Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57651) #58000384 válasza Alastair' (#57650) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem szerintem a minap a GT6 többet töltött le frissítésként, mint 12 GB. Ráadásul itt telepíteni sem lehet a játékokat, mint az Xbox-on, hanem telepít, amit jónak lát.

(#57652) nokia párti válasza #58000384 (#57651) üzenetére


nokia párti
őstag

Ja, cserébe meg zabálja a meghajtót. :)

(#57653) #58000384 válasza nokia párti (#57652) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az az élmény része :)

(#57654) nokia párti válasza #58000384 (#57653) üzenetére


nokia párti
őstag

:R

(#57655) Elims válasza #58000384 (#57651) üzenetére


Elims
veterán

Nekem a gt5 nem ment fel tavaly ilyenkor a 12gb-ra.Nagyon kevés.

Ha vki winchester-t akar venni a gépbe akkor az hallgasson rám és menjen át a winchester-es topikba.
Én ebbe a gépbe nem ajánlok hol-mi lim-lom akármilyen 2.5"-est. Csak újat és 7200-ast ajánlok.

(#57656) #58000384 válasza Elims (#57655) üzenetére


#58000384
törölt tag

A 12 GB játékmentéseknek és 1-1 indie játéknak elég szerintem.

Miért pont 7200-ast ajánlasz? Az 5200-as vagy 5400-as elvileg kevésbé melegszik és halkabb is, cserébe észre sem lehet venni, hogy lassabb.

(#57657) Elims válasza #58000384 (#57656) üzenetére


Elims
veterán

A legújabb "kutatások" szerint már kiderült,hogy nagyon elenyésző különbség van a két sebességű winchester melegedése között.
Sebességben viszont érezhetőbb a különbség mondjuk egy 20mp-es töltésnél.
((Igaz,egy Tegla féle ssd nyomába' sincs.))

(#57658) A`rpi válasza #58000384 (#57656) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

indie játékok miatt tartani ps3-mat?

(#57659) Brian_GT válasza james001 (#57649) üzenetére


Brian_GT
őstag

Bezony....én is még csak 2t csináltam meg, mert kevés az időm. Most meg, hogy megvan a super bundle...1-2-3 újra. Bár el kell ismernem lassan 20 év távlatából sikerült kitolni 4 órán belül a 2-t és csak 1x haltam meg :D Tudod a 2 még az volt amiben meg lehet hallni...ehhez képest a 6-ban sztem 8x annyit kibír a karakter...hát érezhetően elment a játékvilág a casual irányba.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57660) james001 válasza Brian_GT (#57659) üzenetére


james001
veterán

Hát igen a régebbi részekben sokkal nagyobb kihívás volt minden. A 4-ben haltam meg szerintem a legtöbbször,pedig van aki már sebzés nélkül is végigvitte :Y De gondolom van olyan elvetemült aki már a PS1-es részeket is végigvitte így.
Itt a 6-ban is már leterítettek egyszer-kétszer de a csaj felsegített. De láttam van egy olyan skill aminél nem segít,de így is miután lekerülsz a földre alul a csík betöltődik és újra mehetsz tovább...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57661) Brian_GT válasza james001 (#57660) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen az 5 óta működik a társ általi felszedés, vagy ha nem támadnak meg addig, amíg a csík felmegy, akkor te is felkelsz low health-el, csak akkor gyorsan gyógyítani kell. Itt a 6-nál szerintem ez már túl könnyű, jó nyilván magas fokon itt is meg lehet izzadni ezerrel...de pl az 5-ben még ha egy időn belül nem ért oda, akkor meghaltál. Itt meg max te felkelsz.

A 2 szerintem simán játszható meghalás nélkül, csak nagyon oda kell figyelni, mert ott azért durva sebzést be lehet szedni + aki figyeli a végértékelést ott nem lehet mindent használni. Ha first aid spray-t tolsz vagy felveszed pl. a gépfegyvert már nem kapsz A-t.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57662) t256 válasza james001 (#57660) üzenetére


t256
őstag

A legdurvább, amit hallottam Resident Evil 1 csak kés használatával. Persze nem muszáj minden zombit és szörnyet megölni, de késsel végigmenni, akkor is kemény dió. Elég belegondolni a Főellenségekbe. Yawn, Tyrant.

A második részben a kés már használhatatlan. Sajnos nagyon gyenge lett.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#57663) Buster17 válasza t256 (#57662) üzenetére


Buster17
addikt

Metro 2033 at is végigvitték dobókéssel a legnehezebb fokozaton

(#57664) james001 válasza Brian_GT (#57661) üzenetére


james001
veterán

Az 5-ben ott még idegesítő volt inkább ez a partneres dolog,nekem a csaj állandóan meghalt meg a boss-oknál is szerencsétlenkedett :D PS3-on ezért is hagytam félbe anno mert már felhúzott,aztán PC-n végül befejeztem.

(#57662) t256: Igen hallottam erről a csak késsel való végigvitelről,ez olyasmi mint a Half Life csak pajszerral :D Amúgy most rákerestem,és mondtam én hogy vannak elvetemültek: RE2 Claire csak kés+semmi sebzés :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57665) #58000384 válasza Elims (#57657) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát nem tudom. Elég sok helyen olvastam laptopokba való vinyókról is, és ott is azt írták, hogy kevésbé melegszik szűk térben a lassabb verzió. De lehet, hogy már nem ez a helyzet.

A`rpi: Pont ezt mondom, hogy kb. annyira elég, az meg semmi.

(#57666) Rezuhu válasza Sirandrish (#57646) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Megnéztem, hogy mi fért fel a 12Gb-os drive-ra:
Uncharted 1-3 + Resistance 1-3 + Infamous + Beyond: Two Souls + The Last of Us
Ezek után már nem ment az Infamous 2, mert kevés volt a hely a telepítésre.
Végül is, nem olyan rossz a dolog, mert a frissítésekkel együtt ennyi játék azért elég egyszerre a gépen.

(#57667) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok. Ha veszek egy joyt azzal kell csinálnom valamit hogy a gép lássa? Most jött meg a controllerem, de hiába nyomom a PS logot, csak villog hátul és semmi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57668) ldave válasza Sirandrish (#57667) üzenetére


ldave
félisten

Kábellel kösd rá a bekapcsolt PS3-ra és akkor nyomd meg rajta a PS gombot.

A Slime draws near! Command?

(#57669) Sirandrish válasza ldave (#57668) üzenetére


Sirandrish
legenda

FAKYEEE...
Most értem haza a melóból, de majdnem kettéfejeltem :DDD

Köszii :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57670) ldave válasza Sirandrish (#57669) üzenetére


ldave
félisten

Relax :)

A Slime draws near! Command?

(#57671) Sirandrish válasza ldave (#57670) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57672) Sirandrish válasza Rezuhu (#57666) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem is rossz. Bár nem teljesen értem, mert amikor én töltöttem le az Uncharted 3at csak az volt 12 giga. Azt meg nem hiszem hogy 12 gigabol csak masfelet telepítene :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57673) Elims válasza #58000384 (#57665) üzenetére


Elims
veterán

Volt itt erről szó régebben+a winchester-es topikban is megírták.Én egy nagyon jó,hosszútávú winchester-t kerestem a gépbe és simán ajánlották a 7200-ast.

Rezuhu: Az nagyon korrekt! :-) Az tényleg elég.Mondom,nekem a szűz gépre a gt5-höz kevés volt a 12gb.
Indiszkrét leszek.. ;-) Mennyiért vetted egyben a pakkot?

SirAndrish: Rezuhu csak a mentésekre+patch-ekre írta,neki lemezesben van meg.
Te az egész játékot letöltötted. :-)

James: Milyen nehézségi szinten játszod a resident-et? :-)

(#57674) Sirandrish válasza Elims (#57673) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor most leülök egy 1essel :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57675) Rezuhu válasza Sirandrish (#57672) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A játékok mind lemezes verziók, és azt telepítenek, amit akarnak + a frissítések amiket letöltöttem hozzájuk.

A 12Gb-ra teljes játékot letölteni el sem kezdenék, pláne, hogy a lemezes verziókat preferálom.

(#57676) Sirandrish válasza Rezuhu (#57675) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Infamous 1-2t irigylem ám :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57677) Rezuhu válasza Sirandrish (#57676) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

A 12db játékot egy csomagban vettem meg.
Belenéztem mindkét Infamous játékba, de egyik sem hatott meg...
Nem az én játékstílusom (még adok majd nekik 1-1 esélyt, aztán gyorsan elpattintom/cserélem őket).

(#57678) Sirandrish válasza Rezuhu (#57677) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha olcsón adod, szerintem vevő lennék rá. Bár azt sem tudom milyen áron mozognak.. :B
Vagy GT5/Asura's Wrath csere :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57679) Elims válasza Sirandrish (#57674) üzenetére


Elims
veterán

:-))

Rezuhu: De a lényeget nem írod.. :-)))
Az uncharted sorozatot az elsővel kezd.

A heavy rain-ben szerintem a vége felé járhatok (piros folyosón Ethan),de eddig még nem kellett használni az origami papírt.Nem is kell majd hozzá?

(#57680) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A Resident Evil Code Veronika 1500 a store-on.

Alister from Hell

(#57681) erahurka


erahurka
félisten

Van valami jó Move-os játék? House of the Dead már meg volt, meg megvettem tavaly valami csontvázasat (Medievil azt hiszem). Van még valami amit érdemes vagy ennyi? Gyerek játékot nem szeretnek, ezt a Medievilt se fejeztem be azóta sem :D

(#57682) Goldwin válasza erahurka (#57681) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#57683) fausto válasza erahurka (#57681) üzenetére


fausto
addikt

Probáld ki a LittleBigPlanet 2-t, kicsit gyerekes, de szerintem nagyon jó és kreatív.
amúgy pl. Resident Evil 5 gold, heavy rain, killzone 3, resistance 3, sport champ 1-2

(#57684) Brian_GT válasza james001 (#57664) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szerintem rossz fegyvert adtál neki + minnél nehezebb fokozaton tolod, ő is annál ügyesebb. Neki olyan fegyvert kell adni ami 1 lövésből hatékony. Elején nyilván amikor még korlátozottak a fegyverek nehéz, de később simán jó ha adsz neki egy shotgunt vagy mesterlövészt. Professional szinten meg ahol magadra is brutálisan kell vigyázni megkapja szépen a magnumot és kész :) Jó nyilván professionalnál, én is bekapcsolom az örök lőszert...nélküle még nem menne, annyira nem vagyok profi :) Én nekem az 5 a kedvencem, már az újak közül. Abszolúte szinten a 2.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57685) #58000384 válasza Elims (#57673) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én elhiszem, igazából én is vennék bele gyorsabbat, ha kellene, mert úgysem lehet hallani a hangját az olvasó miatt, melegedni meg amúgy is tud.

fausto: "kicsit gyerekes" Micsoda?! Az nem gyerekes, hanem stílusos :D Szerintem az egyik legötletesebb játék a piacon. Ketten együtt meg még jobb.

(#57686) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Ha olyan játékot veszek a store-ban, aminek megmarad a telepítője is, azt le lehet törölni, a telepített játék fog nélküle működni? Mert így rohadt sok helyet foglalnak.

Alister from Hell

(#57687) #58000384 válasza Alastair' (#57686) üzenetére


#58000384
törölt tag

Le lehet törölni, nekem az Uncharted 3 telepítője maradt ott (meg egy Hotline Miami patch).

(#57688) Real Ghoost válasza Sirandrish (#57667) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Honnan és milyet vettél?

(#57689) Sirandrish válasza Real Ghoost (#57688) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt aprón vettem 6K-ért egy gyári joyt makulátlan állapotban.
Olyan az analógja mintha 10percet sem használták volna :K

karak_22 Örülök hogy ezt mondtad mert az az egyik oka a második joynak :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57690) erahurka válasza fausto (#57683) üzenetére


erahurka
félisten

Resistance 3 demót próbáltam de kontrollerrel tovabb jutottam, elég fura az irányítás fagyival. LBP2-ben nem csak ez a Prehistoric Moves van?

Köszi mindenkinek, ránézegetek majd.

[ Szerkesztve ]

(#57691) james001 válasza Brian_GT (#57684) üzenetére


james001
veterán

Hát igen én általában mindig a legszarabb fegyvereket odaadtam neki :D Meg mindig kifogyott lőszerből is... De aztán amikor PC-n toltam akkor már jobban odafigyeltem a csajra,adtam neki lőszert meg normális fegyvert is. Persze pl. a Jill boss-nál így is bénázott néha,nem tudom miért (amikor le kell szedni a mellkasáról azt a piros bigyót,na volt hogy nem jött oda leszedni :F :D )
Az 5 egyébként nem rossz,de emiatt a partneres baromság miatt annyira nem lopta magát a szívembe. Plusz Chris se valami jó karakter,azzal a stílusával meg a szétszteroidozott karjaival... :DDD A Revelations-ben a legidegesítőbb amúgy. A dlc viszont jó volt,amikor Chris és Jill bemegy abba a nagy kastélyba vagy mibe Wesker után (asszem Lost in Nightmares a neve). Ott be lehetett állítani a klasszikus RE kamerát is az elején :)
Nekem régiek közül RE3 Nemesis,a TPS-ből pedig a 4-ik a kedvencem.
Kíváncsi leszek majd amúgy mikor jön a 7-ik rész,bár most a Revelations 2 és a Remake-nek a Remake-je miatt max csak 2016-2017 lesz abból valami,és nagy valószínűséggel only PS4/XONE :(

(#57673) Elims: Normal-on tolom.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57692) fausto válasza erahurka (#57690) üzenetére


fausto
addikt

Nem, kapott egy Move pack DLC-t, ami nagyon jó, de ha nem akarod megvenni, sok ötletes pálya van a community szekcióban. Szűrésnél válaszd ki a Move pack opciót.
karak_22: ezzel egyet értek, nagy kedvencem :)

(#57693) Sirandrish válasza fausto (#57692) üzenetére


Sirandrish
legenda

LBP2ről van szó?
Ugye az játszható COOPban két controllerrel is nem csak move-al?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57694) erahurka válasza Sirandrish (#57693) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, mindenki egy-egy rongybabát irányít. Az egyik ha nem a legjobb co-op móka PS-en.

[ Szerkesztve ]

(#57695) Sirandrish válasza erahurka (#57694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Délután csajossal szerintem rákukkantunk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57696) supercow válasza Sirandrish (#57695) üzenetére


supercow
őstag

Mi a családdal toltuk LBP2-t négyen a téli szünetben 2 éve, jó móka. Most már online coop Dead Space 3 megy a fiammal. :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57697) Sirandrish válasza supercow (#57696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az már döfi azért :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57698) fausto válasza Sirandrish (#57693) üzenetére


fausto
addikt

Sőt,lehet move-controller páros is, jó poén forrás az is :)

(#57699) Elims válasza james001 (#57691) üzenetére


Elims
veterán

Nem ismerünk rád! :-)
Mist vagy lazítasz vagy öregszel. :-))

Supercow: Ha azzal a fiaddal akinél a múltkor a gta4 volt a kérdés akkor az már nem kérdés.

(#57700) Sirandrish válasza fausto (#57698) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem áll szándékomban beruházni move-ra, épp ezért kérdeztem :)
Nem nagyon van rá annyi és olyan játék ami miatt megérné nekem :N

Elims Nah milyen a Lost Swords? Videók alapján maradok az 5nél, de ha azt mondod hogy zsir akkor megnézem :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.