Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) A`rpi válasza Bogyi007 (#56499) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Rendben, felveszlek, hogy lesz e valami részemről ma este online játékból az viszont képlékeny.

(#56502) Synthwave válasza crue (#56492) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Anno gyönyörűen formáztam Windows lemezkezelővel 320 GB-ot FAT-ra. Vagy PII / PIII-as időkben egybe 80 GB-ot, csak, hogy rájöjjek, így nem lesz jó és újrapartícionáljam 20-60-ra.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56503) Synthwave válasza Elims (#56469) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

5 sec alatt találtam.

10 alatt még másodkézbőlit is.

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56504) crue válasza Synthwave (#56502) üzenetére


crue
őstag

Windows 98 még engedte, 2000-től felfelé jött a korlát.

(#56505) Synthwave válasza crue (#56504) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 320 GB már XP volt. : /

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56506) AXisBOLD válasza crue (#56487) üzenetére


AXisBOLD
addikt

(#56485) jookomak

akkor marad a pendrive

köszi

Aurea mediocritas

(#56507) Elims válasza Synthwave (#56481) üzenetére


Elims
veterán

A megjelenés után pár nappal "egy végigjátszás van meg". :-)
Most vagy nagyon keményen nyomtad vagy vmi kis rövid vmi. :-)

Szerk.: Köszi a linkeket!

Az üzletből már nem lehet rendelni,igaza volt James-nek. :-(

[ Szerkesztve ]

(#56508) Synthwave válasza Elims (#56507) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a pár nap egy hónap.

Első végigjátszás 85 óra volt, most post-game-mel együtt járok (ahogy írtam is) 101-nél.
Ami még kemény, hogy ennyi szöszölés és első körbeni maximalizmus után még csak 22 %-on vannak a trófeák.

Nincs mit. Szó szerint 5 másodperc volt; címsor: amazon.com -> kereső -> "mafia 2 ps3 collectors"-> voilá

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56509) Elims válasza Synthwave (#56508) üzenetére


Elims
veterán

Nekem sokkal kevesebbnek tünt.

"maximalizmus után még csak 22 %-on vannak a trófeák."

Az még nagyon is jó..A last of us-t végig vittem és 1%-on vannak a trófeák. :-/
Ha ismernéd a játékot,tudnád,hogy többet érdemelne még egy easy is. Ha kijátszottad a mostanit szerezd be ezt.

Amazon-ról még nem rendeltem és egy kicsit idegenkedem is tőle,így majd keresnem kell vkit aki elintézi ezt a részét helyettem.
Remélem nincs lehúzás..
Mégegyszer kösz! :-)

(#56510) Synthwave válasza Elims (#56509) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De azt a maximalizmust úgy értsd, hogy eleddig 101 óra alatt egy relatíve bazinagy világban mindent tűvé tettem, sokszor. Meg aztán egyes trófeákhoz van, hogy egy dolgot több százszor vagy több EZERSZER kell végrehajtani (és ezek között van olyan is, amiből egy is percek). Plusz a rejtettek.

TLoU kell majd, mert zombi apokalipszis <3 és Ellie. Ugye. :))

Mostanság pénzhiány van, de ha valakinek van hiánytalan + karcmentes TLoU-ja (fel nem használt online kóddal), amitől megválna, akkor elboltolhatjuk valahogy.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56511) Elims válasza Synthwave (#56510) üzenetére


Elims
veterán

Őszintén,dolgoztál te a játék közben?? :-)

"zombi apokalipszis <3 és Ellie."

Há'persze,Ellie..... :-) Nekem inkább az anyja. ;-)

Ne nagyon írj hirdetés(szerű) vmit,mert lesz vmi buzgómócsing aki rögtön szalad..van akinek ez boldogság.
Mindenképp megarakod venni?Kölcsönbe nem lenne elég?A kódot ugyan felhasználtam,de még soha nem léptem fel.
Ez a lemez tényleg egyszer volt a gépben...
Eladni nem adnám. Gondold át.. :-)

(#56512) shaddam válasza Synthwave (#56510) üzenetére


shaddam
aktív tag

Onlány kódom használt, ellenben a ps4 verzió birtokában a lemeztől szívesen megválnék

Más: assassins creed 2 nincs valakinek? Pár trófea hiányzik a platinához (a zászlós is :( ) én marha meg pár éve elbizniszeltem

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#56513) KisTücsök válasza Synthwave (#56510) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem lehet lesz. Ha 1-2 hetet még kibírsz. 1-2 embernek elővásárlási joga van, de ha nekik nem kell, akkor üzletelhetünk.

Ugyanitt, ugyanilyen feltételekkel lehet lesz Diablo 3, MGS4, meg fémtokos Beyond.

(#56514) Synthwave válasza Elims (#56511) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, játék közben játszottam. :>

Nem, köszi. Biztos kell saját.

--------------------------------------------------------

shaddam: Thx, de kéne az online kód is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56515) Synthwave válasza KisTücsök (#56513) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én kibírok.

Jóvan, kitalálhatunk majd valami bartert.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56516) james001


james001
veterán

Milyen üzletelős topik lett már itt... Szólok a modiknak úgy vigyázzatok ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56517) Brian_GT válasza james001 (#56516) üzenetére


Brian_GT
őstag

De nem azért mert üzletelés folyik, hanem mert kihagynak a részesedésből :D :DD :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#56518) james001 válasza Brian_GT (#56517) üzenetére


james001
veterán

Úgy van :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56519) lipido


lipido
senior tag

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni. Fiammal szeretnék ps3-al játszani úgy, hogy Ő is és én is másik helyiségben lennénk, de szeretném kihagyni a routert.. Össze tudom direktbe kötni a 2 gépet? Mind a 2 gépbe kell játék, hogy tudjunk egymás ellen játszani? (vagy elég csak az 1ikbe lennie)

válaszaitokat előre is köszönöm!

(#56520) MrPG8 válasza lipido (#56519) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szia,

sima összekötés utp kábellal nem fog menni sajnos. Mindenképpen egy hálozaton kell lenniük. A router-t sajnos nem tudod kihagyni, min WiFi összeköttetés kell. Én személy szerint nem ismerek olyan játékot amiben így menne coop-ban bármilyen játék. Online tudtok együtt játszani. Ha mondasz játékokat akkor tudunk konkrétabb dolgot mondani. Mind a két gépbe kell a játék (ha csak nem digitális verzió, mert akkor meg lehet osztani két gép között).

(#56521) lipido válasza MrPG8 (#56520) üzenetére


lipido
senior tag

Szia,
először is köszi.. még konkrét játék nincs.. (van itthon pár játéka a gyereknek, de mindenképp vmi újat szeretne)
Terv persze van.. vmilyen repülős, esetleg mászkálós (cs feelinges, amiben lehet/ne/ egymás ellen nyomni)... ilyesmik.. de ha mind a 2 gépbe kell, akkor az elég húzós lenne.

(#56522) MrPG8 válasza lipido (#56521) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Aha, értem. Sajnos a split-screen-es coop is nagyon kevés játékban van benne manapság.

Ha playstation store-ból veszed meg, akkor azt meg tudod osztani a két gép között. Én mindenképpen online multiplayer-es játékot néznék a helyetekben. Más módszert nem tudok, hogyan tudnátok PS-ön együtt játszani.

(#56523) A`rpi válasza lipido (#56521) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha online storeban vásároltok, akkor mindkettő gépen tudtok játszani egy időben.

Routeres összeköttetést javasolom, már csak azért is mert ha PSN storeból vásároltok, nem ártana mindkettő gépre letölteni a megvásárolt tartalmakat.

(#56524) lipido válasza A`rpi (#56523) üzenetére


lipido
senior tag

Köszönöm Neked is.. az lehetséges? Nem nagyon vagyok otthon ps3-as dolgokban... szóval lehetséges 1 vásárlással 2 gépre is letölteni a dolgokat? Hogyan tudok vásárolni, bankkártya? esetleg vmi más mód?

(#56525) lipido válasza MrPG8 (#56522) üzenetére


lipido
senior tag

:R

(#56526) HuMarc


HuMarc
addikt

Azért az nem semmi, hogy a Journey Collector's Eiditionhöz 14 GB-nyi + tartalom jár... :D És az az érdekes, hogy a Flower tán még jobban tetszik, mint a Journey. Nagyon megérte megvenni. Még kell majd egy openworld játék (GTA V), meg egy második kontroller, és akkor minden hangulathoz, mindenféle társasághoz lesz megfelelő játék. Ja meg onnantól elkezdhetek gyűjteni a story-orientált címekre, úgymint Uncharted, Beyond, (mindenképpen), esetleg Killzone, AC stbstb. :))

Azt viszont nagyon sajnálom, hogy olyan játékokat, mint a Transistor, vagy a No Man's Sky, nem tudok kipróbálni, mert nem jöttek/jönnek ki PS3-ra...

(#56527) aizen92 válasza HuMarc (#56526) üzenetére


aizen92
addikt

az a " (mindenképpen) " c. játék milyen? Coopban lehet vele tolni?

;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56528) HuMarc válasza aizen92 (#56527) üzenetére


HuMarc
addikt

Ahj... Pf... Tré vagy, hogy nem ismered azt a remek játékot... :D

PS3
God of War: Ascension
Resident Evil 6
Saints Row IV
Tales of Xillia
Terraria (cross-buy)
Flower (cross-buy)
Child of Light (cross-buy)
The Unfinished Swan (cross-buy)

Ezeket a játékokat sejtik, hogy benne lesznek az októberi Plusban. Én remélem, hogy kapunk egy Child of Lightot meg egy Saints Row IV-et, ja meg a Terraria sem lenne rossz, de a többi annyira nem hoz lázba. A Flower meg ugye megvan.

(#56529) aizen92 válasza HuMarc (#56528) üzenetére


aizen92
addikt

Akinek nincs meg, annak a Flower és Child of Light instant get ! + GOD + Saints Row.... :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56530) james001 válasza HuMarc (#56528) üzenetére


james001
veterán

A Saint's Row 4 már több hónapja be lett pletykálva,azt azóta se kaptuk még meg :D Egyedül egyébként csak a SR4 érdekelne ezekből,GoW-ot már kijátszottam (+kiplatináztam) a Resi 6 meg úgy szar ahogy van.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56531) aizen92 válasza james001 (#56530) üzenetére


aizen92
addikt

" (+kiplatináztam) " - Miért nem lep meg? :))
De az igazi kérdés :DDD: Mester, Hány játékot "platináztál" ki összesen? :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56532) HuMarc válasza aizen92 (#56529) üzenetére


HuMarc
addikt

Pont ezt mondom én is :D A Flower már megvan, ezért kéne a Child of Light vagy a Terraria. A GoW nem hoz lázba, a Saints Row csak GTA V pótlék lenne. A Tales of Xillia-t szerintem le se tölteném, az ilyen japán játékok közül egyedül a Ni No Kuni érdekelne, talán egyszer azt is behúzom :)

(#56533) Synthwave válasza HuMarc (#56532) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én se tölteném le. Megvenném lemezesen. Ha nem lenne meg. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56534) ldave válasza HuMarc (#56528) üzenetére


ldave
félisten

Child of Light nekem tetszett, a látvány és a zene fantasztikus, a játékmenet a nehezebb szinten elég kihívást rejt, a történet kicsit bugyuta.

Resi 6 jöhet, azt úgyis terveztem majd valamikor megvenni, eléggé olcsó már.

A Slime draws near! Command?

(#56535) aizen92 válasza HuMarc (#56532) üzenetére


aizen92
addikt

Terrariat inkább pcn, childoflight nagyon jó kis rpg. IGAZI rpg. De gondolom ezt pont neked nem kell magyarázni :))

Saints Row nem is GTA pótlék, hanem ilyen hentelés, idióta örültség az egész. Totál értelmetlen, arra jó, hogy ha már unod a drámai, erős storyval rendelkező játékokat, kicsit kikapcsol. :R

(#56534) ldave: azok a zongorajátékok valami hihetetlenül gyönyörűek voltak. YT-n hetente egyszer végighallgatom az OST-ot.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56536) james001 válasza aizen92 (#56531) üzenetére


james001
veterán

25

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56537) ldave válasza aizen92 (#56535) üzenetére


ldave
félisten

Szintén (csak Spotify-on), amúgy itt egy interjú a zeneszerző hölggyel: [link]

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#56538) aizen92 válasza ldave (#56537) üzenetére


aizen92
addikt

Wow! Köszi!
:Y
sajnos van férje :(
;]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56539) feelurself


feelurself
aktív tag

Tudtok olyasvalakit, aki foglalkozik ds3 javitassal ?

(#56540) HuMarc válasza aizen92 (#56535) üzenetére


HuMarc
addikt

Háááát... Nem tudom, annyira hatalmas gamer nem vagyok, azért kíváncsi vagyok arra, ki mit gondol itt arról, hogy mi is a klasszikus RPG. Pl. nekem egy Torchlight I-II is RPG-elemeket tartalmazó hack'n'slash-nek számít, míg mások azt mondják, hogy az már olyan faék egyszerű, hogy köze nincs az PPG-khez.

Resi 6-nak se mennék a közelébe se. Na majd október elsején meglátjuk.

(#56541) fausto


fausto
addikt

Egyébként október elsején nem lesz Plus frissítés. Igaz, hogy korábban úgy harangozták be a szolgáltatást, hogy minden hónap első szerdáján lesz, azt kihagyták, hogy "kivéve, ha az elsejére esik és mivel az USA felhasználóknak keddenként van update, nehogy már nekik kelljen várni, inkább nektek késsen, parasztok"

(#56542) HuMarc válasza fausto (#56541) üzenetére


HuMarc
addikt

Valóban nem, hanem október elsején derül ki, hogy milyen játékok lesznek bent ténylegesen, és 8-án lesz a frissítés. Legalábbis én így olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#56543) lipido


lipido
senior tag

Még 1 kérdésem lenne felétek!
Olvasgatok erről a ps plus-ról... ha most előfizetnék rá, milyen játékokkal tudna a gyerek játszani? Mmint a szeptemberi 2 játékon kívül (ha egyáltalán van több)

Válaszokat előre is köszönöm!

(#56544) dilipok válasza lipido (#56543) üzenetére


dilipok
veterán

osszefoglalo

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56545) aizen92 válasza HuMarc (#56540) üzenetére


aizen92
addikt

Igazad van!
akkor átfogalmazom: klasszikus rpg harcrendszer :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56546) lipido válasza dilipok (#56544) üzenetére


lipido
senior tag

köszönöm, de nem találom benne melyikek azok a játékok.. annyit találtam hogy "10, és ebből 2 változik havonta"

(#56547) Synthwave válasza HuMarc (#56540) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igazi (videojáték) RPG?

Fallout trilógia (külön kiemelve az első kettőt), Baldur's Gate-ek, Planescape Torment, Star Wars: KotOR 1-2.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56548) dilipok válasza lipido (#56546) üzenetére


dilipok
veterán

az eppen aktualis listat megnezheted a store-ban. Visszamenolegesen nem lehet letolteni semmit.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#56549) lipido válasza dilipok (#56548) üzenetére


lipido
senior tag

Az instant play coll. menüpontban "csak" 2-t találok... az összefoglalóban pedig 10 van említve (lehet rossz helyen nézem)

(#56550) HuMarc válasza lipido (#56549) üzenetére


HuMarc
addikt

Régebben úgy volt, ez azóta megváltozott.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.