Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57751) energy4ever


energy4ever
addikt

Valakinek nincsen kedve cod 4 mw multiznia? Lehetne csinalni privat meccset a topikon beluliek kozott.
Ha van valakinek kedve ma este 10korul, az jeloljon be ps-en energy4ever2 neven vagyok ott. :)

(#57752) #58000384 válasza Sirandrish (#57750) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igazából ezért gondolkozok rajta én is, majd meglátom.

Ha a LEGO játékokat bugyutának tartod, akkor nem hiszem, hogy a film alapján készültet nem tartanád annak. Ha láttad a filmet és tetszett, akkor a játék is tetszhet, ha nem, akkor nem fog. Kihívás igazából nincs benne, mert nem lehet meghalni, ettől függetlenül szerintem az egész jó, ketten meg könnyebb jóval. Én csak a LEGO Movie video game-et próbáltam, az tetszett.

(#57753) #49155328 válasza Sirandrish (#57731) üzenetére


#49155328
törölt tag

How to Survive , most akciós is éppen.

[ Szerkesztve ]

(#57754) HuMarc


HuMarc
addikt

A GTA V-ből is kéne ilyen akció, mint most a Bioshock Infinite. 21k-t mondjuk 3k-ra csökkenteni :D Ha már meglenne a GTA, most venném megfele az RDR-t.

[ Szerkesztve ]

(#57755) erahurka válasza HuMarc (#57754) üzenetére


erahurka
félisten

Ha érdekel az RDR szerintem vedd meg most, ennél olcsóbb nem hiszem hogy valaha is lesz. GTA meg mire ésszerű árra esik összejön annyi.

(#57756) Elims válasza Sirandrish (#57742) üzenetére


Elims
veterán

Én mindenhol kiírtottam akit lehetett.Csak addig lapultam amíg megritkítottam a népet.
Jól tetted,hogy easy-n kezdtél,én normal-ról váltottam le easy-re. Easy-n is lesz egy-két rész ami nem sikerül elsőre... :-)

Igazatok volt.Tényleg jobb a dirt 2 mint a 3. Részletesebb grafika (legalábbis nálam képcsöves tv-n),jobb autómozgás,jobb menü.
Nem azt mondom,hogy szar a 3,mert szerintem az is nagyon jó,de jobb a 2.

Köszönöm az ajánlást! :-)

(#57757) Sirandrish válasza Elims (#57756) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is de sunnyogva próbálom...az első katonáig mert mindig észrevesznek :DDD
Nah jó..1-2 alkalommal már sikerült fullba nyomni a silencekiller üzemmódot :C

Egyébként nem vágom Karak barátunk mit magyarázott hogy "oh easyn minden fiókba van lőszer"...hát a nagy lóf*szt...a ellenfelek 80%át kézzel/csővel/husángal verem agyon még is alig van valamim, pedig elég jól megy a heccsát :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57758) #58000384 válasza Sirandrish (#57757) üzenetére


#58000384
törölt tag

Na majd kezdd el Survivoron, és meglátod, hogy mennyire sok lőszer meg ellátmány volt Easy-n :D Amúgy tényleg, pl. nyílvessző is igen sok van, főleg egy bizonyos részen egy garázsban. Legnehezebb fokozaton vagy medkitet vagy molotovot craftolsz, a kettőre együtt esélyed sincs. De lőszer is szinte minden fiókban van. Lehet, hogy sokat kihagysz :D

Elims: A Dirt 3-mat Xbox-on próbáltam ki, de szerintem elég gyenge volt az irányítása az elsőhöz képest (a 2-vel nem játszottam).

[ Szerkesztve ]

(#57759) Sirandrish válasza #58000384 (#57758) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sokat kihagyok?:DD Hát ja..fel sem ismerek ám minden fiókát hbrizéé fiókot..látod most is keverem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57760) #58000384 válasza Sirandrish (#57759) üzenetére


#58000384
törölt tag

Trophy hunter voltam akkoriban (Left behind előtt, azt nem vettem meg), és emiatt körbe-körbe jártam a szobákban, meg kerestem a csak shivvel nyitható titkos helyeket :D Szóval rengeteget megtaláltam. Ha ott a kis fehér karika valahol a képen, akkor fiók van, abban valami finomság :)

(#57761) Sirandrish válasza #58000384 (#57760) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilván nem nyitom ki mindet de a "minden fiókban lőszer van" akkor is túlzás..de nem is érdekelne ha mondjuk minden fiókba lenne egy upgradelt vascső :DDD

Amúgy találtam egy széfet is..csak a kódot nem találtam meg hozzá így ott maradt :B
A trófeák meg...érdekelnek..de csak ha nem kell értük szenvedni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57762) #58000384 válasza Sirandrish (#57761) üzenetére


#58000384
törölt tag

Egy "finom" kis túlzás persze van abban amit mondtam, de inkább a legnehezebb fokozathoz hasonlítottam. Easy-n többször is előfordult, hogy tele volt a táskám, és el kellett dobálnom a bombát vagy a molotovot, ha nem akartam otthagyni az alapanyagokat, lőszerrel sem volt soha gond. Hol volt az a széf? Hol jársz éppen? :)
Ha kinyitod az említett shives szobákat, akkor főleg sok lőszered lesz (a fejlesztett fegyverekhez).

Ebben a játékban különösen nem kell szenvedni a trófeákért (vannak sokkal sokkal rosszabbak is), de Ellie favicceiért muszáj volt neten megnézem, hogy hol áll neki mesélni :D

(#57763) erahurka válasza #58000384 (#57762) üzenetére


erahurka
félisten

Ha trófeázol akkor a Telltale játékokat tudom ajánlani. The Walking Dead-et befejezed és poppol a Platinum :D

(#57764) james001 válasza #58000384 (#57762) üzenetére


james001
veterán

Nekem a rohadt fegyver upgradelős trófea kéne már csak a single trófeákból,de nem tudtam megcsinálni,pedig 4szer kijátszottam a játékot,kétszer normal-on kétszer survivor-ön... Meg hát ugye a két multis trófea is cuki,ugye a Hunter és Firefly trófea,de nincs időm meg kedvem se végigszenvedni több 100 multis meccset értük :N
Amúgy ajánlom a Grounded fokozatot,igaz én még nem toltam azon de videókban láttam hogy az aztán megfingat rendesen :D
Széfből egyébként csak kettő jut most eszembe,az egyikhez egy kissé el van dugva a kód de a másikhoz simán rá lehet lelni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57765) Rezuhu válasza Sirandrish (#57761) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Ha a metrólejárónál lévő széf volt az, akkor ott volt a kód is hozzá a túlsó oldalon egy fiókban (3-43-78 - csak akkor működik, ha meg is találod! :D ).
Én is éppen játszom a játékot normál nehézségen, egészen haladós, ha az ember ráérez a harcokra (eleinte bénáztam rendesen).

(#57766) #58000384 válasza james001 (#57764) üzenetére


#58000384
törölt tag

A fegyverekhez tudni kell a széfek meg shives szobák helyét, aztán meglesz az, de javaslom hozzá az Easy-t és a plus-t hozzá (trófeázáshoz felesleges magasabb fokozat, kivéve ami a szintekhez kapcsolódik). A multisból a Firefly már megvan, trükközve (mikor 100%-os buktás küldetésen voltam, és a kedves csapattagok nem segítettek, akkor fogtam és leléptem a PSN-ről, így nem veszítettem :D ), a Hunter-t elkezdtem.

Játszanám Grounded fokozaton, de az fizetős, és szerintem abszurd ilyenért fizetni (asszem 1500Ft).

Talán egy széf volt, ami nem volt meg elsőre, a hoteles, mert ott a kód hozzá jól el van dugva, és nem is gondoltam rá, hogy el lehet oda menni, ahol van. Egyébként 4 széf van :)

erahurka: Az igen :D Mondjuk Steamen a Wolf among us-t játszom végig, az is állandóan dobja az elkerülhetetlen achievementeket, talán a legutolsót lehet kihagyni, szóval gondolom ugyanez van PS-en is. Amiből meg 100%-om van, abból nincs platinum... ráadásul itt DLC-s trófeák is vannak, azok beleszámítanak?

(#57767) Sirandrish válasza #58000384 (#57762) üzenetére


Sirandrish
legenda

A tenger(?)parton járok...most jöttem át a hídon. Vagyis nem egészen át mentem rajta de izé:D Sajnos nagyon lassan haladok mert hétköznap nincs időm, hétvégén mint most meg inkább az asszonnyal foglalkozom vagy maximum vele játszom valamit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57768) HuMarc válasza james001 (#57764) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem értelek, nekem már benne van a multiban ~150 órám. Az egyetlen problémám vele (nyilván a kevés pályát és játékmódot leszámítva) az, hogy nem hagyja, hogy kísérletezz. A pontrendszer miatt (amit klánnak hívnak, de igazából ez mezei pontrendszer) nem mondhatod azt, hogy mostantól a füstbombás-késelős taktikára, vagy a íjazós-stealth módszerre állsz át, mert olyan sok pontot kell elérni az első pár meccs után játékonként, hogy nem tudsz elég gyorsan fejlődni (mert akkor buksz egy csomó pontot), ha már korábban az gépfegyeres-berohanós módszerrel játszottál.

(#57769) james001 válasza #58000384 (#57766) üzenetére


james001
veterán

Hidd el megtaláltam minden egyes rejtett helyet meg minden egyes szart,de így is pár 100 cuccos kellett volna már csak a lángszóróhoz. :(
Amúgy igen a hoteles van eldugva az nekem se volt meg elsőre. Közben eszembe jutott tényleg van még plusz 2 széf. Ugye van a hotelben,van a metrólejáratnál a sok clicker-es részen,van egy Bill városában és ugye a Suburbs-ben is amire szerintem könnyű rátalálni.
A DLC-s trófeák nem kellenek a platinához.

(#57768) HuMarc: Már írtam hogy amúgy se igazán tetszik a multija,valahogy túl "lassú" meg amilyen pro vagyok single-ben itt folyamatosan bénázok. Úgyhogy már letettem róla,végülis kétszer kivégeztem survivor-ön nekem az már siker :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57770) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!
Végre megy a Store!!!
Egy cseppnyi off.... :B
Mi a véleményetek a Vita-ról? Fiamnak tervezek egyet venni karira.
Köszi és bocs... :R

Psn ID: Tdizsolt

(#57771) Sirandrish válasza Tdizsolt (#57770) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vegyél 3DS XL-t...mit ad isten..nekem pont van egy eladó :DDD

De ettől függetlenül is a Nintendot ajánlanám..ÉN személy szerint :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57772) HuMarc válasza Tdizsolt (#57770) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem rossz, csak hát kevés a jó játék, és pont ugyanott vérzik el, ahol a PSP is: Kicsi az akku, hamar lemerül. Én imádom a PSP-met, PS Vitát is csak azért nem lett, mert PS3-at kaptam helyette. Szerintem inkább PS Vita, mint Nintendo 3DS XL, Nintendora leginkább (japán) rétegjátékok vannak, a mainstream PS Vitára jön.

+++++++++++++++++++

Ahw, már kapható a PS TV, tuti hogy beszerzek egy ilyet! Persze tudom, kicsit lehúzás, hogy nem írják oda: 1 GB memória legfeljebb egy PSP-s játéknak elég, és a PS Vita memóriakártyák nem olcsóak. Egyébként baromi jó, mert az eddig behúzott Vitás PS Plus-os címeket le lehet majd rá tölteni azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#57773) #58000384 válasza james001 (#57769) üzenetére


#58000384
törölt tag

De a fejlesztések megmaradnak, ha ugyanazon a nehézségen new game plus-t kezdesz, szóval így simán meglesz. Annyi, hogy addig nem tudod folytatni a fejlesztést, amíg meg nem szerzed a fegyvert a történet szerint.
Köszi, akkor lehet, hogy majd elszórakozok a platináért, bár most még inkább mással játszok :)

Sirandrish: Nem haladsz rosszul, bár még tény, hogy van vissza a sztoriból :D Ezt szeretem a játékban, elég hosszú, és nagyon változatos helyszíneken játszódik. Amúgy a tengerpartos részt pont nemrég adták ingyen a multihoz :) Nem tudom, hogy meddig jutottál ott, de egy tippet adnék (bár easy-n nem tudom mennyire kell): spórolj minden bombával és molotovval, a végére kelleni fog.

Tdizsolt: Szerintem is sokkal jobb üzlet egy 3DS, mert kiváló játékok vannak hozzá, és nem is kifejezetten drága (persze ennek érdemes utánajárni, hátha a Smash Bros és társai nem olyanok, amiket szeretne a fiú). A Nintendo legjobban fogyó termékéről van szó (eddig 45 millió eladott darab, szemben a Vita ~9 milliójával)

[ Szerkesztve ]

(#57774) james001 válasza Tdizsolt (#57770) üzenetére


james001
veterán

Van amúgy Vitás topik: [link] Én amúgy nem bántam meg a Vitát,most pl. ez a Gravity Rush amivel játszom nagyon király. Mondjuk egyszer kéne egy 3DS is de csak a Zeldák miatt érdekelne. Majd max karácsonykor :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57775) fausto válasza HuMarc (#57772) üzenetére


fausto
addikt

PS TV-n nem megy a legtöbb Vita játék.

(#57776) Sirandrish válasza #58000384 (#57773) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még el sem indultam ott...átvezető után mentettem és annyi. Majd holnap meló után talán lesz 1 órácskám megint :K De nem baj..ha minden igaz jövőhéten ideér az Uncharted is szóval mire vége ennek, addigra csőre töltve lesz a kövi :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57777) #58000384 válasza Sirandrish (#57776) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ja, akkor hajrá :D Az Uncharted sem lesz olyan rövid.

(#57778) HuMarc válasza fausto (#57775) üzenetére


HuMarc
addikt

Tényleg? :Y Gondolom a touchpad hiánya miatt... Ami mondjuk PS4-kontrollerrel kiküszöbölhető lenne. Ezt nem tudtam... Így máris kevésbé érdekes.

(#57779) Elims válasza Sirandrish (#57757) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem Karak jól írta. :-) Nagyon sok fiókban van lőszer.Én szinte mindent átkutattam a játékban ill. nagyon sok mindent és tényleg sok lőszert,stb-t adott.

Karak: "Ebben a játékban különösen nem kell szenvedni a trófeákért."

Ugye most nem a last of us-ról beszélünk?? :-))
Én kijátszottam easy-n és egyetlen egy bronz-ot adott.Trófea szempontjából a legrosszabb amivel eddig játszottam.Több fps-t kipróbáltam amiről tudtam,hogy max.10percig játszom majd vele,de még azok is többet adtak az alatt a 10perc alatt.
Úgyhogy ilyen szempontból a last of us semmi.

(#57780) Sirandrish válasza #58000384 (#57777) üzenetére


Sirandrish
legenda

Főleg a három rész :K

Elims Akkor nekem be vannak ragadva azok a fiókok vagy nem tudom :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57781) #58000384 válasza Elims (#57779) üzenetére


#58000384
törölt tag

De bizony :K
Van 3, amit azért kapsz, mert megvannak a kitűzők, képregények és tárgyak. Ezeket tényleg nem könnyű mindet összegyűjteni, állandóan kutatni kell. Meg van ami ezekre épül, hogy megvan mind.
Ellie vicceit net nélkül nem tudtam volna meghallgatni, mert oda rengeteg idő kell, hiszen várni kell bizonyos helyszíneken, de ha tudod hol kell, akkor lazán megvan. A kézikönyveket szerintem simán meg lehet találni. Aztán vannak a szintre vonatkozó trófeák, egyszer könnyűn végigviszed, aztán (a már megnyílt) Survivor-on is (ettől megvan a Normal és Hard), majd megint a Survivor+, ami a többi pluszos trófeát is megnyitja. A beszélgetős trophy megint kis odafigyeléssel megvan. Aztán maradtak a multisok, azok sok játékkal megvannak.

Ellenben ott a Ratchet&Clank - Crack in time egy idegesítő minijátékkal, ahol asszem 10.000 pontot kell elérni, kb 20-25 perc alatt lehet, és 3 élettel. Ha százszor nem próbáltam, akkor egyszer sem, mire meglett. Vagy ott a Duke Nukem Forever flipperes trófeája, amit kis trükkel lehet csak lényegében megszerezni (ott 1 millió pont kell). Vagy a Skyrim 100-as szintű képességes trophy-ja, ami nem 10 perc :D Szóval van itt rosszabb is.

Ja, a Brothers: A Tale of Two Sons talán nem is ad trófeát a végigjátszásért, csak a plusz dolgok teljesítéséért.

[ Szerkesztve ]

(#57782) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah úgy fest a dolog hogy bejön egy kis plusz úgyhogy vennék még valamit az Unchartedeken kívül.
De nem tudom hogy mi legyen az. Ebben kérnék kis segítséget.
Jelöltjeim:
Soul Calibur 5 (Super Smash után kedvenc fighting gamem a sorozat)
God of War Ascension (mind 3 rész lenyűgözött..imádom)
vaaaaagy
Let's ROOOOCK valamelyik Guitar Hero (kell magyarázni?:DDD)

Persze más javaslatot is meghallgatok. :K

Hja és egy fontos dolog..olyan 5K-ig(használtan). Tehát sajnálatos módon pl az Evil Within kizárva..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57783) james001 válasza #58000384 (#57781) üzenetére


james001
veterán

Számomra ez volt az egyik legidegesítőbb trófea amivel valaha találkoztam: [link] A Dead Space 2 Hardcore módja se volt napsütéses.
Hány platinád van amúgy? Vagy csak a Brothers ami 100%?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57784) #58000384 válasza Sirandrish (#57782) üzenetére


#58000384
törölt tag

God of War az jó, és a Soul Calibur sem rossz szerintem (hiányzik a Mario és a fiú Zelda :DDD )

5K környékén szerintem a MGR Revengeance, Bayonetta (bár az első rész nem olyan jó, mint a 2), GTA IV, Heavy Rain ami megéri. De nem tudom, mindenképpen exkluzív játék kell?

Persze a Guitar Hero külön kategória, ha az kell, akkor vedd meg :D De ahhoz kell eszköz is, nem?

james001: Jól néz ki, ráadásul csak bronz, szóval a készítők szerint könnyű :D A Ratchet-ben lévő minijátékos trófeám is bronz volt csak... vicc.

Őszintén? Egy platinám sincs, mert ami játékom van, az mind felhúz bizonyos trófeákkal :D A Ratchet-et szeretném végre teljesen végigvinni első körben, de sikerült kihagynom azt hiszem kettőt, úgyhogy megint végig kell vinnem, de az könnyen meglesz. A Brothers egyedül 100%, de az meg nem ad platinát.

De amúgy a DN Forever Steam-en van meg minden DLC-vel, a kis szemét elfelejtette követni az állásom, így nemcsak achik nem jöttek, de a játék azt hiszi, hogy egy pályát sem vittem végig, a legutolsót mégis engedi újrajátszani... és ezt a legnehezebb fokozaton csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#57785) Sirandrish válasza #58000384 (#57784) üzenetére


Sirandrish
legenda

GTA IVet végigtoltam PC-n, MGR nem nagyon érdekel a Bayonetta nem rossz ötlet viszont. Rá is nézek.
Nem kell exkluzív de olyan sem ami elfut a gépemen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57786) james001 válasza #58000384 (#57784) üzenetére


james001
veterán

Brothers-öt elég gyorsan ki lehet maxolni,nekem 2 napba tellett,első nap kijátszottam,második nap megszereztem a hiányzó trófeákat. Egy trófeához néznem kellett viszont egy yt videót mert nem találtam,de kb. csak annyi volt hogy egy adott helyen jobbra kellet menni és egy vízesés alatt volt egy rejtekhely... :D Egy végigjátszás alatt szerintem ki is lehet maxolni végülis.
Én még sorolhatnék néhány trófeát amitől már téptem a hajamat,de az érzés amikor hallod a trófea hangot a teljesítés után mennyei. :DDD Uncharted első része crushing-on,Tekken 6-ban leverni a nagy piros robotot Arcade módban,Darksiders első részében megölni több száz ellenfelet a griffin hátán... Ejj szép emlékek :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57787) #58000384 válasza Sirandrish (#57785) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hatalmas mázlival vehetsz 5000-ért CoD BO2-t felhasználatlan Online Pass-szal, esetleg AC4 Black Flag-et, Killzone-t, Crysis 3, F1 2012, GT6, King of Fighters 12 (újan 4K körül), NFS Rivals, Saints Row 4, NBA 12.

Ezek változó áron vannak, nem feltétlenül 5000 alatt.

james001: Igen, a Brothers-ben semmi kihívás nem volt, bár akkor éppen türelmetlen voltam, és neten néztem meg, hogy mi az az 1-2 trophy amit kihagytam :) Aztán a madaras (mikor párt talál) nem akart működni, de végül valahogy megjavult, és nem kellett 2 fejezetet újrajátszanom.

Próbálom megszerezni a platinát, csak kicsit szar dolog pusztán ezért újra nekiállni egy hosszú játéknak :D Ezért szüneteltetem őket. A csillagon kívül adhatna mást is a Sony értük, mondjuk egyedi profilszínt vagy témát, ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#57788) Sirandrish válasza #58000384 (#57787) üzenetére


Sirandrish
legenda

CoD, F1, GT6, NBA, NFS nem érdekel. a Saints Row poén egy ideig de megunnám szerintem. Az AC4 és a Crysis 3 megvan, a KoF-re ránézek..bár akkor már inkább Soul Calibur :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57789) Elims válasza #58000384 (#57781) üzenetére


Elims
veterán

"Van 3, amit azért kapsz, .....stb.,stb.,stb."

Ez most komoly?? :-)) Amit leírtál sok-sok óra! :-))
Én legalább 50órát játszottam a játékkal (tudom,nem sok,de csak egy bronzot ért..) és csak ennyire futotta. :-/
Ellenben mondjuk egy heavy rain ami úgy adta a trófeákat,hogy csak pislogtam. :-)
Sokat kell játszani ezzel a last of us-szal,hogy adjon vmit.Te jobban vágod a játékot,így neked persze lazán megvan :-)) /meg persze James-nek :-)))/ ,de egy átlag játékosnak ne írj olyat,hogy a last of us könnyen dobálja. :-))) /ezt a mondatot ne vedd véresen komolyan... :-) /

SirAndrish: Tudom a neved a ps-ben,roppant kíváncsi leszek,hogy a végigjátszásod után hány trófeát kapsz. :-)))
5e Ft-ig én nagyon ajánlom a heavy rain-t,god of war ascension-t és írások alapján a beyond-ot.

Ha vki tudja írja meg kérem,hogy az l.a. noire complete edition-ben a plusz dolgok alapból benne vannak mert c.e. vagy külön kódban adták meg hozzá?

Pénteken érkezett meg a dirt 2-vel (4e Ft. volt ajánlott postával.Opsz,ezt most kiírtam? ;-) ) és az eladó szerint nem volt kód a dobozban. Elhiszem neki,de azért rákérdezek tőletek.

Szerk.: A Brothers szerintem egy nagyon szép játék.
Nekem is csak az 100%..

[ Szerkesztve ]

(#57790) #58000384 válasza Sirandrish (#57788) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nehéz Neked bármit javasolni :D

Beyond: Two Souls, LBP 1-2 vagy Karting, Resistance 2-3, Valkyria Chronicles. A többi úgyis megvan, vagy megy a gépeden :P
Én ezeket venném meg most hirtelen. Meg még amiket korábban írtam. Meg még korábban. :D

Elims: Sok, persze, hiszen csak a nehézségi szintes trófeákért 3x kell végigvinni a játékot :D A gyűjtögetősre írtam, hogy nem könnyű, nekem sincsenek meg (kivéve a kézikönyves), a beszélgetős az minden kíváncsi játékosnak előjön szerintem. A multis trófeák meg normál játék mellett potyognak, de kell azoknak is sok óra, ez tény (a két frakció trófeája 168 meccs után nyílik meg, ha az ember nem rontja el nagyon).

[ Szerkesztve ]

(#57791) james001 válasza #58000384 (#57787) üzenetére


james001
veterán

Ja nem lenne rossz. Régen amúgy én azt hittem hogy amit az X360-on megszerzel gamerscore-ok azok levásárolhatóak az Xbox boltjában :DDD Itt se lenne rossz minden 5-ik platina után kapsz mondjuk 5 dollárt. Vagy minden szintlépésért :D

(#57788) Sirandrish: Kár hogy a nem rég kijött Soul Calibur 2 HD-ba nem rakták bele Link-et ;] Bezzeg Spawn belekerült az Xboxos verzióból. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57792) #58000384 válasza james001 (#57791) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az tényleg jó lett volna, mert abba a WP-s játékaim is adták a pontot :D

Mortal-t kell venni, abban van Kratos :)

[ Szerkesztve ]

(#57793) Tdizsolt válasza Sirandrish (#57771) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm a válaszaitokat! :R
Aranyos vagy köszi,de márkahű vagyok,maradok a Pitánál.... :K
Üdv!

Psn ID: Tdizsolt

(#57794) james001


james001
veterán

Ez a cápás rész rendesen felhúzott a Resi 6-ban. Ezek a szaros QTE-k,a 4-ik rész óta nem tudnak leszakadni róla :W Szétütöm azt a k.va X-et de nem tud elúszni a szörny elől,és már vagy 20-adjára próbálom,a csaj meg szarért nem lő? Na inkább kiléptem félek hogy kárt teszek valamiben :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57795) aizen92 válasza james001 (#57794) üzenetére


aizen92
addikt

Ilyenkor ki kell lépni, majd 1-2 nap múlva újraprobálni... ha akkor se megy.... hát akkor marad a dvd törés ....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#57796) james001 válasza aizen92 (#57795) üzenetére


james001
veterán

Ja majd újrapróbálom holnap... Ha nem megy haverom elbúcsúzhat a Resi 6-jától :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57797) Brian_GT válasza james001 (#57794) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nekem az ment elsőre :DD Mikor közel ér a cápa a csaj mindig rálő, így nem esz meg. Először azt hittem bakker megeszik és kész, erre mindig akkor lőtt rá a csaj és megtorpant, így úszhattam tovább.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57798) nokia párti válasza james001 (#57794) üzenetére


nokia párti
őstag

Én a Dead space 2 HC módjával vagyok így: Múltkor ezer darabra törtem a lemezt, aztán tegnapelőtt megvettem digitálisan akciósan storéból, megint belekezdtem, de olyan nevetséges módón haltam meg 2x, hogy ahhhh hagyjuk is. Ki is akartam tépni a lemezt a PS-ből csak hát ugye. :( :D
De addig nem nyugszom amíg meg nem lesz.

(#57799) james001 válasza Brian_GT (#57797) üzenetére


james001
veterán

Hát ez az nekem nem lő rá :O Vagy nem tudom mi van. Remélem nem bugzódott be mert akkor morci leszek. :((

(#57798) nokia párti: Tudom mutattad múltkor a pusztításodat :D Sok gyakorlással nem olyan nehéz a HC mód. ;] Ne stresszelj közben,lazulj el gondolj szép dolgokra :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57800) Brian_GT válasza james001 (#57799) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én nem tudnék zúzni. Megtudok állni előtte. Nem akarok itt isteni szintig menni, hogy önkontroll meg ilyesmi, de eddig összesen 1 3-4000Ftos kistükröt sikerült földhöz vágnom. Ennyi. Drága holmi meg ilyesmiről azért agy mélyén tudod mennyibe kerül és nem kőne :DDD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.