Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12501) ntomka válasza Rotate (#12500) üzenetére


ntomka
nagyúr

Miért nem kérted DVD-n? :D

ツ Headphones on - World off

(#12502) Ronan968 válasza wolruf (#12499) üzenetére


Ronan968
tag

Ja,de nekem aszerint nem megy :/

(#12503) Magnat


Magnat
veterán

Huhh, egy másik gépen végül sikerült frissítenem ... kicsit berosáltam, mert nem írta, h vége és újra sem indult, csak az LG logo villogott, aztán lehúzás és restart után kb 5 percig állt az LG logon, de végül csak feltámadt :) Tapasztalatok később.

Szerk: telefonáltam rajta pár percet, aztán próbáltam volna a Skypeot, mire kikapcsolt, szal nem indul jól ... létezik, h nem ment végig a frissítés és mégis elindul a rendszer vagy ez kizárt?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12504) -SamS-


-SamS-
tag

smartflash verzsön még mindig nincs ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12505) Magnat válasza Magnat (#12503) üzenetére


Magnat
veterán

Működik a Skype videjóhívás! :C

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12506) Crytek válasza wolruf (#12499) üzenetére


Crytek
veterán

Ez mindig ilyen bonyolult nincs olyan hogy telón kattintok egyet azt oda leszedi magának és frissiti magát?

Next PC Upgrade: 2022

(#12507) Rotate válasza Crytek (#12506) üzenetére


Rotate
veterán

lenne, ha működnének a OTA szervereik... lehetne az LG frissítővel is, ha az LG nem csak az olaszoknál adta volna ki eddig... lehetne a Smartflashel is, ha lenne már Smartflash verzió, de mivel egyik fenti egyszerű megoldás sem adatott meg, marad a kdz updater, ami valakinél működik, valakinél nem...

Magnat:

felment az rendesen, ha villog az LG logo azt jelenti újraindult, csak le kell húzni, és berakni az aksit :)

(#12508) tome.jr válasza ntomka (#12478) üzenetére


tome.jr
addikt

Köszi a linket, fel is tettem cwm-ből, első tapasztalatok alapján nálam gyorsabb mint a GR4.

(#12509) Magnat válasza Rotate (#12507) üzenetére


Magnat
veterán

Ok, köszi! Sajnos a boot idő rosszabb lett, és eddig még rootolnom sem sikerült, utána kell nézzek, van-e vmi trükkje.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12510) Land válasza tome.jr (#12508) üzenetére


Land
veterán

Akkor elvileg Topogigi-nél is gyorsabb?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12511) tome.jr válasza Land (#12510) üzenetére


tome.jr
addikt

Azt nem tudom, topogigi nálam sohasem működött normálisan.

Most a v20l 40 mp alatt reboot-olt (reboot parancstól a pin kód megadásig ennyi idő telik el), szerintem ez egész jó lett. Böngészés/market alatt is érezhetően gyorsult. Gyári launcher van még fenn.

[ Szerkesztve ]

(#12512) Land válasza tome.jr (#12511) üzenetére


Land
veterán

Mi a gyorsabb rajta? Én egyből cseréltem az LG Launchert Topogigi-nél Launcher Pro-ra...

Ebben ezek a bugok vannak nálam: telefon app néha leáll és pár mp míg helyrejön, ma nem érzékelte a SIM-et, ki-be raktam és azóta jó, Kamera appnél sötétebb a kép, olyan mintha minimum fényerőre váltana a telefon, a Camera 360 minden 2. képnél használja csak a vaku még ha Flash ON van akkor is.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12513) Rotate válasza Land (#12512) üzenetére


Rotate
veterán

kamera nem lesz sötét, ha kikapcsolod az auto fényerőt, feljebb rakod mondjuk háromnegyedig, vagy akár 100%-ra, majd visszarakod auto-ra :)

(#12514) Land válasza Rotate (#12513) üzenetére


Land
veterán

Kösz:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12515) Magnat


Magnat
veterán

Rootolni sikerült már vkinek?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12516) Szabie85 válasza Rotate (#12500) üzenetére


Szabie85
tag

Nekem már csak 3 pálya van hátra.Sztem nagyon jó játék és a grafikája is ott van. :)

Samsung Galaxy S5

(#12517) peter_27 válasza tome.jr (#12508) üzenetére


peter_27
aktív tag

Lehet hülye kérdés, de ha cwm-ből raktad fel, akkor megmarad ugye a cwm, és a root is?
Felraktam én is a GB-t, kdz-vel, de nem volt hosszú életű a dolog mivel nem találtam benne proxy beállítást a wifi-hez. Mivel rootolni sem tudtam ezért ment vissza a V10D, majd a topogigi 1.7 SP1

Ha valakinek sikerül rootolni a GB-t legyen szíves ossza meg velünk.

Galaxy S10

(#12518) tome.jr válasza peter_27 (#12517) üzenetére


tome.jr
addikt

Maradt minden. A cwm telepítés nem bántja ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#12519) Rotate


Rotate
veterán

próbáljátok meg ezt, eddig a legtöbb 2.3-al nem volt gondja, szerintem megenné a 2x-et is :) vagy legalábbis nézzetek körül a topicjában :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12520) peter_27 válasza tome.jr (#12518) üzenetére


peter_27
aktív tag

Kösz, akkor jól sejtettem. Már töltöm is le.

Galaxy S10

(#12521) Dawee


Dawee
tag

Most nem otthon vagyok ezért nem tudok linkelni, de XDA-n ahol az új romról van szó már megoldották a rootot ha jól olvastam délután, de ez csak egy kósza emlék, majd utánajárok így van-e ha hazaértem :) Vagy ha valaki gyorsabb ossza meg.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#12522) -SamS-


-SamS-
tag

cwmből fellehet rakni a hivatalos 2.3at ? és változik minden, a kerneltől kezdve minden ?

gondolom akkor előtte vissza kell rakni a gyári 2.2-t aztán arra rá cwmből a 2.3at ?
miui-val nem hiszem hogy összeférne bár a bb meg a ril az még a 075-s :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12523) jooker82


jooker82
nagyúr

Egy igen jó hir...
Már készül az LG Ice Creamje...Látszik,h komoly változások voltak most a cégnél....
Van rá esély,h már mi is a többi gyártóval együtt kapjuk meg a 4.0.ás frissitést....
Ime az első ICS telefonjuk....[link] :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12524) Rotate válasza jooker82 (#12523) üzenetére


Rotate
veterán

most trollkodjak, hogy mire hasonlít? :D amúgy szerintem az LG lesz az utolsó az összes nagy gyártó közül akinek a már meglévő zászlóshajójára ICS kerül :) szép lesz, ha az is a froyo kernelére fog alapulni :D

(#12525) lbalog01 válasza Dawee (#12521) üzenetére


lbalog01
tag

Hi!
nekem ez felment: [link]
a nem visszaolvasók kedvéért /like me/:
1. nekem rootolt v10c volt fent semmi csicsa
2. Titaniumbackup mentését kitettem az sd-re
3. a fenti linken lévő kb. 200Mb zip-et cwm-ből telepítettem
4. teló feláll, Titanium felrak marketről és már látja is a mentéseket, minden progi és rendszer visszament
5. teló 2.3-al root joggal, minden régi beállítással visszakap kb. 30 perc alatt
Érzetre sokkal gördülékenyebb, a Quadrant szerint semmi gyorsulás de már 2 magot lát...nekem a flashes weblapok is gyorsabbnak tűnnek....
Az sw-s mkv lejátszás sokkal jobb lett, bár még nem tökéletes , a killasample pl. már végig fut igaz a hang elveszik valahol....de bakker ez még mindig csak egy teló, szóval szerintem ha stabil lesz a GB akkor lett egy használhatóbb telóm...

***ROGER***

(#12526) jooker82 válasza Rotate (#12524) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kifacsartad az összes rosszat amit ki tudtál szedni ebből a dologból... :K
Hátha a 2x tulajok ezt valamelyest pozitivan veszik...
tegnap mit is irtál?? h kizárt h egy embernek is rajta legyen nov 1- jén a 2.3....
Úgytudom már van egy pár embernek.... :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12527) Rotate válasza jooker82 (#12526) üzenetére


Rotate
veterán

oké :D tévedtem :) idén hamarabb jött a karácsony :D

más téma:

ajánlottam nektek a Missed It! widgetet :) fogtam magam és ma lefordítottam az app-ot, nem 100%-os, mivel a Changelog-ot és a Tutorial elég terjedelmes, de maga az app kész :) aki kéri annak privátban adok linket a módosított apk-hoz :)

(#12528) jooker82 válasza Rotate (#12527) üzenetére


jooker82
nagyúr

ezzel amúgy nem azt akartam irni,h hamarabb lesz a 2x-re 4.0,mint az sgs2-re,v HTC-re,hanem azt,h látszik,h most a 4.0 hivatalos kiadása után,nem ülnek még fél évig tétlenül,mint tették azt a 2.3-nál,hanem egyből elkezdtek rajta dolgozni...
és igy szinte biztosan hamarabb megkapjuk mint a 2.3-at...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12529) Rotate válasza jooker82 (#12528) üzenetére


Rotate
veterán

no várjá... azért igéretből volt bőven már januárban is :)

(#12530) Marteen4 válasza Rotate (#12524) üzenetére


Marteen4
tag

A kerneles dolog nem igaz, kitaláció, még CM_Arcee írta :)

"The "outdated kernel" is and always has been a myth. "

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12531) jooker82 válasza Rotate (#12529) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igérni sohasem igértek...amit igértek beis tartották...Ők csak tájékoztatást adtak... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12532) Magnat válasza Rotate (#12519) üzenetére


Magnat
veterán

Sajna nekem nem műxik ez sem, bár mindig bajban vagyok, h ha az ADB drivereket kéri h legyenek feltéve, akkor muszáj az SDK-k trükközést megcsinálni v az LG saját drivere is ok?
Utóbbival nem műxik sajnos...

Am most feltettem töltőre 20% körüli értékről és érzésre kevésbé melexik, mint Froyoval.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12533) beverly


beverly
tag

kedves sorstársak!akkor most cseréljük S2-re vagy meghagyjuk a kicsikét?

(#12534) balazs8907 válasza beverly (#12533) üzenetére


balazs8907
tag

Hagyjuk meg!!!! Amúgyis innentől fogva kezd el felkúszni az optimus 2x ára!!! :)

(#12535) fuzzyka


fuzzyka
tag

Az miért van h a kdz updater-be nem tudok semmire klikkelni?? nem enged tallózni csak egyedül exitre tudok klikkelni...

(#12536) Rotate válasza fuzzyka (#12535) üzenetére


Rotate
veterán

windows enabler megvolt? :)

(#12537) fuzzyka válasza Rotate (#12536) üzenetére


fuzzyka
tag

megvolt igen! De most eccer csak jó lett, nemtom mit csináltam!! Remélem felmegy!!

köszi

(#12538) fuzzyka válasza Rotate (#12536) üzenetére


fuzzyka
tag

Nah most meg felugrott egy Star_model nevű ablak és ezt írja: failed to decode the file you specify !!

Erre valami ötlet?

(#12539) Brutális eb válasza balazs8907 (#12534) üzenetére


Brutális eb
addikt

Álmodj királylány........ ;] :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12540) Marteen4 válasza fuzzyka (#12537) üzenetére


Marteen4
tag

na ki próbáltam ezt a v20l gingerbreadet,legalább is 10 percig, a launcher maradt olyan bugos csúnya, lassú, a notification barba, új battery, wifi, mobilnet jeleket raktak, ez plusz pont nem olyan csúnya már. Gyorsaságba nekem ugyan olyan lassúnak tünt, de kiemelem csak 10 percig volt a telefonon, aztán fél órát szarakodtam vele míg rootolni tudtam mert SuperOneClick-kel nem lehetet felrakni

Most CM7 van rajta Vorkkernellel, CM7 ICS témával, Go launcher ICS témával, és Widgetlocker ICS Lockscreenel,Roboto Font

Rohadt jól nézz ki, gyors is, 1.2 Ghz-re van most húzva, aksit még kalibrálni kell.

A rendszer eddig stabil, nem is fogom frissíteni CM-et csak ha nagyon olyan dolog lett rá ami kell.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12541) Land válasza Marteen4 (#12540) üzenetére


Land
veterán

Nightly? Elvileg vannak még bugok a CM7-ben.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12542) fuzzyka


fuzzyka
tag

Felment!!!! haaaaat.... erre vartunk h zold legyen az akku meg a terero jel? lehet en vartam sokat de azt hittem legalabb csillivilli lesz! HOVA LETT A VIDEOHIVAS A TALKBOL? Nem vagyok nagy magus ugyh valaki azt mondja meg h miben kellene ennek jobbnak lennie mint barmelyik fozottnek?? vagy csak annyi a kulombseg h ez hivatalos es semmi mas? kicsit mintha gyorsabb lenne mast nem veszek eszre....

(#12543) dome29 válasza fuzzyka (#12542) üzenetére


dome29
aktív tag

a 2.3-as a gyorsaságra volt ítélve..
Azért várták annyian, mert gyorslesz :U
Nem azért hogy csicsás csivili legyen :DDD

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#12544) Rotate válasza fuzzyka (#12542) üzenetére


Rotate
veterán

az az érdekes, hogy SGS2-ben sincs benne a video a talkban, gyári 2.3.5-el sem... nem értem...

[ Szerkesztve ]

(#12545) Marteen4 válasza Land (#12541) üzenetére


Marteen4
tag

igen 188-as nightly, vannak hibái de le vannak írva hogy micsodák azokon kívül nincs baja, már a torch app is megy ami soha az életbe nem ment nekem rendesen:D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12546) Land válasza Marteen4 (#12545) üzenetére


Land
veterán

Topogigit használtál te? Érdekelne, hogy ahhoz képest milyen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12547) VBenc


VBenc
tag

Na most hogy megvan a 2.3 ami már elég jó, elkezdhetne növekedni az ára mondjuk 70 000 Ft fölé és akkor el is adnám gyorsban xD

Mondom de mondom!!

(#12548) -SamS-


-SamS-
tag

Rotate kollegával már le is teszteltem a videó hívást :D nagyon faintos :)
a kernel verzió aa 2.6.32.9, de az alap verzió az még mindig a 0725-s. a rendszer 2.3.4et jelez, és ahogy én érzem sokkal inkább "smooth" :D

csak az alapverzió számozása irritál, az normális h annyi vagy majd a smartflashes verzsön majd abban is hoz változást ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12549) ntomka válasza Marteen4 (#12545) üzenetére


ntomka
nagyúr

Automatikus fényerőszabályozás? Akksi idő?

ツ Headphones on - World off

(#12550) Rotate válasza VBenc (#12547) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem emelkedni nem nagyon fog... max már nem csökken tovább... de ne legyen igazam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.