Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12051) Pumika1975 válasza szezso15 (#12026) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Nocsak itt is összefutunk?! ;]

win 10, ....múkodj!

(#12052) Magnat válasza dinike911 (#12047) üzenetére


Magnat
veterán

Nekemmég bekapcsoláskor sincs soha 200 fölött, inkább 180-190... Ha kikillezem manualban Advanced TK-val ami nem kell, akkor általában 130-160 mega lesz szabad... ami az idő előrehaladtával csak fogy, lassan leesik 100 köré (kill után még mindig).

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12053) szezso15 válasza Pumika1975 (#12051) üzenetére


szezso15
addikt

Ejha! :Y
Hátte? :) Mielőtt megkérdezed tőlem, én azért pártoltam ide, mert ez a telefon bőven megéri a Defy+ árára dobott 5-10 ezret... Átpártoltam...:B
Amúgy meg ne kövess! ;] :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#12054) bostone


bostone
addikt

Igazából nekem nem a frissítés elmaradásával van problémám, hiszen nálam a SGS is sokáig 2.1-el üzemelt, mert meg voltam elégedve a szolgáltatás minőségével (nem is értettem a fórumokon miért romolnak ész nélkül). Ha anno a 2.2-t sikerül megfelelően optimalizálni a 2X-re, biztosan nem pártoltak volna ennyien el.

(#12055) Pumika1975 válasza szezso15 (#12053) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Így gondolom én is! Megéri! Eddig is ROMoltam, ezután is az lesz.....:D

Amúgy meg a BLADESEK HARCI ALAKULATÁNAK ELŐRE TOLT MEGFIGYELŐ EGYSÉGÉNEK tagja vagyok.
Lebuktál!!!;]

win 10, ....múkodj!

(#12056) Rotate válasza Pumika1975 (#12055) üzenetére


Rotate
veterán

megjött az SGS2 :) hivatalosan is átpártoltam :)

(#12057) Rover623 válasza mycso (#12046) üzenetére


Rover623
félisten

Az egész földön biztos nem...kollégám is tökéletesen meg van elégedve a gyári ROM-al... ;)
Valószínűleg én is meglennék...ha nem cseréltem volna le két nap után MIUI-ra...:DDD

primus inter pares

(#12058) Pumika1975 válasza Rotate (#12056) üzenetére


Pumika1975
senior tag

gratulálok! Támogatottság az lesz GS2-ön.

Nézegetem a LG 2x-et, 3d-t, de bizonytalan vagyok a szoftverek miatt....

win 10, ....múkodj!

(#12059) syl5 válasza Rotate (#12056) üzenetére


syl5
őstag

Szép, kerek történet!
Mennyi idő is volt összesen? 2 hét, 1,5?

Majd egy pár gondolatot azért várunk, persze csak ha minden app telepítve, névjegyek visszaállítva, és az első csodálkozás alábbhagyott! De őszintén! :)
Én a kijelzőtől félnék egy kicsit, mert elég mély nyomot hagyott bennem a sima amoled, és sajnos nem jó értelemben.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12060) Rotate válasza syl5 (#12059) üzenetére


Rotate
veterán

pontosan 3 hete írtam az első emailt, aztán elég sokat utazott a telefon, és múlt héten szerdán írtak, hogy elfogadták a dolgot, és visszakapom a pénzem... a pénz tegnap ért ide, ma reggelre meg is lett a telefon :)

épp reggelizni készültem, mikor hívott a futár, hogy megjött, azóta is itt van félbevágva a kifli, szerintem már meg is száradt :D:D:D másfél órája készülök enni, de nem jutok hozzá :D

majd sztem a Logout-os blogra írok valami véleményt később, aztán belinkelem csak, nem nagyon akarok már ide szemetelni ilyesmivel, így is elég nem ide illőt írtam már be :)

egyébként a Samoled Plus gyönyörű, 1 furcsaságot találtam csak, hogy pl a telefonkönyvben az apró képek, kicsit furán néznek ki... bár gondolom ez a technológiának köszönhető, majd Skynet kijavít, ő jobban képben van szerintem :)

(#12061) syl5 válasza Rotate (#12060) üzenetére


syl5
őstag

Szőrösebbek a betűk, meg úgy általánosan nem olyan éles a kép, ugye?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12062) Rotate válasza syl5 (#12061) üzenetére


Rotate
veterán

a betűk jók, a pici viszont nem kis felbontású képeknél olyan fura, de csak a piciknél...

felraktam az új WidgetLocker-t, belőttem az ICS lockscreen-t, és gecijó :) rakjátok fel, próbáljátok ki, valami marhajól néz ki :)

[ Szerkesztve ]

(#12063) simi12345 válasza mycso (#12046) üzenetére


simi12345
tag

Én meg a harmadik vagyok a Földön aki nem panaszkodik a gyàri romra. Ráadásul telenornál vettem fél éve. 0606-os rom van rajta lassan 5 hónapja. No para no problem :))

(#12064) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Igazából off-topic (azt hiszem), és nem is túl fontos, csak úgy felmerült bennem, hogy ti. a névjegyeknél (ill. 1-1 névjegynél) a Kép és Napirend fülekbe hogyan és mi kerülhet bele?

(#12065) szezso15 válasza Pumika1975 (#12055) üzenetére


szezso15
addikt

Jól van, akkor jó....:P

(#12058) Pumika1975: Most akkor mi van? Az SGS2 topikban is fogunk találkozni? :Y

*Hajrá Loki!* i15+

(#12066) Pumika1975 válasza szezso15 (#12065) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Még bármi lehet, mert várok november végéig a vásárlással. Karácsonyi akciók meg minden....

win 10, ....múkodj!

(#12067) mycso válasza simi12345 (#12063) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az, hogy nem panaszkodsz, nem egyenlő azzal, hogy tökéletes a telód....(valószínűleg nem is az) ;)

Volt itt olyan régebben, aki szintén nem panaszkodott, aztán kiderült, hogy azért nem mert amire ő használta arra jó volt (mittomén játszott rajta, meg hetente 1x telefonált) aztán "normál" használat mellett csak kibukott, hogy az ő teklója is sz@r....

assalka első 1-2 hétben én is így voltam, vele aztán.....

Mind1, befejeztem, nem meggyőzni akarok itt senkit, pusztán ezek tények.
(illetve meggyőzni 1-2 ember úgysem fog a több1000 véleménnyel szemben, illetve a dupla személyes tapasztalatommal szemben...)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12068) tothl válasza Rotate (#12062) üzenetére


tothl
addikt

Hmmm.....azt meg lehet tenni, hogy a default csuszkat kitorolod, majd az ics csuszkat athelyezed, es tobb muveletet adsz hozza a kulonfele iranyokba ?

(#12069) Rotate válasza tothl (#12068) üzenetére


Rotate
veterán

igen volt egy csúszka pluszban, azt kidobtam, meg egy WidgetLocker felirat az óra alatt, de azt is kiszedtem, és ilyen egyszerűre tudtam megcsinálni, jobb oldalra húzva kizárod, balra a kamera nyílik :) de át is lehet állítani, sőt még alulra és felülre is lehet plusz dolgokat belőni :) nagyon jó, csak ajánlani tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#12070) tothl válasza Rotate (#12069) üzenetére


tothl
addikt

Közben rájöttem én is, a bajom az, hogy nem csak a négy irányba szeretnék cselekvéseket pakolni... :) Akkor lenne igazán király ha ez menne !

(#12071) zoo84 válasza Rotate (#12062) üzenetére


zoo84
csendes tag

Szia Rotate!

Én arra lennék kíváncsi, hogy a kamerája szebb képet készít-e, mint az o2x. Illetve ez még korai kérdés, de az üzemidőre is kíváncsi lennék...

(#12072) Rotate válasza tothl (#12070) üzenetére


Rotate
veterán

megnéztem még hátha, de a kör 4 részére tudsz csak cuccot rakni, abból 1 a lock, szal végülis marad három... viszont a widget lockerben az a jó, hogy widgeteket, sőt azt hiszem parancsikonokat is ki tudsz rakni a lockscreenre, szóval szerintem rakd fel, próbálgasd, és szerintem tetszeni fog :)

zoo84:

a kamerát még nem próbálgattam, de később azzal is foglalkozom, annyi biztos, hogy az előlapi kamera sokkal jobb képet csinál, üzemidőről majd 1 hét múlva :)

[ Szerkesztve ]

(#12073) Balázs1986 válasza tothl (#12070) üzenetére


Balázs1986
addikt

Most képernyő zár kell, vagy gyorsindító? :D

Más: Ezt lehet, kipróbálom :D

[ Szerkesztve ]

(#12074) zoo84


zoo84
csendes tag

Rendben van.
Ha jó eredmények lesznek, akkor lesz egy gyári független, karcmentes, 2 év garis o2x-m.

(#12075) zoo84 válasza zoo84 (#12074) üzenetére


zoo84
csendes tag

ELADÓ

(#12076) ntomka válasza zoo84 (#12075) üzenetére


ntomka
nagyúr

Tedd az apróra. Szakmai topicokban nem túl szabályos itt hirdetni.

ツ Headphones on - World off

(#12077) zoo84 válasza ntomka (#12076) üzenetére


zoo84
csendes tag

majd legközelebb...
kösz a figyut

[ Szerkesztve ]

(#12078) assalka


assalka
csendes tag

Valaki nem tudja esetleg, hogy mit tudok csinálni a kijelző bevilágításával?! Megjártam a Budapesten fellelhető kettő LG szervizt és mindkét helyen visszaadták a telefont, hogy a "bevilágítást ők nem csináljak meg, mert ez nem zavarja a használatot és hogy az LG őket nem hatalmazta fel, hogy ilyen jellegű hibát a garancián belül megcsináljanak"! Ez kicsit kicsapta a biztosítékot nálam. Telenornal azt mondtak forduljak a fogyasztó védelemhez, de most komolyan ez mi....

(#12079) -SamS-


-SamS-
tag

http://www.youtube.com/watch?v=16cToLf5YoY

megjött a dead space verő game, grafikában legalábbis biztos :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12080) Balázs1986 válasza -SamS- (#12079) üzenetére


Balázs1986
addikt

...6hsz-t nézz vissza, lesz ott egy link "valamire" :D

(#12081) C.Brigante válasza Rotate (#12056) üzenetére


C.Brigante
veterán

nekem is ma hozta pont a futár! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12082) Land


Land
veterán

Úgy néz ki ma lesz 2x-em:) Remélem nem bánom meg!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12083) wolruf válasza Land (#12082) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem van 2X-em :) Picit már bánom :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12084) stickrs válasza Rotate (#12069) üzenetére


stickrs
senior tag

ha már lockscreen ime az enyém:

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12085) Skynet258 válasza syl5 (#12061) üzenetére


Skynet258
veterán

Az a sima Amoled volt, az SI-ben. ;) Ez már Amoled Plus, elhagyták a pentile matrix-ot, nincs szőrős betű effekt. Az is volt a birtokomban, pontosan tudom, milyen tré volt, nekem sem jött be... :( De itt már szép a kijelző tényleg. ;) A kolléga által említett "furcsa képek a tárcsázóban" dolgot nem tudom értelmezni. Márcsak a megfogalmazés miatt sem, mit jelent a "furcsa" ez esetben? :DDD Széthúzott? Csíkos? Pixeles? Eltérő színárnyalat? Nem odaillő hupikék törpikék? Szóval értitek. :D
Én személy szerint nem vettem észre semmi ilyesmit.
Amúgy gratula a story-hoz Rotate. ;)

https://geekpulse.hu

(#12086) stickrs válasza Skynet258 (#12085) üzenetére


stickrs
senior tag

"Nem odaillő hupikék törpikék?"

xDDD :DDD :DDD

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12087) Skynet258 válasza stickrs (#12086) üzenetére


Skynet258
veterán

Valaki mindig megtalálja a mondandómba helyezett easter egg-et... :D

https://geekpulse.hu

(#12088) Coleszi válasza assalka (#12078) üzenetére


Coleszi
tag

Ugyan ez volt velem is. Lurdyban leadtam a telómat nekem még egy sárga foltot is látni ha fullfekete minden középen.. Annyit mondtak, hogy "nem jelentkeztek a hibák". Az első és utolsó LG-m volt...

(#12089) wolruf válasza Skynet258 (#12087) üzenetére


wolruf
őstag

Ebben én találtam meg :)
"Valaki mindig megtalálja a mondandómba helyezett easter egg-et..."

:D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12090) Skynet258 válasza wolruf (#12089) üzenetére


Skynet258
veterán

Na jóvan, hagyjatok... :D

https://geekpulse.hu

(#12091) Weah válasza stickrs (#12084) üzenetére


Weah
csendes tag

ezt letöltöm marketról (widgetlocker) és működik is?

(#12092) janes74 válasza wolruf (#12083) üzenetére


janes74
senior tag

Szintén zenész.

(#12093) Land válasza wolruf (#12083) üzenetére


Land
veterán

Miért? Melyik ROM-mal használod?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12094) Skynet258 válasza Weah (#12091) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen. Máskülönben mire lenne jó? ;)

Pár sor ha még nem olvastad: egyik, másik. :)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#12095) -SamS- válasza Balázs1986 (#12080) üzenetére


-SamS-
tag

bahhh :D meglátszik hogy a tesin eléggé kikészítettek és figyelmen kívül hagytam :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12096) Rotate válasza Skynet258 (#12085) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom elmondani milyen :D olyan mintha nagy felbontású cuccot lesnék lekicsinyítve, szal kicsit darabosak az élek... :) nem tudom magam kifejezni, valószínűleg az a baj, hogy picik a képek, de valójában nagyobb a felbontások... bár nem zavaró, csak elsőre fura volt...

egyébként az aksi is kapásból jobb... :)

(#12097) C.Brigante válasza Rotate (#12096) üzenetére


C.Brigante
veterán

tudom én vagyok a mumus ebben a topikban, de annyit árulj már el, neked milyen rommal jött? nekem 2.3.5 (új a telefon)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12098) simi12345 válasza mycso (#12067) üzenetére


simi12345
tag

sajnálom hogy sok emberkének rosszak a tapasztalatai, de ha egyszer nincs okom panaszra akkor minek panaszkodjak.

látom én is, hogy sokaknak van/volt gondja, ennyi, nem szépítem lehet szerencsém volt azzal, amelyik hozzám került

ami nagy gond lenne, ha nem kapnám meg az sms-t, és a hívásokat nem jelezné ki, de ilyeneket sem tapasztalok, és hidd el, nem pár perceket telefonálok az ismerőseimmel, és senki nem szólt az 5 hónap alatt (azóta van fennt a 0606-os rom), "hogy mi van, miért nem veszem fel, vagy hívom vissza.??"

van fennt sok játék, igen játszok vele ha már vannak hozzá értelemes jó játékok, miért ne tenném?, netezek mobilnettel, sőt szinkronizál állandóan, wifi-t használom naponta 5-6 órán keresztül a melóhelyemen, nézek online sorozatokat, simán bírja a teló, nem fagy le, nem indul újra, általában 150 óra után kap egy újraindítást, mert akkor tapasztalok lassulást

háttérben állandóan fut az im+ pro progi,( skype msn, facebook klienssel van szinkronizálva), mellette tune in stream radión keresztül hallgatom a zenét megállás nélkül, és operával böngészek,közben ha megtetszik egy két szám amit éppen hallok letöltöm. no problem

hát így telnek a napjaim, szerinted várom a 2.3.x gingert????

dehogy

eddig nokia párti voltam , belecsöppentem az android világába, és asszem itt le is táborozok, de az közel sem biztos, hogy a következő telóm is lg lesz, de nem azért mert csalódtam benne, hanem mert lehet akkor éppen egy másik márka fog tetszeni, lehet éppen majd egy sgs 3-4, vagy egy motorola razr, vagy valami htc vagy egy miui phone.....

na ennyit a pozitív panaszaimról, :DDD :)) :)

(#12099) cozyka83


cozyka83
tag

Shadowgun-t valaki kipróbálta már? Ha igen, milyen?

LG Optimus 2X

(#12100) biglion-lord


biglion-lord
tag

Na csak azt nem tudom milyen telót vegyek most, hogy az lg-be belefáradtam?
Kb 15-20x raktam fel a gyári eu10d romot mire rá tudtam tenni a MIUI-t és tökéletesen megy gyors rengeteg progi, skype első panel kamerával kipróbálva tökéletesen mükszik, igo gyors 10-15 mp GPS kapcsolat lakásban, fúllllllllllllra állítva minden tipp-topp :C erre örülök mint majom a farkának aztán mint hü....lye gyerek széles vigyorral a pofámon mondom asszonynak, na most rakom vissza a mentéseket pc-ről és tádámmm készen van végre, de mi a tö.....köm van nem ismeri fel a Pc Suitle a telcsit :Y 2 napig éjt nap, hogy készen legyen mire kell, mert sokat használom és erre........ :O :O :O :O :O

E gyönyörű folyamat közben azt vettem észre, hogy nincs normális törlés a memóriában vagy sd-ken, valamilyen szemét mindig maradhat az előző romból, és a miatt omlik össze vagy működik hibásan a készülék. Az ok amiért így gondolom az , hogy külső, belső sd kártya formázva semmi nem másolva majd Recovery menüben ismét töröl, formáz stb. a folyamatok alatt semmit nem másoltam vissza a telcsire pc-ről, de máshonnan sem erre meglepődtem most 20-dik rom rakás után, és persze minden alkalommal csak az alap programok rajta :Y nézem a naptárat jééé :Y a 2 hónapos bejegyzések ott voltak :Y na ezt magyarázza meg nekem valaki ez hogy lehet és minden alkalommal (telepítésnél) ellenőriztem minden programot, 1x sem láttam ezeket a bejegyzéseket.

Samsungot nem merek venni mert azzal megjártam 2 telcsivel egyszerre pedig a samsung képviseleti központban BP-n ismerték el, hogy hibáztak és sajnálattal kértek bocsánatot a hibáért amit elismertek, de nem cserélték ki + azt is hozzáfűzték, hogy továbbra is forduljak őszinte bizalommal hozzájuk mivel készséggel segítségemre állnak továbbra is :Y Most az a 2 telcsi is meg van persze hol működik hol nem. Mi volt a gond, garancia alatt a szerviz szét barmolta szó szerint és vizsgálatot indítottam és igazat adtak, de mégis csak 1 elnézést kaptam :U

Tud valaki arra megoldást hogyan tudom a tel számokat vissza rakni pc-ről meg a többi mentéseket mert nincs kedvem előröl kezdeni, maradna így. Holnap úgy berúgok mint az atom az tuti kész vagyok teljesen :((( jócakát mindenkinek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.