Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56251) james001 válasza dilipok (#56250) üzenetére


james001
veterán

Igaz,a nehézség azért megvolt,a 3-at végigtoltam Chaos fokozaton is egész könnyen itt meg hard-on vért izzadtam néha :D Plusz a multi bevezetése is pozitívum volt az Ascension-ben,egyedire és szórakoztatóra sikerült.
De nekem a második rész marad az etalon :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56252) HKorn válasza Skynet258 (#56234) üzenetére


HKorn
addikt

köszi, jó kis lista, szemezgetek majd róla. :)

Run&Ride

(#56253) HKorn válasza james001 (#56239) üzenetére


HKorn
addikt

ezek a platform játékok inkább öcsémnek jönnek be, én max telón elhülyülök ilyenekkel néha, de ezekhez már öregnek tartom magam :D

Run&Ride

(#56254) KisTücsök


KisTücsök
addikt

PS3-mas profilomat a gép tárolja? Másik gépen bejelentkezhetek?

(#56255) Elims válasza Synthwave (#56225) üzenetére


Elims
veterán

:-DDD

Erahurka: Mikor vetted?
Áá,dehogy ugrott nagyot a 2 az 1-hez viszonyítva.Ugyanolyan jó mindkettő.

HKorn: "Régi" játékok már ezek,de nagyon ajánlott a beszerzésük!!

Pulyka Jocó: O.K. Te tudod. :-)

Dilipok: "Ertelemszeruen a 3 es az ascension sokat javult grafikaban."

Az ascension rengeteget javult.Én eymás után vittem ki mostanában és bizony szemmel látható a különbség. Nagyon komoly az ascension.Nagyon kellene hozzá a lapos tv,de még mindig semmi.. :-(((((((

Megvan az első platinám. :-) Azt gondoltam,hogy a fő számhoz hozzátesz legalább eyet. :-/ Amiből nekem van 7 James-nek meg vagy 19... :-o,de nem.Kb. 10%-ot rakott hozzá.Mondjuk az igaz,hogy ez egyáltalán nem érdekelt.Jó ez a játék. :-)
Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem. (Mafia 2)
Ugye megvan a 3 plusz történet,azok közül melyikkel kellene kezdeni?Nem akarom összekeverni a dolgokat..

The betrayal of jimmy
Jimmy's vendetta vagy
Joe's adventures?

(#56256) erahurka válasza Elims (#56255) üzenetére


erahurka
félisten

Tavaly előtt valamikor, előző előtti télen játszottam ki őket.

(#56257) Elims válasza erahurka (#56256) üzenetére


Elims
veterán

Akkor jó áron vetted. :-)

(#56258) HKorn válasza Elims (#56255) üzenetére


HKorn
addikt

Ahogy nézem az Uncharted 3 2011-es megjelenés, ez még annyira nem is régi.

Várható még ebből folytatás?

Run&Ride

(#56259) cyberkind válasza HKorn (#56258) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, jövőre jön PS4-re.

Paranormal Cocktivity

(#56260) HKorn válasza cyberkind (#56259) üzenetére


HKorn
addikt

Only? Tervezek Ps4-et venni, de majd csak kb 2 év múlva, addigra már talán lesz elég használt játék, meg a gép ára is talán csökken.

Run&Ride

(#56261) cyberkind válasza HKorn (#56260) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak a Gta 5-re várok, meg reménykedem hogy lesz PS4-es Gta 5 bundle.
És igen, csak 4.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#56262) erahurka válasza HKorn (#56260) üzenetére


erahurka
félisten

Only. Valószínűleg lezárja a játékot, a cím alapján erre tippelek. Én is úgy tervezem ahogy te, pár ev múlva egy frissitett kiadást ha olyan áron lesz. Addig meg gyűljenek csak a játékok amiket érdemes lesz megvenni.

(#56263) Elims válasza HKorn (#56258) üzenetére


Elims
veterán

Annyira nem is régi,de a 3 közül a leggyengébb.
Nem hulladék,de ahogy már írtuk,ne azzal kezd a sorozatot.

Nem értem,hogy miért ezt adták meg a pluszban ingyenesen.. Talán ők azt hitték,hogy a legjobb??

(#56264) Elims


Elims
veterán

Most nézem a store-t,playstation retro leárazás is van.
Nagyon kerestem és reménykedtem,hogy hátha meglesz a colin 1-2,de sajnos esélytelen a dolog.
Mondjuk már csak 26xxFt. van a számlámon,az meg lehet,hogy nem is lett volna elég..

James: Milyen az a machinarium?
Bocs,hogy tőled kérdezem,de belőled nézem ki,hogy ismered a játékot. :-)
Vmi vessel szerű akármi lehet?

Jó dolog ez a plusz,nemhogy csak havi 2 játékot ad,de van amikor komoly engedményt is.
Szerencse,hogy megvan még az a fel nem használt +1éves kódom...Áprilisban beaktíválom.

(#56265) james001 válasza Elims (#56264) üzenetére


james001
veterán

Telón játszottam vele,jó kis fejtörő játék. A látvány is nagyon szép benne. Csak sajnos nekem rövidnek tűnt.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56266) erahurka válasza Elims (#56264) üzenetére


erahurka
félisten

Machinarium nagyon jó kis point n click kalandjáték. Nem tudom PS-en hogy oldották meg az irányítást, de ha nem túl drága érdemes megvenni.

(#56267) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ami már biztos hogy eladom a PS3-am, ha esetleg valakit érdekel a Grid Autosport viheti...

(#56268) HKorn válasza B-L-A-C-K (#56267) üzenetére


HKorn
addikt

Gépet mennyiért adod el?

Run&Ride

(#56269) B-L-A-C-K válasza HKorn (#56268) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ócccson, de már este 22-ig lefoglalta egy illető.

(#56270) HKorn válasza B-L-A-C-K (#56269) üzenetére


HKorn
addikt

:O , azért köszi

Run&Ride

(#56271) B-L-A-C-K válasza HKorn (#56270) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha visszamondaná a srác, szóljak?

[ Szerkesztve ]

(#56272) KisTücsök válasza B-L-A-C-K (#56267) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egy Last of Us-t azért még kipróbálhattál volna szvsz.
___

Erre valaki?

[ Módosította: radi8tor ]

(#56273) Atish19


Atish19
őstag

Srácok a Playstation home elérhető a mi kis országunkban? :D Ha próbálok belépni csak ezt az üzenetet kapom: This content cannot be accessed on your account.

(#56274) ldave válasza Atish19 (#56273) üzenetére


ldave
félisten

Ez is olyan nekem mint a Singstar, még sose indítottam el a gépemen :)

A Slime draws near! Command?

(#56275) erahurka válasza KisTücsök (#56272) üzenetére


erahurka
félisten

Itt játszol? Te vagy a legjobb barátom, átugorhatok valamikor? :DDD

(#56276) james001 válasza erahurka (#56275) üzenetére


james001
veterán

Majd utánam ;]
Amúgy jó kis szett,bár a szoba elég "üresnek" tűnik,néhány posztert felcsapnék a falra :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56277) aizen92 válasza KisTücsök (#56272) üzenetére


aizen92
addikt

Erre mit vársz?
Amúgy mikor mehetünk át hozzád Coopozni?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56278) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Már majdnem hülyének néztelek titeket, aztán rákattintottam a linkre. :D Oké, igazából én vagyok az.

Bocsi. Ezt akartam. Az máshova ment volna.

james001: Igen, kong is rendesen. :D De majd "megtöltöm".

Persze, jöhet bárki coopozni.

Bocs még mégegyszer.

Keresek egy modit.

[ Szerkesztve ]

(#56279) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Tud valaki segíteni abban, hogy mi lehet a Slim PS3-om (kontroller) baja, mert istenért sem akar működni egyik sem. Rég használtam 1-2 hónapja, most elővettem, de nem kapcsolt be egyik eredeti kontroller sem, gondoltam lemerült, így töltöttem pár órát. A töltőn mindkettő működik rendesen (USB-n van kábellel) ahogy leveszem semmi .... Előszőr azt hittem a kontrollernek van baja, mondom megpróbálom a másikkal is dettó ugyan ez a helyzet az sem megy csak ha össze van kötve a töltő kábellel a géppel de így nem buli.. :W
Próbáltam a másik USB-ről is tölteni, gondoltam hátha ott van a baj de ez sem segített mondanom sem kell.
Vezeték nélkül egyik kontrollert sem tudom bekapcsolni... nem vagyok egy nagy PS3-as a gyereknek vettem anno, így lövésem nincs mit merre hogyan kéne még csinálni :F :F :F
Nézegettem a beállításokat, menüt, frissítettem a rendszer netről, gyári alap beállítások visszaállítása a menüben stb.. de a helyzet maradt változatlan idáig jutottam :O

Megköszönnék minden segítséget ötletet ezzel kapcsolatban minden új lesz számomra a témában sztem :C

Még annyi, hogy PC-re is köttem a töltés miatt gondoltam hátha ott sikerül és a PS a szar nem tölti ezért nem találják meg egymást ha igen mit lehet tenni. ?? Ahogy leveszem nem ég a Piros led rajta hátul ahogy régen 1234... stb.. aminek kéne, de a töltőn igen

Előre is köszi mindenkinek.

Kaptam segítséget már itt Reseteltem, de így sem megy, valakinek esetleg valami más ötlet. Egyik sem megy, egyszerre nem mehet tönkre egyidőben mindkettő akksija, esetleg valaki fizikailag rá tud nézni hogy mi lehet a baja Pesten ha elviszem nem ingyen persze .... mert feleslegesen nem vennék új akksikat joyt sztem 90% más baj lehet, vagya géppel, vagy a Joyokkal inkább az utóbbi, mert a ledek sem égnek rajtuk mint írtam korábban szépen ment hónapokig ... :F :F

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56280) Yummy válasza maxxenergie (#56279) üzenetére


Yummy
tag

Ugyan ez volt nekem is, en meg uj akksit is vettem bele. Egyebkent nalam egy masik kabel megoldotta. Amikkel probaltam nem toltottek. Kabelrol hibatlan volt. En is gondoltam mindenre de csak mas kabel kellett.

[ Szerkesztve ]

(#56281) Elims


Elims
veterán

James,Erahurka: Köszi!! Így először én is a mobilos verzióra próbálok rá.

KisTücsök: Úgy tudom,hogy igen,be tudsz jelentkezni másik gépről.Max.2 gépről tudsz.
Azóta sem próbáltam ki az account osztást. :-/

Maxxenergie: Hatvanban meg tudom nézni neked.

(#56282) t256 válasza maxxenergie (#56279) üzenetére


t256
őstag

Most magamból indulok ki, mert először így jártam. Szóval, amikor töltöd a gép be van kapcsolva, ugye? Én vidáman rádugtam a kontrollert a kikapcsolt gépre, aztán rájöttem, hogy úgy nem tölt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#56283) maxxenergie válasza t256 (#56282) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi :R Igen be van kapcsolva először én is beszívtam vele így, de azóta rájöttem valahol be lehet állítani, hogy mennyi idő után kapcsoljon ki a gép, mert azt tapasztaltam kb fél óra és kikapcsol, mondjuk ennyi idő alatt fel kéne hogy annyira töltsön, hogy legalább elinduljon a joy, ahogy kihúzom a kebélt se kép se hang a joyok meg sem mozdulnak X-Akta :C :C

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56284) maxxenergie válasza Yummy (#56280) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Másik kábel, na ezt még nem próbáltam, az lesz a következő történet, bár kábelen megya joy, azzal töltöm is egyben akkor nem értem jó a kábel csak nem tölt vele :F

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56285) HKorn válasza B-L-A-C-K (#56271) üzenetére


HKorn
addikt

Aha, bár most látom, hogy pesti vagy, az meg nekem kicsit problémás.

Run&Ride

(#56286) B-L-A-C-K válasza HKorn (#56285) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már holnap adom postára, úgy hogy mind1...

Mindenkinek: Egy Uncharted 3 hibátlan állapotban lévő játékom maradt ha esetleg valakit érint...

(#56287) Lunky88


Lunky88
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan probléma jött elő hogy mikor bekapcsolom a konzolt ezt a hibát adja ki: 80010201 Error, No Ethernet Cable Detected. Először a kábelre gyanakodtam hogy rossz, de próbáltam másikkal is és ugyanaz a hiba. Egyszerűen nem észleli hogy rá van dugva a net kábel.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#56288) jookomak válasza Lunky88 (#56287) üzenetére


jookomak
őstag

Másik kábel, másik router (ha van), közvetlen modemre dugva, fw frissítés, pendrive-ról, ha nem, akkor gari. Ha nincs, akkor wifi mód.

(#56289) Lunky88 válasza jookomak (#56288) üzenetére


Lunky88
tag

Próbáltam az általad felsoroltakat, a firmware frissítést kivéve. Azt még ki fogom próbálni. Egyébként már használtan vettem a gépet szóval gari az nincs. A wifit is néztem de nem találja a routert...

Ja és most újabban a profilválasztó menüben kifagy néha a gép és csak úgy tudom "újraindítani" ha a powert lekapcsolom a hátulján, ez meg nem túl egészséges. :(

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#56290) Elims válasza Lunky88 (#56289) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha már a profilválasztónál fagy akkor ott lehet,hogy más gond is lesz.
Talán újra kellene pasztázni.Milyen típusú gép?Fat/slim?

[ Szerkesztve ]

(#56291) Tegla80 válasza Elims (#56290) üzenetére


Tegla80
addikt

Csak a FAT gepen van kapcsolo ,igy ....... ;)
En azt mondanam,h kozel a veg.....

Sony® & PlayStation®

(#56292) Tegla80 válasza Lunky88 (#56289) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha a venti fagyas elott nem forog maxon,csak szimplan uzemel es megis kifagy a rendszer,akkor En egy hdd cseret azert +probalnek.
A halozati problemara viszont nemtom mi a magyarazat..... sajna a FAT gepek mar sok hazi praktikan ateshettek tulaj es tulaj kozott,igy mire hozzad ert,sztem latott mar sok mindent.
Ezert nem ajanlott vetel mar...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56293) Lunky88


Lunky88
tag

Igen FAT gépről van szó. Megbízható kezekből került hozzám szóval nem az a gond, hanem hogy pár hete vihar volt nálunk és valószínű az tett be a ps3-nak is (holott ki volt húzva, de a pc is ki volt, mégis elszállt a videókártyám...). Most csináltam neki egy system updatet pendriveról, azóta nem fagyogat legalább viszont a net problémám továbbra is fennáll. Valószínű ez már így marad, mert alkatrészt nem hiszem hogy találnék hozzá olcsón.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#56294) Tegla80 válasza Lunky88 (#56293) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha van a lakasra bizti akkor a kovi, nalatok villamlos!! (utananeznek), vihar utan johet hazhoz a karszakerto. :K
Siman kihozhato valamennyi love ebbol,csak kell egy jo kis vihar..... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56295) aizen92


aizen92
addikt

Aki Watch Dogs fan, mint én! Szerintem ez egy király DLC lesz!!! T-Bone-nal csapatni!

Itt egy kis gameplay.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56296) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Itt vagyok a Kiskunhalasi Tescoban ahol voltak a múltkori akciós (1500 forintig Uncharted 1, Move Fitness, Move Start the Party, Eyepet Friends, Nfs Hp Shift etc.) ha van valami olcsón még hozzak valakinek?

Gyors válaszok kellenek s lehetőleg ide.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56297) B-L-A-C-K válasza Bogyi007 (#56296) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"ha van valami olcsón még hozzak valakinek?"

A Coronita sör ha akciós jöhet...:D

(#56298) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na akkor Beyondozzunk egy kicsit. :D A Spoileres részeket off-ba teszem.

Először a technikai része:

Kinézet: Full átlagos, nem nevezném kiemelkedőnek, hoz egy 2013-as szintet és kész. Bár az kicsit zavart, hogy pl egy helikopter megfordulást nem tudtak normálisan leanimálni, vagy egy vízbe esést, de persze ettől nem lesz rosszabb játék. Amikor először vagyunk havas részen, az nagyon csúnya volt. Azt sem láttam, hogy most mi történik, mi micsoda, satöbbi. Másodjára már nem volt gond, de legelőször nem akartam elhinni, azt hittem valami képhiba, esetleg bug.

Hangok: Normális robbanást vagy lövést nem sikerült belerakniuk, de hát valahol spórolni kellett, ha már mindenképpen nagy nevekkel akarták a szereplőket eljátszani. Nem zavaróan szar, de azért többet vártam volna. Persze ha kell, a kellő atmoszférát megteremti.

Irányítás: Jónéhányszor csak sokadik nekifutásra tudtam bemenni egy ajtón, ha normálisan nem fordulsz rá, egyszerűen nem tudsz bemenni. Azt a fehér pöttyöt is átgondolhatták volna. Amikor fehér a háttér, akkor válthatott volna szürkévé, vagy akármivé.

Aztán ami fontosabb:

Zene: Hans Zimmer? Komolyan?? Oké, tudom, nem ő volt a főmufti ezen a téren, de akkor is. A közelébe nem szabadott volna engedni. Jóízlésű ember még a véleményét sem kéri ki... Nem is lett valami kiemelkedő, pedig zenei téren mindenképpen nagy durranást vártam volna. Ebben a témában sokkal-sokkal több volt. De hát elkellett adni a nagy nevekkel.

Színészet, narrálás: Az átlagosnál jobb, kiemelkedőnek igen, zseniálisnak már nem nevezném, de ez nem mindig a színészek hibája, sokszor a forgatókönyv és/vagy a rendezés nem engedte nekik, hogy jobban kibontakozzanak.

És ha már itt tartok, rátérek a lényegre. A sztori, sztorivezetés: sokszor ez a két dolog (forg. könyv, rendezés) nekem sem engedte, hogy jobban beleéljem magam, hogy aggódjak a szereplőkért, hogy olykor ne csak randomra nyomogassam a gombokat. Már pedig sokszor ezt tettem, mert annyira nem érdekelt, hogy most mi lesz. Jodie az egyik pillanatban fuldoklik a könnyeiben, a másikban meg már mintha soha nem is sírt volna, mintha semmi baja nem is lenne. A logikátlan cselekényekről nem is beszélve. Egy-egy jelenetnél a döntéseink után gyakorlatilag logikátlan események jönnek, amiből következik, hogy a program leszarja azt, amit mi akarunk. A játék elején amikor szülinapozni megyek. Ott van a srác, dumálok vele, táncolnuk, aztán smárolnuk. Aztán jön az ajándék kibontás, majd a piszkálódás. Elkezd komolyabban baszogatni a csaj, majd a többiek is. Ekkor mit vártam volna? Na mit? Amit mindenki más. Hogy majd az a srác, akivel 3 perccel előtte táncoltunk, csókolóztunk, majd bevéd, kiáll mellettem... ahha... ehelyett mi történik? Még rádob egy lapáttal, és ő kezd el szívózni a legjobban. Logika? Ja az nincs. Vagy ennyire félreértettem volna valamit?

A másik, a szereplők 90%-a egyszerűen jellegtelen, játék közben nem is annyira érdekeltek, 1-2 mondaton kívűl nem is beszélünk velük többet, nem is tudunk meg róluk szinte semmi, bár nem is töltünk velük túl sok időt, éppen ez miatt, nincs is időnk megutálni, vagy éppen megkedvelni őket. Nagy részére már nem is emlékszem. Ez alól kivétel Jodie meg a két doki. Azt is egyedül az utolsó fejezetnél tudta elérni, hogy aggódjak valakiért
A legjobb az volt, amikor a végén megkérdezi, hogy egyedül akarok maradok-e, vagy elmegyek valakihez. Ott volt Riley meg még 2-3 név. Percekig gondolkodtam, hogy kik azok... De akkor sem igen ugrott be.

Aztán... amikor mind a négy gombra rárak valami kérdést, és választani lehet. Nem sokszor fordult elő, de azért ilyen is volt, hogy miután kiválasztunk egyet, válaszolnak rá, nem történik semmi, kiválasztunk még egy, aztán még egyet, aztán még egyet. És ennyi, a kérdések elfogytak. Ezek szerint teljesen feleslegesen kell gombokat nyomkodni, mivel úgyis végig kell kérdezni mindet, itt nyukodtan mehetett volna a közreműködésünk nélkül is, mi meg csak mozizunk. A gyakoribb az volt, amikor új kérdést rakott be egy-egy helyére, és a végén nem tehettem fel az összeset, mert a cselekmény ment tovább. Mindig ilyen kellett volna legyen. Mindig. Sokszor amúgy túl nagy jelentősége nem volt ennek az egésznek, viszont ahol meg lett volna, ott nem kérdezett meg mindket. Nem egy, nem két helyen a párbeszédet hallgatva már eldöntöttem magamban, hogy most majd hazudok neki egy jót, vagy az ellenkezője, de bezzeg olyankor nem kérdezett meg.

Az időbeni ide-oda ugrálgatás nekem bejött, bár ez volt az egyik hátulütője annak, hogy normálisan nem tudja magát beleélni az ember. Talán a sorrendet átgondolhatták volna. Viszont pont ez miatt egyszerűen el nem tudom képzelni, hogy egyik hogyan hathatna ki a másikra, ha esetleg másképp döntünk. Egyébként a játék még legalább egy újrajátszásért kiált, amit majd meg is ejtek.

Sokan felrótták a játéknak, hogy nem lehet benne meghalni (én legalábbis akárhogy próbáltam, nem tudtam), ezáltal nincs is tétje, nincs miért játszani. Én nem tenném. Bár való igaz, néha hiányzott, vagy legalább egy-két helyen mehetett volna időre. Szerintem egy jó ötlet lett volna, ha a vacsoránál a kaját oda lehetett volna égetni... Egyébként vártam is, direkt húztam az időt, de semmi. Sok jelenetnél meglehetett volna oldani ezt.

Aztán ott van Aiden. Nem éreztem, hogy annyira a barátom lenne. Ezen talán néhány kisebb dolog segíthetett volna. Amikor szomorú vagyok megvígasztal, szerintem labdázni is tudtam volna vele, vagy akármi. A másik meg, néhány emberbe beletud bújni, néhányat meg tud ölni. Ezt miért nem lehet kiválasztani? És miért csak bizonyos emberek esetében tudja ezt? Ott áll két katona egymás mellett. Miért csak az egyiket tudom megölni? Itt is annyira fogja a kezemet a játék. Semmi szabadságot nem ad.

A vége tetszett. Nagyon-nagyon erős volt, amikor választhattál az "élet" (a "fény", vagy a "sötétség" a "halál", kinek hogy tetszik), és a "halál" (a "sötétség" vagy az "élet" a "fény") között. Az utolsó jelenet is jó volt. Az előtte lévő mondjuk már feleslegesen hosszú, sokkal elegánsabban is meglehetett volna csinálni, de ez van. Life -> Riley, de gondolom a 90% ezt választotta először.

Kicsit olyan érzésem van, mintha maguknak akarták volna megcsinálni ezt a játékot a készítők, nem pedig nekünk. Ettől függetlenül - bár kissé negatívnak tűnhet az írás -, de a játék összességében jó, a történet simán elviszi a hátán, a többi pedig annyira nem rossz, hogy ne nevezzem jónak. Manapság meg nagyon meg kell ezt becsülni, mert tonnaszámra dobálja ki a játékipar a hanyagabbnál hanyagabb munkákat. Egy részének mintha óvodások írnák a történeteit, másikuk meg az ezerszer lerágott csont kategória. Újnak, kreatívnak nevezhetőeket meg már úgy kell nagyítóval keresni. A Beyond: Two Souls pedig - a hibái ellenére is - pont egy ilyen játék.

(#56299) nonsen5e válasza KisTücsök (#56298) üzenetére


nonsen5e
addikt

Grafikát nem tudom mihez hasonlítod, de PS3-on szerintem a legszebb cím. Mert egy 4way SLI által hajtott 4K Crysis 3 kicsit más kategória. Hans Zimmerrel úgy összességében nem tudom mi bajod van, mondjuk a Beyond OST tényleg nem kiemelkedő, de azért tud ő jókat is írni.

Éld bele magad a történetbe, játssz tudatosan - én minden névre emlékeztem a végénél. :)

Minden más játékmenetbeli hiányosság meg ráírható a történetvezérelt teljes linearitás számlájára.

Az FFanatikusságom csillapítása után most kezdtem én is el a PS3 exkluzív címeket végigjátszani, tegnap fejeztem be pont a "két lelken túl"-t, ma kezdtem az "utolsó közülünk" című mesterművet... :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56300) D@reeo


D@reeo
aktív tag

Sziasztok.
Ha kiveszem a PS3-am HDD-jét és beteszem egy másik gépbe, akkor minden játékom, mentésem, store bejelentkezésem, stb megmarad, tehát olyan lesz, mintha a régi gépem lenne meg?
Valamint van valamilyen korlátozás a HDD-re vonatkozóan?
Ugyanis el szeretném adni a ps3-as gépemet, de a cuccaimat meghagynám róla. Kivenném a HDD-t és a helyére egy másikat tennék. Lehetséges simán, vagy kell használni a backup opciót?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.