Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12101) Feci40 válasza stickrs (#12084) üzenetére


Feci40
tag

Szia!
Ez engem érdekelni linket tudnál adni?

(#12102) assalka válasza cozyka83 (#12099) üzenetére


assalka
csendes tag

Én toltam vele 1 órát! Nagyon jó! Pöpec

(#12103) cozyka83 válasza assalka (#12102) üzenetére


cozyka83
tag

Milyen romon próbáltad?

LG Optimus 2X

(#12104) cozyka83


cozyka83
tag

CM7-re amúgy van valami status bar mod? Minden telón cm7-en látom, hogy ott van nekik a mobilnet bekapcsolója, fényerő... Nekem csak 4 db van. Ehhez van valami mod, vagy beállításokban megtalálom? Amúgy cm7-en a shadowgun letöltése megáll 25%-nál.

LG Optimus 2X

(#12105) stickrs válasza Feci40 (#12101) üzenetére


stickrs
senior tag

marketen fenn van: widgetlocker,a free verzió nem a legjobb,de a fullnál tényleg sok beállitási lehetőség van. nekem ha egymás után rövid időn belül soxor feloldom,lezárom akk van hogy besokall és kiir vmi izét,de ha megcsináltam amit akartam,lezárom,és már müködik is jól tovább. ja,és én beállitottam h a home gombbal is fel tudjam oldani,ugy nekem kényelmesebb.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12106) Rotate válasza stickrs (#12105) üzenetére


Rotate
veterán

a fizetős sem drága :) 2 dollár... meg a google is kiadja a kalóz verziót, ki kell próbálni, és ha tetszik támogatni a fejlesztőket :)

(#12107) Skynet258 válasza stickrs (#12105) üzenetére


Skynet258
veterán

Warez verzió?

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#12108) stickrs válasza Skynet258 (#12107) üzenetére


stickrs
senior tag

igen. lehet azért..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12109) artytech


artytech
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kis (?) problémám.
Root-am a o2x-met.
Backup-oltam az eredeti rendszert ami rajta volt.
Majd felraktam a CM7 -et.
Ment.
Aztán most vissza akartam rakni az eredetit.
Amit meg is csinált.
Ám azóta bejön a logo + folyamatjező és STOP. Fagy. Akár mit csinálok nem reagál. A recovery menübe bemegy, vagy ha indítom , akkor a logo + folyamatjelzőnél STOP. Semmit nem csinál.

Probáltam original ROM-ot rakni (bin+fls), de hiába. Nem látja a telót a gép sem, pedig felraktam mindent, meg van minden.

Tudnátok segíteni?

Samsung Galaxy S4 GT-I9505 Black

(#12110) syl5 válasza cozyka83 (#12099) üzenetére


syl5
őstag

Nem rossz, de nekem nem volt olyan álleejtős, mint ahogy számítottam rá...Még év elején, amikor bemutatták nagyon ütősnek tűnt, de így hogy eddig húzták lassan már átlagos lesz grafikailag.
Első blikkre azt mondtam, hogy a Dead Space szebb és azt hiszem ez sokat elárul...szép szép, de valahogy nem az igazi nekem. Lehet a kis kijelző, és a rajzfilmes grafika miatt érzem így.

(#12108) stickrs
Úgy tudom, ez egy ismert bug.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12111) biglion-lord


biglion-lord
tag

Na ma reggel halott a telefon alvó üzemmódból nem ébredt és egyáltalán nem reagál semmire teljesen halott. Este működött az aksi 100%-on volt viszont tegnap 0-ról 100%-ra 3x töltöttem, de egész nap állítgattam szerintem ez akkor sem normális jelenség, hogy 3x kellett töltenem. Most abban bízom töltődik és sikerül bekapcsolni vagy lehet mégsem :((

(#12112) biglion-lord válasza Skynet258 (#12107) üzenetére


biglion-lord
tag

Üdv! Lehet ami fórumot találtam tegnap ott te vagy a házigazda :)

(#12113) Marteen4


Marteen4
tag

Na mivel egy ideje fent van MIUI tudok véleményt mondani róla.

Nagyon szép, nagyon tetszik,meg tudtam szabadulni az undorító,ronda,csúnya LG Crapware-től ez is egy nagy plusz.

Most..a hátrányok, először is, az aksi idő,olyan irgalmatlanul rossz hogy el sem hiszem, borzalmas, kalibráltam meg minden és így is, a másik hogy még július-augusztus környékén fent volt a MIUI, gondoltam javítottak rajta ezt azt, hát nagyjából pár hibán kívül...semmit, erre a telefonra szinte semmit, 1-2 dolgot beleraktak de semmi más,még mindig lefagy sd kártya mountolásnál,nem működik torch app,lefagy,újraindul, szóval szinte nem kap semmi optimalizáló packot, ma felrakom az újabb verziót(a changelog szerint semmit nem ad csak a HTC készülékeknél javítanak csomó mindent.)

Lehet hogy eladóm ezt a telefont 70k-ért, amíg megtudok tőle szabadulni mert elegem van már hogy nem működik semmi se tökéletesen, ezzel persze nem a Custom ROM készítőket hibáztatom, hanem ezt a sz*r céget ami kiadta ezt a telefont, aki nem képes szoftvert fejleszteni,ha nem lett volna Custom ROM szerintem már ketté törtem volna ezt a telefont. Lehet hogy veszek valami más oprendszerű telefont, Wp7 például, egész tetszik,főleg az új Nokia Lumia 800. A Desire S is szép kis telefon meg valószínűleg meg kapja még 2015 előtt ICS-t, na nem trollkodom tovább, de muszáj volt kiadnom ezt a felgyülemlett ingereket.

A lényeg hogy ha veszek bármit, az nem tegra lesz, nem is LG..fújjj

PS: talán az sem véletlen hogy emberek 75% aki itt voltak kezdetektől, eladták a telefont. :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12114) tamasgal válasza Marteen4 (#12113) üzenetére


tamasgal
senior tag

Megértelek! Bár el lehetne adni 70.000-ért, rögtön oda adnám. :)

(#12115) wolruf válasza tamasgal (#12114) üzenetére


wolruf
őstag

70-ért nekem is van egy :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12116) ntomka


ntomka
nagyúr

Én még mindig elégedett vagyok! ;] :D

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#12117) Rotate válasza ntomka (#12116) üzenetére


Rotate
veterán

még...

(24 óra használat után azt kell mondanom, a 2 telefon ég és Föld... )

(#12118) ntomka válasza Rotate (#12117) üzenetére


ntomka
nagyúr

És törvényszerű, hogy nem maradhatok az? :U

ツ Headphones on - World off

(#12119) tamasgal válasza ntomka (#12118) üzenetére


tamasgal
senior tag

Nem törvényszerü de nagyon valószinü! :))

(#12120) ntomka válasza tamasgal (#12119) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szerintem meg nem. :)

ツ Headphones on - World off

(#12121) stickrs válasza wolruf (#12115) üzenetére


stickrs
senior tag

hát én 70ért bizt nem adnám el :) de ha találok nektek vevőt majd szólok ;)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12122) wolruf válasza stickrs (#12121) üzenetére


wolruf
őstag

:R

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12123) Zlika


Zlika
aktív tag

Lehet hogy még 100-ért sem adnám,tekintve hogy nekem jól működik és ennél gyorsabb telo nekem (egyenlőre) nem hiszem hogy kell.Vagy hogy lehet gyorsabb egyáltalán? 5nano sec-el gyorsabban jön be a weboldal?Mondjuk én 5800-ról váltottam.Amikor mobil nettel több mint fél percig töltött egy kissebb oldalt az kiverte a biztosítékot.Na itt ilyen nincs.Sokat fizettem ezért a telóért úgy hogy nálam fog szerintem végelgyengülni... :)
Meg gyűjtenem kell az új xboxra.Bár az is max 2013 karácsonyán debütál. ;)

(#12124) Marteen4


Marteen4
tag

[link]

erről van szó LG, a k**** anyátok!

Aki ezek után is védi ezt a céget..na mind1 no comment

UI: Ez volt az utolsó csepp...adom el

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12125) VBenc válasza Marteen4 (#12124) üzenetére


VBenc
tag

hát szerintem ha kiadják a GB-t és tényleg jó lesz akkor már nem lesz gond megcsinálni rá az ICS-t max nem az lg-sek hanem egyéb modderek csinálják meg :)

Mondom de mondom!!

(#12126) Engineer81


Engineer81
csendes tag

Üdv,

Mivel új vagyok a fórumon, hadd osszak meg én is pár tapasztalatot a vassal kapcsolatban. Nyáron vettem 87 ropáért, új, dobozban, minden tartozék stb. Igazából már a második töltésnél problémáim akadtak, akkor még nem tudtam, hogy ha 30%-ról nem mozdul el az akksi 3 óra töltés után, az teljesen normális ennél a telefonnál. Ez a probléma azt hiszem azóta csak egyszer fordult elő. A másik kellemetlen meglepetés a GPS próbálgatásakor ért. Egyszerűen nem talált fix-et. Ezt is sikerült nagy nehezen kiküszöbölnöm hosszas guglizások árán, de jelezném, hogy még most is viszonylag sok ideig tart, mire megtalálja a pozíciót és sokat segít az is, ha közben nem mozog az ember, ami nevetséges.
Pár hete frissítettem v10d-re, ami bizonyos problémákat megoldott, viszont jöttek vele újak. Régebben (úgy rémlik, két verzióval korábbi rommal vettem) például nem voltak rejtélyes újraindulásaim, most már vannak. Fagyások is vannak. Rejtélyes "hamar lemerülések" is vannak, melegedéssel karöltve. Szerencsére ezek azonban nem túl gyakoriak, de rendkívül zavaróak és bizony már volt, hogy megfordult a fejemben, hogy az aszfalthoz vágom teljes erőből.

Vannak előnyei is viszont. Egyik kollégámnak SGS2-je van és úgy vettem észre, hogy az O2x Wifije sokkal jobb. Olyan hálózatokra is fel tudok mászni, melyeket az SGS2 nem is lát a gyenge jel miatt.

Hogy megér-e 87 ropát? Nem. Egyik telefon sem ér ennyi pénzt, szégyen, hogy ennyit kérnek érte. Értelem szerűen az SGS2 sem ér meg 130-at.

Szerintem helytelen az az érv, hogy 87-ért az ember ne számítson túl sokra. Igenis a telefon tudja azt, amit a specifikációban írnak. Ha tesznek bele GPS-t, akkor az működjön is rendesen, mert kifizettem az árát.

Nekem ez a készülék részben munkaeszköz is, ezért nem raktam még rá főzött romot. Ahogy olvasgatom a fórumot, minden főzött rom mellett van pro és kontra. Van, akinek az egyik bevált, de ugyanaz egy másik készüléken meghalt. Ezt nem igazán engedhetem meg magamnak, úgyhogy egyelőre várok a gyári 2.3-ra.

O2x - 2.3.4

(#12127) tamasgal válasza Marteen4 (#12124) üzenetére


tamasgal
senior tag

Én már nem is írok erre semmit mert kitiltanak a forumból.......

(#12128) kun0203 válasza tamasgal (#12127) üzenetére


kun0203
tag

Nevezzük át dühöngőnek és mehet a buli. Tudnék most szépeket írni.

[ Szerkesztve ]

(#12129) tamasgal válasza Engineer81 (#12126) üzenetére


tamasgal
senior tag

"Szerintem helytelen az az érv, hogy 87-ért az ember ne számítson túl sokra. Igenis a telefon tudja azt, amit a specifikációban írnak. Ha tesznek bele GPS-t, akkor az működjön is rendesen, mert kifizettem az árát."

Maximálisan egyet értek, én is pontosan igy gondolom! Amikor az embertől el akarják LOPNI a cégek a pénzt akkor jön az igéret földje, ahogy kiatad a lét, le vagy szarva!

(#12130) tamasgal válasza VBenc (#12125) üzenetére


tamasgal
senior tag

Nem értek egyett! Hiába lesz kint a GB a telóra az ICS az a rendszer gyökerétöl más (pl dupla mag kezelés), és ezért lesz nehezebb portolni olyan készülékre amire hivatalosan nem adják ki!

Hidd el ezt buktuk!

(#12131) VBenc válasza tamasgal (#12130) üzenetére


VBenc
tag

Hát akkor buktuk rendesen :)
Az a baj hogy nem is kell senkinek még 70 ért sem pedig annyiért odaadnám (telenoros dobozos mindennel nem volt még szervízben :) )
Idegesítő de nem is tudom mit vennék helyette ilyen áron...

Mondom de mondom!!

(#12132) tamasgal válasza VBenc (#12131) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ezt már én is végig gondoltam, marad ez és az átbaszottság érzése! :DDD

(#12133) szezso15


szezso15
addikt

Ha nem riadtok vissza egy kis MODdolástól, akkor nem kell megijedni! :N

A telefonra van CM7, és amint a Google kiadja az ICS forrását, a CyanogenMod Team rögtön elkezd dolgozni rajta... Lesz ICS a telefonra? Lesz. Hivatalos? Nem.

Lehet, hogy ez csak nekem alternatíva, de szerintem nem olyan vészes a helyzet...:)

(#12134) kun0203: Igen, mondjuk a felháborodást 100%-osan megértem! :R
Csak én ezt egy picit lazábban fogom fel... Bár lehet azért, mert már megtanultam, hogy a gyártói support-ban sosem lehet bízni...

Ott a Motorola Defy+ ... Kiadták GingerBread-del, és több frissítés nem is várható rá...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#12134) kun0203 válasza tamasgal (#12132) üzenetére


kun0203
tag

De legalább annak tudatában szenvedhetsz hogy tiéd a világ első kétmagos telója :DDD.
Rotate, ha szépen megkérlek nem szerzed vissza az én pénzem is? :C

szezso: nem vészes a helyzet főzött rommal, gyors és stabil. De amit az lg tett/tesz az pofátlanság és ez zavar itt minket.

[ Szerkesztve ]

(#12135) Rotate


Rotate
veterán

követeljétek vissza a pénzeteket... egyel több ok a felháborodásra... akkor több is jutna mint 70...

(#12136) Rotate válasza szezso15 (#12133) üzenetére


Rotate
veterán

mondd már meg, hogy honnan fogják megszerezni az nvidiás drivereket ICS-hez? még csak normális GB kernel sem fog kijönni a 2x-hez, akkor nem értem hogy gondolhatja bárki, hogy ebből még lesz valaha egy jó telefon... gyász

(#12137) szezso15 válasza Rotate (#12136) üzenetére


szezso15
addikt

Miért? A mostani CM7-hez honnan szerezték meg az NVidia drivereket? ;)
És azt miből gondolod, hogy nem lesz normális GB kernel?

És biztos, hogy a CM7 megy, mert a repo-ban is benn van...
A ZTE Blade esetében is a 0-ról, vagyis az AOSP forrásból csinálták meg a ROMot...

Sőőt, tovább megyek: Ha az Atrix-ra lesz ICS, onnan akkor szabad a terep...
Ha nem lesz CM9 a telóra, megeszem a monitorom! :DDD

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#12138) Marteen4 válasza Rotate (#12136) üzenetére


Marteen4
tag

LG-től kértem már vissza pénzem, mondták irjak a boltnak nekik kell vissza adni, bolt azt mondja kérjem vissza az LG-től. Megfogják tudni csinálni szerintem rá ICS-t Arcee-nek meg vannak kapcsolatai

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12139) Balázs1986 válasza Rotate (#12136) üzenetére


Balázs1986
addikt

Attol hogy a 2x-re nem jon ki ics, meg nem lehetetlen, hogy mas tegras eszkozre (pl. tablet -akar lg akar mas marka) sem lesz, igy en egyelore nem mondanam biztosra, hogy az nvidia nem ad ki ics ala drivert :-)
szerk.: na mire telefonon beirom megeloztek :-)

[ Szerkesztve ]

(#12140) cozyka83 válasza szezso15 (#12137) üzenetére


cozyka83
tag

Utolsó mondatot megjegyeztem :D

LG Optimus 2X

(#12141) szezso15 válasza cozyka83 (#12140) üzenetére


szezso15
addikt

Fel is írhatod... Vérrel! :K :D

*Hajrá Loki!* i15+

(#12142) Rotate


Rotate
veterán

azért drukkolok nektek :)

(#12143) Engineer81


Engineer81
csendes tag

Amúgy nekem az előző telefonom egy Nokia 6303i volt. Na, kérem szépen, az aztán tényleg egy megbízhatatlan, használhatatlan kalap sz@r volt. Volt, hogy két napig nem talált GSM hálózatot. Ráadásul pont külföldön voltam. Egyszer azon is frissítette a voda a szoftvert, de csak mert a gyári néha automatikusan törölte a teljes telefonkönyvet. Valamint, ha hívtak, akkor a beszélgetés első 3 mp-éből a másik fél nem hallott semmit. Full gagyi és ahhoz képest tavaly még valami 25 rongy volt.

Optimus 2x? Minden hibája ellenére felüdülés a Nokia után.

Az előbb ugyan főleg a negatívumait emeltem ki az O2x-nek, de hadd mondjak még valami pozitívat. Ha csak a telefon funkcióit használom, akkor 4 napig bírja az akksija. Persze, akinek ilyen telefonja van, az általában nem csak a telefon funkciókat használja, de egyszer muszáj volt kipróbálnom. :-)

O2x - 2.3.4

(#12144) cseppelcs


cseppelcs
csendes tag

Sziasztok!

Elkezdett megint hülyéskedni a telefon ezért ismét felraktam a v10d eu-t. A Titanium Backuppal visszamásoltam a programokat és leszedtem a felesleget viszont van egy rakat olyan program amit nem tudok, hogy micsoda és így nem merem eltávolítani. pl.:
- kék füstös háttérképek 2.2.2
- Levegőbuborékok mozgatása 1.0
- Tűzijáték
- stb.

Illetve van olyan amiből több verzió van pl.:
- Mai események 1.0, 2.2.2
- Naptár 1.0, 2.2.2
- stb.

Ezek közül mit lehet legyalulni?

bye

(#12145) Pumika1975 válasza szezso15 (#12141) üzenetére


Pumika1975
senior tag

EEEEzzzzz igen! Szezso bevállalja!!! :C :U ;]

Bár tega procis samu is van a "Galaxy R". Nem hinném, hogy a sansung nem ad ki rá ics-t..... :B

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#12146) Marteen4


Marteen4
tag

Na fent van hardverapron a telefon, minden le van írva, 70k ért árulom,alkuképes és cserélem Desire S-re, akit érdekel, nézze meg :D

[link]

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12147) cozyka83 válasza Marteen4 (#12146) üzenetére


cozyka83
tag

Szerintem Desire S-el nem járnál jobban. Akkor már Nexus S. Arra jövőhéten jön ICS.

LG Optimus 2X

(#12148) VBenc


VBenc
tag

az enyém is :) xD
link

Mondom de mondom!!

(#12149) Marteen4 válasza cozyka83 (#12147) üzenetére


Marteen4
tag

Nem kell nekem nexus s, annyira nem jön be stock android és sokkal jobban bejön a desire s nek az aluminuim háza nem olyan gagyi műanyag, és nagyon szép rajta a sense 3.0 láttam róla videot, 1-2 hete kapta meg 2.3.5-öt és sense 3.0, és be lett jelentve h megkapja a ICS-t, nekem nem kell több, és tud HD ban videót rögzíteni, ez is fontos nekem

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12150) janes74 válasza Marteen4 (#12149) üzenetére


janes74
senior tag

Na én simán elcserélném 1 Nexus S-re :K :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.