Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) janes74 válasza dome29 (#12350) üzenetére


janes74
senior tag

Hiszen 2magos :DD

(#12352) stickrs válasza dome29 (#12350) üzenetére


stickrs
senior tag

remélem ezt viccből kérdezed...irj már valamit amiben jobb az arc lécci,mert igy hirtelen nem találtam.

"amint piacra kerülnek a kétmagos csodák, mostani tesztalanyunk már „csak“ B-kategóriás okostelefon lehet"-idézet az arc tesztből.

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#12353) VBenc válasza dome29 (#12350) üzenetére


VBenc
tag

Hát szerintem sokkal jobb még így 2.2 vel is :)
Az arc nagyon gagyi, rossz minőségű. A kijelző fénye nem elég világos gyorsaságban sem jobb..
szval nem tudom miért lenne jobb..
Meg hát sony ericsson. igaz az LG sem valami ártartó de a sony sem

Mondom de mondom!!

(#12354) Marteen4


Marteen4
tag

Az Arc valóban többet ér, ennyire le ment 2x-nek ára.

Másrészt az Arc out-of-the-box jó ellentétbe ezzel,de valóban jobb specifikációi vannak 2x-nek :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12355) janes74


janes74
senior tag

Na mászik fel a GR4.

(#12356) jooker82 válasza dome29 (#12350) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pedig simán jobb....egyedül a 2.3 ami felhozható az arc javára....de,ahogy fentebb irták igy is gyorsabb...
Attól mert drágább az arc,még nem jobb....ez csak az SE mániája,h drágán adja a készülékeit...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12357) Marteen4 válasza jooker82 (#12356) üzenetére


Marteen4
tag

a kamerája is jobb, widgetjei, meg még az alap kezelőfelülete habár az könnyen lecserélhető LG-n :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12358) VBenc válasza Marteen4 (#12357) üzenetére


VBenc
tag

szerintem a sony alap kezelőfelülete nem jó. Olyan ellenszenves az egész, az LG-é jobban tetszik.

Mondom de mondom!!

(#12359) Marteen4 válasza VBenc (#12358) üzenetére


Marteen4
tag

nekem sem tetszik, de szerintem mérföldekkel jobb mint az LG-é, az LG-é ilyen béta laggos sz*r más kifejezést nem tudtam találni, váltás a képernyők között nem smooth, preview nézettről ne is beszéljünk az a vicc kategóriába tartozik.
Ezek a hibák mellett elgörbül a kinézett.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#12360) AMG válasza Marteen4 (#12359) üzenetére


AMG
tag

valahogy így, ahogy mondod! nekem sikerült túl adnom ezen a telefonon kb. 1 hónapja. Egy nagy szemétkupac volt! Az lg eláshatná magát a mostani összes telefonjával amit kihozott! Na meg ez a 3D-s mocsok, nem tudom melyikőtök fogott már a kezébe egy ilyen szörnyűséget, de kb. olyan mintha egy 1610-es nokia féltéglát fognék pppfffrr röhej az egész cég!

(#12361) jooker82


jooker82
nagyúr

Hivatalos INFÓ:

"LG would like to express its sincere thanks to all of the Optimus Series owners who have been waiting patiently for the Android 2.3 Gingerbread upgrade. We are excited by the high level of product interest that LG Optimus Series owners have shown, and we are taking all possible measures to offer a smooth OS upgrade in a timely manner.

The three premium smartphones of the Optimus Series will be upgraded first, as outlined below, followed by a global rollout thereafter.

LG Optimus 2X: Now available (as of 1st November, 2011) for open models in Europe
LG Optimus 3D: Week commencing November 21st for open models in Europe
LG Optimus Black: Week commencing November 28th for open models in Europe"

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12362) VBenc válasza jooker82 (#12361) üzenetére


VBenc
tag

És ez most mit is jelent konkrétan? :D

szerk: ja már megvan :D tehát holnap frissítés? szerintem kammer xD

[ Szerkesztve ]

Mondom de mondom!!

(#12363) jooker82 válasza VBenc (#12362) üzenetére


jooker82
nagyúr

H,elvileg a héten érkezik... a telefonunkra a 2.3...először a függetlenekre.... És köszönik az eddigi türelmünket...: :)

Ha ennyire pontos dátumokat irtak....és ezt az LG irta,akkor nem hinném,h több hetet is tolódna...
akkor a héten legyünk résen függetlenesek..:D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12364) Land válasza jooker82 (#12361) üzenetére


Land
veterán

Holnap hivatalos 2.3!!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12365) nosgx0


nosgx0
csendes tag

helló!
Komoly problémám van... feltettem a cyanogen modot viszont visszaakartam flesselni a gyári v10d re , de nem működik mikor a powert meg a lefelehangerőt nyomom, és nemtudom smartflesselni:( mit kell ilyenkor tenni? :'(

(#12366) jooker82 válasza VBenc (#12362) üzenetére


jooker82
nagyúr

Még ezt is irták:

The exact timing of the upgrades in each market may vary because of the different requirements in each country with respect to domestic operators and models. Please contact local service representatives to check the specific upgrade schedule in your market.

Again, LG greatly appreciates the support and feedback that customers have given during the upgrade delay, and we will do our utmost to continually provide better service in the future.

Thank you very much.

Tehát ők ,aznap inditják útjára...és onnantól már csak az adott régiótól függ,h mikor kapjuk meg,mert régióként eltérő lehet a frissitési ütemezés....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12367) VBenc válasza nosgx0 (#12365) üzenetére


VBenc
tag

tedd fel a rom managert és nyomj rá hogy reboot to recovery

Mondom de mondom!!

(#12368) syl5 válasza jooker82 (#12361) üzenetére


syl5
őstag

Forrás? Hol írják?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#12369) jooker82 válasza syl5 (#12368) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha van facebookod,akkor itt

Ha már ezt se hisszük el,akk mi vagyunk nagyon pesszimisták..... :P
Foogjuk fel pozitivan a dolgot... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12370) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Valakinek nincs kedve majd egy videótesztet csinálnia a telefonnal a hivatalos 2.3-al? Gyorsaság, böngésző, UI, stb...

(#12371) Vizinyenyec válasza P-SZ-S (#12370) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

szerintem elég sokan felrakják, így lesz teszt bőven ;)

(#12372) Rotate válasza jooker82 (#12366) üzenetére


Rotate
veterán

és kb ezzel a 2 bekezdéssel lefedtek még két hetet... igen ők elindítják elsején, aztán talán két hét múlva a telefonokra is elér :D

(#12373) Vizinyenyec válasza Rotate (#12372) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

legyél kicsit pozitívabb :))

(#12374) jooker82 válasza Rotate (#12372) üzenetére


jooker82
nagyúr

Fentebb irtam, vmit.. ;)
És odairták,h régióként,szolgáltatóként változhat.......
Vélhetően nem holnap kapjuk,de innentől már bármely nap megjöhet....ez már legalább biztató...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12375) nosgx0 válasza VBenc (#12367) üzenetére


nosgx0
csendes tag

Format /system akkor működni fog?

(#12376) nosgx0


nosgx0
csendes tag

Legyszerűsítem a problémámat, a CWM en kívül semmi nem indul el :( mit lehet tenni?

(#12377) jooker82


jooker82
nagyúr

Újabb Facebook hir:

"LG Mobile fans,

We are thrilled to be sharing the good news! Gingerbread OS upgrade is now available for your LG Optimus smartphones!

Thank you so much for your patience. You can check our full text through the note link here. Have a good day :)"

Forditóval:
LG Mobile rajongók, Nagyon örülünk, hogy megosztja a jó hír! Mézeskalács OS frissítés már elérhető a LG Optimus okostelefonok! Nagyon köszönöm a türelmet. Akkor nézze meg a teljes szöveget át a jegyzet linket. Legyen szép napod:)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12378) janes74 válasza jooker82 (#12377) üzenetére


janes74
senior tag

Remélem hamar fent lesz XDA-an smartflash zipben. :K

(#12379) Rotate válasza jooker82 (#12374) üzenetére


Rotate
veterán

igen, pont arra írtam, hogy elhintették, hogy elseje, de nincs élő ember a Földön aki megkapja elsején... pont ezért odaírták, hogy késhet (és fog is, mert mindig késik) és el fog telni 1-2 hét is szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#12380) jooker82 válasza Rotate (#12379) üzenetére


jooker82
nagyúr

De mégsem irhatták azt dátumnak,h nov 15 ig minden egyes ország 100% ig biztosan megkapja....mert mivan,ha Litvániába csak 17 én jut el,az ottani szolgátatók stb gyengélkedése miatt....
Csússzon egykét hetet...de legalább ezen már látszik,h nemcsak hablatyolás....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12381) dome29 válasza Marteen4 (#12359) üzenetére


dome29
aktív tag

Tényleg jobb az Arc..
Illetve nem egy kateg., hisz ez mostjött be, ezmég ÚJ modell, nagyon lement a 2X ára..
Ha annyira jó lenne a 2x, akkor nem becsülnék le ennyire.. hiába 2 magos, mikor az egyik mag csak dísz :C
Maga a kinézetben is sokkal szebb az Arc, illetve sokkal újabb modell..
Lehet az 5 magos is, mikor majdnem 2.őt veszek rajta :U

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#12382) tome.jr válasza Vizinyenyec (#12371) üzenetére


tome.jr
addikt

Gyakorlatilag az már teljesen mindegy hogy november eleje, közepe vagy vége a lényeg hogy kész van. Most már kényelmes helyzetből várhatjuk az ICS-t. Teljesen biztos vagyok benne nemsokára az is be lesz jelentve.

(#12383) Engineer81


Engineer81
csendes tag

Ne elégedetlenkedjetek! 2.3-mal könnyebb lesz eladni is. :-)

O2x - 2.3.4

(#12384) VBenc


VBenc
tag

Hát szerintem én most nagy sz.r ban vagyok...
Ha feldugom a telefonom gépre nem érzékeli az USB kapcsolatot.. az én gépemen próbáltam össze vissza felrakni az usb drivereket de nemjó..
másik 2 gépre rádugtam (csak adattár bevan pipálva) de semmi, csak tölti a telefont.
Vissza vinném szervízbe de rootolva van és a topigigi van rajta.. Így nem is tudom visszarakni a gyárit mert nem érzékeli.
mit tudok tenni?

Mondom de mondom!!

(#12385) Balázs1986 válasza dome29 (#12381) üzenetére


Balázs1986
addikt

Most jött be? Új? Wtf? :D 3 hónap ha van a két teló között, márciusban már magyar tesztek voltak róla :P

VBenc: Másik usb kábelt próbáltál? Kapcsold ki-be az usb hibaelhárítást is, hátha...
(Gondolom a telefonon a legördülő infó részben sincs ott az usb kapcsolat...)

[ Szerkesztve ]

(#12386) zso73


zso73
veterán

Ma kaptam a választ!!

LG supportos csóka:

"Beno Raven LG Optimus 2X: Now available (as of 1st November, 2011) for open models in Europe
LG Optimus 3D: Week commencing November 21st for open models in Europe
LG Optimus Black: Week commencing November 28th for open models in Europe

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#12387) dergander


dergander
addikt

Ez a hír megdöbbentő ennyi idő killódás után,akkor lesz cummantás ha felteszed és semmit nem gyorsul a telefon,mert észrevettem 1-2 erős flash weboldal megszaggatja de ilyen customromosat nem eszi meg,szóval.
Bár a hirnek nem nagyon örülök,mert inkább az ICS miatt vagyok ideges az a trendi nem 1 éves OS :)

Azt szeretném kérdezni mert még nem csináltam flashelést hogy az LG SWUPDATE gyári programja magától felteszi vagy mindenféle telepités várható?

[ Szerkesztve ]

(#12388) jooker82 válasza Balázs1986 (#12385) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is csak lestem miket ir,gondoltam ezt jobb úgyhagyni,ahogy van... ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12389) Balázs1986 válasza dergander (#12387) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az ICS most jött ki, elég meglepő lenne, ha 1-2 héttel a hivatalos bejelentés után megkapná :D
Az meg, hogy mennyire lesz világmegváltó a gyári 2.3...már eddig is mondtuk jó páran, hogy valószínűleg nem lesznek hatalmas eltérések a 2.2-höz képest, de sokan mégis nagyon várják...hát...oké...akkor várjuk :)

(#12390) dergander


dergander
addikt

Már annyit vártuk a 2.3-t hogy kihült a húsleves,bár egynek jólesz de adhatnának hírt a ICSről is hogy hozzákezdenek majd csinálni.

(#12391) zso73 válasza dergander (#12387) üzenetére


zso73
veterán

Magától felteszi. (Redanger ?)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#12392) Crytek


Crytek
veterán

Na van valami videó amin látszanak a hibák amiről beszéltek?

Youtubon csak olyat találok amiket nincs semmi látható hiba!

Next PC Upgrade: 2022

(#12393) VBenc


VBenc
tag

mitcsináljak? kidobjam a telefont a kutyának vagy mi? USB kapcsolat nélkül egy csomó mindent nemtudok használni..... f.sz kivan az lg vel

Mondom de mondom!!

(#12394) Skynet258


Skynet258
veterán

Első hsz-ben ott van pl. a bevilágításos történet. ;)

VBenc: töltés megy? USB kapcsolat nincs ott a legördülőben egyáltalán? Restart megvolt (mind a telefon, mind a PC oldalon)?

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#12395) jooker82 válasza Crytek (#12392) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pont most fog kijönni a 2.3..Szerintem várd meg azt és utána vegyed.....Feltéve,ha venni szándékozol....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12396) ntomka válasza Balázs1986 (#12389) üzenetére


ntomka
nagyúr

Annyit talán érünk vele, hogy a rom főzök még tutibb romot készítenek majd nekünk. :) Gondolom az újabb build-ek orvosolnak némi hibát a meglévőekből.

Bár amióta topogigi 2.0-m van, semmi okom panaszra. Minden flottul megy.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#12397) Crytek válasza Skynet258 (#12394) üzenetére


Crytek
veterán

Hát ha a többi is ilyen szintű hiba akkor nincs gond a telóval ez semmi 0!

Next PC Upgrade: 2022

(#12398) VBenc válasza Skynet258 (#12394) üzenetére


VBenc
tag

igen volt minden reset meg minden de nemjó
még update módban sem.
ha rádugom a gépre csak tölt és nem adja ki az eszköz csatlakoztatásakor szokásos hangot sem. Azt hittem a szoftverrel van gond de rátettem a topigigit de ígysem lett jó.

Mondom de mondom!!

(#12399) jooker82 válasza VBenc (#12398) üzenetére


jooker82
nagyúr

V a gépedben hibádzik valami....A driver rajta van??

Crytek: Annyi,h a vásárlást követően rögtön megnézed,h nincs e komoly bevilágitás.....Minimális,szemből nem is látható bevilágitás mindőnknél van....De ez észrevehetetlen....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#12400) peter_27 válasza VBenc (#12393) üzenetére


peter_27
aktív tag

Tedd fel a GYÁRI romot, Smartflash-el.
De ez ott van az első hsz.-ben.
A gyári rom flash-elésének menete:
- telepítsük a smartflash alkalmazást majd indítsuk el SmartFlashTool_P990.exe-t
- kapcsoljuk ki a telefont és vegyük ki belőle az akkumulátort
- csatlakoztassuk a telefont az USB kábellel a számítógéphez miközben folyamatosan nyomva tartjuk a „hangerő le” gombot. Ekkor a telefon képernyőjén meg fog jelenni egy „szoftver frissítés” üzenet, miközben a futtatott smartflash program COM ablakában az adatok betöltődnek
- válasszuk ki a „ROM Copy D/L” fület és ezen belül a „Normal Mode”-ot. Az ’ERASE CAL” ne legyen kiválasztva
- az előzőleg letöltött és kicsomagolt rom .fls (baseband) részét illesszük be a CP bin sorba, míg a .bin (rom) részét az AP bin sorba
- kattintsunk a start ikonra és várjuk meg amíg az új rom flash-elése megtörténik
- a folyamat végén a telefon képernyőjén az LG felirat fog villogni
- csatlakoztassuk le a telefont a számítógépről, tegyük vissza az akkumulátort és indítsuk újra.

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.