Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57301) Sirandrish válasza A`rpi (#57298) üzenetére


Sirandrish
legenda

Okés..van még mit tanulnom :B

Köszi az infót :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57302) erahurka válasza Sirandrish (#57295) üzenetére


erahurka
félisten

Mennyit vártál fekete képernyőnél? Nekem Resistance 3 demo csinálta azt hogy ilyen logók utan full megfagyott nem reagált kontrollerre. Végül várni kellett pár percet és ment tovább.

(#57303) Sirandrish válasza erahurka (#57302) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom..talán 3-4 percet..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57304) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah lenne ismét néhány kérdésem, mivel még csak ismerkedek a gépsassal :B

Szóval. Sikerült regiznem a PSN accot, de nem mutatja a trófeáimat.
Persze alig van még vagy 3, és nem is az a lényeg csak nem értem hogy miért nem mutatja...esetleg azért mert később lett lekreálva az acc?
A másik gondom meg ez:

Ha a PSN-be vagy a PS Plusba (még nincs de tervezem) próbálok belépni, akkor itt kifagy az egész. Bejelentkezni még be tudok a PSN-be, de amikor már belépnék a "felületre", akkor a fenti kép fogad és onnan csak a power gomb segít. Tegnap a srác mutogatta, a saját accjával tökéletesen működött szóval nálam lehet valami gebasz, a kérdés csak az hogy mi?

Hirtelen ennyi...válaszotokat előre is köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57305) Rezuhu válasza Sirandrish (#57304) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én is tegnap kötöttem rá a netre a gépet először.
Csináltam egy PSN Acc.-ot és befrissítettem a gépen a Trophy listát, ekkor a korábban játszott Demon's Souls trófeáim fel is kerültek rendesen!
Ezt a frissítést a gép alap menüjében a trófeáknál csináltam!
A rendszerfrissítést megcsináltad a gépen (bár gondolom enélkül nem is tudtál volna a PSN-be belépni...)?

(#57306) Sirandrish válasza Rezuhu (#57305) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is befrissítettem a trophy listát a gépen, a weboldalon még sem látom.

Milyen rendszerfrissítést? PSN-be még nem tudtam belépni saját accommal, csak regizni tudtam felhasználót hozzá. Ha belépnék akkor a fentebb linkelt kép fogad és fullrafagy a gép..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57307) A`rpi válasza Sirandrish (#57306) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Settings> System Update-be nézz be, 4.65 kellene lennie.

[link]

4. Rebuild Database talán segíthet.

Esetleg menj rá a Store ikonjára, azon háromszög, és Delete, utána lépje be újra.

Nézz be Music menübe, ha van Unlimited Music, azt töröld le, ugyan úgy háromszöggel tudod.

Trófeákat bejelentkezés után tudod szinkronizálni:

Friends>saját nevedre kattintva

vagy

PSN>Trophy Collection, zöld csíknak kell töltődnie.

http://psnprofiles.com/ oldalon 60 percenként lehet frissíteni, ha be írod a neved, és az update re kattintasz.

[ Szerkesztve ]

(#57308) Rezuhu válasza Sirandrish (#57306) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Sajnos vagy a pc van a monitoromra kötve, vagy a Ps3, így nem tudom pontosan leírni neked! :D
A rendszerfrissítésnél arra gondoltam, amitől azt hiszem 4.65-ös verziójú lesz a szoftver a gépen.
A PSN acc kreálása előtt nekem egyből kiírta, hogy frissítsem a gépet a Settings-nél (ha minden igaz).
Amíg ez nem történt meg és sem tudtam továbblépni.
Ezután sikerült Acc-ot generálnom, sőt a Heavy Rain demóját is leszedtem, telepítettem úgy 20 perc alatt, ami egész jó sebességet jelent szerintem (én hosszabbra számítottam).

(#57309) Sirandrish válasza A`rpi (#57307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Reggeli után ezeket megnézem aztán jelzem hogy hogy ment :R

Rezuhu Én ezért vettem TV-t 2HDMI csatival :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57310) Sirandrish válasza A`rpi (#57307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a rebuild database ez mit töröl?
Mert itt azt írja hogy "massages, playlist and other saved info will be deleted",,,

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57311) Tegla80


Tegla80
addikt

Sziasztok
Adott ugye a friss ps3 slim amit hasznaltan inteztem.
Adott volt rajta a 4.21 ofw amit frissitettem az aktualisra.....
Sztetek ,h tudnam kideriteni,h volt e rajta cfw?
Nem szeretnem banoltatni magam es a regi plus os profilom.....(van ismeros aki jart igy sajna cfw-s geppel ofw-t hasznalva.....)
En nemtok mast,mint talan a supportnal rakerdezni,h nezzenek kozvetlen ra a seriaszamra ha fent vok psn en.Bar ha volt es latjak nemtom mi fog tortenni.
Sztetek mi legyen?

Sony® & PlayStation®

(#57312) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok..nem lehet hogy azért nem megy a Store mert frissítgetnek? A srác akitől vettem valami ilyesmit mondott hogy utánanézett.
Van itt valakinek magyar storeja? Az esetleg meg tudná nézni hogy neki megy-e?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57313) Rezuhu válasza Sirandrish (#57309) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én munkához vettem a monitort, HD tv-m pedig még nincsen (a retro játékokhoz nincs szükség rá).
A géphez vennem kell egy HDMI --> Displayport kábelt, és akkor nem kell átkötözgetnem minden alkalommal a kütyüket.
Valaki esetleg tudna ajánlani üzletet, ahol kapok ilyen kábelt mondjuk holnap, elfogadható áron (nem Kínából rendelve hetek alatt, és nem webshopban rendelve)?

(#57314) Sirandrish válasza Sirandrish (#57312) üzenetére


Sirandrish
legenda

Illetve ennek hihetek?

Mert akkor lehet nem is nálam van a hiba..

Rezuhu Megértelek...én is csak most vettem TV-t :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57315) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah..van eredmény.
Trófeák már vannak..
Egy hosszas töltögetés/telepítés után a GT5 is elindult, szóval mégsem a lemezzel volt gond. :K

Már csak a PSN-t nem tudom hogy nálam van a gond vagy a magyar tényleg szarakodik jelenleg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57316) #79621120


#79621120
törölt tag

Nem tudom , hogy volt-e már ez ?

(#57317) Brian_GT válasza #79621120 (#57316) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jó kis akciókat tol a Sony most...csak azt nem értem, hogy a listán ott a Dead Space 1 is, de magyar accal nem találom az akció listáján..már Store-on nézve. Nehogy már magyar különbözzön ebben...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57318) Sirandrish válasza Brian_GT (#57317) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked akkor megy a magyar Store?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57319) Brian_GT válasza Sirandrish (#57318) üzenetére


Brian_GT
őstag

Sirandrish: Én PC-ről nézem, de ott maradéktalanul...mind a magyar, mind az angol.

Van 1-2 eltérés azért a 2 régió között címekben... angol adja külön is a Dead Space-t a magyar csak bundle-ben, bár jobban megéri mert az összes DLC-vel adja 3490Ft-ért míg csak 1600Ftra átváltva adja az alapot az angol. Elég sok kieget ad. Bár választásom úgy sem lenne, mert bankkártyával csak magyaron tudok fizetni. :W

Pff srácok én betárazok úgy érzem.

Resident Evil Super Bundle 13.990...ha darabokban veszed meg amit ad akkor 23.842Ft, bár igaz ebből nekem a Resi 5 megvan...de terveztem alapból a régieket visszaszerezni + resi 6ot. Jó lett volna a Resi 6 dobozosan, de hát az alapból 6.000Ft lenne csak az így lemondok a dobozról :(

Dead Space Super Bundle + RDR Undead Nightmare ...

Imádom a novembert.... ezt így kifizetem és akkor nov. 1el meg jön pc-n a a steam halloween. Csődbe megyek :DDD

Más: a RE Super Bundle-ben van 2 ilyen anno fénypisztolyos rész is...nyilván az most porosodni fog, de elvileg ez támogatja ugye a ps3 dolgait... ehhez nekem kellene vennem egy eye camerát meg egy pisztoly izét? Ezekhez nem értek szóval aki használ ilyet homályosítson már fel, hogy van a move, meg van a navi meg a pisztoly, meg a hátvakaró meg minden nyavalya ...mi kéne hozzá nekem? Köszi :)

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57320) fausto válasza Brian_GT (#57319) üzenetére


fausto
addikt

Még régebben megvettem a Resi rail shootereket, jópofa darabok, az egyikben pl. a második kérsz helyszínein és eseményein kell végig menni :)
Minimum kell hozzá a Move controller és egy PS Eye kamera. Ezekkel már lehet játszani vele, de az teljesebb élmény érdekében lehet hozzá venni egy Navigation controller-t (az irányítást könnyíti), pisztoly adaptert, amibe a Move controllert teszed.
Egyébként szerintem lehet játszani controllerrel is, de úgy biztos nem az igazi. Ha gondolod, kipróbálom, hogy megy-e joy-jal.

(#57321) Sirandrish válasza Brian_GT (#57319) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-ről nekem is gond nélkül megy.
Így viszont akkor nem értem mi lehet a gond :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57322) Tegla80 válasza Sirandrish (#57321) üzenetére


Tegla80
addikt

Letorolted es ujraraktad a ps-en,mint tanacsoltak?
Nekem a minap az segitett.....

Sony® & PlayStation®

(#57323) Sirandrish válasza Tegla80 (#57322) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..letöröltem, majd újra elindítottam..le is szedett valamit aztán indítás után megfőtt ugyan úgy

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57324) Tegla80 válasza Sirandrish (#57323) üzenetére


Tegla80
addikt

Dolgozom estig,igy nektok ranezni most neked.....
Plusz nemtom mi is lehet akkor nalad....
Kabelen probald meg,ha nem azon lennel......,hatha.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57325) Brian_GT válasza fausto (#57320) üzenetére


Brian_GT
őstag

Köszi...hát ha nem gond megnézheted, megköszönném.

Majd utánanézek mennyibe fájna így egy pack... move-t láttam korábban is igen ilyen pisztoly adapterben...valóban úgy lehet a jó élmény. Sima move így a levegőben érdekes lehet elképzelni az egy pisztoly :) A navi az mihez kell? Nem a pisztolyt fogom a 2 kezemben? Hova rakjak még 1 navit is? :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57326) Sirandrish válasza Tegla80 (#57324) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak kábelen próbáltam eddig.
Én sem tudom mi lehet a gond...a srác accountjával tegnap gond nélkül ment minden. Hazajöttem...csináltam egy saját accot és nem hajlandó elindulni a store, ráadásul az egész gép kifagy és csak power buttonra reagál :O
Plusz így PS Plust sem tudok venni mivel be sem tudok lépni :(

Újra megnéztem..törlés, majd leszedem újra és semmi...eddig jut a dolog, és innen csak kikapcsolni tudom :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57327) erahurka


erahurka
félisten

A TWD első évadát Steamen vettem meg. Ha PSN-én szerzem be a másodikat meg lehet valahogy oldani hogy az én befejezésememel folytatódjon? Vagy nincs is benne ilyen funkció?

(#57328) Brian_GT válasza erahurka (#57327) üzenetére


Brian_GT
őstag

Semmi ilyesmit nem lehet...nincs crossplatform. Amit pc-n játszol az pc-n van, amit konzolon azt konzolon.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57330) james001 válasza Rezuhu (#57329) üzenetére


james001
veterán

Nem inkább 16:50? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57331) Rezuhu válasza james001 (#57330) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

De, de most már 17:00-t írnak... :D

(#57332) erahurka válasza Brian_GT (#57328) üzenetére


erahurka
félisten

Köszi, akkor várok egy Steam leárazást inkább.

(#57333) fausto válasza Brian_GT (#57325) üzenetére


fausto
addikt

Játszható controller-rel is.
A navi ilyen kényelmi dolog (ennél a játéknál), pl. a fegyverváltás a D-pad-hez van hozzárendelve és úgy tudsz váltani, de nem kötelező vagy egy DS3-mal ki lehet váltani. De pl, egy Resi 5-nél ahhoz kell, hogy a karaktert irányítsd, a Navi-val mozogsz, a Move-val célzol és lősz.
A Move-ot nem feltétlen fogod kézbe. Vagy ilyesmi pisztoly adaptert találsz és akkor ez van az egyik kezedben, a Navi a másikban vagy ilyesmit (és én ezt ajánlom inkább) és akkor ott van kialakított hely a Navi-nak.

(#57334) droving válasza fausto (#57333) üzenetére


droving
aktív tag

Jól értem a szavaidból ,hogy nem minden játékhoz kell navi ?

( sharpshooter FPS game )

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57335) nokia párti


nokia párti
őstag

Gyerekek vki segítsen már légyszíves. Vettem ma egy 6000 Ft-os feltöltőkártyát, digitálisan storeon megvettem a WD Season 2 season pass-t 3090Ft-ért, rányomtam, hogy order and pay, de nem tölt le semmit ez a retek, és a download listbe sincs benne semmi. Komolyan nem értem én ezt, ugye nem dobtam ki 3 ezret az ablakon? Mert, ha igen esküszöm örök életemre xboxos leszek. :W

(#57336) nokia párti válasza nokia párti (#57335) üzenetére


nokia párti
őstag

Na közben megoldottam, egyenként kellett letölteni. :U Bezzeg az első évadnál magától leszedett mindent.

(#57337) fausto válasza droving (#57334) üzenetére


fausto
addikt

Vannak olyan játékok, amik abszolút nem használják, pl. a railshooterek nagy része, vagy sport játékok.
FPS-eknél jól jön, de akkor sem "kötelező", mert használhatod helyette a meglévő joy-odat, csak nem annyira kényelmes. A Navi tulajdonképpen egy félbevágott DS3 :)

(#57338) Atish19


Atish19
őstag

Helo! Vettem itt ph-n egyik eladótól egy ps3 kontrollert ami elvileg eredeti. Olyan probléma áll fent, hogy a kis joystikok lassan reagálnak. Ha egy kicsit mozdítom ki jobbra/balra vagy akár fel/le akkor nem is érzékel míg a másik kontroller egyből reagál. Ez ismert probléma? Javítható?

(#57339) droving válasza fausto (#57337) üzenetére


droving
aktív tag

THX ez jól jött ez a tipp. :C

Esetleg playstoron van valami ilyen játék amit free-be tudnék leszedni ? :DDD

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#57340) fausto válasza droving (#57339) üzenetére


fausto
addikt

Mármint milyen játékot szeretnél ingyen leszedni, Move-osat?

(#57341) Brian_GT válasza fausto (#57333) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ahaa nah én erre nagyra értettem, mert én ezt 2 kezesnek néztem és ez valós is, hogy 2 kezes, csak nem láttam, hogy ennek az aljára van rakva a navi. Azt hittem az ugye külön....ezért nem értettem átfogom a kezemmel a nagy pisztolyt..mivel fogom a navit. így érthető :)

Hááát szerintem jobb a kispisztoly meg a navi külön...olyan aranyosabb a kispisztoly :) Meg talán kényelmesebb vele lőni mint egy kétkezes valamivel. Melyikkel van tapasztalatod? Neked hogy van? Mondjuk igen eszembe jutott Resi 5 is move-s... ezerszer kipörgettem..kíváncsi lennék mit tudnék így öszehozni...tuti bénáznék először, de az is biztos jó kis élmény.

Ebben nincs késés vagy valami lagg ami a kinectnél előfordulhat?

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57342) Gabor343 válasza Sirandrish (#57326) üzenetére


Gabor343
tag

Kíváncsiságból ránéztem én is PS3-on a store-ra és nekem is tök ugyanezt csinálja mint neked, bejön fönt az a 3 menüpont és utána kifagy. :(
Nekem rég volt már bekapcsolva a gép, így amikor rámentem, töltött le valami frissítést a store klienshez.
Szerintem valami szoftveres hiba lehet, mert PS4-en és PC-n is hibátlanul megy a PS store.

[ Szerkesztve ]

(#57343) crue válasza Brian_GT (#57341) üzenetére


crue
őstag

Igaz, hogy nem engem kérdeztél, de azért válaszolok: nekem mindkét fegyverből van, de a puskát sokkal használhatóbbnak találom még rail shooterekhez is. Az fps-ekhez meg egyértelműen jobb a puska, mint az egyik kézben tartott navi és másik kézben tartott pisztoly. Zoomolás, tárazás stb jobban kézre áll és két kézzel biztosabb a célzás is. Kinectet nem nagyon ismerem, de itt elég nagy a pontosság és lag nem igazán van.

(#57344) Brian_GT válasza crue (#57343) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ahaa...amúgy semmi gond, köszi a választ. Csak nekem olyan kuszának tűnik rajta a navi egyszerre :) De lehet szokható könnyen. MEgnézem majd mennyiért szórják ezeket... már ezeket a tokokat.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57345) fausto válasza Brian_GT (#57341) üzenetére


fausto
addikt

Én a nagyot, a Sharpshooter-t vettem, mert a kicsihez képest sokkal többet tud (bár a kicsivel nincs tapasztalatom)
A legtöbb fegyver adapter mechanikus, azaz azért lövök, mert ahogy meghúzom a ravaszt, megnyomja a Move-on lévő gombot. A Sharpshooter viszont "elektronikus", emiatt sokkal több lehetőség van, A gombok nagyon jól el vannak helyezve, a négyzet és a háromszög könnyen elérhető az oldalán, két ravasz van, ami külön programozható, van rajta egy 3 állású kapcsoló, amivel azt lehet szabályozni, hogy egy ravasz húzásra mit csináljon a játékban, egyet lőjön, legyen félautomata vagy full automata. Ahogy fogod, lehet úgy "rántani a csövet", mint ahogy egy shootgun-nál, ez játékonként eltér, hogy mire jó, vagy újratöltés vagy másodlagos tüzelés. Az alján van egy RL, újratöltés gomb, amit szintén pár játék támogat és úgy lehet újra tölteni, mintha táraznál, csak rá kell vágni a tárra :)
Én azt mondom, hogy érdemes ezt venni, hogy ha fegyverbe gondolkozol, amikor megjelent baromi drága volt, de most már újonnan 4ezer forint körül lehet venni, használtan talán még olcsóbb. Akkor pedig pláne ajánlott, ha komolyabb FPS-t is szeretnél így játszani, mint mondjuk a Resistance vagy Killzone 3. Én egyébként a railshooter-ekhez is ezt használom.
Itt egy videó, meg tudod nézni, mit hol találsz rajta.
Most legolcsóbban 3990,- Ft-ért találtam.

[ Szerkesztve ]

(#57346) Sirandrish válasza Gabor343 (#57342) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem akkor valami "globál" probléma és orvosolják is hamarosan.
Köszönöm hogy ránéztél :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57347) Brian_GT válasza fausto (#57345) üzenetére


Brian_GT
őstag

Aha értem..hú ez jól hangzik. Igen látom nézegettem most...megveszem a move-t, azt felrakom oda felülre...alulra a navit. Ez egyébként miként megy bele? Pattintani kell vagy miként ,, marad a helyén"? Hogy ha az ember kicsit lefelé tartani ne essen ki vagy miként van?
Ez a shotgunos tárazás ez tetszik :) Resi 5ben kimondottan feelinges lenne :)
+ ez az elektronikus kapcsoló is tetszik...biztos jobb, mint ha csak simán hozzáér egymáshoz 2 kapcsoló. Ez egyébként miként lesz elektronikus? USB-vel vagy mivel kötöd össze???

Húú most nagyon érdekelne ez csak az a baj totál nullázom magam a sony niovemberi akció és a halloween steam miatt...majd karácsonyra :)
Igazából keményvonalas lövöldét nem akarnék... én a Resi 5-t akarnám kipróbálni vele, meg ezt a 2 másik lövöldés resi-t ha már ezt is megkapom a csomagban.
Majd megnézem, hogy áll meg komplett packban...kell egy eye..egy navi, egy move meg egy sharpshooter... azért úgy érzem ez nem 5000Ft lesz :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57348) crue válasza Brian_GT (#57347) üzenetére


crue
őstag

Itt elvileg még rendelhető a puska 2k-ért, én pár hónapja tőlük vettem (vagy itt, de a két bolt ugyanaz).

[ Szerkesztve ]

(#57349) Elims


Elims
veterán

Nem tudjátok véletlenül,hogy a heavy rain főoldalán minden kiadású heavy rain-nél ki van írva a move edition felirat?
Csak remélem,hogy -tényleg- a sima,első kiadást vettem meg.
Vmint ebben is nagyon rosszul látom az írást. :-/ Pl. a difficulty-t vakon állítottam be.Rányomtam a legelsőre amit kidobott.
Nem lehet ezt vhol beállítani?Tudom,hogy 4:3-as a tv-m meg crt,de ez egy régebbi játék,hátha tudnátok rá vmit mondani.
Mondjuk az is iaz,hogy a párbeszéd feliratot meg egészen jól,olvashatóan látom. (és mivel egész egyszerű szöveg volt eddig benne,minden részletét értem.Eddig.)

Egyébként igen jó játék lehet.Az első 5 perc alatt azt gondoltam,hogy ez nekem túl sok.Nekem kell felkelni,fogat mosni,stb.? Viszont az első 1.5óra után azt mondom,hogy tényleg jó lehet..
Kíváncsi vagyok rá.

(#57350) dilipok válasza Elims (#57349) üzenetére


dilipok
veterán

mindben benne van a move edition egy korabbi patch ota :K A nehezseg emlekeim szerint a menubol allithato, de nem emlekszem pontosan. A jatek meg zsenialis szeirintem. Ha az eleje tetszik, a vegere eldobod az agyad ;) A nehezseg amugy azt befolyasolja, hogy milyen hamar, milyen kombokat kell nyomni. A hardhoz nem art, ha 15 ujjad van es negy kezfejed :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.