Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57451) #58000384 válasza Tdizsolt (#57450) üzenetére


#58000384
törölt tag

Pont most fagyasztottam le a gépet megint, szóval még mindig nem jó.

(#57452) Elims válasza Sirandrish (#57449) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos elég sok.
Az analóg karok hamarabb nyúlnak,a bluetooth vétellel lehetnek problémák,az akksi hamarabb adja be a kulcsot (jóval hamarabb) mint a gyári.
Most így hirtelen ennyi.
Én azt mondom,hogy bizonytalan helyről nem érdemes venni "talán" eredetit.Legyen inkább patent használt,de eredeti.Vagy boltból 10+ e fölött. :-/

(#57453) Sirandrish válasza Elims (#57452) üzenetére


Sirandrish
legenda

Használtat veszek..
Lehet hogy nem zsír új, de után gyártott vacakot nem akarok, 11-12K-m meg nincs egy controllerre.
Ki is néztem egyet magamnak...egy az egybe olyan mint az enyém. Az utolsó betűig :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57454) Tdizsolt válasza #58000384 (#57451) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi.Remélem mielőbb kijavítják a hibát,mert elég lehangoló,főleg friss ps tulajként,hogy a plus előfizetés után 1 nappal(már 3 napja) nem jutok a tartalmakhoz...:(

Psn ID: Tdizsolt

(#57455) Elims válasza Sirandrish (#57453) üzenetére


Elims
veterán

Egyértelmű. :-)

(#57456) Tdizsolt válasza Sirandrish (#57453) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én használtan vettem a Vaterán 5K-ért,újszerűt.Látszik,hogy használt,de szerintem gyári.Az akksija majdnem ugyan annyit bír,mint amit a géphez adtak,minden funkciója kifogástalanul működik.Én sem adnék tizen ezreket egy másik karért...

Psn ID: Tdizsolt

(#57457) t256


t256
őstag

Én is belefutottam egy hamisítványba. Itt vettem Hardveraprón. A doboza Fekete-fehér. "Sony" logo nincs rajta. Van rajta viszont egy matrica, ami megnyugtatott: "Playstation tartozék Forgalmazó: Sony Hungária Kft. 1023 Budapest, Árpád Fejedelem útja 26-28."

Használat közben érezni igazán, hogy után gyártott. A gombok nehézkesebbek. Ettől függetlenül én már tavasz óta használom. Panaszom nagyon nincs rá.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#57458) Tegla80 válasza Tdizsolt (#57454) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha pc-n listaba raktad a gammakat,akkor igy megtod oldani. ;)

Sony® & PlayStation®

(#57459) Sirandrish válasza Tdizsolt (#57456) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én anno adtam..12K-ért vettem a PS2höz egy ezüst dualshockot.
2szer DBZ Budokai Tenkaichi 2ztem vele és elkezdett húzni balra :W
Még jó hogy beszámíttattam egy WII-be :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57460) t256 válasza Sirandrish (#57459) üzenetére


t256
őstag

Azt tegyük hozzá, hogy a Budokai játékok tudják gyilkolni a kontrollereket. Én a Budokai 3-mal játszottam sokat. Ott kellett tekerni az analóg kart rendesen.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#57461) Sirandrish válasza t256 (#57460) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah a tekerős részeket elbuktam mert sajnáltam a joyt és hagytam magam.
Azon kívül meg 2szer használtam...ha tekergettem volna, sem kellett volna beszarnia. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57462) Tdizsolt válasza Sirandrish (#57459) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Tegla80: :R meglesem mindjárt!
Nekem is van egy hibátlan porfogóm a polcon...régebben a pc-hez vettem egy Genius wireless kontrollert,"csak kibontott"-ként árulták.Hazamentem,kipróbáltam,alapból balra húz a bal oldali analóg kar. :O Azóta a polcon van.Többe került volna a benzin pénz,mint vissza vinni a gyereknek... :B

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#57463) #58000384 válasza Tdizsolt (#57462) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én egy DS3-másolatot vettem (nem hamisítványt), König Gaming márkájút, és a bal analóg kar egy izgalmas Duke Nukem pályánál úgy döntött, hogy megpihen oldalra dőlve :D Szétszedtem, észrevettem, hogy eltört a kar egyik fele, összeraktam, és onnantól a gép egérnek és billentyűzetnek ismerte fel. Tanulságos.
Azóta a PS3-hoz adott kontrollert használom PC-n is, és tökéletes :)

(#57464) Tdizsolt válasza #58000384 (#57463) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hát igen...most már én is.... :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#57465) Real Ghoost válasza Tdizsolt (#57450) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nálam ugyanez van még mindig, szal nem a te készülékedben van a hiba.

(#57466) Silencer83


Silencer83
addikt

Sziasztok!

tegnap vettem egy PS3 Superslimet, 12Gb os verzio (aprilisi a gép)
1 kérdésem: hogyan tudnék bele egyszeruen rakni egy 2.5" hddt? kell valamit csinalni miutan hardveresen beszereltem, vagy csak berakni es kesz? van valami kriterium a vinyo kapcsan v szinte barmilyen jo bele?
koszi elore is :R

(#57467) A`rpi válasza Silencer83 (#57466) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bármilyen 2,5" SATA HDD tökéletes a célra!

Rendszer magától leformázza, előtte minden fontos adatot ments ki!

[ Szerkesztve ]

(#57468) Silencer83 válasza A`rpi (#57467) üzenetére


Silencer83
addikt

ertem es koszonom. az adatokat ( amit idaig jatszottam GT5-tel), azt hogyan menthetem le? egyaltalan ebben a 12gbosban van vinyo? vagy hogy van a belso memoriaja

(#57469) A`rpi válasza Silencer83 (#57468) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha beletetted az új HDD-t megkérdezi mi legyen a sorsa az idáigi adatoknak, értelem szerűen azt kérded mindent tegyen át HDD-re.

Biztonság kedvéért pendrivera is kimentheted előtte fontos játék mentéseid.

[ Szerkesztve ]

(#57470) Silencer83 válasza A`rpi (#57469) üzenetére


Silencer83
addikt

koszi megegyszer :R
olvastam valahol, hogy a Superslim verzio eseten a beepitesnel szukseg lesz keretre, azt honna ntudok intezni?

(#57471) A`rpi válasza Silencer83 (#57470) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Lehet házilag is készíteni, erről lenne szó ez a gyári megoldás, legjobb ár érdekében árukeresőt, tudom javasolni!

(#57472) Sirandrish válasza Silencer83 (#57470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tessék

+google első találat

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57473) Silencer83


Silencer83
addikt

koszi mindkettotoknek :R
ha van egy 500as 2.5'" winyom ami usb-re csatlakozik, evvel nem tudnam ezt kiváltani?

(#57474) jookomak válasza Silencer83 (#57473) üzenetére


jookomak
őstag

Gyári külső vinyó (akkor nem), vagy hdd+keret (ebben az esetben szét kell szedni)?

(#57475) Silencer83 válasza jookomak (#57474) üzenetére


Silencer83
addikt

ez egy bontatlan Adata HV620-asUSB 3.0-as. akkor nem mukodik ahogy sejtettem :B

[ Szerkesztve ]

(#57476) mircike1


mircike1
tag

Sziasztok! ÚJ kérdésem van. Ha a gyerekeknek vennék ilyet: http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=5618 , és ők a háttérből hallanák a többi játékost, akkor meg lenne oldva az a probléma, hogy per pillanat csak az egyik gyerek hallja a többi játékost és tud csetelni velük egy darab bluetooth fülhallgató+mikrofon (lásd képen) használatával? Köszi.

(#57477) mircike1 válasza mircike1 (#57476) üzenetére


mircike1
tag

(#57478) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez gondolom után gyártott lehet nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57479) HuMarc válasza Sirandrish (#57478) üzenetére


HuMarc
addikt

De. Elég valószínű, mert az eredeti nem így néz ki.

(#57480) Sirandrish válasza HuMarc (#57479) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hanem pontosan hogy? Mert már a fejem fáj ezektől :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57481) james001 válasza Sirandrish (#57480) üzenetére


james001
veterán

Az eredetin nincs ott az a bekeretezett szöveg,hanem bal oldalon egy "CE" felirat csak. De amúgy azon a videón rajta van amit Goldwin kolléga linkelt tegnap.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57482) Sirandrish válasza james001 (#57481) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ez is fake?

Meg ez is?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57483) #58000384 válasza Sirandrish (#57482) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem olyan, mint az alsó, szóval az vagy eredeti, vagy nagyon pofátlan hamisítvány.

mircike1: Minden fejhallgató+mikrofon megoldja ezt, ami kompatibilis a PS3-mal.

(#57484) A`rpi válasza Silencer83 (#57475) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha szét tudod szedni és SATA a csatlakozós a benne lévő HDD, akkor minden további nélkül be tudod építeni PS3ba!

Ez a videó segíthet:[link]

[ Szerkesztve ]

(#57485) james001 válasza Sirandrish (#57482) üzenetére


james001
veterán

Mind a kettő eredeti. Onnan tudom hogy mind a kettő verzióból van egy nekem és mind a kettő normálisan működik. A lényeg hogy azt a bekeretezett hátuljú verziót kerüld el.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57486) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Ha töltök az accomra pénzt, miért írja ki utána a következő töltésnél, hogy nem helyesek a kártyám adatai? Van valami időkorlát ami között nem utalhatok 2x???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57487) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Most odáig eljutottam, hogy most meg azt írja ki jelenleg nem tudok összeget rárakni a számlámra. Mi az isten nyila van??? Ez még mindig a psn store hülyesége??? Hát lejár az akció...jó 5-ig van de akkor is.

Eddig azt írta rosszak az adatim, itt szórakozok 5000x újraírva a kártyám adatit...azt meg ilyenkor ráterhel, hogy ellenőrizze. Nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57488) nokia párti válasza Brian_GT (#57487) üzenetére


nokia párti
őstag

Pc-ről próbáld meg.

(#57489) Brian_GT válasza nokia párti (#57488) üzenetére


Brian_GT
őstag

Alapból pc-ről intézem. Első feltöltésnél mikor kiválasztod a kívánt összeget és leokézod, elkéri a cvc kódodat...most meg be sem adja...egyből engedi a továbbot és persze utána ki is írja, hogy jelenleg nem lehet utalást végezni.
Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi ez.

Az akciók miatt össze van omolva a rendszer + rájön az hogy alapból a magyar store is halott? Most halloween akció alatt ez így rendkívül jó lesz akkor!!!

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57490) droving


droving
aktív tag

Tud valaki egy normális konzolos boltot.
Ahol reális áron vesznek át jó ps3 játékokat ? :R

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57491) Sirandrish válasza droving (#57490) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hardverapró.
Konzolboltok CSAK azért veszik be hogy továbbadják, ergo eladási ár alatt tudod nekik eladni.
Lehet kicsit lassabb de ha ügyes vagy legalább kétszer annyi pénzt ki tudsz belőle hozni ha itt vagy mondjuk olx-en hirdeted.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57492) james001 válasza droving (#57490) üzenetére


james001
veterán

Venni nem nagyon vesz egyik se,max beszámítani tudnak egy másik játékba,vagy akár egy az egyben csere lehetséges. De asszem egy-két 576-ban talán bevesznek játékokat,de ne számíts csillag árakra,jobban jársz ha feldobod őket apróra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57493) Brian_GT válasza droving (#57490) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én még régebben pl fél éve vettem már nem is tudom mit, de nem jött be... mondom megkérdezek 1 boltot...2 napos játék volt, még éppen hogy kimászott a fóliából és közölték 2000-3000Ft. Haveromnak meg tetszett így megvette ő normális áron.
Hardverapró mint a többiek is írják.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57494) droving válasza Sirandrish (#57491) üzenetére


droving
aktív tag

Azért én tudok olyan helyet ahol kis árréssel dolgoznak.
Jó áron vesznek be , csak sajnos az most telítve van. :K

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57495) #58000384 válasza Brian_GT (#57493) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én is ilyen árakról tudok, bár az 576 átlagban csak a nagyobb címeknél adja jóval drágábban a használt játékot (ilyen CoD-szintű játékok 9000 forint körül, ellenben a kevésbé népszerű MoH meg 3 ezer)

(#57496) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Multiple transactions in a short space of time will trigger the psn fraud prevention system.
You will have to wait 48 hours before attempting any transactions on the account.
by Sony Forum

Nem szivat a Sony, hogy nem lehet 2 feltöltést végezni 48 óra között??? Hosszú hétvége óta várom, hogy végre Resident-ezhessek, csak mivel több mindent is akarok venni az akcióban így sakkoznom kellett a címletekkel...mert ugye kötött mennyit enged utalni és nem akartam több 1000-et fenn hagyni most psn számlán...így 2 utalásból akartam.

Ezért vacakol velem egész nap, mert ráraktam 1 kört és várnom kell 48 órát??? :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57497) Sirandrish válasza droving (#57494) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha csak 50%os haszonnal dolgoznak is (és annyival biztosan dolgoznak) akkor is..egy 2K-s játéknál már 1000ft difi ami akár a te zsebedbe is landolhat. De te tudod, én csak javaslatot adok.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57498) HuMarc válasza Brian_GT (#57496) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem értem. Én mindent bevágok a kosárba, és egyben fizetek. Azzal mi a baj?

(#57499) dilipok válasza Brian_GT (#57496) üzenetére


dilipok
veterán

gondolom az elotte levo sok probalkozas kavarta meg a dolgot. Nem azt mondja, hogy nem csinalhatsz 48 oran belul tobb feltoltest, hanem, hogy most 48 orat kell varnod a kovetkezo elott a sokszori probalkozas miatt. Hagyni kellett volna egy kis idot a ket feltotes kozott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57500) Brian_GT válasza dilipok (#57499) üzenetére


Brian_GT
őstag

de ott meg egyfolytában azt írta nem fogadja el a kártyám adatait, mikor első töltés gyönyörűen ment... de valóban ebben igazad lehet, hogy valszeg hülye kicsit a rendszer és nem tudta gyorsan feldolgozni és mit tudom én 1 óra múlva kellett volna a 2. töltést megcsinálnom.

humarc: Nem a vásárlással volt a baj... hanem hogy volt egyenlegem még az előző vásárlásból és most hó vége miatt nem akartam +-t rajta hagyni a psn számlán...igyekeztem úgy sakkozni, hogy majdnem pont annyit utaljak rá mint amennyi a vásárlás végösszege lesz...de ezt mivel nem te szabod meg mekkora címletet utalhatsz 2 töltés kellett volna...és mint dilipok is írja valszeg 2 töltés között gond volt, hogy nem vártam semmit... áááá mindegy majd akkor szerdán

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.