Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12251) tome.jr válasza Tutu7030 (#12250) üzenetére


tome.jr
addikt

A GB már "mindjárt" kész :) Ezt már nem hagyják félbe. Az LG csak úgy tudja jelenlegi lesajnált helyzetéből visszaküzdeni magát és a vásárlók bizalmát visszanyerni ha sw fronton villant valamit. Ehhez pedig az ICS kell. Szerintem nemsokára hivatalosan is bejelentik a támogatást.

(#12252) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Ezekről nem beszél senki? Vagy ki se próbáltátok? Nem csak a CM7 meg a Modaco létezik. Nem hiszem hogy egy Rommal se működne stabilan a telefon, de eddig nem volt olyan ember aki az mondta volna hogy perfektül megy a telója. Én meg pont emiatt nem merem megvenni.
Rom1
Rom2
Rom3
Rom4
Rom5
Rom6

tome.jr: az LG eddigi üzletpolitikája: mennek a reklámok orrba-szájba, 2 mag meg 3D, mindeni rohan rá és megveszi, aztán majd jönnek az újabb telefonok, újabb reklámok. Csak vedd meg aztán meg tesznek a supportra magasról. Jó üzletet csinálnak. Kérdés hogy ezt meddig tudják megetetni a felhasználókkal.

[ Szerkesztve ]

(#12253) Marteen4 válasza P-SZ-S (#12252) üzenetére


Marteen4
tag

így van, ezt csinálja az LG, szánalmas, remélem bezárják a mobil részlegüket, az lenne az összes felhasználónak a legjobb, nem tudnák átb*szni az embereket:D

Szerintem vegyél más telefont, ezzel sok a probléma, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá nekem van eladó :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12254) jooker82 válasza P-SZ-S (#12245) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor lehet,h már az ICS-en dolgoznak??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12255) Marteen4 válasza jooker82 (#12254) üzenetére


Marteen4
tag

Hát ha most elkezdtek rajta dolgozni jövő év végére kijöhet.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12256) jooker82 válasza Marteen4 (#12255) üzenetére


jooker82
nagyúr

De mit irtak konkrétan??,mert a forditóval nem tudtam kibogozni.... :((

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12257) Marteen4 válasza jooker82 (#12256) üzenetére


Marteen4
tag

Hey Rahul, We do have a plan to update Ice Cream Sandwich.Now we are working on it! When the date is set we will let you know through Facebook! Please check our wall regularly! Cheers

Azt mondták hogy tervük van frissíteni ICS-re. Dolgoznak rajta, ha lesz dátum értesítünk titeket facebookon, nézzétek oldalunkat gyakran.

Az lesz mint a gingerbreadnél, de ne legyen igazam.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12258) Land válasza P-SZ-S (#12252) üzenetére


Land
veterán

Úgy látom az összes ugyanarra a Kernelre épül. Ha lenne kiszivárogtatott, új gyári 2.3, aminek új Kernele van, a Főzőmesterek is jobb helyzetben lennének. Szóval ugyanaz a Kernel, belenyúltak 1-2 helyen és optimalizáltak, csinosítottak. Nagy különbségek elvileg nincsenek a ROM-ok között.

Topogig 2.0-val: Elértem, hogy 2G-val éjjel 5-8 mA-rel merüljön a telefon. Így 0.5 %-ot merült óránként, ami nekem megfelelő. Sőt! Minden káros program letörölve, semmi Power Saver, Task Killer nincs már a telefonon. Nem kell semmi ilyen baromság. Ha használom merül így is persze. Én azt mondom, hogy egy hivatalos, bugmentes 2.3-mal olyan ROM-okat lehetne főzni, hogy árában Best Buy lenne a telefon... Remélem hamar kijön a 2.3.. Egyből a ROM Mesterek Kernelt cserélnénk és még gyorsabb lenne a Boot idő, a telefon... Pedig jelenleg nagyon gyors nekem a telefon mindenhol, meg se röccen. Bevált ez a ROM.

Példa a Kernelcserére: Kiszivárogtatott márciusi 2.3-as Kernelt tettek a Defy alá CM7-ben, aztán szereztek egy júliusi 2.3-as Kernelt és a Boot idő a NEGYEDE lett! Szóval várjuk a hivatalos 2.3-at! :R

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12259) P-SZ-S válasza Land (#12258) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Mondjuk a boot idő az ami a legkevésbé sem érdekel, 2-3 naponta kell kivárjam, igazán nem nem zavar ha mondjuk több 1 perccel. De akkor ezek szerint te azt mondod hogy Topogig 2.0-val tökéletes a telefon, nem fagy, nem rebootol, nem dobja le a hívást, progik kompatibilisek? Csak mert jó hallani egy elégedett felhasználót is.

(#12260) Land válasza P-SZ-S (#12259) üzenetére


Land
veterán

Amit néztem rajta az okés volt. Most azt nem sorolom ide, hogy az egyik tort játék kilépett intro után. :D Gyors, nem fagy, nem akad. 2 nap alatt nem indult újra. Előbb volt olyan, hogy leállt a telefon app és 10 mp után helyrejött, de ez nem vészes. Igazából lehet azt kellene itt is, mint a Defy-nél, hogy külön Mélyvíz topicot létrehozni, ahol a ROM-olás, Rootolás, Quadrantolás menne és megmaradhatna ez a Topic a síróknak :D Megmondom őszintén rossz irányba halad a Topic. Hol vannak a nagy ROM-olók? Semmi értelmes téma nincs bedobva. Nem lehet tudni, hogy a 6-10 ROM közül melyik mit tud, mennyire használható, mert "Szar a telefon, ne vegyél ilyet, de úgy mondom mindezt, hogy fél éve eladtam...vagy Szemét LG nem csinál semmit...vagy SGS2 sokkal jobb... stb"

Legyen Szakmai Topic srácok? Tiszta lappal indulna. 2-3 ember összeáll és szépem meghegeszti az 1 hsz-t hozzá, aztán a ROM-olók, a profibb Androidosok átköltöznek oda is és végre lesz értelmes beszélgetés.. No?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12261) tome.jr válasza Land (#12260) üzenetére


tome.jr
addikt

Inkább egy sírós, anyázós, hajrá SGS2 topikot kéne létrehozni az ex tulajok részére :DDD

Romokról szerintem már nagyon nincs mit beszélni, topogigi és GR4 nagyjából hozza azt amit egy normális romtól elvárna az ember.

(#12262) KonzolKartel válasza Land (#12260) üzenetére

Szerintem totál felesleges.
Van kb. 2-3 rom, amiről érdemes beszélni.
Paul félre, Topogigi, CM7.

GR-ek mindig nagyon jók, már már hibáltan.
Topogigi-t nem ismerem.
CM7 pedig szerintem mindenkinek ismerősen cseng, és itt is hozza a formáját.
Egyelőre az üzemidő nagyon gyér, de amúgy elég zsír, stabil.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#12263) KonzolKartel

Nem lesz ICS o2x-re.

[link]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#12264) Land válasza KonzolKartel (#12263) üzenetére


Land
veterán

Már változott a helyzet azóta. FB-on írta az LG, hogy dolgoznak az ICS-en. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12265) Balázs1986 válasza Land (#12264) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hogy dolgoznak rajta, túlzásnak érzem, nemrég lett bejelentve az ics, szerintem meg se kapták még :D Hogy majd valamikor fognak dolgozni...na az már kicsit hihetőbben hangzik :)

(#12266) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Van valami különbség Romolás terén LG optimus 2x és T-mobile G2X között? Csak mert nem értem XDA-n mért van külön topikja.

(#12267) Balázs1986 válasza P-SZ-S (#12266) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem ugyanaz a két telefon (pl. 3.5g vs 4g), meg a partícióknál is van valami diffi, arra most nem emlékszem, hogy mi. Lényeg, hogy nem kompatibilisak egymással a rom-jaik.

[ Szerkesztve ]

(#12268) C.Brigante válasza tome.jr (#12261) üzenetére


C.Brigante
veterán

vagy írjátok át az o2x topikot, luzer topikra! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12269) tome.jr válasza C.Brigante (#12268) üzenetére


tome.jr
addikt

Azt miért nem lehet megérteni hogy van aki elégedett a telefonjával :U Amúgy miért kell trollkodni?

(#12270) Máté94


Máté94
addikt

Feltettem MIUI-t, egyenlőre megteszi. :)

(#12271) C.Brigante válasza tome.jr (#12269) üzenetére


C.Brigante
veterán

ezzel az erővel te miért trollkodsz? "Inkább egy sírós, anyázós, hajrá SGS2 topikot kéne létrehozni az ex tulajok részére"

ha rosszul esik valami, nyelj egy nagyot!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12272) jooker82 válasza C.Brigante (#12271) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mert ugyábár aki kezdi arra lehet reagálni....Márpedig mi nem szóltunk egyik sgs2 tulajnak se,h elemezze a 2 telefon közti különbséget...ennek ellenére nap mint nap megteszi valaki,akinek már nincs 2x-e.......
Nekem is jól működik a 2x....ugyh nem különösebben érdekel,h mennyivel jobb a konkurencia...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12273) C.Brigante válasza jooker82 (#12272) üzenetére


C.Brigante
veterán

pedig voltak a napokban ugye olyan kérdések leendő tulajdonosoktól, h mi a véleményünk a 2 telefonról!? namármost ez a téma amihez neked távolról sincs közöd.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12274) P-SZ-S válasza C.Brigante (#12273) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Csak alapból semmi értelme nem volt arról vitatkozni hogy SGS2 vagy 2x, mert az előbbi kétszer annyiba kerül. Ez olyan mintha bepofátlankodnék a ZTE Blade topikba hogy mennyivel jobb a Nexus S. De ha valaki erről akar vitatkozni akkor menjen a "Melyik okostelefont vegyem?" topikba. Neked van 120k-d rá hogy megvedd, nekem nincs, nyílván te jobban jártál az SGS2-vel, de itt abszolút nem erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#12275) jooker82 válasza C.Brigante (#12273) üzenetére


jooker82
nagyúr

Van,mert én is kérdeztem,v irtam róla,de egyszer megteszitek,h leirjátok és annyi...különösebben nincs értelme körberajzolni egy nem odaillő topicban....ezalól kivételek azok,akik,esetleg sokat tettek a topicért... és nem mocskolni jönnek az LG-t és a 2x-et....
mi majd megtesszük azt,ha gondunk lesz a telefonnal....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12276) Land válasza P-SZ-S (#12274) üzenetére


Land
veterán

Hozzáteszem árban 2x annyi az SGS2, de hardverban akárhogy nézzük, minimum egál, sőt nyers tesztek alapján a processzor és a videochip erősebb az SGS2-ben levőnél. Csak szoftveres különbségek vannak az SGS2 javára, ami egy gyári 2.3-mal orvosolva lesz. De akkor már egy szavuk se lehet! Nem lesz jobb az SGS2!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12277) P-SZ-S válasza Land (#12276) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Én annyit tudok hogy a használt piacon az LG 60k körül van, az SGS2 pedig 100k körül. És teljes mértékben egyetértek azzal hogy az SGS2 milliószor jobb telefon.

(#12278) Land válasza P-SZ-S (#12277) üzenetére


Land
veterán

A szoftveresen előnyén kívül miben jobb? Csak érdekel.
Anyagminőségben LG, hardverben LG. SGS2-ben az 1 Gb RAM biztos jobb, kamera minőségben is talán jobb. Kijelző... Szép ez az IPS. Super Amoled után sokkal jobb. Lehet a Samoled Plus jobb, de hát az IPS is nagyon baba. :) Egálnak nevezném a hardveres csatát. Csak az LG support miatt már az O2X tulajok se hiszik el, hogy jó ez a telefon..:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12279) C.Brigante válasza P-SZ-S (#12274) üzenetére


C.Brigante
veterán

szó nem volt itt o2x vs. sgs2 vitáról. eleve nem is lehet vitázni a két telefonról! (szvsz) egész egyszerűen o2x állapot/helyzet minősítés történt amit a tulajdonosok hajlamosak magukra venni! end of story

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12280) Marteen4 válasza Land (#12278) üzenetére


Marteen4
tag

Processzorban biztos gyorsabb az SGS2, a Tegrának valóban jobb a GPU-ja. Szoftveresen előnyön a hardveres előnyön és a terméktámogatáson kívül valóban nincs más előnye.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12281) balazs8907


balazs8907
tag

Egy utolsó hozzászólás ehhez a témához...
Teljesen egyetértek Land-el!!! Valóban, szerintem is csak szoftveres előnyei vannak az sgs2-nek. Egyetlen hardveres előnye a ram!
Ugyebár szó esett itt a kijelzőről is. Az én véleményem szerint IGENIS jobb az ips!!
Kifejtem:
Az sgs2 samoled kijelzője levan korlátozva 60hz-ra
Az optimus-é 72hz.
Továbbá a színek az optimus kijelzőjében is nagyon szépek, főleg spica horse power kernelével!!
DE mit érünk a szép színekkel ha az sgs2 kijelzőjében szőrösek a betűk, mert csak ~217 ppi a pixelsűrűség.Az optimus-é pedig ~240 ppi ami jóval szebb!

GPU:
A Mali-400: 4 fragment processzor (4 core), 65 nanométeres gyártás technológia
GeForce: 4 pixel és 4 vertex árnyalót tartalmaz (8 core) 45 nanométeres gyártás technológia.
Szóval ez nem kérdéses!

CPU:
SGS2: Exynos 4210: 1.2 ghz. 32 bit, 32 kb L1-cache, 1 mb L2-cache
O2X: Nvidia Tegra 250: 1 ghz, 32 bit, 32 kb L1-cache, 1mb L2-cache
Az optimus prociját fellehet húzni 1.2ghz-ra szóval a processzor sem válik előnnyé az sgs2-nek

Ez csak egy aprócska összehasonlítás, de szerintem ennyi is elég.
Téma lezárva!!
Akkor most várom az oltásokat és a beszólásokat!!! :D
Előre is köszönöm!!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#12282) Rotate válasza balazs8907 (#12281) üzenetére


Rotate
veterán

a valódi mindennapi teljesítményben hatalmas különbségek vannak, gyári szoftverrel meg főleg...

nincs is nagyon értelme hasonlítgatni, mert a két telefon nem egy kategória...

jelenlegi áráért a 2x egy nagyon jó telefon, ezzel szerintem mindenki egyetért, de szerintem aki 100 fölött vette, jogosan lehet csalódott, mert annyiért jobb minőséget, támogatottságot vár az ember... nem értem miért vavyunk még ennél a témánál, ez már sokszor át lett rágva...

Brigante te meg ne trollkodj, nem szeretném, ha miattad engem is kiutálnának innen... :-\

(#12283) cozyka83


cozyka83
tag

Veszekedes megint, fck yea!

LG Optimus 2X

(#12284) Balázs1986 válasza C.Brigante (#12268) üzenetére


Balázs1986
addikt

- "látom szépen hullik az O2x az egyre dühösebb tulajok körében... és még mindig vannak akik kitartanak a süllyedő hajó orrán!" -ezt csak úgy a semmibe, kérdés nélkül írtad.
- "vagy írjátok át az o2x topikot, luzer topikra!" -ez meg...mi, ha nem egy beszólás az összes tulajnak?

Lehet, hogy el vagy tévedve. Ez még mindig nem a napisz*r.com, ahol az a menő, aki kérdés nélkül beszól.
Ez egy szakmai topic. Ha van véleményed, oszd meg, de beszólás nélkül. Ezzel nincs semmi baj. Ha ez nem megy, maradj csendben. A "nyelj egy nagyot"-dologra meg annyit, hogy nem tudom, miért kellene bárkinek eltűrnie, hogy sértegesd. Egy user vagy a sokból. Nyugodtan visszább vehetsz a hangnemből. Senki se kíváncsi rá, mennyire vagy profi vitaszításban. Köszönöm.
..erre kell feljönni vasárnap du. Szép.
Mindegy, össz. reakcióm ez volt, nem vagyok hajlandó a továbbiakban ezzel foglalkozni. Hátha egyszer majd egy mod helyrerak. Nem az első volt, lassan időszerű lenne.

[ Szerkesztve ]

(#12285) P-SZ-S válasza balazs8907 (#12281) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

A kijelző részhez: Hidd el ha fizetnének neked akkor se tudnád megkülönböztetni a 60hz-et, a 72-t, sem a 100-at, sem a 6millió hz-t. Most kiemeltél az ezer specifikáció közül egyet amin tudsz lovagolni, de semmi értelme. +23ppi? Oda ne rohanjak... "Szőrösek a betűk": hát talán az SGS-nél még ezt elmondhattad de ott se igazán, szerintem ez is csak rád ragadt a többi fórumról és itt tudod szajkózni. Ja azt még hozzátenném hogy a Samoled panel negyed annyit fogyaszt mint az IPS. A hardveres résszel egyet értek, mondjuk kifelejtetted az 1GB ramot az SGS2-ből. Anyaghasználatról nem illik vitatkozni: mivel mindegyik műanyag, így ízlés kérdése. Tudom hogy pont én írtam hogy erről ne itt vitatkozzunk, de muszáj reagálnom a baromságokra.

[ Szerkesztve ]

(#12286) Skynet258 válasza biglion-lord (#12112) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha az Andro-ID volt, akkor minden bizonnyal, mivel a blogot is én írom. :D

https://geekpulse.hu

(#12287) C.Brigante válasza Rotate (#12282) üzenetére


C.Brigante
veterán

akkor te se trollkodj itt! :DDD

Balázs1986: kérlek nyugodj meg! Nagyon alacsony az ingerküszöböd ugye? (remélem ez nem volt sértő)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12288) Spirit


Spirit
őstag

Feltettem a 2.0-s Topogigit, adtam neki egy kis tuningot Antutu CPU masterrel...A gép egyszerűen lenyűgöző lett. Egyelőre minden eddigi problémám megszűnt, a sebessége pedig brutális. 1,4ghz-en hajtva 1,2V-on 4000-4200 pontos quadrant teszt, a programok villámgyorsan indulnak, sehol egy röccenés. Az aksi nem merül gyorsabban összességében, mint v10b alatt. (készenlétben 6 óra után is 100%, meghajtva persze picit gyorsabban merül, mint alap rommal, 1ghz-en). A SGS2-nél is pörgősebbnek érződik. Ha nem jönnek elő idegesítő hibák, marad így. Motmár érzem, mire fizettem ki ennyi pénzt.

Egyetlen kérdésem az lenne, hogy a rootolás és a CWM telepítése is megmaradt a rom frissítés után. Ezeket egy restore után hogyan tudom eltávolítani, ha garanciális ügyintézésre kerülne a sor?

(#12289) Rotate válasza Spirit (#12288) üzenetére


Rotate
veterán

Smartflashel feltolsz egy gyári romot, tök mindegy melyiket :) az tisztára pucolja a gépet :)

C.Brigante:
azért remélem ezt nem gondolod komolyan... én nem feszültséget kelteni vagyok itt, veled ellentétben...

(#12290) balazs8907 válasza P-SZ-S (#12285) üzenetére


balazs8907
tag

Nem szeretnék senkivel sem összeveszni ezen.
A kijelző fogyasztásban igazad van, de mivel leírtam azt is hogy ez csak egy aprócska összehasonlítás így érhető hogy nem fogok mindent pontosan leírni.Az elején írtam hogy az sgs2 egyetlen hardveres előnye a RAM!!
Továbbá ami nagyon fontos az az hogy hiába van a nevem alatt az hogy "újonc" ez csak az itteni regisztrációm és a ritka hozzászólásaim miatt van. DE gyakorlatban nem nevezném magam újoncnak, mivel nem ma kezdtem az androiddal és az okos telefonokkal foglalkozni.
Amit leírtam, azt nem holmi gagyi fórumokból szedtem össze!!!!Tudom hogy ezek az információk egy mindennapi usernek tök kínai, de nem nekem. Abban is igazad van hogy ránézésre nem tudnám észrevenni a frekvenciatartományok közti különbséget, de 1-2 napos használat után észre lehet venni!!!Ugyanis a magasabb frekvencia miatt gyorsabb lesz a képfrissítés ezáltal több képkockát tud megjeleníteni a kijelző másodpercenként!!!Ez egy fontos tényező a teljesítményben!!Ennyi voltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#12291) MrChris válasza Land (#12260) üzenetére


MrChris
nagyúr

Akkor nekem lenne egy nem nyavajgós kérdésem! Az O2x 3gp és mp4 videókat PC-n szeretném szerkeszteni, pl a Mercalli stabilizátor progival. De nem találtam megfelelő codecket hogy meg tudja nyitni. Szeretném még VirtualDubbal is szerkesztgetni, és ahhoz is kellene a codeck!
Melyik, hol van az ami biztosan jó?

(#12292) noxon


noxon
őstag

Használjatok 1 hónapig s2-őt és utána a 2x-et, és rögtön nincs miről vitatkozni, hogy melyik a jobb :)

s2 gyorsabb, 2xnél kicsit lassabban tölti telepiti a marketről pl a progikat. kijelzője kisebb, hirtelen ennyi.

We live in a simulated world...

(#12293) Balázs1986 válasza noxon (#12292) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem a két telefon teljesítményéből volt a vita, hanem a hozzászólások hangneméből :)
Azt a userek 99%-a elismeri, hogy az sgs2 nem véletlenül kerül többe. Újabb architektúra, jobb szoftvertámogatás. Csak egyrészt ezt felesleges 25x megbeszélni, másrészt ha minden áron meg akarja mondani az ember, tegye off-ban és emberi módon...szerintem :) Ha idejön egy laikus aki erről a telefonról szeretne olvasni, mindig azt mondjuk, olvasson vissza, mert az esetek többségében 1-2 oldal visszaolvasással mindenre van válasz. De ha ilyen szemeteléssel van tele a topic, akkor...érted :) Ha meg nem tud márkák között dönteni, akkor a tome.jr által linkelt topic az övé :)

(#12294) C.Brigante válasza Rotate (#12289) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem értelek egyébként, semmi közöm hozzád!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12295) Land válasza Spirit (#12288) üzenetére


Land
veterán

Melyik programmal tuningolod? Alulfeszeléssel próbálkoztál? A feszültséget lejjebb veszed a 3-4 frekvenciasávban, amin fut a CPU és addig teszteled a stabilitást, amíg okés nem lesz. Minél alacsonyabb Volt van a frekvenciákhoz hozzárendelve, elvileg annál kevesebbet fogyaszt a CPU. De persze bizonyos számok között lehet mozogni, meg kell találni, hogy mi azaz érték, amin stabil. Lehet én is megnéznék ezt az OC dolgot...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12296) Balázs1986 válasza MrChris (#12291) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem tudom, segít-e valamit, most csináltam egy felvételt (.3gp), megnyitottam gom player-ben, fájl infóban ezt írja:
** DIRECTSHOW FILTER LIST ***
1. Default DirectSound Device
2. VMR9 - Renderless mode
3. Gretech Video
4. AC3Filter
5. Gretech Audio
6. DivX AAC Decoder
7. Gretech MP4 Source

*** VIDEO INFO ***
Input Type : AVC1(GVC)
Input Size : 1920 x 1088
Output Type : YUY2
Output Size : 1920 x 1088
FrameRate(Frame/sec) : 0.00 (29.44)

*** AUDIO INFO ***
SampleRate(Sample/sec) : 44100
BitRate(Bit/sample) : 16
Channels : 2
KBitRate(KBit/sec) : 256

(#12297) Crytek


Crytek
veterán

Nincs youtubon valami video arról ami miatt sirtok hogy mi a baj a készülékkel?Mert komolyan nemtudom elképzelni!

Next PC Upgrade: 2022

(#12298) MrChris válasza Balázs1986 (#12296) üzenetére


MrChris
nagyúr

Hát tettem fel avc hd codecket de még nem segített.

(#12299) balazs8907 válasza noxon (#12292) üzenetére


balazs8907
tag

A kisebb kijelző egyáltalán nem negatívum!!!
"az s2 gyorsabb" erre azt tudom írni hogy az 1.2 ghz-en ketyeg míg a 2x 1 ghz-en. Próbáld úgy összehasonlítani hogy a 2x-et is felhúzod 1.2-re. Az meg hogy milyen gyorsan tölt le dolgokat az internet sebességétől is függ!! Fontos tudnod, hogy a net sebesség ingadozó!! ;)

(#12300) Rotate válasza balazs8907 (#12299) üzenetére


Rotate
veterán

a netsebességre ne fogjuk azért, ez volt az egyik dolog, amin meglepődtem az s2-nél, hogy milyen hamar felkerül egy app... nem hogy nem laggol app install közben a telefon, nincs is időd visszamenni mást csinálni, mert ráböksz, és egyből fel van telepítve...

ott az LG-t nem is értem, olyan mintha elszúrtak volna valamit, mert mindig is kellemetlenül lassú volt akár egy pár kilobájtos app feltelepítése vagy törlése, és nem hinném, hogy ez a legnagyobb erőforrás igényű művelet amit egy ilyen telefonon el tudunk képzelni :) bár lehet ez csak nálam volt így...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.