Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) suppe válasza ntomka (#12200) üzenetére


suppe
tag

Szerintem egy volt felhasználó ugyanúgy elmondhatja, hogy miért váltott másik készülékre, hogy mik azok a dolgok, amik nem jöttek be nekik. A fórumozás nem csak arról szól, hogy a pozitívumokat felsoroljuk (bár az o2x-nél nem sokat lehet).

És természetesen szívesen olvassuk azokat a hozzászólásokat is, amik pozitívumok és hasznára lehetnek a többieknek. (akik még bírják cérnával az o2x mellett)

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#12202) ntomka válasza suppe (#12201) üzenetére


ntomka
nagyúr

Természetesen, de ha valakinek csak fikázásból és egy másik telefon istenítéséből áll ki minden hozzászólása, az nem kóser... (szerintem)

ツ Headphones on - World off

(#12203) Rotate válasza ntomka (#12202) üzenetére


Rotate
veterán

egyetértek suppevel, viszont neked is igazad van, nem mindegy milyen stílusban írja le az ember a véleményét :)

(#12204) Land válasza ntomka (#12200) üzenetére


Land
veterán

Egyébként mikor próbáltad a CM7-et? Auto fényerő szabályozás 2 hónapja Defynél is RC0-nál sikerült összehozni. Addig nem működött. Mára akksiban és minden másban okés Defy-vel. Lenne különbség a 2 telefon CM7 verziója között?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12205) ntomka válasza Land (#12204) üzenetére


ntomka
nagyúr

Egyértelműen. Más driverek hajtják, más a proci, stb.

ツ Headphones on - World off

(#12206) suppe válasza Rotate (#12203) üzenetére


suppe
tag

Egy tanárom anno ezt mondta: a stílus maga az ember. :)
De azt mindenki maga alakítja ki, sok közünk nincs hozzá, hogy ki milyen lesz...

Amúgy ha megtehetném, én is Skynet, Rotate, vagy akár C.Brigante (és még sokan mások) útjára lépnék, mármint cserélném, ha megengedhetném magamnak. Bár egyedül Rotate-ről tudok aki szinte ráfizetés nélkül tudott váltani. Az S II külsőre nem igazán jön be, de az üzembiztonság mindent felülírna...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#12207) janes74 válasza cozyka83 (#12176) üzenetére


janes74
senior tag

Sorry.3 hete túlórázom,alig látok :B

(#12208) kun0203 válasza suppe (#12206) üzenetére


kun0203
tag

Egyetértek.
Ha olyan szerencsém lenne mint rotate-nek azonnal cserélném annak ellenére hogy a főzött rommal tökéletesen megy. Jó abban a tudatban használni egy telefont hogy a készítője/készítői a lehető legjobb terméket akarták és tudták kiadni a kezeik közül. De ahogy a gyári rommal használtam valahogy azt éreztem hogy egy gyakornok 2-3 perc alatt összetákolt fércmunkáját használom akinek ez az egész egy púp a hátára és csak túl akar lenni rajta hogy hazamehessen és wowozhasson hajnalig.

(#12209) C.Brigante válasza Land (#12198) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha arra gondolsz, h láma lennék és stock rommal műtöttem, akkor tévedsz! Az akkori összes normálisnak mondható főzött romokkal kipróbáltam mint sokan mások. Mindegyiknek volt valami baja! (zsákutca mint az jelenleg is látható)

ntomka: Mondjuk már akkor tárgyaltuk az o2x problémáit ebben a topikban, amikor te még csak gyűjtöttél rá.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12210) Land válasza C.Brigante (#12209) üzenetére


Land
veterán

Mikor váltál meg tőle?

Nem azt mondom, hogy láma vagy, csak vannak emberek, akik az Istenért se tennének fel főzött ROM-ot és inkább a gyári ROM-mal vergődnek.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12211) C.Brigante válasza Land (#12210) üzenetére


C.Brigante
veterán

májusban vettem és még májusban sikerült eladnom. kb. 3 hét volt
Nem lett volna ez rossz telefon, ha nem csapják így össze. (sztem)

suppe kollégának +1, Ő mindig jól beszél! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12212) Land válasza C.Brigante (#12211) üzenetére


Land
veterán

Ó azóta sok víz lefolyt a Dunán. Most okés főzött ROM-mal. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12213) C.Brigante válasza Land (#12212) üzenetére


C.Brigante
veterán

ámen! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12214) Land válasza C.Brigante (#12213) üzenetére


Land
veterán

Ha kiadják a 2.3-at (van rá egyáltalán ígéret?), akkor kitűnő főző alap lesz az és tényleg jó telefon lesz.. És olcsón!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12215) C.Brigante válasza Land (#12214) üzenetére


C.Brigante
veterán

gondold el, már májusban is ígérgették a 2.3-at....akkor nyár végére tolták, lassan november (ha komolyan gondolnák a dolgot már léptek volna ezügyben)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12216) Land válasza C.Brigante (#12215) üzenetére


Land
veterán

Olyan nincs, hogy 2 magos telefonra nem jön ki. Még az ICS-nek is ki kellene jönnie. Google nem szólhat rájuk?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12217) Crytek


Crytek
veterán

Telo vásárlás előtt állok és ezzel a 2X-el is szemezgetek.

Másik topikban irtak egy ilyet: "A 2X gyái szoftvere kifejezetten instabil, használata életveszélyes. "

Ezt kifejtené valaki?

+ Ha erre esne a voksom akkor mely dolgokat lenne érdemes felrakni a telefonra?

Next PC Upgrade: 2022

(#12218) C.Brigante válasza Land (#12216) üzenetére


C.Brigante
veterán

google-nak sok köze nincs a dologhoz ebből a szempontból. nem a Froyoval van a baj, hanem az lg mérnökeivel akik nem tudták normálisan megcsinálni az optimalizációt.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12219) stickrs válasza Crytek (#12217) üzenetére


stickrs
senior tag

én ezt ugy javitanám hogy "a 2x régebbi gyári szofvere...." v10d-vel sokan elégedettek. én mondjuk gyárit egy hétig használtam,utána fr19(ami már messze nem a legujabb custom rom),és ugy használom hibátlanul(bármily meglepő :D ) és nem érzem szükségét h feltegyek egy 2.3-on alapuló custom rom-ot..az ujabbakról majd nyilatkoznak akik azokat használják.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12220) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Én EZT a videót láttam Cyanogenmod 7.1 stabil verzióval. Elég meggyőző, minden stabil gyors, folyamatos multitouch a böngészőben. Valaki használja már ezzel a rommal? Kíváncsi lennék a mindennapi használat során jönnek-e elő hibák, mert még mindig félek megvenni a telefont. SGS és e között vacillálok.

(#12221) Crytek válasza stickrs (#12219) üzenetére


Crytek
veterán

És ez hogy müködik mármint ha most vennék telót azok még mindig az ezer éves van vagy már a frissitett verzió vagy ezt nekem kell frissitenem?

Bocs hogy hülyeséget kérdek,de nem volt ilyen telom soha!

Next PC Upgrade: 2022

(#12222) Engineer81 válasza stickrs (#12219) üzenetére


Engineer81
csendes tag

v10d sem túl stabil, csak halkan jegyzem meg. Kb. mondjuk hetente egyszer van valami nyűgje. Ugyanakkor a Win XP/7 is kifagy néha, mégis ezeket használják a legtöbben.

O2x - 2.3.4

(#12223) ntomka válasza C.Brigante (#12209) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem gyűjtöttem, egy döntést hoztam és megvettem. Próbaként 1 hétig nálam volt a teló előtte.

ツ Headphones on - World off

(#12224) P-SZ-S válasza Crytek (#12221) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Szia!
1db hivatalos verzió van, és az az ezer éves. Grat az LG supportjának. De ha lenézel az alvilágba (XDA), akkor találsz sok más verziójú romot hozzá, amit minimális munkával föltehetsz a telefonra.

(#12225) peter_27


peter_27
aktív tag

Kérnék egy kis segítséget. Az elmúlt héten kísérletező kedvemben felraktam a miui 1.10.21_hun verziót. Nagyon szép és gyors csak baromira zabálja az akkut. Felraktam viszont egy getril nevű alkalmazást is mert kíváncsi voltam, milyen verzió van a vason. Jelenleg 0218 (V10b, Europe) RIL, és 0725 BB. A program szerint ezek nem összeillők. Telepítettem amit felajánlott a progi, de azzal nem volt gsm kapcsolat. Szerencsére van visszaállítási lehetőség is, így nem maradtam telefon nélkül. Mivel vissza lehetett állítani, így már bátran próbálkoztam a többivel is, de mindegyiknél ugyanez a jelenség (minden ril frissítés után újraindítottam) A miui használóktól kérdezném, ki milyen BB-RIL párossal használja?
Vagy aki CM7-et használ, (a miui is cm7 alapra épül) azok milyen BB-RIL párost használnak.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#12226) Land


Land
veterán

Spb Mobile Shell 3D-t használ valaki?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12227) Marteen4 válasza peter_27 (#12225) üzenetére


Marteen4
tag

0725 BB és 0725 RIL (v10d-s RIL)....nekem van kapcsolat

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12228) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Valakinek valami tapasztalata CyanogenMod 7.1 Stable Rommal?

(#12229) Land válasza P-SZ-S (#12228) üzenetére


Land
veterán

Engem is érdekelne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12230) Marteen4 válasza Land (#12229) üzenetére


Marteen4
tag

Én használtam nem volt bajom vele, az átlagos hibákon kivül, stabil rendszer, bátran rakjátok fel. a hibák itt le vannak irva: [link]

Arcee-nek sikerült megcsinálni a A2DP-t hogy müködjön CM7-el =)

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12231) peter_27 válasza Marteen4 (#12227) üzenetére


peter_27
aktív tag

Köszönöm ez már jó. :R
Eddig csak V20-as RIL-t próbálgattam, mert logikusan az illene a GB alapú romhoz.

Galaxy S10

(#12232) Marteen4 válasza peter_27 (#12231) üzenetére


Marteen4
tag

Ahhoz fel is kell rakni a 0725 Gingerbread BB-t, úgy jó lenne azzal is :)

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12233) P-SZ-S válasza Marteen4 (#12230) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Nem helyes ebben a formában amit linkeltél, azok a hibák még a júliusi cm-nél voltak, azóta már teljesen más a helyzet.

(#12234) stickrs válasza Crytek (#12221) üzenetére


stickrs
senior tag

nemtudom hogy melyik lenne rajta,de nem olyan bonyolult frissiteni(vagyis ujat rátenni). első hozzászólásban le van irva,olvasd át.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12235) ntomka válasza Land (#12226) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én próbáltam. Csilli-villi, egyébre nem jó.

ツ Headphones on - World off

(#12236) Marteen4 válasza P-SZ-S (#12233) üzenetére


Marteen4
tag

folyamatosan frissítik az első postot,nem hiába nincs benne már a not working-be a A2DP :)
és hogy biztosra menjünk ez van írva a not workinghez : not working as of nightly # 182 (2011.10.25)

magyarul 25.-én frissítettek az első postot ha csak nem jövendőlátó a postoló :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12237) peter_27 válasza Marteen4 (#12232) üzenetére


peter_27
aktív tag

Mielőtt felraktam a miui-t, felraktam az elvileg GB 725BB-t, de vagy rosszat töltöttem vagy rosszat linkeltek és ez nem GB-hez való. Majd utánajárok.

Galaxy S10

(#12238) zsoleer


zsoleer
senior tag

Azért ez szép süti...... :Y [link] Szánalmas az Lg üzletpolitikája csak az a lényeg hogy megvedd a készüléket semmi más!

(#12239) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!

V10b-m van, eddig semmi gond nem volt a telefonnal, de egyre több baromságot csinál. Arra gondoltam nem várok tovább, felteszek valamilyen custom romot és próbálkozok vele.

Előtte szeretnék biztonsági mentést a mostani állapotról(rom, bb, telefonkönyv, telepített cuccok, tehát teljeset).

A problémám az, hogy még sosem foglalkoztam telefonokkal...

Tehát teljes mentés után kellene nekem egy stabil, minden programot futtató rendszer, ami adott esetben tuningolható. Semmi különleges kezelőfelület, semmi nem izgat.
Olvastam itt hatszázhúsz féle mentési, flashelési lehetőségről...Smartflash, custom ROM manager, rootolás ehhez-ahhoz, wipe-olás, kernel-csere, baseband csere, clockworkmod...

Le tudná valaki írni, hogy adatvesztés és telefongyilkolás nélkül mi lenne a pontos menete a dolognak? Annak utána nézek, hogy mit hogy kell telepíteni, használni, csak hogy milyen sorrendben és miket használjak. Az első hozzászólás teljesen jó annak, aki legalább azzal tisztában van mit akar. :D
Pl. titanium backup telepítése, rootolás, biztonsági készítése, ezzel-azzal frissítsd az innen-onnan leszedett pl.topogigivel, ami tartalmazza a romot, bb-t, kernel-t, és örülj. Visszaállításnál telepítsd a Ti backupot, rootolj....stb

(#12240) fuzzyka


fuzzyka
tag

Szevasztok!!

Feltettem a gr4-t és hozzá az extreme edition "témát" de nem nagyon jön be! mi van ha valamelyik másik stílussal próbálkoznék akkor megint vissza kell tenni a "core" elnevezésűt és úgy mehet rá az újabb?? Mert azt olvastam h elöbb az origit kell feltenni aztán egyből rá a kiszemelt verziót cwm-ből! De az már fut nálam egy napja....

Üdv

(#12241) Spirit válasza Spirit (#12239) üzenetére


Spirit
őstag

Na megoldottam. Rootoltam, Clockwork, új rom, kernel, minden jónak tűnik. A backup remélem jól sikerült, most nem próbálnám ki. Egyetlen kérdés, hogy a rootolás és a Clockwork az visszaállítás után is megmarad(frissítés után is megmaradt), de le lehet azokat valahogy szedni, ha garanciáztatásra kerülne a sor?

(#12242) Marteen4 válasza fuzzyka (#12240) üzenetére


Marteen4
tag

Ne kockáztas. Wipeolj és coret rakd fel először

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12243) b3Ro


b3Ro
senior tag

Sziasztok !

Felraktam tegnap elott az modaco gr4 et, es eddig eleg jo, folleg az uzemido, de azt nem tudom, h a com.lge.hiddenmenu es a drm service miert pihen feszt a memoban (kilovom, de pillanatok alatt visszakerul) ? kellenek egyaltalan?
a masik dolog, h hogy tudom azt kikapcsolni v letiltani, h ne keresse allandoan a halozatot, mert azt vettem eszre, h az az allando kereses az aksi ido rovasara megy? hotelben dolgozok, sokat vagyok liftben, es olyan helyen az epuletben ahol nincs terero, ezert jo lenne kikapcsolni, es ha akarom akkor majd en bekapcsolom

(#12244) janes74


janes74
senior tag

(#12246) Tutu7030 válasza P-SZ-S (#12245) üzenetére


Tutu7030
veterán

Már csak az a kérdés, hogy ez ismét egy kegyes hazugság, vagy most kivételesen komolyan gondolták/csinálják?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12247) Marteen4 válasza Tutu7030 (#12246) üzenetére


Marteen4
tag

a Gingerbreadet is komolyan gondoltak..gondolom ez sem különb :DD

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12248) janes74 válasza Tutu7030 (#12246) üzenetére


janes74
senior tag

Az a baj,hogy mindíg komolyan gondolják.De csak gondolják,ennél tovább nem jutnak. :(

(#12249) tome.jr válasza P-SZ-S (#12245) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha nem csinálják meg 2x-re az ICS-t akkor végképp leírják magukat a piacon. Hogyan vegyen ezentúl az ember telefont tőlük, ha teljesen bizonytalan az sw upgrade-je, illetve konkrétan szarnak a vásárlók fejére? Ezt szerintem az LG-nél is végigondolták és ha vért izzadva is de ki fogják dobni a telóra a 4.0-át.

(#12250) Tutu7030 válasza tome.jr (#12249) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ne legyen igazam, de a következő jutott az eszembe..
Most majd az ICS-re hivatkozva leállnak a GB hegesztésével, majd pedig pár hónap múlva benyögik, hogy ez és ez végett nem lehet ráhegeszteni a 2x-re az ICS-t.
:Y

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.