Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) HuMarc válasza james001 (#56041) üzenetére


HuMarc
addikt

A molotow egyértelműen a micro-lag műve, a füst bomba azt nem tudom, de van olyan perk, amivel a saját bombáid füstjére immúnis vagy, nem tudom, hogy van-e olyan is, amivel az ellenfél bombája sem hat rád. Ha van, akkor az, ha nincs, akkor meg az is a micro-lag. A lövésekről annyit, hogy ha nem fejlövések voltak, akkor teljesen normális, hogy még kibírta (valószínűleg csak éppen hogy), a közelharci fegyvereknek meg nyilván sokkal hatékonyabbnak kell lennie, különben nem lenne értelme használni őket, ha 5-6 ütés kell velük. Akkor inkább a lőfegyver.

Azért az érdekes, hogy valaki hogyan hoz össze 777 meg 512 tagú klánt, mert hogy ekkora klánhoz egyrészt baromi sokat, másrészt baromi jól kell játszani. Én (mint közepesen rossz játékos) egy meccsen átlagosan 60-65 izét szedek össze, ez kb. 2-3000 pontnak felel meg. (Pontosan nem tudom, hogy hogyan váltják). Amit eddig láttam lehető legnagyobb pontszám az a 6000 volt, tehát azzal durván 200 fős klánt tudna „jóllakatni”.

Más: Érdekes játék ez a FEZ, már 117%-nál tartok, de még mindig ? van mindenhol, ahol akkor az volt, mikor megtaláltam. Van benne már vagy 9-10 órám, kíváncsi vagyok, mikor maxolom ki, ha sikerül egyáltalán. Ugye mivel a helyeknek nincsen nevük, ezért a walktrought-oknak nincs sok értelmük, mert baromi hosszúak, és nehéz megtalálni azt a bizonyos termet, amit keresel.

(#56052) Elims válasza james001 (#56050) üzenetére


Elims
veterán

Uncharted 2-ben én már találkoztam pár csalóval.Nem is játszottam már utána.
Ha kell vki a last of us-ban akit lehet öldökölni és az segítene téged az "előrejutásban",írj és megyek. :-)

Ez szól bárkinek aki online játszana a last of us-ban.

(#56053) james001 válasza HuMarc (#56051) üzenetére


james001
veterán

Nem hogy te is csalókra hivatkoznál,kimagyarázol mindent :P :DDD

Klánok duzzasztásához van egy két taktika,youtube-on van fönn egy pár. Egyet én is kipróbáltam és bejött,mármint nagyjából,mert kell néhány perk is hozzá,pl. a Crafter 3 és Collector 2.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56054) feelurself


feelurself
aktív tag

Sziasztok !

Diablo 3-ban sajnos sikeresen toroltem az 57-es wizardomat ugy, hogy vissza se tudom allitani. :W
A kerdesem az lenne, hogy nincs-e itt olyasvalaki, aki tudna segiteni felhuzni 57kornyekere ? :B Azt irjak, hogy par ora alatt meg lehet csinalni, de en sajnos nem ertek hozza..

Elore is nagyon szepen megkoszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#56055) KisTücsök válasza feelurself (#56054) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pár óra alatt 57-re? How?

Mondjuk ezeket a véletlen kari kitörléseket sem értettem soha. :DDD
___

Tegnap lenyomtam vagy 4-5 óra Beyondot. Eddig sajnos még a használt árát sem érte meg. :( Hátha később változtik a véleményem.

(#56056) leslieke válasza feelurself (#56054) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Több lesz az, mint pár óra.
Menj az új karakterrel online módba, akkor - ha többen vagytok a pályán - tud gyorsabban fejlődni a karakter.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#56057) dilipok válasza KisTücsök (#56055) üzenetére


dilipok
veterán

ha nem tetszett az elso 5 ora, akkor nem hiszem. Mivel az egesz megvan kb 15-20 ora alatt, ha jol emlekszem.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56058) aizen92 válasza dilipok (#56057) üzenetére


aizen92
addikt

Ha az első 5 óra nem ragadott magàval, akkor csak szenvedni fogsz... Kár.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56059) KisTücsök válasza dilipok (#56057) üzenetére


KisTücsök
addikt

Legalább a játékidőn nem spóroltak. Majd a végén véleményezem, de a fő hibái már a legelején kitünnek.

(#56060) aizen92 válasza KisTücsök (#56059) üzenetére


aizen92
addikt

QTE,QTE,QTE?

Story az, ami elviszi a hátán, a karakterekkel és a graffal.
Gondolom valami hentelésre számítottal, de akkor gondolom a Heavy Rain se tetszett, ha meg még nem próbáltad, neki se kezdj :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56061) KisTücsök válasza aizen92 (#56060) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem randomra vettem meg, tudtam, mi ez. A demóját is próbáltam, és tetszett. Szóval nem, nem számítottam "hentelésre"... Grafikát amúgy pont leszarom. qte meg csak akkor jó, ha nem csak az illúzióját kelti a választásoknak, hanem tényleg hatással is van mindenre. Itt eddig nincs. Pl az elején majdnem abba is hagytam a szülinapos résznél. De majd bővebben, ha kitoltam. Addig még sok minden változhat.

Heavy Rainnel is játszom, de még annak is csak az elején tartok, és eddig - nagyon - tetszik.

(#56062) MrPG8 válasza KisTücsök (#56061) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Minden választásod befolyásolja a játék kimenetelét. Leginkább a végén, de általában sztori közben is, de ezt csak akkor veszed észre, ha végigviszed mégegyszer és mindig mást választasz.

(#56063) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok!

Xbox360-on toltam a játékokat, de így a ciklus vége felé közeledve arra gondoltam, még nem veszek PS4-et, hanem átugrom pár hónapra egy PS3-ba, és kivinném az exkluzív címeket. :)

Kérdésem az lenne, hogy sokat azért nem költenék a manőverre, a játékok használtan már úgyis olcsók, venném a gépet is használtban. Láttam jó áron egy 80GB-os kiadást, gondolom ez a legrégebbi verzió - érdemes azt megvenni, lehet valami baja (ha eddig nem jött ki semmi), vegyek inkább valami újabb (slim, super slim) kiadást kicsit drágábban?

Ez a 80-as olyan 23-25 körül lenne egyébként, ennyit gondolom megér.

Köszi! :R

https://geekpulse.hu

(#56064) Synthwave válasza Skynet258 (#56063) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szép fába vágtad a fejszédet az exkluzívokkal.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56065) ldave válasza Skynet258 (#56063) üzenetére


ldave
félisten

Nem igazán szoktuk már ajánlani a Fat gépeket, főleg ha olyantól veszi az ember, hogy semmit nem tud a gép előéletéről.

A Slime draws near! Command?

(#56066) fausto


fausto
addikt

A Beyond-dal kapcsolatban nekem két bajom volt:

1, Az interakció nagyon le volt egyszerűsítve, azért a Heavy Rain-ben nagyobb szabadságunk volt.
2, A tetteink, másokhoz való kapcsolatunk csak kis mértékben hatott ki a végkifejletre, a befejezés milyensége leginkább az utolsó chapter-ben hozott döntéseinktől függött. Ismét a HR-t hoznám fel példának: ott már a játék elején lévő tettek is kihathattak arra, hogy milyen befejezést sikerül összehozni.

Ettől függetlenül jó játék, nekem tetszett és párszor még biztos végig fogom vinni. Csak a Heavy Rain-nel elég magasra tette a lécet a QD :)

(#56067) james001


james001
veterán

Nekem meg pont a Beyond tetszett jobban. HR uncsi volt. Bár lehet hogy én jobban csípem a fantasy stuffokat ezért tetszett jobban a Beyond. :D
Most próbálom a bonus cuccokat összeszedni benne. A The Dark Sorcerer előzetestől besírtam,mindenképp nézze meg akinek megvan a játék. Ha a sztorit kijátszottad automatikusan megnyílik.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56068) MrPG8 válasza james001 (#56067) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát az valami fergeteges vidi. Én amikor először láttam, akkor elgondolkodtam, hogy ez most valóság vagy renderelt. Mindenesetre lenyűgőző, hogy "in-game" a dolog (feltéve ha tényelg igaz :D).

(#56069) Skynet258 válasza Synthwave (#56064) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, boxon már egyre kevesebb dolog van ami érdekel, PS4-re meg még relatíve kevés a játék, és mind azok, mind a gép elég drága. Szóval összekötöm a kellemest a hasznossal, PS3-on még van jó pár cím ami érdkelne, így "átvészelek" pár hónapot vele, aztán jöhet a PS4. :D

ldave: ezeknél mi lehet a hibajelenség? Elfárad az olvasófej? Venti adja meg magát? Elvileg alig használták - persze tudom, mindenki azt ír amit nem szégyell, de ennyiért jó lenne. Akkor megmaradna a box is, nem kéne eladnom, hogy beforgassam az árát a projectbe. :D

https://geekpulse.hu

(#56070) james001 válasza MrPG8 (#56068) üzenetére


james001
veterán

Quantic Dream-től simán elhiszem hogy az in-game és közvetlen PS4-ről lett felvéve. Tőlük meg a Naughty Dog-tól ez simán kinézhető,pl. ami volt az Uncharted 4 trailer még az E3-on az is tuti úgy fog kinézni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56071) aizen92 válasza james001 (#56070) üzenetére


aizen92
addikt

megnéztem az UC4 trailert..... :Y
jövőre tényleg kell egy ps4 :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56072) james001 válasza aizen92 (#56071) üzenetére


james001
veterán

Amint kijön egy UC4 megjelenési dátum,azon a napon rohanok PS4-et venni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56073) james001


james001
veterán

Amúgy ha már ND,30 éves lett a cég Puszi a fejükre :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56075) ldave válasza #17954112 (#56074) üzenetére


ldave
félisten

A kontroller hogy mennyire kényelmes, az eléggé egyénfüggő dolog, általában a nagyobb tenyérrel rendelkezők nem szokták szeretni.

A menü sebessége tűrhető, de mivel általános esetben bekapcsolt PS3-on gondolom 99%-ban játszik az ember, így ha picit lassú is lenne, nem hsizem, hogy sokat számítana a végeredményben. A Store mondjuk eléggé lassan tölt be, a letöltés sebesség pedig eléggé ingadozó.

A Slime draws near! Command?

(#56076) aizen92 válasza #17954112 (#56074) üzenetére


aizen92
addikt

Kontrollerhez: évekig volt X360 kontrollerem PC--hez + 1 évig volt xboxom is.
Úgy voltam vele, hogy "valahogy túlélem ezzel is" mert mindenki instenítette az x360-ast. hát azt kell mondjam, tök ugyanaz... nem is kellett átszoknom. Leültem kezembe vettem és semmi jelentős különbséget nem éreztem.

Menü meg gyors.

Online részhez nem nagyon tudok hozzászólni, de szerintem nálad már ott nyert a PS3, hogy haveri társaságnak PS-e van. Mit nem adnék én is ezért.....

(#56075) ldave: nagy tenyerem van, hosszú ujjak, de semmi vészes. Megszokható, nem kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56078) dilipok válasza #17954112 (#56077) üzenetére


dilipok
veterán

van par sajnos. Ha ram hallgatsz, akkor csak az exkluzivok alapjan valasztassz. Ha meg a kornyezetedben van masoknak is, az szinten erre billenti a merleg nyelvet. Kb ugyanaz a ket konzol amugy.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56080) aizen92 válasza #17954112 (#56079) üzenetére


aizen92
addikt

Killzone 2-3
Uncharted 1-2-3t
Godofwar részek
Resistance
Beyond Two Souls
LastofUs
HeavyRain
SOCOM
MetalGearSolid
Granturismok
inFamous 1-2
LittleBigPlanetek
Journey

és még egy tonna japán cím, de ha ezek közül érdekelne valami, szerintem már rég ps3-at vettél volna és fel se tennéd a kérdést :))

(#56081) hegegege: sorry. :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56082) james001 válasza #17954112 (#56077) üzenetére


james001
veterán

GTA IV és L.A. Noire eléggé pocsék lett pl.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56084) KisTücsök válasza fausto (#56066) üzenetére


KisTücsök
addikt

Eddig én is ezt érzem. Ott ha valamit másképp akartam csinálni, akkor megvolt rá a lehetőségem, többnyire. Itt nincs. Egyáltalán nincs.

Na de majd ha kitoltam bővebben...

Pedig ez volt az egyik játék, ami miatt PS-t vettem.

(#56085) Goldwin válasza Skynet258 (#56069) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#56086) crue válasza james001 (#56082) üzenetére


crue
őstag

A GTA IV valóban borzasztó, de az L.A. Noire szerintem igen jó és kifejezetten szép játék. Nem kevered valamivel?

(#56087) james001 válasza crue (#56086) üzenetére


james001
veterán

Én mondjuk csak havernál toltam vele de folyamatosan laggolt és néhány bug is előjött. De itt a topikban is panaszkodtak rá többen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56088) Elims válasza #17954112 (#56077) üzenetére


Elims
veterán

"...valamilyen játék a Mafia 2-n kívül..."

:-)))) Még ilyet..??! Szerintem(!) meg a legjobb ps3 játék amivel eddig játszottam.
Megvettem a kiegészítőt is,nagyon megérte azt a pénzt!

A mafia 2-ben ha vki megveszi a kiegészítőt nem csak +történetet ad,hanem +kocsikat is.
Most viszem végig hard-on (mint az uncharted normal-on,nehézségre/kihívásra vagy már csak megszoktam a dolgokat és könnyebb a téma) és észrevettem,hogy a garázsban vannak +új kocsik.
Ha én abból az egyikkel csinálom meg a "Menj egy autóval 50mérföldet",elfogadja vajon a trófeához?

(#56089) t256 válasza crue (#56086) üzenetére


t256
őstag

Mennyire borzasztó? Játszhatatlan? Tervezem a beszerzését. Meg is örültem, hogy 2-3000 forintért megkapom. A GTA V jobban sikerült?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#56090) dilipok válasza #17954112 (#56081) üzenetére


dilipok
veterán

ami igazan kriminalis az a mass effect 3 :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56091) aizen92


aizen92
addikt

Ez az Uncharted 2 vonatos rész valami indokolatlanul kiba**ott nehéz...
Mindjárt kettétöröm a kontrollert....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56092) cyberkind válasza aizen92 (#56091) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az egész Uncharted nehéz még easyn is. :U

Paranormal Cocktivity

(#56093) Synthwave válasza #17954112 (#56074) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt kifelejtetted, hogy PS3-ban mai napig az egyik legjobb BD-olvasó fej van. És viszi a PS1-es lemezeket is, csak kell hozzá PS1-es memókártya (egyes FAT-ok a PS2-eseket is).
A vinyóbővítés is sokkal egyszerűbb, csak SATA-s notivinyó kell (SS-ekhez +beépítőkeret) és annyi.

Kontroller: kinek mi. Én jobb szeretem a PS-verziót. Elég sokáig is bírja, a hatótávja meg már egészen retardált.

XMB pont annyira "lassú", hogy ne érdekeljen.

online: Nekem a tengeren túli játékok is viszonylag lagmentesek. Ami kemény.

Netezni lehet vele, de a flash player ganajsága miatt inkább csak vészmegoldás.

Ja, meg SONY. ;] :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56094) crue válasza t256 (#56089) üzenetére


crue
őstag

A játszhatóság rendben van a GTA IV-ben, csak grafikailag borzasztó. A GTA V viszont gyönyörű, kihozza a konzolból amit csak lehet.

(#56095) james001 válasza aizen92 (#56091) üzenetére


james001
veterán

Pff akkor majd kíváncsi leszek az elveszett városba amikor beértek arra mit mondasz ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56096) aizen92 válasza james001 (#56095) üzenetére


aizen92
addikt

Hardon nyomom,de azé' na. Majd akkor pár chapter és dumálunk! :DDD

És nem elég, hogy vége lenne ennek a résznek, NEM!
Újrajátszatják velem az első chapterben a bevezető részt, ami miatt kb. majdnem otthagytam a játékot és dobtam ki a lemezt, mert annyira fos volt....
jó, hogy beletekertem egy két gameplay videóba és azóta nem bántam meg mert nagyon jó a játék, de ez a rész kritikán aluli számomra.

Na végre, jó ez a hóviharos rész legalább. Kárpótol.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56097) maxxenergie válasza maxxenergie (#56043) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy mi lehet a Slim PS3-om (kontroller) baja, mert istenért sem akar működni egyik sem. Rég használtam 1-2 hónapja, most elővettem, de nem kapcsolt be egyik eredeti kontroller sem, gondoltam lemerült, így töltöttem pár órát. A töltőn mindkettő működik rendesen (USB-n van kábellel) ahogy leveszem semmi .... Előszőr azt hittem a kontrollernek van baja, mondom megpróbálom a másikkal is dettó ugyan ez a helyzet az sem megy csak ha össze van kötve a töltő kábellel a géppel de így nem buli.. :W
Próbáltam a másik USB-ről is tölteni, gondoltam hátha ott van a baj de ez sem segített mondanom sem kell.
Vezeték nélkül egyik kontrollert sem tudom bekapcsolni... nem vagyok egy nagy PS3-as a gyereknek vettem anno, így lövésem nincs mit merre hogyan kéne még csinálni :F :F :F
Nézegettem a beállításokat, menüt, frissítettem a rendszer netről, gyári alap beállítások visszaállítása a menüben stb.. de a helyzet maradt változatlan idáig jutottam :O

Megköszönnék minden segítséget ötletet ezzel kapcsolatban minden új lesz számomra a témában sztem :C

Még annyi, hogy PC-re is köttem a töltés miatt gondoltam hátha ott sikerül és a PS a szar nem tölti ezért nem találják meg egymást ha igen mit lehet tenni. ?? Ahogy leveszem nem ég a Piros led rajta hátul ahogy régen 1234... stb.. aminek kéne, de a töltőn igen

Előre is köszi mindenkinek.

Kaptam segítséget de így sem megy, valakinek esetleg vaslami más ötlet. Azt vettem észre, hogy a bej. Logó után van valami üzenet melyben valami Console Doctor-t ír nem tudom mi de gyorsan eltűnik, ki lehet varázsolni mit akar, lehet köze a hibához :F :F

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56098) aizen92 válasza maxxenergie (#56097) üzenetére


aizen92
addikt

Fel tudnád venni videóra az üzeneted? Majd leállítod, pillanatképkészítés és feltöltöd ide!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56099) maxxenergie válasza aizen92 (#56098) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Persze köszi megpróbálom vagy fotózni este érek haza 21 felé felrakom persze, gondoltam rá, csak hátha addig valaki tud általánossgában segíteni gondoltam.
:R :R :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56100) dilipok válasza maxxenergie (#56099) üzenetére


dilipok
veterán

az az erdekes, hogy ilyen console doktor dolog szerintem nincs a ps-ben

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.