Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Meg nézné nekem valaki/valakik hogy PS3on elérhető-e nekik a store? Főleg olyan érdekelne akinek magyar accja van, de UK is jöhet.
Nekem 2 napja nem megy és Gábor is írta hogy neki is ez a gond. Most már csak az a kérdés hogy nálunk van a probléma vagy valami más..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57352) Elims válasza dilipok (#57350) üzenetére


Elims
veterán

Köszi szépen! :-)

SirAndrish: Megnéztem.Ugyanaz a helyzet.
Már a bevásárló szatyornál sokat gondolkozik.

Szerk.: Magyar account.
Biztos,hogy a store-ral van gond.
De szerintem ha azon az oldalon vársz egy 4-5percet lehet,hogy betöltődne a tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#57353) Rezuhu válasza Sirandrish (#57351) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Tegnap este nekem sem ment, én is addig jutottam csak, mint te.
Reméljük valamit alkotnak a dologgal...

(#57354) Sirandrish válasza Elims (#57352) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazából maga a Store része nem is érdekelne, mert lemezes játékot vennék úgy is..egyedül a PS Plus miatt kellene. Mivel így abba se tudok belépni, és ahhoz hogy a PS Plus tartalmát elérjem, gondolom kéne a store is. Illetve témák miatt sem lenne rossz, de akkor most megnyugodtam..nem nálam van a gond. Köszönöm szépen :R

Rezuhu Neked is nagyon szépen köszönöm..
Akkor még lehetek PS Plus felhasználó :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57355) Elims válasza Sirandrish (#57354) üzenetére


Elims
veterán

Nincs Mit. :-)

Én a store-t úgy szoktam megkerülni,hogy számítógépen beállítom,hogy miket töltsön le a ps3 a legközelebbi bekapcsolásnál.
Ha van megadva a ps3 system menüjében automatic update akkor lefogja tölteni a számítógépen beállított játékot az automatic update-nél megadott időpontban.

Nagyon fontos!! Témáért ne adj pénzt.Én is elköltöttem vmennyit -szerencsére nem sokat- amikor James fórumtárs írt egy oldalt ahonnan ingyen tudsz letölteni és egy pendrive segítségével fel is tudod tenni.

(#57356) Tegla80 válasza Sirandrish (#57354) üzenetére


Tegla80
addikt

Belepsz pc-n a storeba es kijelolod letoltesre amit szeretnel es mar jon is lefele.
Ott van a menuben minden,igy ps nelkul is megoldhato a storbol barmi ami kell.

megeloztek... :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57357) Sirandrish válasza Elims (#57355) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ez PS Plusnál is így van? Tehát az is elérhető PC-ről? :Y

Tegla80 Akkor már csak PS Plus előfizu kell :B

SZERK: Ez a Ps Plus dolog hogy van akkor konkrétan? A játékok száma fix...de mennyi? 6? Illetve hogy tudok én 1-1 játékot később is elővenni..tehát ha most "kapok" egy olyan játékot amit imádok, és fél év múlva is szeretném elővenni akkor mit kell tennem?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57358) dilipok válasza Sirandrish (#57357) üzenetére


dilipok
veterán

meg kell "venned" a storeban, majd ha ismet kell, letolteni megint, felteve, hogy akkor is van plus az accountodon

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57359) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyébként most PC-n is ezt dobja be :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57360) Sirandrish válasza dilipok (#57358) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval ha "megveszek" minden hónapba 2 játékot..akkor egy év múlva már 20+ játékom lesz és mindet tudom használni akármikor amíg előfizum van, vagy van egy fix korlát hogy mennyi lehet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57361) dilipok válasza Sirandrish (#57360) üzenetére


dilipok
veterán

nincs korlat. Nekem mar 5+ eve van, gondolhatod, hogy nez ki az accountom :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57362) Tegla80 válasza Sirandrish (#57357) üzenetére


Tegla80
addikt

Vannak fent ingyenes demok es par full jatek is ami "free" kategoria es a kiegekert fizetsz,ha akarsz....de anelkul is siman jatszhato es fejlodni is tudsz benne.(penzert gyorsabban)
Igy letolteni,kiprobalni,megnezni egy "demo"gammat ,boven tudsz plus nelkul is.
"Dust" pl ingyi es fps...tudnal multizni is vele...(spec nekem nem tetszik,de masnak igen)

nemreg vettem egy vita-t.....
Az indulasa ota pc-n kosaraztam az osszes vitas cimet amit plus ban kaptam,igy most a gep megvetelekor van kb 60+jatekom ra..... barmikor ,barmi elrheto ha 1szer a listaba raktad! csak elo plus kell hozza,ennyi.

szerk.
Ez igy van.... jott mar ps3 ra boven jo par nagy cim...
Sajna neked ezek mar nem elehetoek,csak az aktualis(tol ami jon meg)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57363) Sirandrish válasza dilipok (#57361) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azta betyárját :Y
Akkor ez tetszik nekem :B

Most egyébként ez neked sem elérhető ugye?

Tegla80 Ahogy látom wikin, azért adtak itt már Crysis 3at, Tomb Raidert, Bioshockot és egyéb finomságokat :K

MÁS: Ezek a témák akkor hogy vannak? Honnan tudok letölteni és hogy lesz az a PS3on?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57364) Tegla80 válasza Sirandrish (#57363) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha lenne egy kozelebbi baratod regi elo plus elofizuval,akkor akar neked is meglehetne sok minden. :K
Hivatalosan 2gepen elerheto a mar zsakolt tartalom.(nalunk is 2ps3 van idehaza egy elofizun +osztva.)Koltseghatekony es pl most az uj COD is cross buy ps3/ps4 kozott,igy sogival 60$ kell megfeleznunk ;) .Plusz a plus-t is felesben vesszuk :DDD (mint sokan masok...)

Temat is tudsz a store bol free-t intezni,van fent.....
Vagy valaki bedobja majd azt az oldalt ugy is.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57365) Sirandrish válasza Tegla80 (#57364) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát erről szerintem lemaradok, de havi 1500ft nem tétel ezért szerintem..
Témákat majd megnézem storen ha valaha elindul még :DDD
De azért érdekelne a másik megoldás is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57366) jookomak válasza Sirandrish (#57365) üzenetére


jookomak
őstag

Annyira vártam, hogy elsüthessem: ps3 témák. ;)
1. hsz-ben pedig le van írva, hogy milyen könyvtárszerkezet kell a fat32-es pendrive-ra, hogy fel tudd rakni.

(#57367) Sirandrish válasza jookomak (#57366) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel mindenki azt mondta hogy majd valaki belinkeli, én azt hittem valami speckó hely amit a google se ismer :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57368) dilipok válasza Sirandrish (#57363) üzenetére


dilipok
veterán

nekem megy, de uk accountom van

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57369) #58000384


#58000384
törölt tag

Sziasztok!

Gondoltam ma bekapcsolom kicsit a PS3-mat és megnézem az akciókat a store-ban, erre őrült szaggatások után kilépett az XMB-be. Utána újra megnyitottam a boltot, és a kék háttérnél le is fagy a gép. Ezt eljátszottam párszor, de a gép mindig lefagy és csipog kikapcsoláskor. Ez másnál is így van, vagy csak nekem van ilyen szerencsém?

(#57370) Sirandrish válasza #58000384 (#57369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kicsit olvass vissza...10hsz-t írtam már a témában :B

Elől járóban...igen..másnál is így van :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57371) #58000384 válasza Sirandrish (#57370) üzenetére


#58000384
törölt tag

Bocsi, tényleg :B Akkor megnyugodtam, mert napok óta nem volt bekapcsolva, és a PSN-ről is ledobált.

(#57372) Sirandrish válasza #58000384 (#57371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát még én milyen pipa voltam új PS3 tulajként :B

MÁS: USB gamepadokat kezel a PS3 gondolom...de mi van akkor ha USB-n egy X360 joyt dugok rá? Felrobban?:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57373) Bogyi007 válasza Sirandrish (#57370) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kb 2-3 óra múlva otthon leszek van uk és magyar profil is a gépen. Megnézem nálam mi lesz az eredmény...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57374) #58000384 válasza Sirandrish (#57372) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát elhiszem :)
Úgy tudom, hogy csak olyan kontrollerek használhatóak a konzollal, amik hivatalosan támogatják. Ezt alátámasztja az is, hogy sem a vásári 500 forintos gamepad, sem a komolyabb verziója, sem pedig a PS2-kompatibilis kormányom nem működik vele, szóval le se tojja majd, hogy rádugtad :D
Viszont PC-n imádom használni a Dualshock 3-mat :)

(#57375) crue


crue
őstag

Érdekes ez a store probléma. Weben megy, játékon belül megy, Vitán megy, csak PS3-on XMB-ből indítva nem megy. PS4-ről nem tudok nyilatkozni, olyanom még nincs.

(#57376) Bogyi007 válasza #58000384 (#57374) üzenetére


Bogyi007
veterán

Better Ds3 progival X360 kontinak felismertetve? :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57377) Gabor343 válasza Sirandrish (#57357) üzenetére


Gabor343
tag

Amúgy PS3-on a PSN menüpontban az account management / transaction management alatt van egy download list, ahol mutatja az összes megvásárolt cuccodat storeból (játékok, dlck, témák) és le is tudod tölteni őket.
Így PC-n minden vásárlást el lehet intézni, PS-en meg le tudod tölteni őket a store használata nélkül. (az ingyenes PS plus játékokat is) :)

crue:

PS4-en is hibátlanul megy a store magyar accal.
Szerintem a PS3-as store programban baltáztak el valamit a legutóbbi frissítésben. :(((

(#57378) Sirandrish válasza #58000384 (#57374) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-n én X360 joyt használok, de akkor PS3on nem fogok ezek szerint :C

Gabor343 Közben meg is találtam és van habzsi dőzsi, hála egy kedves forumtársnak..
A nevét nem közlöm mert lehet nem szeretné felfedni magát :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57379) Elims válasza Bogyi007 (#57373) üzenetére


Elims
veterán

Nálam a ps3-on nem megy sem az angol,sem a magyar.

(#57380) Brian_GT válasza Sirandrish (#57365) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mindenképp érdemes körbekérdezned, hátha akad olyan barátod aki már régebben is tolta ps3-on, csak lehet annyira nem tudtad, nem reklámozta. Akinek van ps3-a nagy valószínűséggel plus-a is.

Én karácsonyra veszek bátyámnak úgymond felesben egy ps3-at...mondta néha-néha játszana, de ha leül a pc elé akkor kizár mindenkit ha valamit megakarna nézni + nem is elég erős a vas. Hát mondom akkor a karácsonyi ajándék oda vándorol és vegyen 1-et.
Aggódott a játékok miatt...nos az én esetemben is lassan 4 évnyi ps+ tartalom van a download list-ben... közöltem vele ha elmegy 1 év szabira sem érne a végére. Megnyugodott :D

Tégla: Ezzel kapcsolatban. Itt neki az én accommal kell bejelentkeznie...download listből lekapja a játékot és utána visszamehet a saját accjára vagy hogy megy ez?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57381) Tegla80 válasza Brian_GT (#57380) üzenetére


Tegla80
addikt

Pontosan.
Felrakod neki az accod,belepsz,kijelolsz mindent letoltesre,kilepsz az accodbol.
Amikor lejott neki,jatszik a sajatjan vele es orul. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57382) Sirandrish válasza Brian_GT (#57380) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már kaptam egy plus tagságot egy nagyon kedves forumozótól. :B
Azt nem tudom hogy mástól is tölthetek le? Csak a példa kedvéért, ha más is megadná akkor az övéről is letudnám tölteni a régebbi játékokat? Csak mert ha nem, akkor már felesleges körbeérdeklődnöm :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57383) Tegla80 válasza Sirandrish (#57382) üzenetére


Tegla80
addikt

Amennyien megadjak,pont annyi "kapott acc" lehet a gepeden. ;)
De fontos,h aki adja az masnak nem tudja mar megadni rajtad kivul.Osszesen 2en lehet osztozni, ps3 es ps4 nel is.Ez igy egy accra 4gepen jelenti a plus os tartalmat ugye. Plusz egy psp/vita...ennyi. :D
Plusz akkor mar: a ps3 es ps4 kulon psn rendszer,igy ugyan azon acc 1szerre is fent lehet a rendszerben mind2 geppel.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57384) Sirandrish válasza Tegla80 (#57383) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az igen. :Y
Az nem gyenge...viszont ez így ebben a formában nagyon jófej dolog a Sony részéről. Mármint hogy enged közösködni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57385) Buster17


Buster17
addikt

PS-re 1 év garit szoktak adni nem kettőt ugye?

(#57386) Brian_GT válasza Tegla80 (#57383) üzenetére


Brian_GT
őstag

Egyébként ezt jegyzi a profilod, hogy te már beléptél egy másik sony gépre az accoddal és ezért nem engedi 3. gépre is a belépést? Azért kérdem, mert tudod okés belépek másik gépre, kijelölöm ami kell majd kilépek és visszalépek sajátomra. pl. Co-opban tolok vmit tesómmal. 3. gép esetén kiírná, hogy én már korábban valaki másnál jelen voltam?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57387) Sirandrish válasza Brian_GT (#57386) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez egy remek kérdés mert egy DOA5öt adhatna valaki :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57388) Tegla80 válasza Brian_GT (#57386) üzenetére


Tegla80
addikt

"account management, itt lepj be es lathatod ,h mik vannak a nevedre véve. ;)
(Mielott a masodik gepre is rahuzod az accod celszeru a rendszerben elnevezni a sajatod.Utana igy megkulonboztethetoek lesznek ami deactivalas eseten jon jol. Amugy csak "ps3 system a neve/nevuk)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57389) Brian_GT válasza Tegla80 (#57388) üzenetére


Brian_GT
őstag

Okés, köszi a tippet. Nagyon nem gabalyodnék bele szerintem, mert nincs psp vagy vita stb, csak egy ps3 meg majd bátyámnak lesz ugye. Ööö a ps4 az totál külön van ettől? Mert karácsonykor repül hozzám vagy max januárban a ps4 és ugye nyilván oda is ugyan ez az acc lesz használva. Akkor ez így okés lesz??

Láttam, hogy írtad, hogy ps3-4 stb az előző hsz-ben csak nem tudtam kibogózni.
Amúgy ez, hogy mik vannak a nevemre véve itt fog megjelenni aktív ps3 systemként testvérem gépe is vagy most ez nekem kusza sorry :) Nem fog az agyam. Mert ez amit linkeltél az amit én beaktiválok magamra...saját ps3-m stb... vagy addig be sem enged majd tesóm gépére az accommal amíg nem aktiválom be az ö gépét az accom alá? Most hogy belegondolok ez tényleg eddig is így volt nálam is :D

Viszont akkor ez így nem lesz sok? 2 ps3 gép meg majd 1 ps4???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57390) Sirandrish válasza Brian_GT (#57389) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsi hogy beleszólok de ha minden igaz én értettem amit írt :B

Szóval egyszerre 4 gépen lehet ugyan az a PS Plus...
kettő darab PS3on és kettő darab PS4en. Kettő PS3 vagy kettő PS4 egyszerre nem lehet belépve, viszont mivel a kettő(PS3 és PS4) külön PSN-t használ ezért 1 PS3 és 1 PS4 EGYSZERRE használhatja..

Szóval a válasz a kérdésedre, nem..nem lesz sok :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57391) Tegla80 válasza Brian_GT (#57389) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha most belepsz a linkemen ,akkor elvileg 1gep van a rendszerben ,ami a sajatod.
Ezt nevezd el xy ra ott,mert mikor beirod majd tesod gepen az accod akkor azt is beaktivalod magadnak.Utana a linken belepve mar 2 ps3 system lenne bent.Igy meg lesz az "xy" ami a tied es a masik "ps3 system" neven.(megkulonboztetheto ,ami pl gepcserekor jon jol,mer tudod melyiket kell deaktivalni)

Minden mas meg ugy ahogy Sirandrish is irta ,vagyis "forditotta" neked az irasom. ;]

Sony® & PlayStation®

(#57392) erahurka válasza Tegla80 (#57391) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem adtam nevet a gépeimnek meg lehet valahogy különböztetni őket? Az első PS-em gariban cserélték de azóta is ott van az accomon.

(#57393) t256


t256
őstag

Üdv fiatalok!

Itt vásárolt már Valaki? Nagyon jó árban van az a kontroller. Félek, hogy nem eredeti.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#57394) Tegla80 válasza erahurka (#57392) üzenetére


Tegla80
addikt

En nem jottem ra.... sztem nem.
De ha csak 1et hasznalsz,akkor max deactivald oket es ha visszajelentkezel a valoban is hsznalt geppel psn re(aktivalod),akkor utana mar csak 1lehetne ben a listaban.
Nalad nagy jelentoseg nincs,de pl ha megoszt az ember accot es balhe van,siman kizarom a masikat (pl a sogit )a bulibol. Csak egy kattintas. :D

Sony® & PlayStation®

(#57395) A`rpi válasza t256 (#57393) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ennyiért eredetinek kellene, lenni lassan egy éve a Tescoban volt az eredeti JOY 6000FT!

(#57396) supercow


supercow
őstag

Tudja valaki mi lesz a novemberi Plus lista?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57397) james001 válasza supercow (#57396) üzenetére


james001
veterán

Jövő héten fedik fel elvileg.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57398) #58000384 válasza A`rpi (#57395) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát az valami egyszeri akció lehetett, vagy egy Logitech-féle másolat, mert kb. mindenhol 13-14000 forint egy wireless DS3.

(#57399) A`rpi válasza #58000384 (#57398) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem tudom ilyen az a "Logitech-féle másolat".

(TeszKós dobozos kivitelhez járt garancia papír Sony.)

Sőt, barátom 6000ft ért vett gyári dobozos DS3 joty és ajándékba kapott hozzá Little Big Planet 2 őt!

Mire észbe kaptam elkapkodták...

[ Szerkesztve ]

(#57400) #58000384 válasza A`rpi (#57399) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem tudok képet mutatni, mert nem tudom a típusát, de azok a kontrollerek a Logitech-től teljesen úgy néztek ki, mint a DS3, csak vagy átlátszó műanyagból voltak, vagy a PS gomb helyén Logitech logó volt, és ezeket láttam régebben pl. 576 boltokban is 7 ezer forint körül.
De a lényeg nem változik, az valamilyen nagy akció lehetett a Tescóban.

6000-ért én is vettem volna, főleg, ha LBP2 is járt hozzá...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.