Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57601) Elims válasza Bogyi007 (#57590) üzenetére


Elims
veterán

Köszi a linket!
Egyébként ide te is felrakhatnád.. :-)

Karak: Nekem 2 eredeti lemezem van gc-ra,az egyik a twilight princess. ;-). /csak nincs meg hozzá a tok :-( /

Rezuhu: "A lényeg, ez nem verseny!"
Csak ez a lényeg! Ha vki másképp gondolja akkor az már felejtse is el.Ne "másnak" gyűjtsön hanem magának.

Próbálta innen már vki a heavy rain-t kamerával+motion kontrollerrel?
Joy-jal viszem,de néha az irányítás kissé nehézkes.
Egyébként egy hatalmas alkotás!!
Nem készült ebből film??

(#57602) Alastair' válasza Rezuhu (#57582) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A Dreamcast-est Resi 2 nagyon jó, egy kicsit átdolgozottab mint a PS1-es verzió, nekem is megvolt nagyon szerettem. Ráadásul működik a fel fel le le bal jobb bal jobb aim :D a végtelen lőszerhez.

Szerencséra nemsokára megkapjuk a Remake-et, ami a Veronika mellett a másik best nálam és csak emulátoron tudtam végigvinni pc-n.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#57603) HuMarc válasza james001 (#57600) üzenetére


HuMarc
addikt

Gondolom béna színész ;] Azért lett "csak" minden férfikarakter hangja videojátékokban. :D

(#57604) Bogyi007 válasza Elims (#57601) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szívesen. A kollekcióról a képet szűk két hete ide is kiraktam - most mobilról nem tudom linkelni - az a bizonyos vitrines kép volt amiben a Star Wars és Die Hard gyűjteményem is benne volt.

Heavy Raint majd kipróbálom este, 19 után érek haza s lesz egy kis időm a S.H.I.E.L.D. ügynökei aktuális epizódjai előtt rá.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57605) fausto válasza james001 (#57600) üzenetére


fausto
addikt

Baker komoly arc, basszerozik, gitározik és énekel is, a szóló project-jén kívül van egy zenekara is, a Tripp Fontain.
Egyébként Kratos (T. C. Carson) is énekelget :)

#57601 Elims: nekem Move-val nem esett annyira kézre, sokkal bénább voltam vele, mint joy-jal

[ Szerkesztve ]

(#57606) #58000384 válasza Elims (#57601) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az jó! Akkor esetleg vadászol ebay-en hozzá egy karcos, ócska NTSC-s változatot, és belerakod a lemezt, ez nem lehet drága :) Magyarországon az ilyen ócskás boltok (mint pl. Amerikában a Goodwill) nem túl elterjedtek, így nem lehet az, hogy besétálsz egybe, hátha lesz ott egy TP 3000 forintért... néztem videót, ott iszonyatosan sok helyen vannak ilyenek, meg járdavásárok, 1-1 NES kazetta kb 500 forintért. Itthon nehezebb gyűjteni.

(#57607) echterion válasza Alastair' (#57602) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezek szerint nem nyomtad végig csak kést használva, ugye? :P
Én próbáltam pisztollyal, de a vonaton lévő boss-nál mindig kifogytam a munícióból sajnos, így ez nem sikerült. :(

**********

(#57608) mircike1


mircike1
tag

Megvilágosodtam. Tudom, nehéz elhinni. :) Létezik ps3 FÜLhallgató? Tehát nem FEJhallgató?

Ilyesmi, csak ps3-hoz?

http://www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/logitech/h165-p38483927/

(#57609) Alastair' válasza echterion (#57607) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha lenne örök élet sem tolnám végig csak késsel, mert a másfél órás játékot 10 óra alatt sem fejezném be :D

Brian_GT: azért az erősen függ a routertől is, hogy milyen a sebességed wifin. Én azon használom és nem lassú. Volt benne kábel is, de azzal sem volt gyorsabb. 300-as TP link routerem van a netem pedig 100-as digi. Olyan 12 megás letöltési sebességet tud kábelen és wifin is.

A residentbe nem szeretem otthagyni még a zombikat se, le szoktam gyilkolni mindet, a kikerülöm és otthagyom stílus nekem nem jön be :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#57610) Brian_GT válasza echterion (#57607) üzenetére


Brian_GT
őstag

Pedig oda nem kell sok muníció. Leon-nál Magnumból kell vinni egy 10-12 töltényt, Claire-nél pedig a Gránátvetőből kell savasat meghagyni, a robbanó semmit sem ér azt sima dögökre szoktam ellőni + abból ad alapból legtöbbet, az jó a kicsikre.

Amúgy más téma, basszus végre volt időm befűzni egy utp kábelt a ps-hez... srácok basszus, én eddig miért nem így csináltam. Kevesebb, mint fél óra alatt lekaptam a resi 6-ot meg a Dead Space Bundle-t, ami 10GB+7GB...130al teker a net kábelen, hülye wifi-hez képest.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57611) Tegla80 válasza mircike1 (#57608) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem a lehetosegek tarhazat leirtuk mar parszor neked itt,tobben tobbfele keppen.
Egyedi gondal kuzdesz.(sztem feleslegesen is)
Vagy jatszanak igy ,vagy jatszanak kulon vagy usd agyon a kevesbe szeretett kolkot,mert NINCS mas megoldas a korabban felsoroltakon kivul. ;)

Brian_GT
mert nem hiszel nekunk....csak magadat okold,Mi elmondtuk szep magyar nyelven. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57612) mircike1 válasza Tegla80 (#57611) üzenetére


mircike1
tag

Drága vagy. :)

Egyetlen kérdésem van, hogy van-e ps3-hoz FÜLHALLGATÓ. Ennyi.

(#57613) Brian_GT válasza Tegla80 (#57611) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én hittem neked akkor is :) Meg a többieknek is :) Csak mindig elmaradt a vétel, meg elmaradt az idő a beszerelésre :) Ment a wifi azt mikor volt kis időm, hát mondom ááá játszunk most ne vacakoljunk :) Ami igaz is, mert játék alá elég a wifi is, de letöltéseket csak és kizárólag kábelen innentől.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57614) Tegla80 válasza mircike1 (#57612) üzenetére


Tegla80
addikt

Utoljara. ;)
Vegyel egy usb-s hangkartyat es ahoz egy jack dugos chat-re alkalmas szereo fulhalgatot.(agybadugos fules a neve amugy :D )
1ik gyereke a bal,masike a jobb dugo, a mikibe meg hallatszik mindketto hangja .

Sony® & PlayStation®

(#57615) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Sziasztok! Vettem egy BF3-at használtan, de a multi része nem tudja ellenőrzni az onlnie pass meglétét. Ha jól tudom, már nem kell hozzá, és játékon belül kell "megvenni" ingyen, de eddig sem tudok eljutni. Amint rámegyek a multiplayer-re a menüben, egyből kidobja hogy nincs online passom. PSN-ről nem lehet megvenni. Próbáltam UK profillal is, ott már addig eljutottam hogy az EA acc-ot hozzáadtam, de tovább ott sem enged. Valaki valami ötlet?

(#57616) fausto válasza belavagyokbp (#57615) üzenetére


fausto
addikt

PSN-ről miért nem tudod megvenni? Webes felületen itt van, ha UK profilt használsz.

(#57617) A`rpi válasza belavagyokbp (#57615) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bekapcsolod PS-t, bejelentkezel, belépsz a store-ba, kikeresed megfelelő online passt, beteszed a kosárba, rámész a kossárra, rámész check out-ra, (mintha megvennéd), ha ez megvolt, akkor a Download List-ben benne kell hogy legyen, letöltöd, és már játszhatsz is!

(#57618) belavagyokbp válasza A`rpi (#57617) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Ez eddig oké, de magyar acc-al nincs fent a store-ban a pass, de a store - nálam- még mindig tré, kifagyasztja a ps-t ha felmegyek rá (angol profillal is). Ha helyre jön a psn és megveszem ingyen a pass-t, akkor az a magyar profillal is menni fog (mint egy játék) vagy a profilhoz rendeli? Amúgy nem értem miért nem elérhető magyar acc-al a pass...

(#57619) Brian_GT válasza belavagyokbp (#57618) üzenetére


Brian_GT
őstag

csináld pc-n keresztül és akkor a következő bekapcsolásnál letölti auto... vagy ha úgy van beállítva akkor is hozzáadja már a letöltési listádhoz amit elérsz ps-en store nélkül is..

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57620) fausto válasza belavagyokbp (#57618) üzenetére


fausto
addikt

Két opció van:
1, Megírod a magyar Sony support-nak, hogy a Store-ba nincs fent a drága pénzért vásárolt játék online pass-e, tegyék fel. Majd hetente cseszegeted őket, hogy mikor csinálnak már valamit, esetleg néha kijavítod őket, amikor nagy marhaságot írnak, mert hogy nem értenek semmihez, az biztos. Akkor mit csinálnak? Postás szerepet játszanak az angol központ és közted. Gondolom, most az jutott eszedbe, hogy írsz egyből az angoloknak, de az nem játszik, mert ők elzavarnak a magyar support-hoz, akik majd írnak az angoloknak... ehhh.... logikus, mi? :) Ez a lassabbik és idegőrlőbb megoldás.
2, csinálsz egy UK profilt, a megadott linken belépsz és "megveszed" a 0,- Ft-os online pass-t (nem a PS3-on, hanem a böngészőben). A PS3-on csinálsz egy új user-t, belépsz az új UK account-tal, a PSN/Account management/Transaction History/Download list-ben megkeresed az online pass-t, letöltöd, telepíted. Ha visszalépsz a magyar profiloddal, akkor menni fog az online játék is. Fontos, hogy a UK User-t ne töröld a gépről! Ez a gyorsabb megoldás.

(#57621) belavagyokbp válasza fausto (#57620) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Ennyire azért nem merülök bele, leszedtem angol acc-al, PC-n beállítottam a letöltést, már lent is van. Viszont azt nem tudom, hogy mi a tökömért nem jó már 3 napja a PSN...

[ Szerkesztve ]

(#57622) fausto válasza belavagyokbp (#57621) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem a Sony sem tudja :)

(#57623) Tegla80 válasza belavagyokbp (#57621) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam pl jo volt a napokban is....tegnap este is online gyakoroltam a gt6 ban magyar accal es a store ban is nezelodtem,h mi mennyi a magyar arakon.

Sony® & PlayStation®

(#57624) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Off:

Egy régebbi laptopról írok és minden okés, de amint egy fórumtopicba belépek akkor a topic tartalma teljesen jobbra tolódik, De a cikkek és minden más a normál helyén van. Ez miért van?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57625) HuMarc válasza Bogyi007 (#57624) üzenetére


HuMarc
addikt

ITT jelezd, pontos oprendszerrel, kijelzőfelbontással, böngészővel. Egyébként először is töröld a cache-t.

(#57626) echterion válasza Brian_GT (#57610) üzenetére


echterion
nagyúr

Khm...mondom CSAK pisztollyal. Ez is egy acsi volt, ugye...minden mással nem probléma természetesen.

**********

(#57627) Brian_GT válasza echterion (#57626) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hogy te is ilyen acsivadász vagy... értem! Ohh elnézést ps esetében trophy :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57628) Bogyi007 válasza HuMarc (#57625) üzenetére


Bogyi007
veterán

Érdekes ott (gamepodos fórumtopicban) már helyesen jelent meg minden. Ha mobilarenasban vagyok akkor van elcsúszva....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57629) Elims válasza mircike1 (#57612) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Szerintem biztos létezik hozzá.
Ami biztos,hogy a sima nokia bluetooth head-set tökéletesen működik a ps3-mal,így szerintem egy sztereó bluetooth head-set is menne vele.
Abban van jó minőségű fülhallgató.

Bogyi: Ne fáradj vele,én is ki tudnám próbálni,de nem szerelgetem a kamerát ha nem muszáj,ezért kérdeztem,hogy vki próbálta-e?

Fausto: Köszi szépen! Így nem tényleg nem pakolgatom a kamerát.

Karak: Köszi!! :-) Ez hatalmas ötlet!!Erre nem gondoltam..

(#57630) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Egész délután belefagy a gép a Store-ba. Semmire nem reagál, csak a kikapcsoló gombra. A Store-al van baj, vagy a gép szórakozik?

Alister from Hell

(#57631) james001 válasza Alastair' (#57630) üzenetére


james001
veterán

A Store a szar,meg állítólag a PSN is sokaknak. Sony nem tudom mit csinál,megjavíthatnák már. :U
Nekem amúgy csak USA profilon nem megy a Store,EU-n bejön.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57632) HuMarc válasza james001 (#57631) üzenetére


HuMarc
addikt

TLoU multi nálam tökéletesen működik, a Store-ra viszont kifagy a gép.

(#57633) Alastair' válasza james001 (#57631) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Köszi, akkor megnyugodtam.

Más: már egy ideje ki akarom próbálni a PS3 media servert, de mindig elfelejtettem. :D Na most viszont felraktam, és nagyon nagy. Iszonyatosan tetszik :C

Alister from Hell

(#57634) HuMarc válasza Alastair' (#57633) üzenetére


HuMarc
addikt

Mit kell hozzá felrakni? Nekem mikor tesóm laptopja be van kapcsolva (és van WiFi), akkor bejelzi, hogy Windows Media Serverről lehet behúzni az adatokat. Csak ugye mkv-t nem kezel, így sok értelme nincsen.

(#57635) echterion válasza Brian_GT (#57627) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem vagyok (már) acsivadász, kiöregedtem belőle. Gyerekkoromban viszont nem volt sok pénzem, azt az évi néhány játékot, amit kaptam / vettem, rendesen "kijátszottam". :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#57636) Alastair' válasza HuMarc (#57634) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A PS3 media server nevű programot kell felraki a pc-re. Az mkv-t is kezeli valamilyen szinten, nem mindet valamiért válogat, viszont azt nem játssza le, amit a tv-m is perget. Tulajdonképpen maga a pc transkódolja és küldi olyan formában a PS3-ra, amit le tud játszani.

Alister from Hell

(#57637) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Üdv!
Nekem még mindig fagy a store a ps3-on...már kezdem azt hinni,hogy a gép fos.... :W :O

Psn ID: Tdizsolt

(#57638) Detektor válasza Tdizsolt (#57637) üzenetére


Detektor
tag

Sziasztok

Lenne még egy kérdésem.
A Ps3 super slim gépemnél néha előfordul, hogy eltűnik a kép egy 1-2 másodpercre,
fekete lesz a képernyő, majd visszajön.
A Ps3 -am egy Led-es Samsung (számítógépes) monitor HDMI bemenetébe van bedugva és így
használom, HDMI kábellel összekötve, A hangot pedig, a másik kimenetből veszem le,
sima régi Ps2-es kábel, ami a TV scart-jaba ment volna, ott a sárga színű RCA csatlakozó
dugóját használom audio-ra.
Régebben megmozgattam az audio/video kábelt, akkor mozgatásra csinálta, aztán később
kicseréltem egy másikra, de nem tudom mi lehet a hiba, te találkoztál már hasonló problémával?
(olvastam 1-2 fórumon hasonló hibákról, mint az enyém, de a boltban azt mondták az illetőnek,
hogy nem találtak semmi hibát benne, ha akarja, küldje fel a gépet a hivatalos Sony szervizbe)

[ Szerkesztve ]

(#57639) Detektor


Detektor
tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem.
A Ps3 super slim gépemnél néha előfordul, hogy eltűnik a kép egy 1-2 másodpercre,
fekete lesz a képernyő, majd visszajön.
A Ps3 -am egy Led-es Samsung (számítógépes) monitor HDMI bemenetébe van bedugva és így
használom, HDMI kábellel összekötve, A hangot pedig, a másik kimenetből veszem le,
sima régi Ps2-es kábel, ami a TV scart-jaba ment volna, ott a sárga színű RCA csatlakozó
dugóját használom audio-ra.
Régebben megmozgattam az audio/video kábelt, akkor mozgatásra csinálta, aztán később
kicseréltem egy másikra, de nem tudom mi lehet a hiba, te találkoztál már hasonló problémával?
(olvastam 1-2 fórumon hasonló hibákról, mint az enyém, de a boltban azt mondták az illetőnek,
hogy nem találtak semmi hibát benne, ha akarja, küldje fel a gépet a hivatalos Sony szervizbe)

[ Szerkesztve ]

(#57640) james001


james001
veterán

Eddig nem rossz a Resi 6. Az első Leon-os chapter tisztára régi Resi feeling volt.
Ez a herb-es megoldás mondjuk eléggé hülyeség,nem tudom miért nem hagyták a régi részek szerint,most hiába kombinálom össze a zöldet a pirossal nem dobja fel fullra az életem csak ad 6 zöldet ami meg ugye csak egy kockát visz fel...
Plusz a QTE kicsit el van túlozva néha,meg kicsit sok a bejátszás is.
Meg azért hiányzik egy-két dolog a régi részekből (pl. a "klasszikus" TPS kamera) de amúgy élvezem eddig.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57641) Shadowfax válasza Detektor (#57639) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nekem az első vadiúj HDMI kábel csinálta ugyanezt, kicseréltem egy másikra, azóta jó.

(#57642) Rezuhu


Rezuhu
aktív tag

Ismét kis információra lenne szükségem!
Van a Ps3 menüjében olyan opció, ahol meg tudom nézni, hogy a vinyón mennyi hely van még szabadon (keresgéltem, de valószínű, hogy átsiklottam rajta)?
Tegnap a Ps3 játék gyűjteményem a 13-szorosára bővült (a meglévő 1db játék mellé lett még 12db! :D )!
A játékok igen szépen telepítettek a vinyóra (ugye még csak 12Gb-os...), ami az x-edik játék után már nem tudott többet elindítani sem.
Ezért lenne érdekes a számomra a szabad hely ismerete.
Előre is köszi!

(#57643) fausto válasza Rezuhu (#57642) üzenetére


fausto
addikt

Valahol itt kell lennie: Setting/System settings/System information

(#57644) Sirandrish válasza Rezuhu (#57642) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hány (és milyen) játék fér el a 12gigán?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57645) Rezuhu válasza fausto (#57643) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi!

Sirandrish:
Este megnézem, hogy mi is fért fel, de most indulnom kell melózni...

(#57646) Sirandrish válasza Rezuhu (#57645) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben, köszönöm! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57647) echterion válasza Sirandrish (#57644) üzenetére


echterion
nagyúr

Szinte semmi. Én felraktam, mikor vettem a Tekkent, majd a GT6-ot megvettem, ami még el tudott indulni, de hely nemigen maradt utána semminek, mert ugye először letölt, majd telepít, így nagyjából 2x annyi hely kell neki, mint amit a telepítés után foglal el.

**********

(#57648) Brian_GT válasza james001 (#57640) üzenetére


Brian_GT
őstag

Látod mondtam :) Igen a hud használatát is kicsit szoknom kellett pl. nekem, mert mikor gyorsan akarsz kalimpálni a fegyverek vagy az itemek között, akkor kicsit bele lehet gabalyodni :) Viszont mindegyik karakternek más-más a hudja az baromira tetszett. Hol tartasz? :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57649) james001 válasza Brian_GT (#57648) üzenetére


james001
veterán

Még csak most kezdtem bele a Leon-os második chapter-be. Ahhoz képest jó hosszú volt az első,úgyhogy jó sokáig el leszek a játékkal tekintve hogy még +3 karakter van Leon-on kívül. :D És még ott van a Mercenaries mód is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57650) Alastair' válasza Sirandrish (#57644) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én is 12 gigás gépet vettem, de már másnap rájöttem, hogy ez nem Xbox 360, ahol 4 gigás géppel is el lehet lenni, és vettem bele egy 500-as vinyót. Szerencsére ebbe nem kell speciális, bármilyen satás 2.5-ös jó bele.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.