Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56651) Brian_GT válasza HaJózsi (#56648) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nincs mit, használd egészséggel!

Elims: Nincs mit igazán :) Akkor ott épp, én tudtam válaszolni. Többiek is szerintem ugyan ezt mondták volna! :)

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#56652) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A Gran Turismo 6 keményen próbára teszi az idegeimet. Még 10 óra előtt kezdte el a frissítéseket és még most sem végzett. Azt se tudom hol tart benne. Már 2x hibázott a telepítő és újrakezdte. :W
Valaki mondja azt, hogy 1x befejezi és nem ez a játék, hogy van-e türelmem kivárni és nem vágni bele egy széket a tv-be? :DDD

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#56653) Tegla80 válasza Alastair' (#56652) üzenetére


Tegla80
addikt

"relax ;) "

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56654) Brian_GT válasza Alastair' (#56652) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nyugi...én anno megvettem a konzolt, majd pér hétre rá a kormányt és a GT5-t. Összeraktam, mondom muter is kíváncsi volt meg asszony is rá, menjenek ők is pár kört vele, csak előtte beállítom. Szóval lemez be és a 3 fős alakulat akkora hévvel készült be, hogy még 3 óra múlva is ott ültünk és vártunk :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#56655) Alastair' válasza Brian_GT (#56654) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én pénteken este voltam hasonló cipőben mikor hazahoztam a gépet meg a GT5-öt. Akkor még nem volt benne a vinyó és elkezdte frissítgetni. A 12 gigára az még pont ráfért ugye, de ott a lemezt nem is akarta magától telepíteni, hanem megkérdezte. De a 6-nál a lemez telepítése magától elkezdődik viszont nem akar lefutni, mert hibával megáll. Viszont ha hibás a lemez vissza kellene vinni, hogy cseréljék ki, mert a gép nem tudja telepíteni.

Alister from Hell

(#56656) Elims válasza Alastair' (#56655) üzenetére


Elims
veterán

Én ugyanígy voltam..de nekem a gt5 nem ment fel a 12gigára. :-/
A gt6 eddigi letöltését töröld,lehet,hogy a kikapcsolás miatt van a gond.
Szóval töröld az egész gt6-ot és töltse le majd telepítse újra.

(#56657) Brian_GT válasza Alastair' (#56655) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem biztos a lemez hibás, nyilván ha karcot látsz rajta, miközben vadi új a lemez akkor vidd vissza minél előbb, ha jó ha nem. Ha már teljes árat fizetsz érte ne legyen hibás.

De amit Elims mond csináld meg mindenképp. Ha befagy egy frissítés stb... akkor ki kell minden hozzá kapcsolódó mentést, file törölni és újrakezdeni az egészet. Meg szokta oldani. Jobbról az xbm-en a 3. menüpont ahol listázza a játékokat, elvileg neked kevés minden van ott azért írom hol keresd, és nézd meg a save utility-t meg minden cuccost ami ott van. Gyakorlatban jobbról 3. ra eltekered a tárcsát és nyomsz egy felfele nyilat és ott amiket látsz save meg minden cucc azokban kotorássz és minden ami GT6 töröld ki...

Majd vissza be a lemez és újra.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#56658) Alastair' válasza Brian_GT (#56657) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ezt csinálom most, mert közben én is erre gondoltam. Néha meglököm a kontrolleren a kart, hogy érzékelje a jelenlétem, ki ne kapcsolja megint a gépet közben.
A lemez teljesen új, tegnap este vettem le róla a fóliát, nincs rajta külsérelmi nyom. 13.990 volt elég bosszús lennék ha gond lenne vele. :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#56659) Elims válasza Alastair' (#56658) üzenetére


Elims
veterán

Azzal akkor kissé behúztak. :-((((
Nagyon drágán vetted -te is...-.

(#56660) Alastair' válasza Elims (#56659) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Örültem, hogy találtam, nem minden boltban lehet kapni Miskolcon. 2 ezer forint miatt nem kocsikázom 3x körbe az egész várost :N Ennyi az ára.
Látom, hogy már 8 ezerért is van, de Miskolcon sajna nincs. Nekem pedig kellett a játék nem várok rá 1 hetet mire valahonnan lepostázzák.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#56661) Brian_GT válasza Alastair' (#56660) üzenetére


Brian_GT
őstag

Kapcsold ki vagy állítsd át a beállításokban az energiatakarékossági vackot ilyenkor és akkor nem kapcsol ki meg áll le készenlétire.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#56662) Alastair' válasza Brian_GT (#56661) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Na, nagy nehezen sikerült, :DDD :C Első benyomások: csodálatos a játék, a grafika szenzációs. Tegnap még az 1.0-ás változattal játszottam, az kb. az 5 szintje volt. Most a frissítés után csodálatos lett.

Alister from Hell

(#56663) Synthwave válasza Alastair' (#56660) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

7 800 pénz, 1 nap múlva hozza a futár.
Én azért 4500 pénzért várok egy napot - de most már mindegy.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56664) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy a főmenüben van hang, de ha elindítom a játékot akkor már nincs? Minden beállítást megnéztem és fel van tekerve 100%-ra a hang.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#56665) aizen92 válasza homeless09 (#56664) üzenetére


aizen92
addikt

5.1-es házimozira van kötve?Mert akkor lehet, hogy azt a hangminőséget nem képes megjeleníteni amit te beállítottál a menüben neki.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56666) homeless09 válasza aizen92 (#56665) üzenetére


homeless09
őstag

tv-re simán hdmi-vel. eddig nem volt ilyen gond. hosszabb idő után bekapcsoltam és most nincs hang de csak játék alatt tűnik el.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#56667) HuMarc válasza homeless09 (#56666) üzenetére


HuMarc
addikt

Minden játékban? A játékon belüli beállításokat is nézted?

(#56668) homeless09 válasza HuMarc (#56667) üzenetére


homeless09
őstag

közben megoldottam :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#56669) aizen92 válasza homeless09 (#56668) üzenetére


aizen92
addikt

Mi volt a gond? :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56670) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#56671) homeless09 válasza aizen92 (#56669) üzenetére


homeless09
őstag

Hang beállításoknál a codec elállítodott, nem tudom hogyan, de visszaállítottam gyárira és most jó. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#56672) Ukeve


Ukeve
tag

Sziasztok! :)

A következő problémám lenne:
Adott egy CECH-2504B típusú PS3 Slim 320GB-os vinyóval. A gond pedig az lenne, hogy szinte egyik pillanatról a másikra belassult a PS3. Ez a következőkben nyilvánul meg: játékok alatt lagg jelentkezik ( fps, kimarad a hang egy pár sec-re), menüben akadozva tudok csak lépkedni a menüpontok alatt, internetezés közben az oldalak betöltése egyik pillanatról a másikra megáll (lefagy), majd megy tovább...
Szerintetek mi okozhatja a problémát? Túlmelegedésre gyanakodtam egy ideig, de "kihűlt" rendszerrel is jelentkeznek ezek a problémák. Garancia nincs már rá, úgyhogy valamilyen másfajta módszert kell kitalálni. :)
Nagyon szívesen fogadok bármilyen ötletet/tanácsot. :)
Előre is köszi a segítséget! :R

(#56673) Elims válasza Ukeve (#56672) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Egy takarítás+egy pasztázást megcsinálnék rajta.Szerintem az megoldaná.

(#56674) Ukeve válasza Elims (#56673) üzenetére


Ukeve
tag

Rendben. :)
Akkor beszerzem megfelelő cuccokat és megcsinálom.

(#56675) Tegla80 válasza Ukeve (#56674) üzenetére


Tegla80
addikt

En azert eloszor egy masik hdd vel tesztelnem,sztem 1szerubb es gyorsan kiszurhato igy ha az xaraxik. Utana bontanam max meg a gepet.... a320slim amugy sem olyan ven meg,h paszta gondja legyen....bar lehet,csak nem jellemzo sztem.

Sony® & PlayStation®

(#56676) Elims válasza Ukeve (#56674) üzenetére


Elims
veterán

De először próbáld ki Tegla tanácsát is.
Hátha...
Kicsit régebb óta benne van a dolgokban mint én.

(#56677) Ukeve válasza Tegla80 (#56675) üzenetére


Ukeve
tag

Ha jól tudom, akkor 2,5-ös vinyó kell bele? Mert az sajnos nincs itthon :(

(#56678) aizen92


aizen92
addikt

TheEvilWithin Trailer - Túlélőhorror.

Természetesen én soha, de hátha valakit érdekel.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56679) james001 válasza aizen92 (#56678) üzenetére


james001
veterán

Király lesz ez a játék,és állítólag marha nehéz+hosszú lesz. Remélem tényleg így lesz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56680) HuMarc válasza aizen92 (#56678) üzenetére


HuMarc
addikt

Juj... Kösz, de kösz nem :D Igazán nem is értem, mit szeretnek az emberek az ilyen ijesztgetős játékokban. Meg hogy miért olyan népszerű ez a téma mostanában (főleg a zombik). Szerintem a TLoU-ból is egy sokkal 'komolyabbnak és valósághűbbnek' ható sztorit lehetett volna kanyarítani, ha egyszerűen kihagyják az egészből a zombikat.

(#56681) dilipok válasza HuMarc (#56680) üzenetére


dilipok
veterán

es bejarhattad volna a sporakkal szennyezett varost, szedhettel volna viragot, ugralhattal volna a lepcsokon, fekudhettel volna a fuben... kosz, de kosz nem ;] Mondhatnam ugy is, hogy igazan nem is ertem, mit nem szeretnek az emberek egy izgalmas, horror elemekkel tuzdelt jatekban, de megsem mondom, mert nem vagyunk egyformak. Ha nem tetszik, nem jatszunk vele, ennyire egyszeru ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56682) HuMarc válasza dilipok (#56681) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja, mert pl. az Uncharted pont a lépcsőkön való ugrálásról, a virágszedésből, meg a fűben való hempergésről szól :DDD Nem pont erre gondoltam, inkább arra, hogy amikor a játékfejlesztők össze tudnak rakni egy olyan kaliberű történetet, életre tudnak kelteni egy olyan atmoszférát, mint amilyen a TLoU-é, és amiről eddig csak álmodni lehetett, akkor miért kell olyan B-kategóriás tényezőkkel hígítani a játékot, mint amilyen a bazári ijesztgetés, nevezetesen a zombik.

Én személy szerint nem is bírtam továbbjátszani a TLoU-val olyan 20% után, mert én túlságosan beleélem magam a sztoriba, aztán éjszaka nem alszom, mert hallom a Clickerek kattogását-kerregését. De tudom, ez egyéni szoc. probléma, nem is szóltam semmit, vegyétek semmisnek a hozzászólásaimat :D

(#56683) Elims válasza james001 (#56679) üzenetére


Elims
veterán

"...és állítólag marha nehéz..."

Akkor az neked való lesz. :-)

Dilipok: "szedhettel volna viragot, ugralhattal volna a lepcsokon, fekudhettel volna a fuben..."

Végem lett!! :-DDDD

Ukeve: Igen,2.5-ös kell bele.De tényleg érdemes lenne azzal kezdened.
Kérj kölcsön egyet akkor biztosra kiderül.

Szerk.:
HuMarc: "túlságosan beleélem magam a sztoriba,"

Én teljesen ugyanígy voltam vele.
Teljesen.
Viszont én tovább vittem és nem bántam meg.Kb. 50-60%-a körül megtetszik.
Komolyan. :-)

[ Szerkesztve ]

(#56684) james001 válasza HuMarc (#56682) üzenetére


james001
veterán

Akkor ezt minden este hallgasd meg lefekvés előtt egyszer-kétszer és milyen szép álmod lesz ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56685) aizen92 válasza james001 (#56684) üzenetére


aizen92
addikt

ez lesz az üzijelző hangom! :C

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56686) m.hegyi


m.hegyi
tag

Helló!

Ti család, munka, barátnő mellett hogyan osztjátok be az időtöket, hogy azért játékra is maradjon még? :)

(#56687) erahurka válasza m.hegyi (#56686) üzenetére


erahurka
félisten

Játszunk, aztán meglátjuk marad-e időnk munkára, aztán meglátjuk marad-e ezek mellett a családra. Egyébként a legtöbben magányosan élünk egy-egy panelház legfelső emeletén és csak a jobb kezünkkel létesítünk kapcsolatot.

(#56688) Elims válasza m.hegyi (#56686) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ez nagyon nagy kérdés..komolyan. :-)
Van úgy,hogy sehogy,mert nem lehet.Ha véletlenül mégis akkor ő nézné az éjjel nappal budapest-et+persze a barátok köztöt.
Bár mostanában rászoktattam,hogy esténként facebook-ozzon kicsit,így van kb.1órácskám esténként.
Hvégén meg úgy intézem a dolgokat,hogy azért legyen egy 3-4óra játszani.
Igaz,sokszor sakkoznom kell,hogy hogyan legyen... :-)

Erahurka: :-DDDD

Viszont M.Hegyi van erre talán egy megfelelőbb off topik ps3. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#56689) james001 válasza m.hegyi (#56686) üzenetére


james001
veterán

"8 óra munka 8 óra pihenés 8 óra szórakozás..." ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56690) aizen92 válasza m.hegyi (#56686) üzenetére


aizen92
addikt

Kaotikusan van idő mindenre. Nálam család, barátnő, fizetős munka, ingyenmunka(gyakornokság), egyetem mellett jó ha van időm, kb heti 5-6 órára összesen. Néha van egy-két szabadnap és akkor ha nincs semmilyen más program akkor gyorsan ledarálom a játékokat.
Ezért 3 hónap alatt csak ezeket sikerül végigvinni, ezeknek is csak a storymódját. . :DDD : GTA V Beyond Two Souls Uncharted2, LastofUs Multira meg pfff felejtsd el ( pc- BF3 és GW2-re sincs semmi időm ).
És most kezdtem a HeavyRain-RedDeadRedemptiont. Ha maradnak ilyenek a heteim, akkor kb november végéig el vagyok ezzel a kettővel :DDD

+ én idióta legkésőbb januárban ps4-et akarok venni. Addig tuti nem fogom kijátszani és beszerezni a hátramaradt és kimaradt játékokat. kb. 8-10 van a musthave listán. Ezen kívül szerintem még 10 darabot találnék, ami az évek során lemaradt. Úgyhogy tavaszig el leszek ezeknek CSAK a story módjával, utána jön a ps4.....

+sorozat és filmbuzi is vagyok + könyvfaló. Egyszerre minden nem megy és mostanában ps3 hanyagolom.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56691) KisTücsök válasza HuMarc (#56682) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért... na.. Szóval, a TLoU-nak köze nincs a horrorhoz, köze nincs az ijesztgetéshez. Ha egy keményvonalas horror játékosnak ezt felveted, szerintem kiröhög. Az, hogy neked még ennyi is sok, az nem a játék hibája. Evil Within teljesen más kategória.

Annak az "olyan kaliberű történetnek" meg atmoszférának bizony részei a zombik. Az egész történet erre épül, viszont a játék során egyáltalán nem tölt be elsődleges szerepet (majd ha egyszer ráveszed magad, hogy folytasd, akkor meglátod). Ha sok-sok év múlva visszaemlékszem, hogy mi is volt ez a TLoU, nem az fog eszembe jutni, hogy egy nagyon jó zombis, horror játék.

Már a felvetés is elég nonszensz.... :)
___

Evil Within meg várós. Nem vagyok nagy horror fan, de játékba jöhet, ha kellően erős a sztorija.
___

erahurka: :DDD Az első mondat adja.

[ Szerkesztve ]

(#56692) Elims válasza KisTücsök (#56691) üzenetére


Elims
veterán

"a TLoU-nak köze nincs a horrorhoz, köze nincs az ijesztgetéshez."

Azért ez így nem teljesen igaz.
Ha egy játékban -mindegy mi a sztori- zombik kergetnek és a nyakadba harapva Ölnek meg akkor szerintem az igenis horror játék és igen,van köze az ijesztgetéshez. :-)
De az is tény,hogy ez egy nem egy megszokott horror játék.Ez egy nagyon keményen összerakott/felépített játék.
De értem,hogy mit akarsz mondani. :-)
Tényleg jó!

(#56693) KisTücsök válasza Elims (#56692) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az egész játékban van kb 2-3 parásabb rész, de lehet sokat mondtam. Ettől nem lesz horror játék, részemről. Ennyi erővel egy Beyond is az. Vagy egy Tomb Raider. Rakjuk ezeket egy Amnesia mellé. Na az horror játék.

Ez a túlélő horror jelző is... Ez alapján azt vártam, hogy ezrével küldi majd rám a "zombikat" meg minden sarkon rámilyeszt majd valamivel. Pedig szó nincs erről.

(#56694) Tegla80


Tegla80
addikt

18honapja uzemel a Sandisk® 256gb/SSD a PlayStaion3® rendszerben!!
ennyi...semmi extra........,de pc-nel is soxor elofordul,h hamarabb kanyar van neki......

Hajra-hajra Sandisk® :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56695) nonsen5e válasza HuMarc (#56682) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez. Mikor játszottam nem egyszer hallottam ilyen kattogó-sikítozó hangokat. Konnektorra tapos rá, elszáll minden, még mindig hallom... kintről... :F [ijedt emotikon beszúrása ide]

KisTücsök: Beyondnak is volt egy-két része amikor besza... :D
Nem spoilerezek senkinek a legkevesebbet sem, aki játszott vele, mind a TloU, mind a Beyond részéről tudja mikre gondolok.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56696) MrPG8 válasza Tegla80 (#56694) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem már vagy 3 éve megy a kis Samsung a PC-ben. :)

[ Szerkesztve ]

(#56697) HuMarc válasza KisTücsök (#56691) üzenetére


HuMarc
addikt

Neked, tetszik, nekem nem, maradjunk ennyiben. :) De mi az a rámilyeszt?

(#56698) KisTücsök válasza nonsen5e (#56695) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, bár elég kiszámíthatóak voltak. De pont ezaz, ennyire erővel arra is rálehet húzni, hogy horror.

HuMarc: Elírás.

Csak ha valaki benéz a topikba, és azt olvassa, hogy ennyire parás a TLoU meg annyira parás, meg egyesek nem is mertek játszani vele, még a végén elijesztitek a játéktól. Pedig szó nincs róla. És kihagyja a játéktörténelem egyik legjobbját.

(#56699) nonsen5e válasza KisTücsök (#56698) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem parás, nem ijesztő, nagyon jó játék - de tényleg!!

Én viszont attól is megijedtem először amikor a BF4 kampány első szobájában elém ugrott a csapattársam. Elég alacsony az ingerküszöböm ha ijesztgetésről van szó. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56700) KisTücsök válasza nonsen5e (#56699) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Megesik az ilyen. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.