Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57901) HuMarc válasza Sirandrish (#57899) üzenetére


HuMarc
addikt

Így próbálkoznék. Vannak ilyen cikkek, hogy top10, top11, top50 stb.

(#57902) Sirandrish válasza Tegla80 (#57900) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem várom el hogy gyári minőségű pályákkal legyen tele a online szekció de EZ MI??? Ezt nekem is sikerült megtalálnom..és ez még a jobbik mert ugyan értelme az nincs neki, de röhögni lehet rajta.

HuMarcNah majd rákukkantok, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57903) birno válasza Brian_GT (#57896) üzenetére


birno
addikt

A monitornal inkabb az volt a kerdes, hogy ha mindketto csatlakozo be van dugva(persze csak az egyik monitorba) akkor az a kepminoseg rovasara megy-e?
Ketto monitorom van az igaz, de nem veletlen, PC-hez is kell mind a ketto. :)

Audional meg hasznal valaki valamilyen switch box szeruseget, mint mondjuk ez?
Minosegbeli romlas van ezeknel ahhoz kepest mintha kozvetlenbe lenne bedugva?

(#57904) fausto válasza Sirandrish (#57902) üzenetére


fausto
addikt

Hidd el, online olyan pályák vannak, amik maguk mögé utasítják a "gyári" pályákat! A Communitbe a Team Pick menüpontot keresd és onnan válogass, sok száz hihetetlen jó pálya van, Jellemzően sokat töltenek, mert rendesen meg vannak pakolva.
Azt még megteheted, hogy miután kilistáztat a pályákat, jobb oldalon tudod szűrözni, hogy milyen legyen. Írd meg, milyen pályákat szeretnél játszani és linkelek egy párat, ha van olyan a kedvenceim között.

(#57905) Sirandrish válasza fausto (#57904) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát leginkább versus pályák érdekelnének ahol az aszonnyal tudunk mókázni egymás ellen, de persze "alap"pálya is jöhet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57906) Brian_GT válasza birno (#57903) üzenetére


Brian_GT
őstag

Monitorodtól függ, hogy mennyire szereti ha 2 jelet kap, alap esetben nem kellene gondnak lennie lásd tv tuneres monitorok...

Én az ilyen átkapcsolós megoldásokkal még csak negatív tapasztalataim voltak, viszont ilyet miért szeretnél??? Azt mondtad fülesen akarnád használni, annak az eleje úgymond meg a ps3-ból fog kijönni szóval arra mi más hangot szeretnél még rákötni??

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57907) fausto válasza Sirandrish (#57905) üzenetére


fausto
addikt

Ismered a LBP.ME oldalt? A játéknak egy honlapja, be tudsz lépni a PSN azonosítóddal és akkor ha a kiválasztott pálya mellett a Quene-t választod, berakja a lejátszási listádba, így azok a pályák megjelennek a játékba.
A Versus pályák közül ezeket találtam: KATT
Alap pályák alatt a "klasszikus" platform, ugrálós pályákat érted? Azok is vannak: KATT
Amit hirtelen ajánlani tudok:
Clockworx 2 - survival pálya
A feleségemmel utoljára halloween-es pályákkal játszottunk: Halloween Night Cemetery, Halloween Swamp
Sackboy’s Insides - minijáték gyűjtemény :)
Ezt a kettőt 1-1 ismerősöm készítette: the Invisible Platformer, Rocket Bounce Planet, ez utóbbi versus, lövöldözős.
És végül hagy promózzam a saját, kicsit nehéz platform pályámat The Fire Temple :)

Többet most hirtelen amiatt nem tudok ajánlani, mert leginkább single player platfomereket szoktam keresni és az utóbbi időben leginkább Move-os és Vita cross controller-es pályákat kerestem. De ha találok valami jót, majd belinkelem!

[ Szerkesztve ]

(#57908) Sirandrish válasza fausto (#57907) üzenetére


Sirandrish
legenda

A keresés játékon belül is megy viszont ez a LBP.ME ez kell nekem. Köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57909) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hjaa tényleg..akartam kérdezni hogy az a sok kis kék gömb jó valamire azon kívül hogy Highscore?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57910) Elims válasza james001 (#57883) üzenetére


Elims
veterán

Tudom,nehéz kérdés lesz,de hátha érted majd.. :-)
Ebben a resident evil 6-ban és a régi resident 3-ban van vmi közös?Érdemes ezt megvenni?

Supercow: Köszi!! Nem tudtam,hogy van topikja.

(#57911) james001 válasza Elims (#57910) üzenetére


james001
veterán

Nem nagyon. A 2-t néha felemlegetik a Leon-os sztoriban de kb. ennyi. Eddig mint írtam a Leon-os kampány jó volt,a Chris eddig nem egy nagy szám a többit nem tudom. Ha szereted a Resi világát akkor szerezd be,már nagyon olcsón kapni használtan,viszont eléggé nehéz :D

Amúgy jó lenne tudni mi lett Jill-el az 5 után,de úgy néz ki a 7-ben derül ez csak ki (remélem)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57912) Elims válasza james001 (#57911) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!
Nézegettem ezt a 6-ot már egy pár hónapja,de mivel nem tudtam,hogy milyen inkább kihagytam.3e Ft. körül már van.
"viszont eléggé nehéz."
Na fasza.. :-)
Easy-n is?? Te normal-on viszed még,ugye?

(#57913) james001 válasza Elims (#57912) üzenetére


james001
veterán

Igen normal-on de ott is nehéz sokszor,de a Resi mindig is az volt :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57914) Brian_GT válasza Elims (#57910) üzenetére


Brian_GT
őstag

Folytatásként látod kivel mi történt.
Történetileg a 3 lezárult ott, hogy felrobbant a város. Ugye sokan keverik, meg sorrendbe rakják, de a 3 is a 2 történése alatt játszódik, hiszen amíg Claire és Leon jut kifele, közben Jill is menekül.
Leginkább Leonra van kihegyezve a történetek közepe, hiszen a 2 után ő a 4-ben már különleges ügynök.
Az 5-ben megtudod, hogy Chris az 1 után végülis beállt a BSAA-hez, ugyan úgy mint Jill is. Illetve Jill lehet csak külsős emberke, de én úgy tudom az 5 mellékszálában Chrisnek mint BSAA ügynök segít ugyan úgy, mikor mennek a kastélyba.
A 6-ban pedig gyakorlatilag megy tovább Leon titkosügynök története, Chris BSAA története, Ada Wong kém története akivel szintén a 2 óta tudjuk, hogy kém. Illetve csatlakozik még 1 szereplő a 6-ban akit korábbi részben látni, de annyira ezt nem mondom el, mert aki nem játszott vele annak meglepetés lehet + az is hogy ki Jake.

Aki Resi fan a történet miatt kimondottan ajánlott. + ahogy James is írja, azért attól hogy akciódúsabb a játék, azért nem túlzottan könnyű.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57915) Elims válasza james001 (#57913) üzenetére


Elims
veterán

A 3 nekem nem volt annyira nehéz egy örökélet bekapcsolása után.Anélkül persze kemény.. :-)
Ja,és nem olyan örökélet mint Brian öröklőszere. :-)

Brian: Vmi sejtésed van a dologról... :-)
Köszi!!

(#57916) james001 válasza Elims (#57915) üzenetére


james001
veterán

A 6-ban van örök töltény is. Bár nem tudom az csak a pisztolyba ad-e vagy minden fegyverbe,nem próbáltam. Én nem vagyok cheater ;] :D

(#57914) Brian_GT: SPOILER Jake az ugye Wesker fia,de egyáltalán ki az anyja? Az kiderül? :D SPOILER

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57917) birno válasza Brian_GT (#57906) üzenetére


birno
addikt

A gepet is ugyanarrol a fulesrol hasznalom, azert kerdeztem s nem egyszeru a gep hatuljabol kihuzogatni, de sejtettem, hogy ezek a switcher cuccok nem sokra valok,

(#57918) dave0825


dave0825
őstag

Heló mindenkinek!
Ha szabad ilyet kérdezni (gondolom nem sorolható a tilos kategóriába :) ), ki mit tud ajánlani, hogy milyen kínai jól működő, megbízható, olcsó DS3 kontrollert vegyek? Néztem ebay-en, de nem tudom biztosra, hogy melyik működne jól. Ti mégis jobban otthon vagytok ebben, olyat kérdeznék, aki vett is, és azóta is használja minden gond nélkül. Sony Xperia SP-hez kellene nekem, DS3-at támogatja. Néztem ebay-en ezt, de nem tudom, hogy milyen lehet ennyiért :D Valakinek tapasztalat? Esetleg MM, vagy egyéb műszaki boltban?
Vagy most találtam esetleg ezt, ennyiért ez se rossz talán.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#57919) james001 válasza dave0825 (#57918) üzenetére


james001
veterán

Nem nagyon megbízhatóak ezek közül egyik se. Én csak a P3 gombút próbáltam egyszer,de az analóg karok mintha kőből lettek volna olyan nehezen lehetett őket forgatni,meg a gombokat is mintha nehezebben lehetett volna nyomogatni.
Lehet van ebből jó is,de én csak negatívumot hallok róluk.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57920) dave0825 válasza james001 (#57919) üzenetére


dave0825
őstag

Pedig pont azt néztem ki, hogy az jobban meggyőzött, legalábbis negatív értékelés, sőt, semlegeset sem olvastam az eladónál erről a termékről. :((( De akkor elhiszem, ti vagytok a szakik :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#57921) Brian_GT válasza james001 (#57916) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jamesnak válasz, többieknek ....SPOILER Igen-igen jól tudod....szerintem Jill. Tudod az 5 mellékszálában mikor kirángatta magával Wesker-t az ablakon, hogy megmentse Christ. Esés közben... gondolták :D ... tudod hogy van ez..minden alkalmat meg kell ragadni :DD :DD Amúgy nem, nem tudni. Titok, legalábbis egyenlőre vagy én siklottam el felette...de meglepődnék ha így lenne.

Elims: Köszi :D Amióta eszemet tudom kedvencem...első játékom volt kb konzolon az 1...azóta örök szerelem. ( mondjuk Ada-t, Jill-t vagy Claire-t el is venném csak félek mindig veszekedés lenne...mindig csak az élőholtakkal foglalkoznának meg vírusokkal...válóok :D )

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57922) Wlac válasza dave0825 (#57920) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem jobban jársz egy használt eredetivel.

“The wha-"

(#57923) dave0825 válasza Wlac (#57922) üzenetére


dave0825
őstag

Vettem egyet már (lomis piacon 1500-ért, ott általában a legtöbben nem tudják, hogy mit adnak el, azért mertem megvenni :DDD múltkor vettem ott Sennheiser HDR120-at 500,-ért töltővel együtt, tökéletesen működik :DD de bocs, ez eléggé off...), de a 3 középső gomb, a bal joystick-os gomb (nem tudom, hogy mi a rendes neve :) ), meg kb. 3 hátsó gombja működik neki, a többi nem. Már szedtem szét, hogy kipucoljam, hátha csak koszos, de nem lett jó utána sem. Tölt, csatlakozik, aránylag minden jó, "csak" a legtöbb gomb nem megy. Kérdeztem szervizben (Győrben), (garancia nélkül ugye) állítólag 8-9k a javítás, de mondták, hogy annyiért adnak újat is. Esetleg a kipucolás, ha az a baja, az 1-1500,-, de gondoltam magamban, azon már túl vagyok, nem az a baja :(((

(#57924) Wlac: okés, köszi, most akartam ott körülnézni :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#57924) Wlac válasza dave0825 (#57923) üzenetére


Wlac
Ármester

Mégegy eredetit. Ha a Hardveraprón nézel, biztos találsz normálisat, ami lényegesen olcsóbb is, mintha rendelnéd (vagy legalábbis egy árban van).

“The wha-"

(#57925) james001 válasza Brian_GT (#57921) üzenetére


james001
veterán

Spoiler
Azért az túl extrém lenne :DDD Ránéztem már inkább wikin és ott azt írják hogy valami random nővel jött össze még régebben Wesker és később Edonia-ban megszülte Jake-t az apja tudomása nélkül. Szóval úgy néz ki ő nem olyan fontos csak a fater :D
Spoiler

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57926) Brian_GT válasza james001 (#57925) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát de mennyivel több értelme lenne, mint így. :D Ez a Wiki is szerintem hazudik...nők mindig fedezik egymást :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57927) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem igazán érdekelnek a trófeák de ez szemet szúrt.
GoW 3 trófeák..
25 van meg a 36ból és 52 %ot ír...most nem értek valamit vagy mi van?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57928) fausto válasza Sirandrish (#57927) üzenetére


fausto
addikt

Különböző trófeák (arany-ezüst-bronze-platina) különböző százalékban számítanak bele az egészbe.

(#57929) erahurka válasza Sirandrish (#57927) üzenetére


erahurka
félisten

Van ugye arany, ezüst, bronz meg egy Platina. E szerint változik az értékük, %-ban nem ugyanott vagy 5 ezüsttel mint 5 bronzzal.

(#57930) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ahhhhhaaaa...mondjuk erre gondolhattam volna :B

Köszi skacok :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57931) Wlac


Wlac
Ármester

Próbálta valaki az új Thiefet PS3-on? Van egy listám olyan játékokról, amelyeket majd PS4-en szeretnék tolni, mert bár megjelentek PS3-omra, messze nem futnak olyan jól (pl. Watch_Dogs). A Thief esetében azonban nem látok olyan nagy különbséget a két verzió között. Oké, a PS4 szebb, de kinézetileg megfelel nekem a PS3-as szint is. Inkább olyan dolgokra lennék kíváncsi, mint töltési idők, FPS-dropok, és ehhez hasonló dolgok. Van tapasztalata valakinek vele?

“The wha-"

(#57932) SenorDave


SenorDave
tag

Sziasztok előre is elnézést ha nemjó helyre irok viszont csak ezt a topicot találtam.Problémám / kérdésem a következő:
Van egy 5.1 házimozim mindig 2.1 be használom (rca jack) pc,tablet,telefonról szépen hangosan szól.
A ps hdmi vel van tv-n és rca val a hagfalon , sima ps youtuba ( tablettel ps re kapcsolódva youtubon ) a lényeg hogy számomra elfogadhatatlanul halk a házimozi viszont maximumon van és tudom hogy kb 1/4 hangal szól mint amit bír viszont hangerő szsbályozást ssehol nem találom a ps en.....( játékoknál is halk) Előre is köszönök minden segítséget. :R

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#57934) dilipok válasza SenorDave (#57932) üzenetére


dilipok
veterán

mas eszkozzel is van problemad ugyanazon a bemeneten? Elsonek azt probalnam ki.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57935) SenorDave válasza dilipok (#57934) üzenetére


SenorDave
tag

Mint irtam nincs jack rca a lejátszóba jack a pc be,tabletba esetleg telefonba akkor szép hangos csak ps en keresztül nem

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#57936) dilipok válasza SenorDave (#57935) üzenetére


dilipok
veterán

ezt igy nem irtad, de oke. Akkor viszont nincs otletem. Esetleg az, hogy a tv-rol vidd a hangot az erositobe.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57937) aizen92 válasza SenorDave (#57932) üzenetére


aizen92
addikt

Optikai kábellel és másik hdmivel próbáltad már?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#57938) SenorDave


SenorDave
tag

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A Tv-n ironikus módon kimenet nincsen,és igen optikaival és HDMI-vel is próbáltam.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#57939) dilipok válasza SenorDave (#57938) üzenetére


dilipok
veterán

h a hdmi-n hallgatod a tv-n a hangot, akkor is halk? esetleg a multi outputot kikapcsolhatod, hatha segit. Egyeb otletem tenyleg nincs. (milyen tv az, hogy nincs rajta semmilyen kimenet? :F )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57940) SenorDave válasza dilipok (#57939) üzenetére


SenorDave
tag

LG 24mn33d-pz hd led
Kikapcsootam de ugyan ugy halk :(

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#57941) Elims válasza dilipok (#57939) üzenetére


Elims
veterán

Fejhallgató kimenet csak van rajta.

(#57942) dilipok válasza Elims (#57941) üzenetére


dilipok
veterán

en is ugy gondolnam

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57943) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végre PS3 közelbe kerültem és sikerült is kipróbálnom az Uncarted-et.
Háát, eddig elég vegyes érzelmeket táplálok iránta. A célzás még csak-csak, lévén hogy biztos én vagyok a bamba de ilyen hitboxot én még nem láttam. A csóka feje teljesen kitakarja a célkeresztet mégsem találja el.
A sok dara sem tesz jót neki..a kevesebb néha több lenne mert ez a szemből 8an majd mögöttem 6an majd megint szemben még 6an...nah mindegy.
Egyelőre azért nem adom fel, de ennél én jobbra számítottam :K

dilipok ő is azt mondja csak félre érted. így írja: "hát csak van rajta fejhallgató kimenet".
Legalábbis szerintem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57944) aizen92 válasza SenorDave (#57938) üzenetére


aizen92
addikt

PS3 audió settingsnél ne automatikus legyen hanem costum és ott próbálgasd melyik formátum tetszik a házimozinak.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#57945) Elims válasza Sirandrish (#57943) üzenetére


Elims
veterán

Állítsd át a nehézséget easy-re. Szerintem korrekt a célzás.Az irányítás néha lehet,hogy kusza kicsit,de összességében patent.
Melyik résszel kezdtél?

(#57946) birno


birno
addikt

Budapesten honnan erdemes PS3-at venni?
Nezegettem a topikot, ilyen konzolstudio, konzolokszervizerol vegyesek a velemenyek, szoval akkor honnan?
S a Sony garancia miert olyan fontos? Ha jol ertem az 1 ev, van ahol bar nem Sony garanciaval, de 2 evre adjak, akkor melyik eri meg jobban?

(#57947) HuMarc válasza Sirandrish (#57943) üzenetére


HuMarc
addikt

Ugyanazzal játszottunk? :F Már ha az első Uncharted-ről van szó. Én az első pár fejezetet csak pisztollyal, 80%-körüli headshot-aránnyal toltam végig, mert az ellenfelek annyira bambák, hogy simán elpazarolható az a töredéknyi idő, ami a fejlövésre való célzást igényli. Főleg mert a fejtalálat az egyből halálos, így lőszerügyileg is jobban megéri célozni.

(#57948) SenorDave


SenorDave
tag

[link]

tessék,még fülhallgatónak sincs :D

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#57949) Sirandrish válasza Elims (#57945) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen az első résszel kezdtem. Mondom..az célzás azért szar mert nem vagyok hozzászokva hogy analoggal célozzak..a bajom a hitboxal van :K

HuMarc Neked is szól :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57950) Because válasza Sirandrish (#57902) üzenetére


Because
őstag

komolyan sírok a nevetéstől :DD :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.