Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12751) jooker82 válasza C.Brigante (#12749) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na ha kiélted magad itt,akkor nézz át másik topicba is...mi itt egy igen jó telefonról szeretnénk beszélgetni....És segiteni akinek szüksége van rá...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12752) Balázs1986 válasza C.Brigante (#12749) üzenetére


Balázs1986
addikt

Visszaolvastam, valóban próbálkoztál. És segítettünk. Nem egyszer. Most meg visszajössz @nyázni minket. Gratulálok, korrekt. Örülök, hogy látod, amit a felmerülő hibákról írnak. De azokat is megláthatnád, akik esetleg jól elvannak a telefonnal. De továbbmegyek: kövessük a te logikádat, legyen igazad, szívás ez a telefon. Csak a bajt hozza az emberekre. Ha így van, és igazad van, akkor főleg kérdem: miért kell őket tovább idegesíteni?
Semmilyen módon nem indokoltak a megnyilvánulásaid.

Szégyen lenne, ha eljutnánk addig, hogy néhány ember miatt moderáltatni kelljen a topic-ot. Bár nyilvánvaló, hogy egyeseknek az ellehetetlenítés a céljuk.

[ Szerkesztve ]

(#12753) drpele válasza C.Brigante (#12749) üzenetére


drpele
senior tag

Nincs ember itt a topicban, akit érdekelnének a szánalmas hozzászólásaid. Elmondtad egyszer, elmondtad kétszer a fél évvel ezelőtti tapasztalataidat, ez még rendben van. Na de százhuszonnyolcadszor is? Te nem unod még magadat? Mert mi már rettentően...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#12754) jooker82 válasza Balázs1986 (#12752) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szánt szándéka volt anno,h bemocskolja az LG-t és a 2x-et..... Ennek a hatása ez.....Gyerekes..... :((

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12755) C.Brigante válasza drpele (#12753) üzenetére


C.Brigante
veterán

mindig vannak újabb és újabb emberek, mondjuk pont nem nektek szól hanem azoknak akik választani akarnak, nem kívánom nekik azt amit sok ember megtapasztalt a készülékkel. Mi is a probléma ezzel?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12756) syl5


syl5
őstag

Na srácok, ne köpködjétek már egymást! :(

Inkább meséljetek valamit a hivatalos 2.3-ról még!
Random újraindulások, meg nem kapott sms, hívás, fekete képernyős fagyás, meg ezek a hibák hogy állnak?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12757) kun0203 válasza C.Brigante (#12755) üzenetére


kun0203
tag

Az probléma hogy nincsenek naprakész tapasztalataid a telóval kapcsolatban. Azóta mióta a te "kálváriád" történt eltelt nem kevés idő. Azóta javult a helyzet. De te még mindig csak sírsz és sírsz. Unalmas már egy picit.

syl5: Semmi random restart, jobb a térerő és wifi, minden hívás megjön (bár eddig sem volt ezzel baj), az egész cucc smooth, a képernyő feloldás gyors... Nem tudok igazán belekötni.

[ Szerkesztve ]

(#12758) jooker82 válasza syl5 (#12756) üzenetére


jooker82
nagyúr

kérdezd a feletted levőt...Elvégre ő itt a főnök... :P Látod mindent tud....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12759) C.Brigante válasza kun0203 (#12757) üzenetére


C.Brigante
veterán

syl5 kolléga kérdezett egy fontos dolgot, inkább arra válaszol ne szajkózd a többit. (már az is unalmas)

"Random újraindulások, meg nem kapott sms, hívás, fekete képernyős fagyás, meg ezek a hibák hogy állnak?"

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12760) drpele válasza C.Brigante (#12755) üzenetére


drpele
senior tag

De azt miért nem teszed hozzá, hogy fél évvel, és 2-3-4 verzióval ezelőtti szoftverről alkottad ezt a véleményt? Néhány héttel ezelőttig úgy-ahogy még én is egyetértettem a véleményeddel, de azóta sok víz lefolyt a Dunán. Így már nem áll meg az az érvelésed, hogy az új vásárlóknak adsz tanácsot, 'hisz nem ismered, nem ismerheted a jelenlegi szoftvert. Pedig jelenleg akár már a korrekt jelzőt is ráaggathatnánk...

Kérlek, csak akkor nyilváníts ismét véleményt a készülékről, ha ténylegesen ismered a jelenlegi helyzetet, mert csak tényekről van értelme tájékoztatást adni, fikciókról, régi-rossz beidegződésekről semmiképpen sem.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#12761) wolruf válasza syl5 (#12756) üzenetére


wolruf
őstag

Amióta feltettem a 2.3-at, semmi hibát nem tapasztaltam. Egyáltalán semmit.
A 2.2-nél is rájöttem (be is írtam), hogy a WIFI energiahasználata okozta, a korábban leírtak szerint ez is kivédhető volt. Minden hívás, SMS megjött, el is ment. Wifi csatlakozás hibátlan, akksi idő jobb. Térerő ugyanaz mint a korábbival (se rosszabb, se jobb), a telefon általános működése rendkívül sokat gyorsult. Egyelőre ennyi 3 nap használat után.

A random indulás és társai már a 2.2-vel sem volt nálam.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12762) Crytek válasza Balázs1986 (#12744) üzenetére


Crytek
veterán

Sokan mondják ezt a galaxy s +-ra nem éri meg az árát 2-3 ezerrel drágább mint a sima gs és arról nem igen olvasok több oldalon keresztül rinyálást.

Next PC Upgrade: 2022

(#12763) Balázs1986 válasza syl5 (#12756) üzenetére


Balázs1986
addikt

Még alig másfél napos a tapasztalatom 2.3.4 terén, de ezek egyike sem jelentkezett (bár, a felhasználók nagy részének már v10d-vel sem).
Az akkumulátor üzemideje javult érzésem szerint. A sebesség is rendben van.
Van játék (9mm) ami most nem akarja elhinni, hogy ő kompatibilis a telefonnal :D Ezt nem tudom hova tenni, majd biztos jön hozzá patch. Ha nem, akkor pech :D Térerő rendben van, wifi nem dobál. Gps-t még nem próbáltam. Egyelőre ennyi :)

Crytek: Rendben, a te döntésed, én csak nem tudom, fogsz-e változást érzékelni a sima S-hez képest :) De ha közel egy árban van, akkor hajrá :D

[ Szerkesztve ]

(#12764) jooker82 válasza Crytek (#12762) üzenetére


jooker82
nagyúr

De hidd el a 2x-el már nincs semmi baj...nyugodtan veheted.... Nekem fél év alatt egy fagyás és ennyi ...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12765) gabcsee válasza C.Brigante (#12735) üzenetére


gabcsee
tag

hogy lehet h fél év elteltével is itt ragadtál ennek a xar telónak a topikjában?? :O
nincs jobb?? vagy a saját telódnak uncsi a topikja?? :DD

elég uncsi az ilyen szardobálókat olvasni.. én ezért sem igen voltam eddig aktív fórumtag :(
Skynet és Rotate kolléga is váltott, mégsem pocskondiázni járnak vissza, hanem segíteni a többi usernak :K

(#12766) ntomka válasza C.Brigante (#12749) üzenetére


ntomka
nagyúr

Amióta erre a fórumra járok, sosem kértem mod-ot sehova, még csak nem is szóltam hozzájuk moderálási szándék miatt. Legyél olyan szíves, felejtsd el az topicot, ne te legyél az első, aki miatt ide kell hívnom őket. :((( Mint látod, elég sokan nem kíváncsiak rád.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#12767) Balázs1986 válasza ntomka (#12766) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kb ez fordult meg az én fejemben is, amikor írtam, hogy "Szégyen lenne, ha...".
Én se kértem még, égne is a bőr a képemről, de ez már több a soknál. Jóval kevesebbért is járt már ban.

[ Szerkesztve ]

(#12768) kun0203 válasza Balázs1986 (#12767) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem jöhetne egy moderátor és törölhetné ezt az egész hülyeséget. Ha valaki visszaakar olvasni akkor ne kelljen már ilyen baromságokon átrágnia magát.

(#12769) jooker82 válasza Balázs1986 (#12767) üzenetére


jooker82
nagyúr

És az,h 2 hetente újra és újra benéz és 20 25 hsz csak az ő hülyeségéről szól....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12770) C.Brigante válasza Balázs1986 (#12767) üzenetére


C.Brigante
veterán

de most mi tart vissza komolyan?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12771) Balázs1986 válasza C.Brigante (#12770) üzenetére


Balázs1986
addikt

A gerincem. Tudod, az a csigolyákból álló valami, a fej és a s*gg között. Valamilyen szinten még mindig óvodásnak érezném magam, ha árulkodni mennék. De nem csak az én türelmem véges itt, ahogy nézem, másnál lehet, hogy hamarabb el fog szakadni az a bizonyos cérna.

[ Szerkesztve ]

(#12772) Crytek válasza Balázs1986 (#12763) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem nincs Galaxy S-em ugyhogy biztos fogok változást érzékelni a mostani G600-hoz képest :D
Korábban csak írtam munkatársamnak van és azon neteztem.

Next PC Upgrade: 2022

(#12773) Balázs1986 válasza Crytek (#12772) üzenetére


Balázs1986
addikt

Volt a kezemben sima S, mókolnom is kellett rajta. Tényleg nem rossz gép.
Elcserélném-e rá a 2x-et? Nem. Volt már betört érintőpaneltől kezdve (elejtettem) szoftveres gondig (v10b nagyon kezdetleges volt) mindenem anno, de megoldottam még a kezdetekben, azóta gond nélkül használom. Cserélek néha szoftvert, de csak kíváncsiságból. Elrontani ilyenekkel szinte lehetetlen. Lehet, rosszul emlékszem, de az új tulajok már nem nagyon jönnek orvosolhatatlan gondokkal, a régi verziós szoftverek frissítése ált. segít (legalábbis nem nagyon ugrik be hirtelen olyan újabb eset, hogy megoldhatatlan problémája akadna akadna egy friss tulajnak).
Mondjuk, az S kijelzőjének feketéje szebb, ez vitathatatlan :D
Na de ez már már tényleg a te döntésed, hogy mit veszel :) Jó az S is, az S Plus gondolom kicsivel még jobb, az O2X-et vagy megveszed vagy nem, de kezd off lenni, szóval itt abba is hagyom :)

[ Szerkesztve ]

(#12774) kun0203 válasza Crytek (#12772) üzenetére


kun0203
tag

Én a helyedben (ha már nem 2x-et) akkor vagy a nexus s-t vagy valamelyik újabb sony-t venném. Viszont a galaxy s plus egy oltári nagy hülyeség, csak egy húzott proci meg egy nagyobb akksi az a nagy PLUS benne a galaxy s-hez képest. Ha mindenáron galaxy-t akarsz akkor vedd meg a sima S-t vagy dobj rá a plus árára egy keveset és vedd meg az s2-t.

(#12775) Balázs1986 válasza kun0203 (#12774) üzenetére


Balázs1986
addikt

Meg egy NFC chip, amit mondjuk még nem nagyon használhat (kivéve fesztiválok :D ), de ha hosszú távra tervez, pár év múlva már jól jöhet :D
Ezzel együtt én sem gondolom, hogy megéri, max az akksi miatt, de csak ha tényleg közel egy árban vannak :)
Na most már tényleg ON-ra váltok.

[ Szerkesztve ]

(#12776) Crytek válasza kun0203 (#12774) üzenetére


Crytek
veterán

Kb ezer évig nem fogok telót venni azért akarok "jót" venni!

És az s+ árára nem keveset kéne rádobni az s2-re mert 40 ezer az nem kevés :D

De off vége még vaciclálok lélekben eldöntöm magamban!

Next PC Upgrade: 2022

(#12777) szezso15 válasza Crytek (#12776) üzenetére


szezso15
addikt

Ha hosszú távra tervezel, akkor mindenképp O2X-et vegyél, hiszen az S+-ban lévő chipset lassan szivárog le az alsóbb osztályokba is, már nem egyértelműen felsőkategóriás!

Ezt neked kell eldönteni, hogy most veszel egy brutális gépet, ami mindenben jobb (mostmár tényleg, mindenkinél), vagy veszel egy gyengébb kütyüt, ami jó, de az LG köröket ver a Samura! :K

Tehát a kérdés: felső, vagy felső-középkategóriás telefonom legyen? ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#12778) jooker82 válasza Crytek (#12776) üzenetére


jooker82
nagyúr

És a 2x-től most mi tántorit el??
szebb az Ips kijelzője..HDMI kimenet... Gyári fólia rajta ami fél év múlva is rajta lesz...nekem legalábbis rajta van.. ;) hamarosan ICS,ami a 2 magot is támogatja....Jó összeszereltség és anyaghasználat...
Az sgs.ről sokan irták,h gyenge műanyag...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12779) manoska válasza jooker82 (#12742) üzenetére


manoska
tag

Wind 7 64 bit -en nekem nem ment fel a KDZ,csak XP-én azzal probáld!

(#12780) wolruf válasza jooker82 (#12778) üzenetére


wolruf
őstag

Ja, tényleg, a gyári fólia még nekem is rajta van :D Lassan már észre sem veszem, hogy ez még az :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12781) jooker82 válasza manoska (#12779) üzenetére


jooker82
nagyúr

de az nincs most.... csak azért meg nem telepitem újra a gépet... :N
A smartflash mikor várható??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12782) Rotate válasza jooker82 (#12781) üzenetére


Rotate
veterán

hát ez tipikusan egy olyan kérdés amire nincs válasz... :D

(#12783) Tutu7030 válasza wolruf (#12780) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jó neked!:D Én egyszer siettem, és tok nélkül bedobtam a táskába. Valami(kulcs, esernyő?) végig is tolta a közepén a fóliát.:D Le kellett szednem.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12784) wolruf válasza jooker82 (#12781) üzenetére


wolruf
őstag

Nem pesti vagy? Ha gondolod, laptoppal feldobhatjuk a telefonodra.

Szerk: valakinek települt az új market? Elvileg van új, amiben már beállítható, hogy mobilneten semmiképpen se telepítsen szoftverfrissítést. Ez nem lenne elhanyagolható :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12785) manoska válasza wolruf (#12784) üzenetére


manoska
tag

Segittőkész ez igen! :K

(#12786) jooker82 válasza wolruf (#12784) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nemnem,kicsit messzebb lakom,de ha akarnám megtudnám oldani,mert van egy másik üres gépem,amiről letörölhetném a win 7-et...de nem különösebben sürgős,mivel a 2.2 is tökéletes...csak a kiváncsiság hajt... :K de kibirom a smartflash érkezését...am köszi a lehetőséget.. :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12787) wolruf válasza jooker82 (#12786) üzenetére


wolruf
őstag

Hááát, ha nekem kéne visszaváltani 2.2-re, már nem tenném :) Sokkal jobb a 2.3. Ha mégis fel tudod tenni, szerintem told fel hamar :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12788) Zlika


Zlika
aktív tag

C.Brigante MONNYON LE! ;) (bocs srácok ezt nem hagyhattam ki...)

[ Szerkesztve ]

(#12789) tothl válasza Balázs1986 (#12763) üzenetére


tothl
addikt

Ha van játék ami nem megy a 2x -en, arra való a chainfire3d. Maximálisan bevált, akár játékonként külön profilt lehet beállítani, hogy a tegra2 driverekkel, vagy qualcomm emulációval indítsa-e. Nekem még mindig minden röccenés nélkül futott.

Ja és júni eleje óta elégedett felhasználó vagyok. Összvissz egy hangminőség és egy töltéskor lehalás problémám volt, de szoftverhiba volt.

(#12790) gabcsee válasza wolruf (#12784) üzenetére


gabcsee
tag

Tegnap volt linkelve az új 3.3.11-es Market. Én feltettem, és valóban be lehet állítani h pl. csak Wifi-n töltsön le update-eket :K
/én speciel nem látom gyorsabbnak, de időm mint a tenger, ilyenen nem akadok fenn :)) /

(#12791) syl5 válasza tothl (#12789) üzenetére


syl5
őstag

Fast 5?
Egyedül nekem az nem olyan folyamatos.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12792) Tutu7030 válasza wolruf (#12784) üzenetére


Tutu7030
veterán

Erre gondolsz?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12793) Balázs1986 válasza tothl (#12789) üzenetére


Balázs1986
addikt

A 9mm Topogigi 2.3 alatt ment, ezért lepett meg, hogy ezen meg nem. De valószínűleg a backup-om volt a hibás, vagy tényleg az a baj, hogy nálam még 1.0.0 van fent belőle, mivel már azóta jött infó, hogy másnál megy a gyári 2.3.4 alatt is :)
De azért köszi! :)

(#12794) Crytek válasza jooker82 (#12778) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem mondhatod az ics-t azt tudom róla hogy 3 betű egymás mellett ennyi.Szóval engem biztos nem érint ,mertha érintene akkor tudnám mi az!

Next PC Upgrade: 2022

(#12795) Balázs1986 válasza Crytek (#12794) üzenetére


Balázs1986
addikt

A legújabb Android verzió, amit nemrég jelentett be a Google :)

(#12796) jooker82 válasza Crytek (#12794) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az egy frissités,melyet nem minden telefon kap meg.... Javitják az esetleges hibákat...egykét új dolgot tesznek bele...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12797) wolruf válasza Tutu7030 (#12792) üzenetére


wolruf
őstag

Gabcsi,koszi a linket :)
Igen,arra gondoltam :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12798) Land


Land
veterán

Valaki le tudná írni, hogy ICS-nél a 2 mag támogatottsága miben fog megnyilvánulni? Lesz valami plusz "kakaó" az 1 magos telefonokhoz képest?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12799) balazs8907 válasza syl5 (#12791) üzenetére


balazs8907
tag

A fast 5 nekem is huncut volt időnként, de kiderült hogy nem a legjobban van megírva! Továbbá a Shadow guardian nekem egy nagy bug halmaz az egész. A fegyver nincs a krapek kezében meg stb...:)

[ Szerkesztve ]

(#12800) syl5 válasza balazs8907 (#12799) üzenetére


syl5
őstag

És ez hogyan derült ki? Gameloft elismerte, vagy csak valaki azt mondta.
Egyébként én is csak ezt tudom elképzelni, mert minden más combos játék csont nélkül fut rajta.
Egyébként nincs hozzá valami javítás?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.