világítását szablyozó prgram sem (root jog kell hozzá)
Videófelvétel folymaatos, már nem áll meg videózás közben a cucc.
fényképeknél még mindig nincs 16:9...

ha még van vmi, akkor majd írom, talán akku jobb le, de előtte lemerítem fullra, átna feltöltötm.

üdv

ferikek

[ Szerkesztve ]

(#12677) Tutu7030 válasza ferikek (#12676) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam 108 alkalmazás van telepítve, és gyorsabb, mint 2.2 alatt. 2.2-n az 1 tap cleaner tizen másodpercekig indult, 2.3 alatt 1-2 másodperc.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12678) Szabie85 válasza dome29 (#12674) üzenetére


Szabie85
tag

Köszi az infót.

Samsung Galaxy S5

(#12679) Balázs1986 válasza dome29 (#12674) üzenetére


Balázs1986
addikt

Már írtuk párszor / páran, totál mindegy, hogy függőre is ugyanúgy fel lehet tenni ezeket a verziókat :)

Szabie85: Tedd fel nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

(#12680) mycso válasza tome.jr (#12663) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ebben fekete-fehérek a systemUi ikonok, meg az akku/térerő kijeltés? Lehet megnézek egy ilyet, bár nekem a színesek jönnek be, de ezt érdekesnek találom.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12681) Ronan968


Ronan968
tag

Nektek elő szokott fordulni az a hiba,hogy nem tudjátok fogadni a hívást,hiába próbálod nyomogatni a zöld felvevőt???Na,ez nem múlt el a Gingerbread-el sem nekem :( Ez nagyon idegesítő!!!

Mindennapi újraindulás,ma elmaradt,ez pozitív!

Egy pillanatra még mindig előugrik a kezdőképernyő,mikor előhívom készenlétből :(

Aku idő 1nap,de sokat javult,mert reggel óta 100%-ról,csak 26%ra csökkent,átlagos használat mellett.

Gyorsabb és nem akad.

Baseband számát,hol lehet találom meg benne?

[ Szerkesztve ]

(#12682) -SamS- válasza ferikek (#12676) üzenetére


-SamS-
tag

neked az alapverzióhoz mit ír ki ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12683) tome.jr válasza mycso (#12680) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerintem nagyon szép ez a fekete-fehér design, úgy emlékszem a FEAR Vanilla romokban volt ez a téma, azóta is hiányoltam, de szerencsére nemrég rátaláltam.

(#12684) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Srácok, kitartás jó hírek vannak kilátásban: link
.
A híresztelésekkel ellentétben a kisebbik dél-koreai gyártó, nevén nevezve az LG szorgosan munkálkodik azon, hogy tökéletesre csiszolja az Android 4.0-t - az új robot ugyanis az Optimus 2X modellre biztosan, a Black-re és a 3D-re pedig valószínűsíthetően meg fog érkezni 2012 első felében.

tome.jr: na holnap, ha otthon leszek akkor lehúzom, aztán meglesem ezeket az ikonokat.

nekem ilyen a tabom és a telóm is:

de holnap megnézem ezeket a fekete-fehéreket mindenképp, valahogy most felkeltette a fantáziámat

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12685) Balázs1986 válasza mycso (#12684) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, ezt már beszéltük, hogy tényleg jó hír :)
Nem telhetetlenségből, de ez a visszás pontja a dolognak: valószínűsíthetően meg fog érkezni 2012 első felében... Tapasztalatok alapján ez bőven lehet mához egy évre is :)
Persze nem baj, custom szinten úgyis hamarabb meglesz :D

(#12686) Szabie85


Szabie85
tag

Tudom,hogy nem ide tartozik,de tudtok olyan rádió progit ami nem használ netet?

Samsung Galaxy S5

(#12687) tome.jr válasza Balázs1986 (#12685) üzenetére


tome.jr
addikt

Minket ez a rész érint:

az Optimus 2X modellre biztosan, a Black-re és a 3D-re pedig valószínűsíthetően meg fog érkezni 2012 első felében

Én legkésőbb áprilisra saccolok. :)

(#12688) Balázs1986 válasza tome.jr (#12687) üzenetére


Balázs1986
addikt

Tudom én ezt, értettem is, csak annyit mondtam, hogy a tapasztalat alapján, ha kérdezik, én még nem merem biztosra mondani, hogy ez a legkésőbb q2 100% -os biztonsággal így lesz :)

(#12689) Marteen4 válasza fuzzyka (#12671) üzenetére


Marteen4
tag

Valami hasonlóval találkoztam, flasheld újra CM7 et, wipe nélkül, habár a cache-et meg a dalvikot nyugodtan wipeold, amúgy nekem nincs ilyen gondom

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12690) peter_27


peter_27
aktív tag

trollkodok egy kicsit ;]
[link]
[link]
kíváncsi leszek ezek után a mindig nagyon hangos, androidot kritizáló, iphone-t istenítő tulajokra. :P

Galaxy S10

(#12691) cseppelcs


cseppelcs
csendes tag

Sziasztok!

Ezeknél az i4s hibáknál lehet telefonálni...

Csak én érzem úgy, hogy elég furcsa az, hogy mindenféle kommunikáció nélkül bejelentik, hogy holnap jön a frissítés. Én pont szombaton vettem meg az SGS2-t. Tudjátok mit, leszarom, hogy kijött a 2.3-s és lesz rá ICS frissítés. Ilyen cégtől nem kell semmi ezek után.

bye

(#12692) wolruf válasza cseppelcs (#12691) üzenetére


wolruf
őstag

Szia :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12693) ferikek válasza -SamS- (#12682) üzenetére


ferikek
aktív tag

Alapverzió nem változott: 1035.21_20110725
Viszont a képernyőfotókat új mappába teszi, ami angol nyelvű...
Sztem készítek majd egy videót, hogy 7 képernyővel mennyire akadozik a telefon szoftvere

(#12694) Engineer81 válasza cseppelcs (#12691) üzenetére


Engineer81
csendes tag

Szia!

Idegesnek tűnsz.

O2x - 2.3.4

(#12695) tome.jr válasza ferikek (#12693) üzenetére


tome.jr
addikt

Kipróbáltam, nálam is akadt, viszont ha valamelyik szélső oldalra nem teszel 7-nél több ikont akkor teljesen smooth lesz.

(#12696) Bagoly81 válasza cseppelcs (#12691) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

azért moderáljad már magad, nekem is lg-m volt eladtam sgs2 ért, nembántam meg tesem fogod, deazért illendő lett volna már ez a frisitéss fél évvel korábban és akkor lehet most is lg-m lenne

(#12697) zso73 válasza cseppelcs (#12691) üzenetére


zso73
veterán

Én is lemondtam a dologról.Utánaolvastam a telefonnak itt, és érdekes dolgok voltak leírva. Az Optimus One-omban nincsenek ilyen hibák. Érdekes, hogy az is LG........ Miért pont a csúcsmodell a szar ? :W

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#12698) cseppelcs válasza Bagoly81 (#12696) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Pontosan miért is kellene moderálnom magam, mert kicsit erősebben elmondtam a véleményem? Szerintem nem Te vagy az az ember akinek rám kell szólni. Részemről lezártam a vitát...

Engineer81: egy "picit" mérges vagyok persze. Ha normálisan időben kommunikálják, hogy "jön a frissítés csak még ez és ez hátra van" akkor nem mond semmit az ember.

Igazából akkor rágtam be amikor újra felraktam a gyári v10d-t, semmi program nem volt feltelepítve csak a névjegyek voltak szinkronizálva és miután pár óra eltéréssel két telefonszámot nem tudtam felvenni mert a zöld gomb megnyomásakor csak állt bután a telefon elegem lett.

Én elhiszem, hogy van akinek az a hobbija, hogy romokat tesztel és mindig módosít rajta valamit. Csak van aki tényleg rendeltetésszerűen szeretné használni és nem ezekkel foglalkozni.

bye

(#12699) wolruf válasza zso73 (#12697) üzenetére


wolruf
őstag

Dehát nem szar :-/ Korábban már le lett írva, nem egyszer. Ha valakinek ORBITÁLIS gondja van vele, vigye vissza a franckarikába. Hogy lehet, hogy sok-sok embernek nincs baja? Úgy, hogy a telefon jó, csak volt, aki rosszat fogott ki. Picsogás helyett vissza kell vinni szervizbe és kész.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12700) zso73 válasza wolruf (#12699) üzenetére


zso73
veterán

És ott mit csinálnak vele ? Visszaviszed, és a felvevési hibát nem javítják meg. Az egy nap, lemerül dologgal sem tudnak mit kezdeni. A szervíz szuper, mert jártam ott egy párszor, viszont ott sem az LG-s fejlesztők dolgoznak.............
Az Optimus One is hulladék volt a 2.3-ig. Eldobálta az SD-t,újraindult..........Most nincs vele gond. Az Optimusra nem dobták ki a 2.2-t sem. Most, hogy már nem lehet kapni boltokban, igazán kiadhatnák, mert nem rontja az újabb modellek esélyeit. De nem adják ki. Pedig ugyanaz a vas, mint az Optimus One, kivéve a kijelző. Szerintem elég rossz az üzletpolitikája az LG-nek.

CS: Végül nem is raktad fel a frissítést ? Pedig már rápörögtem a telódra. Néztem már turbósimet is......

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.