Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12801) ntomka válasza gabcsee (#12790) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szerintem is ugyanolyan instabil fos és lassú a market, mindegy milyen verzió (a csempés újaknál). Vissza a régit! :O

(#12798) Land: Nem csak az OS, de az alkalmazások is több magon futhatnak ezentúl. Jelenleg ezt a virtuális gép lekorlátozza. Ezen felül maguk az alkalmazások is ha háttér szálakat indítanak, azokat a virtuális gép szépen tudja majd dobálni a magok között. Szóval gyorsabb lesz lényegesen, elsősorban a multitask fog látványosan javulni.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#12802) balazs8907 válasza syl5 (#12800) üzenetére


balazs8907
tag

Nekem ezt már nem egy ember mondta és én is erre gondoltam. Szerintem nincs javított verzió, mert én már biztos rátaláltam volna. Ennek ellenére úgy gondolom hogy a fast5 még ebben a formában elviselhető, de a Shadow g. már szörnyű. Nagyon sajnálom azt a játékot. A tegrás verziónak valami brutális grafikája van. Szépek a textúrák stb. Kár hogy ilyen búgos mivel így szvsz élvezhetetlen.

(#12803) balazs8907 válasza Land (#12798) üzenetére


balazs8907
tag

Egy kicsit kiegészíteném ntomka válaszát még egy fontos információval.
"Hardveres gyorsítás: A felhasználók és a fejlesztők legnagyobb örömére az új keretrendszert felhasználva az ICS képes a grafikus magban rejlő erőt kihasználni. Azok a régebbi készülékek amik nem rendelkeznek kompatibilis GPU-val, tudják futtatni ezeket az alkalmazásokat, de nem ugyanolyan magas minőségű, nagy részletességű grafikával."
A forrás:
http://androidarena.hu/2011/10/lesz-e-ice-cream-sandwich-telefonomra/

[ Szerkesztve ]

(#12804) Land válasza balazs8907 (#12803) üzenetére


Land
veterán

Teszem azt a LP vagy az Adw Ex, melyek a legsmoothabbak nekem jelenleg az App Drawnél is folyamatosan fognak végigpörögni ha suhintok egyet az ujjammal? ;)
Csak mert láthatóan laggol, szaggat ha végigpörgetem az appokat. Ez volt Defy 1.2 Ghz-nél és SGS-nél is. Egyszerűen nincs olyan Launcher, amely maximálisan smooth lenne, mint mondjuk a WP7 rendszer alap Launchere.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12805) suppe válasza balazs8907 (#12803) üzenetére


suppe
tag

"Azok a régebbi készülékek amik nem rendelkeznek kompatibilis GPU-val..."

ezt nem értem... mit ért kompatibilis alatt? ha jól gondolom ICS csak az újabb kütyükhöz jön majd ki, mert vmilyen szintü hardver azért kell mögé. az újabb készülékekben meg mindbe van GPU.

vagy vki mondja meg nekem, h mit ért alatta :)

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#12806) balazs8907 válasza Land (#12804) üzenetére


balazs8907
tag

Igazad van. Nem valami jó az optimalizálás. Majd meglátjuk mit javul a helyzet ics-el. :)

(#12807) balazs8907 válasza suppe (#12805) üzenetére


balazs8907
tag

Hát az idézet ezen része nekem sem világos, de majd idővel kapunk/találunk rá választ, magyarázatot. Szerintem :)

(#12808) Land válasza balazs8907 (#12806) üzenetére


Land
veterán

Csak érdekes módon ezekhez a Launcherekhez tengernyi frissítés jött már ki és így ilyenek.. Nem értem én ezt.. Nem gyártók csinálják ilyenné, hanem elvileg igyekvő emberek, kisebb szoftverfejlesztő csapatok. A lehetőség elvileg adott lenne, hogy végre jó legyen egy Launcher. Bármelyik..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12809) Rotate válasza Land (#12808) üzenetére


Rotate
veterán

nekem a GO Launcher nem akadt... se főképernyőn se app drawerben... pedig volt fenn vagy 120 app..

sgs2-n mondjuk egyelőre nem használom mert a tw is megfelel egyelőre, kis újdonság :)

(#12810) dergander


dergander
addikt

Érdekes,nemtudom-e nállam van a baj,de ha másolok a belső SD kártyára adatot 4 mega sebesség a plafon,a 2.2vel 12-18mega volt mintha valami megfogná vagy nemtudom

(#12811) djstavross


djstavross
tag

Tudnátok dobni .kdz linkeket az új romhoz?
Melyiket érdemesebb feltenni?

Valamiféle mentést kellene-e csinálnom?

[ Szerkesztve ]

(#12812) Rotate válasza djstavross (#12811) üzenetére


Rotate
veterán

kdz updater leírásában vannak linkek :)

(#12813) djstavross válasza Rotate (#12812) üzenetére


djstavross
tag

Köszöntem, na de melyiket tegyem fel? Te feltetted már? Volt még ott 1 vagy 2 kérdésem. Please! :)

(#12814) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

próbálta már vki GB-vel a gps-t? Nekem sajnos nem műxik ... addig villog csak a gps jel, míg nem talál pozíciót, aztán többet nem és el is dobja a jelet az összes program, amivel próbáltam. Ha ki-bekapcsolom, akkor megint jó addig, míg nem fog pozíciót, aztán kikapcs. :(

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12815) Rotate válasza djstavross (#12813) üzenetére


Rotate
veterán

nem wipeol, szóval nem fontos a mentés :) és én nem raktam fel mert már nincs o2x-em :)

(#12816) djstavross válasza Rotate (#12815) üzenetére


djstavross
tag

Hja tényleg olvastam! Na a GPS probléma engem is érdekelne! Aki feltett legyen szíves valamit erről nyilatkozni meg arról is, hogy magyar vagy spanyol? Telenor függő vagyok!

(#12817) dergander


dergander
addikt

telenor függő az enyém is,GPS müködik,vagyis a google maps minden funkciója,ezen a téren semmi változás nem történt ugyanugy talál jelet mint eddig

Ja és magyar,külsöleg semmit nemáltozik.csak sebesség,lassabban bootol mint eddig,és a belső sdre a másolási sebesség is iszonyat lecsökken,de hát a telefon gyorsasága kárpótol

[ Szerkesztve ]

(#12818) kun0203 válasza djstavross (#12816) üzenetére


kun0203
tag

30sec alatt pozicionál utána stabilan tartja a jelet.
Nálam az olasz van fent.

(#12819) dergander


dergander
addikt

Szerintem jönni fog még kisebb update-k hozzá,nemtudom én más GPOS progikat nem használok nekem jó a google maps mivel e program adatforgalma ingyenes a Telenornál.

(#12820) KonzolKartel válasza Rotate (#12809) üzenetére

Újdonság varázsa...:) Egy-két nap és úgyis keresed a következőt!:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#12821) peter_27 válasza Magnat (#12814) üzenetére


peter_27
aktív tag

A gps sokban függ a BB/Ril párostól. Mikor nekem nem stimmelt a kettő, alig akart pozíciót fogni. Pl: a MIUI-ban 218-as RIL volt, a telefonon lévő V10D-725BB-hez. Ezek nem szerették egymást. Miután felraktam a 725RIl-t, mobilnettel együtt 10-15sec alatt volt pozíció.

Galaxy S10

(#12822) Rover623


Rover623
félisten

Érdekes... :U
Minden tulajnak 78-D6-F0 a MAC address eleje...?:DD
Az még okés lenne, hogy ha már nem az LG-nek regisztrált címet használnak, akkor mondjuk valamelyik Broadcom-osat...de mi a fütyit keres egy LG-ben egy SAMSUNG-os tartomány...? Visszamaradt (vagy át nem vett :F ) készletből való a rádió chip...?:DDD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#12823) -SamS- válasza C.Brigante (#12749) üzenetére


-SamS-
tag

nem sűrűn akartam belefolyni...de GET A LIFE ! ahelyett hogy itt osztod az észt, inkább menjél nőzzél, sportolj, nézzél filmet...csak ne itt legyél :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12824) jooker82


jooker82
nagyúr

Egy tagnak gondja lett a 2x 2.3-as frissitéssel.... Tudtok segiteni??

HELP ME.!!! Frissítettem a telefont "Rotate" kolléga logout-os bejegyzése alapján KDZ fájllal.
A hivatalos GB-t töltöttem le. le is futott a folyamat, úgy ahogy le volt írva.
Megjelent az LG logo a teló képernyőjén beletettem az akksit és bekapcsoltam.
Azaz csak kapcsoltam volna mert a folyamatjelző egyszer csak megállt és onnantól se kép se hang.
Megpróbáltam az LG programjával a visszaállítást de azt írte hogy a folyamat nem tud lefutni a frisítéskor keletkezett súlyos hibák miatt..Nah ilyekor mivan.????

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12825) Ronan968 válasza Dawee (#12716) üzenetére


Ronan968
tag

Nekem egy napos Nokia5800-át nem cserélt ki a Vodafone,elküldték bevizsgálásra holott 3 napon belül voltam :/

(#12826) Tutu7030 válasza dergander (#12810) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam kb ugyanaz, mint 2.2 esetén.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#12827) Rotate válasza KonzolKartel (#12820) üzenetére


Rotate
veterán

a 4x4-s grid miatt eleve esélyes :) GO Launcherben a 4x5 vagy 5x5 sokkal jobb ekkora felületen :) így alig tudok vmit kirakni...

(#12828) KonzolKartel válasza Rotate (#12827) üzenetére

Én is állandóan cserélgetem a launchereket. Most az ICS launcher-t nyomtamom. Kevés a beállítás, de nekem bejön.
CM7 ICS theme, ICS ikonok és ICS launcher :))

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#12829) Land válasza KonzolKartel (#12828) üzenetére


Land
veterán

Osztán smút-e? :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12830) ferikek


ferikek
aktív tag

1 nap használat után a 2.3-as tapasztalatok:
- gyorsabb a telefon, de pl. 7 képernyővel akadozik
- akku nálam hamarabb merült le, már délután megadta magát, holott beszéltem 15 percet, + 1 óra net és e-mail. ennyi. többi készenlét.
- ma még lemerítem teljesen és meglátjuk (leszedtem pl. a battery widgetet + alkalmazás)
- boot-olás hosszabb mint volt, kb. 1 perc:(
- többször indítottam már újra ma, mert nagyon belassul

APN onoff progi nem működik, gondolom root jog kell már hozzá, így viszont álladóan állítgatni kell a menüben az adatforgalom engedélyezését,,,

ha akku idő javulna akkor faxa teló lehetne, de így...

(#12831) Magnat válasza peter_27 (#12821) üzenetére


Magnat
veterán

Gyári 2.2-re frissítettem (v10d, 0725 BB), mi lehet más, mint bárki másnak, nem vágom...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12832) peter_27 válasza jooker82 (#12824) üzenetére


peter_27
aktív tag

"Megjelent az LG logo a teló képernyőjén beletettem az akksit és bekapcsoltam."
A logo után ki kell húzni az telóból a kábel majd utána akku és bekapcs.

Smartflash-el sem tudod visszarakni a V10D?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#12833) dergander


dergander
addikt

Nekem az akkuidő picivel tünt jobbnak viszont eddig még nem kellet restartolni,nemlassult be

(#12834) jooker82 válasza peter_27 (#12832) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem az enyém... a tegnapi 2.3-as hirhez irt be vki...szóltam neki ,h jöjjön ide it xsegitenek,de nem jött....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12835) dergander válasza jooker82 (#12824) üzenetére


dergander
addikt

csináld meg mégegyszer

(#12836) Tesztelo.hu válasza dergander (#12819) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Csak okostarifáknál ingyenes!

(#12837) peter_27 válasza Magnat (#12831) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nem tudom mi lehet más de itt ugyan ez a problémája a tagnak. Kap is rá egy javítást de....(saját felelősség...stb)
vagy
Próbáld ki a Getril-t a marketből. Azzal tudod cserélgetni, és vissza is állítani az eredetit. Minden csere után restart kell, de ha nem jó akkor mindig állítsd vissza az eredetit mielőtt újat próbálsz.

Galaxy S10

(#12838) dipeti


dipeti
senior tag

Srácok!
GB alatt gyorsabb és főleg smooth-abb a böngészés?
Most néztem összehasonlító videókat és a galaxy s2 mindenhol gyorsabb és sokkal szebb és finomabb a görgetés nála? Ez csak a GB miatt van? Vagy ennyivel gyengébb az LG?
Egyébként már S2 és optimus 3D (ugyanaz a hardver, mint a 2x) is volt a kezemben és én is tapasztaltam, hogy sokkal jobb a samuval böngészni. Mi a tapasztalatotok?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#12839) -SamS-


-SamS-
tag

nálam eddig miui 1.10.14 bírta a legtovább aksival. kb másfélnap és 20% maradt rajta mondjuk nem volt nyomogatva. de majd meglátjuk hogy ez mennyit merül amikor csak úgy elvan csórikám :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#12840) Land válasza -SamS- (#12839) üzenetére


Land
veterán

Ügyesen kell összeválogatni az appokat. Nekem 2-3 óra zenével (fülessel-PowerAmp), 2G-vel, 14 óra alatt 20%-ot merült a telefon, tehát 80%-on volt mikor hazaértem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12841) szezso15


szezso15
addikt

Szép estét!
Valaki megtenné nekem, akinek a hivatalos 2.3 van a telóján, futtat nekem egy Quadrant Standard-ot meg egy Antutu-t?

Előre is köszönet! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#12842) Rover623 válasza dipeti (#12838) üzenetére


Rover623
félisten

A 3d ugyanaz a vas, mint a 2x...?
Szvsz nem kicsit vagy elfogult a Samsung javára...te már döntöttél... :-)

primus inter pares

(#12843) KyseeD válasza jooker82 (#12834) üzenetére


KyseeD
csendes tag

jöttem láttam nagyon köszönöm a segítséget.!! megpróbálom a smartflashet :) :)

Lg Optimus 2X

(#12844) Magnat válasza peter_27 (#12837) üzenetére


Magnat
veterán

Az a baj, h még nem is rootoltam mivel ahogy látom, GB-n nincs oneclickroot és pont azért nem akartam semmi komolyabb vakarást, h ha mégsem ok, akkor tudjam gariztatni, szal lehet h megvárom a hivatalos Telenor updateot és majd utána lépek vmit... azért köszi!

(gondolom, amiket linkeltél, azokhoz rootolt telefony köll)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12845) Ronan968 válasza szezso15 (#12841) üzenetére


Ronan968
tag

Quadrant Standart : 2360

(#12846) Magnat


Magnat
veterán

Jah, érdekes jelenség, h nálam az Anysoft keyboard eléggé akadt GB-n, és mikor megnéztem a fogyasztást, azt írta, h 31%-ot az Anysoft evett meg... le is szedtem, úgyis csak az ékezetes sms miatt használtam.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#12847) dipeti válasza Rover623 (#12842) üzenetére


dipeti
senior tag

Dehogy döntöttem. S2-t tuti nem veszek, nagyon drága.
Csak a görgetés finomsága az egyik vesszőparipám, ezért kérdezem van-e különbség 2,2 és 2,3 között.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#12848) MrChris válasza dipeti (#12838) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ja, ahogy mondod sokkal gyengébb lassabb és legfőképp szarabb. Nem szmútol úgy mint xy készülék, darabol, fagy, laggol, nemfogad hívást, smst, jelet, kikapcsol, bekapcsol... tehát egy rakás kaki.

Aki csak fikázni jön, vagy ecsetelni hogy az O2xnél hány jobb teló van az keresse meg azokat a topikokat és nyalogassa azokat a készülékeket és szidja ott az O2xet! Ide ha lehet több fikát ne írjon mert olvashatatlanná teszi a topikot.

Az én LG Optimus 2X-em már kifogástalanul működik!

(#12849) Ronan968 válasza szezso15 (#12841) üzenetére


Ronan968
tag

Antutu : 5082

(#12850) Land válasza szezso15 (#12841) üzenetére


Land
veterán

Érdekességképpen:

Topogigi 2.0 SP3 1.4 GHz AnTuTu Benchmark: 6346 és 1 GHz-en: 5314 elsőre

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.