Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56351) erahurka válasza MrPG8 (#56348) üzenetére


erahurka
félisten

Ezért az egy gif-ért már megérte regisztrálni annak idején PH! fórumra :DDD

(#56352) MasterMark válasza Fricó (#56349) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom az.

Windows Media Playerben az adatfolyam-továbbítást kapcsold be. A nyilvános mappákban ami van, látszani fog.

Switch Tax

(#56353) dilipok válasza Fricó (#56349) üzenetére


dilipok
veterán

kereso? osszefoglalo?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56354) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy kis sos kellene. Úgy adtam el ps3 ss-emet hogy elfelejtettem resetelni, hdmi-vel használtam. Az új tulaj meg ilyen régi tv-vel akarja amin nincs hdmi, összekötötte de nincs kép mert gondolom a hdmi-t akarja látni. Mi ilyenkor a megoldás hogy felismerje az ő TV-jét?

(#56355) Tegla80 válasza B-L-A-C-K (#56354) üzenetére


Tegla80
addikt

Bekapcskor hosszan nyomja a gombot a gepen mig csippan(majd elenged) es igy ujrakalibralja a kimeneteket.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56356) pauliboy23 válasza kevepapa (#56343) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Csak 1 év van. Némelyik üzletben felárért vehetsz + 1 évet.

(#56357) B-L-A-C-K válasza Tegla80 (#56355) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

THX

(#56358) supercow válasza Fricó (#56349) üzenetére


supercow
őstag

itt részletesen le van írva minden.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#56359) KisTücsök válasza MrPG8 (#56344) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nincs ezzel baj. A játék meg jó, csak nem kiemelkedő, lehetett volna jobb is. Néhány hónapra még visszadobják az asztalra, többet tesztelik, Zimmer helyett inkább a hangokra meg az animációkra gyúrnak rá még jobban és máris egy jobb játékot kapunk. Mert a történet nagyon a helyén volt.

(#56360) Elims válasza KisTücsök (#56342) üzenetére


Elims
veterán

Nem nagy dolgok,kis apróságok.Egy-kettő.
Egyébként a te írásod is adott nekem egy képet a játékról. Kíváncsi leszek rá...

Helikopteres dolog,vmi volt az utolsó fejezetben,vmint így most hirtelen a legnagyobb -az is kicsi- spoiler a nem lehet benne meghalni volt.
Most így hirtelen ennyi.Nem fogom még egyszer elolvasni.
De még egyszer,nem nagy dolgok.

(#56361) KisTücsök válasza Elims (#56360) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem.

Hát helikopter... van benne. Autó is van benne. Növények is vannak, székek. :) stb.

A másikat ne úgy értsd, a meghalni dolgot, de majd meglátod. Ez inkább egy játékmechanikai elem, szóval nem a történetre írtam. Az tényleg nagy spoiler lett volna. Lehet ez volt félre érthető, aki meg még nem játszott vele, annak tényleg furcsa lehet. Erre nem is gondoltam. De mondjuk én játszottam a demójával, ez meg már akkor is kiderült.

Csak azért mondtam, hogy ha netán ez miatt, ezek miatt nem olvastad tovább. Történetre, helyszínekre nagyon ügyelni szoktam.

Mert azért a végén leírom, hogy jó játék ez, csak azért na... :)

Amúgy tartom, hogy kis spoiler is spoiler. Trailereket sem igen nézek már, csak nagyon ritkán.

[ Szerkesztve ]

(#56362) Elims válasza KisTücsök (#56361) üzenetére


Elims
veterán

Még kíváncsibb lettem. :-)

(#56363) Skynet258 válasza KisTücsök (#56318) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát elég enyhén... alagút, meg zombik. Olyan nagyon nem lőttem le ezzel remélem semmit, de ezek biza vannak benne. :D

https://geekpulse.hu

(#56364) erahurka válasza Skynet258 (#56363) üzenetére


erahurka
félisten

Ha egyre gondolunk akkor én azt a részt imádtam. Elsőre sikerült, alig vettem levegőt.

Spoiler!
Mikor megláttam, mondom ma itt hagyom abba a játékot az első halálnál. Aztán az lett a vége hogy a végére is értem a sztorinak :DDD

(#56365) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Mekkora eséllyel eredeti ez a kontroller (használtan 5,5e Hufért)?
Kép1
Kép2
Kép3

[ Szerkesztve ]

(#56366) aizen92 válasza BigBlackDog (#56365) üzenetére


aizen92
addikt

enyém csak 300mA. Wuuuut?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56367) nokia párti válasza BigBlackDog (#56365) üzenetére


nokia párti
őstag

Szériaszám alapján annak tűník. :)
aizen92: Dettó nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#56368) Zigur válasza nokia párti (#56367) üzenetére


Zigur
senior tag

Az első kontrollerem 300mA-es, szerintem ez egy nagyon régi kontroller lehet, a képek alapján is ez volt a benyomásom.

(#56369) pauliboy23 válasza BigBlackDog (#56365) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Szia

Ezt hol találtad ha szabad kérdezni? Ez lehet az én joy-om volt, múlthéten adtam el:)

(#56370) aizen92 válasza pauliboy23 (#56369) üzenetére


aizen92
addikt

Gyorsan továbbpasszolták :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56371) pauliboy23 válasza aizen92 (#56370) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Teljesen hibátlan volt. Tavaly kaptam mikor a régi gép helyett superslimet vettem, két controllert kaptam hozzá. Csak mostmár elég egy is.

(#56372) aizen92 válasza pauliboy23 (#56371) üzenetére


aizen92
addikt

Én arra gondoltam, hogy túl olcsón adtad és valaki megvette, majd nagyobb haszonnal tovább adta! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56373) c64nandi


c64nandi
csendes tag

Sziasztok! Segìtséget szeretnék kérni PS3 fel élesztéshez. Nincs eredeti controllerem, kellene a szerviz mòdban a PS gomb. Enélkül meg vagyok lőve. Győrben valaki ha tud segìtsen légyszìves! Köszönöm!

(#56374) Skynet258 válasza aizen92 (#56372) üzenetére


Skynet258
veterán

Én 3000-ért adtam el amit kaptam a géphez, ezek szerint olcsón adtam? 6900 volt az új, innen ph-ról...

https://geekpulse.hu

(#56375) KisTücsök válasza Skynet258 (#56363) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az jó rész amúgy. Bár melyik nem? :D

Majd írj, ha kijátszottad.

(#56376) aizen92 válasza Skynet258 (#56374) üzenetére


aizen92
addikt

Másikat nem akarod ennyiért eladni nekem? :DDD ;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56377) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy ps3 super slimet 12gb kb 3hónaposat használtan és van hozzá egy heavanly sword meg egy infamous játék..
A kérdésem hogy természetes dolog hogy ez a két játék nem az hogy szagatt hanem mintha fps lenne kevés vagy nem tom szal a gow 1,2 hd részével is játszok de ott olyan simán mennek a harcok is mintha 120fps-el menne vagy nem tom...
Igaz régi ps2 exkluzív de olvastam a heavanly sword tesztett is gamekapcson és ahhoz képest hogy azt írja hogy a több ezres seregnél se recen meg a ps3 nekem olyan mintha lemenne 30fps alá.. Tudom hülyeség vagy lehet anno 2007-be kiadták a játékot akor az röccenő mentesnek számított..!?
De pl a killzone3, battlefield bad company2, grand turismo 5 szépen mennek

Pedig grafikailag milyen messze van a hevanly sword a killzone3-tól meg ugye újabb is nála..

[ Szerkesztve ]

(#56378) KisTücsök válasza Hardver Arc (#56377) üzenetére


KisTücsök
addikt

Sokszor lejjebb megy az az fps 30-ról, újabb játékoknál pláne.

(#56379) Synthwave válasza Skynet258 (#56374) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem mindegy, hogy sima DS3 vagy SIXAXIS.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56380) dilipok válasza Hardver Arc (#56377) üzenetére


dilipok
veterán

a heavenly sword az elso jatekok kozott volt ps3-ra, ertelem szeruen nem annyira optimalizalt. Sajnos ilyen.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56381) Synthwave válasza dilipok (#56380) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vadi újak között is van ilyen.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56382) pauliboy23 válasza aizen92 (#56372) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Lehetséges. Én 3000-ért adtam el:D

(#56383) nokia párti válasza Hardver Arc (#56377) üzenetére


nokia párti
őstag

Ennyit tud ez a hardver sajna.

(#56384) Hardver Arc válasza dilipok (#56380) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Jah értem... Akkor megnyugodtam azt hittem hogy a ps-em rakoncátlankodik

(#56385) Hardver Arc válasza nokia párti (#56383) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Pedig akármilyen hülyén hangzik egyelőre pc-s voltam és ami ps3 játék az nekem új... De én jelenleg a killzone 3 grafikáján is ámulok xd pedig nem mostani game.. Egyelőre az meg a grand turismo ami a jelenlegi jétékaim közül ami üt mert lehet még nem láttam a last of us vagy az újabbakat.. A nfs the run teccet gépen gondoltam beszerzem ps3-ra is de ps3-man kezelhetetlen fostos talicska a játék irányíthatatlan

[ Szerkesztve ]

(#56386) nokia párti válasza Hardver Arc (#56385) üzenetére


nokia párti
őstag

"A nfs the run teccet gépen gondoltam beszerzem ps3-ra is de ps3-man kezelhetetlen fostos talicska a játék irányíthatatlan" Szerintem a Carbon óta így van ez az összes NFS-el. :D

(#56387) Synthwave válasza nokia párti (#56383) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem a hardware. A programozók.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56388) Elims válasza BigBlackDog (#56365) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Sajnos ma már van olyan utángyártott joy,hogy külsőleg nem mondod meg a származását.Nagyon gyárinak tünik!
Bekapcsolásnál viszont észre lehet venni.

(#56389) Hardver Arc válasza nokia párti (#56386) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Nah neeee!! Pedig akárhogy fikázák nekem teccet a most wanted is a újabb de mindig.csak az elejéig jutottam valamiért a world azt nem ismerem meg a legújabb részét se a rivalst.. Ezek szerint az is fos?

Ez is infamous első része.se.rossz ajándékba kaptam a heavanly sword és a.runhoz.. A kettő együtt volt 5rugó erre fel a 576-ba kezembe nyomtam a srác a infamoust :) azt mondta az egyik vásárló itthagyta.... én meg mindenek örülök ami ps3 játék mert használtan se olcsóak..

[ Szerkesztve ]

(#56390) KisTücsök válasza Hardver Arc (#56389) üzenetére


KisTücsök
addikt

:)

Használtan a legnagyobb nevek, amelyek miatt megéri PS3-mat venni kb 2-3 ezer forint... Kivétel az újabbak, Last of us pl 5k körül, Beyond szintén, a régebbiek szerintem már baromi olcsóak. UNcharted széria megvan 5k körül, killzone is, gow is...

Exklúzívokat próbálj, ne gagyi nfs-t... :)

(#56391) BigBlackDog válasza Elims (#56388) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mi alapján lehet észrevenni bekapcsolás után, esetleg a ledek világításából? Igazából nem saját részre lenne, ráadásul nem is konzolhoz, hanem androidos készülékhez. Nekem konzolok terén nagy tapasztalatom nincs, így nem akarok beleugrani egy kétes minőségű termék vásárlásába...

(#56392) Synthwave válasza Hardver Arc (#56389) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az utolsó, igazi NFS a Porsche Unleashed volt, még 2000-ben. Az is csak PC-n.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56393) aizen92


aizen92
addikt

Keresnék valami olyan játékot amit 2 kontrollerrrel is tudnék barátnőmmel játszani :) Valami kis cuki, aranyos nem túl violent játékot. GTAV-ben és Hitmanben kiszadiztuk magunkat. Ezeket szoktuk együtt játszani, csak most keresünk valami olyat, ami szórakoztató és könnyed, elég volt a drámából és brutalitásból :) ( plusz ugyanitt keresek egy 2. kontrollert :DDD )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56394) Skynet258 válasza Synthwave (#56379) üzenetére


Skynet258
veterán

Alap, hogy DS3... :) Amit eladtam az is, meg amit vettem az is.

https://geekpulse.hu

(#56395) Elims válasza BigBlackDog (#56391) üzenetére


Elims
veterán

Így van,a led-ek villogásából+abból,hogy bármelyik ps3-ra rá tud állni.Nem kell párosítani.Csak bekapcsolod és működik.Viszont több ideig kell rá várni mint az eredetire.
+talán még az analóg karoknál is észre lehet venni vmit ami más mint az eredeti,nem olyan "gördülékenyen" megy az útján,a központi állásból ha elhúzod hirtelen mozog a kar.Ezt leírni nehéz.. :-/
Az lenne a biztos,ah vinnél magaddal egy gyári joy-t az adás-vételhez.

(#56396) KisTücsök válasza Elims (#56395) üzenetére


KisTücsök
addikt

"bármelyik ps3-ra rá tud állni"

Ez biztos?

Enyémet párosítani kellett haverom slimjével, de az övét is az én super slimemmel... Ráadásul ő újonnan vette a konzolt. De szerintem az enyém is a konzolhoz volt eredetileg.

(#56397) Synthwave válasza Skynet258 (#56394) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Miért alap? Évek óta SIXAXIS a default.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56398) nonsen5e válasza Synthwave (#56397) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem ötletem nincs ezek mit jelentenek a gyakorlatban. Az enyémre nagy kék betűkkel SIXAXIS ÉS DualShock 3 is rá van firkantva, az most jónak számít? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56399) aizen92 válasza nonsen5e (#56398) üzenetére


aizen92
addikt

Én totál megkavarodtam mivan most, mi eredeti mi nem :))

(#56400) james001: köfi! :R
Várok még ötletek amúgy :)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56400) james001 válasza aizen92 (#56393) üzenetére


james001
veterán

LittleBigPlanet 1-2,Lego játékok,stb...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.