Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57951) crue válasza birno (#57946) üzenetére


crue
őstag

Én a Konzolvilágot vagy a Corvin Konzolt ajánlom. Mindkét hellyel csak pozitív tapasztalataim vannak konzol vásárlás terén.

(#57952) Tdizsolt válasza birno (#57946) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Hali!
Én innen vásároltam kb 4 hete,minden rendben ment,ingyenes házhoz szállítással küldték,"ajándék" HDMI-vel.Szerintem érdemes megnézni őket.

Psn ID: Tdizsolt

(#57953) Sirandrish válasza Because (#57950) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hallod..az asszonnyal könnyesre röhögtük magunkat.
Már fájt...annyira kacagtam, de ettől még egy forintot nem ért az a pálya pl :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57954) erik88


erik88
aktív tag

Sziasztok. Kérlek titeket segítsetek :)
Kb összegyűjtöttem, hogy hogyan lehet a ps-t monitorra kötni. Mivel nekem csak d-sub csatlakozóm van a monitoromon csak az ezekkel kapcsolatos dolgokon gondolkozok.
1. Van az a megoldás amikor hdmi-vga aktív átalakító segítségével kötöm a monitorra.
2. Mikor az AV-VGA kábel segítségével.
3. Mikor a gyári AV kábel végére kötök egy RCA-VGA kábelt.
Az elsővel az a baj, hogy ügye kell vennem egy olyan átalakítót (ami végülis nem drága 1-2-3k) amiről viszont nem tudom hogy 1280*1024 es felbontásba tud e adni jelet.
A második az szimplán drága (7-8k) , viszont erről tudom, hogy működik mert már használtam ilyet ( under control wii/ps3...).
A harmadikkal meg az a bajom, hogy nem tudom működik-e egyáltalán.
Aki tud valamit még ezeken kívül azt kérem írja ide le nekem, meg légyszi mondjatok valami tapasztalatot ha van.
Köszönöm.
Üdv Erik

(#57955) Elims válasza Sirandrish (#57949) üzenetére


Elims
veterán

Nekem vmi rémlik,mintha írtak volna már itt hasonlót.Mármint,hogy nagyon szokatlan az analóggal célozni,mert az egérhez/billentyűzethez voltak szokva.
Nekem hál'istennek nem volt ilyen. :-)

Erre most csak Tegla szavai jutnak eszembe:
"...gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás." ;-)

(#57956) dilipok válasza erik88 (#57954) üzenetére


dilipok
veterán

Nem sok ertelme van mokolni vele, a gyari kabel a legegyszerubb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57957) Sirandrish válasza Elims (#57955) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó hát azzal tisztában vagyok hogy nem vagyok profi. Mondjuk hogy őszinte legyek amúgy is sokallom a tűzharcokat. Szerintem kb a fele is bőven elég lenne, és lehetne benne több logikai rész. :K
Ami még zavar vagy inkább bosszant azok a titkos "kincsek". Van amikor 3km-ről látom hogy villan egyet, viszont van olyan ami nem és nem akar villanni. Volt olyan hogy rajta álltam már és akkor sem láttam. A szerencse az hogy jelzi hogy nyomjam a háromszöget mert ott kincs lapul.

Összességében nem rossz játék, főleg hogy 2007(?)es, de picit többet vártam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57958) Elims válasza Sirandrish (#57957) üzenetére


Elims
veterán

Merülj bele,szokj hozzá,állíts a nehézségen.
Tetszeni fog. :-)

Szerk.: Lesznek olyan részek ahol kevesebb lesz a lövöldözés és több a logikai rejtvény.

[ Szerkesztve ]

(#57959) Sirandrish válasza Elims (#57958) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem hagyom félbe az tuti :)

Szerk: remélem is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57960) erik88


erik88
aktív tag

Hát tudom, hogy a gyári a legegyszerűbb de azt meg fizesse ki valaki. Csak mert én nem tudom. De ha lenne pénzem akkor vettem volna már egy 100 centis hd tvt és akkor nem kéne ilyenen gondolkodnom de sajnos kell másra a pénz és ezért keresem az olcsóbb megoldásokat

(#57961) Brian_GT válasza erik88 (#57960) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem kötözködésből, de pont az olcsó megoldásokból vannak később a problémák. Nem egy ember fordult meg a topicban, hogy spórólni akart és vett utángyártott joy-t majd megvehette a gyárit is, mert vagy alapból rossz volt az utángyártott vagy hihetetlen hamar meg is adta magát.

Ezeken a dolgokon nem érdemes spórolni... nyilván a konzol se úgy működik, hogy van a gép és ennyi...járulékos költségek mindig vannak és lesznek.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57962) Sirandrish válasza erik88 (#57960) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a HDMI to VGA talán 2-3K-val olcsóbb mint a gyári kábel..annyit már megér a gyári szerintem és nincs gond.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57963) erik88 válasza Sirandrish (#57962) üzenetére


erik88
aktív tag

Kérlek linkelj egy ilyen kábelt 5 ezer forint alatt :)

Ja meg nem utolso sorban azért egy gyári joyt meg egy utángyártott joyt ne hasonlitsunk kabelekhez :)

Tudom, hogy nem kötözködésből de azt em tudom felfogni, hogy egy kábelbe pl mi mehet tönkre ?? Most hogyha van komplett hdmi-vga meg van av vga kábel azokba mi mehet tönkre elöbb mint a gyári nagon jó kábelekbe?

[ Szerkesztve ]

(#57964) D1Rect


D1Rect
félisten

Valaki felvilágosítana, hogy mi volt a baj a PS3 multival?
Állítólag nagyon rossz volt és a live sokkal jobb még most is.

Többet használtam psn-t, mint live-ot, de nekem semmi nem tűnt fel belőle. :B

(#57963) erik88: Én szétnéznék ebay-en vagy aliexpressen.

[ Szerkesztve ]

(#57965) Brian_GT válasza D1Rect (#57964) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mi volt a baj a ps3 multival? Mi lett volna, semmi. Ha pontosabban kérdezel rá egy dologra jobb, de nekem lassan 4 vagy 5 éve van ps3 és azóta elég sokat multizok is.

Most ha az ilyen tartalmakra vagy kapcsolódási hibákra gondolsz... akkor egyrészt az ilyen kiváló állításokat mindig a másik tábor mondja... másrészt frissítésekből és egyéb dolgokból adódó le-leállások mindig is voltak és lesznek, de ez az xboxnál sem újdonság. Live is bőven tudott csodákat művelni.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57966) D1Rect válasza Brian_GT (#57965) üzenetére


D1Rect
félisten

"a kínlódást a PS3 hűderjóingyenes multinál"

Ennyi, nem tudom mit ért alatta, de állítólag kínlódás volt/van vele.

(#57967) Brian_GT válasza D1Rect (#57966) üzenetére


Brian_GT
őstag

Semmi ilyesmi még csak elő sem fordult nálam és sztem másnál sem. ez bullshit. Igen ingyenes a multi...eddig is az volt meg az is marad. PS4-nél kell hozzá már plus, de kb minden 2 embernek eddig is volt ps3-ra is. Vásárlók 80%-a meg ps3-ról vált ps4-re szóval nincs miről beszélni, viszi át a profilját.

Azért ezen a téren meg jobb lenne ha ez a nagy ,, xbox fan" csendben maradna, mert nézzük már meg mióta ad ingyenes címeket a microsoft és mióta van ez Sony-nál. Itt aki a kezdetek óta ps3 tulaj nem is tudom elképzelni mennyi játéka lehet, brutálisan alacsony áron a plus-nak hála. Aki 8 éve gyűjti a tartalmat sztem órákig lehetne válogatni a download list-jéből.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57968) jookomak válasza erik88 (#57963) üzenetére


jookomak
őstag

Megvan már a ps?
Én 1280x1024-es monitoron neki sem állnék játszani. Használtam 4:3-as crt tv-n, azon is szörnyű volt. Kell neki a 16:9-es hd kijelző, nincs mese.
Analóg csatis monitoroknak manapság alapból förtelmes a képe, sima win-re sem használnám.

(#57969) D1Rect válasza Brian_GT (#57967) üzenetére


D1Rect
félisten

Valahogy sejtettem, hogy ilyesmi lehet a tényállás.
Most a PS3-on a mai napig ingyenes a multi? Mert én úgy vettem le, hogy már azon se ~1éve.

(#57970) jookomak válasza D1Rect (#57969) üzenetére


jookomak
őstag

Mindig is ingyenes volt. A ps+ egy lehetőség, és elsősorban az ingyen játékok miatt éri (érte) meg. Mondjuk mostanában nem túl erős a felhozatal.

(#57971) erik88 válasza jookomak (#57968) üzenetére


erik88
aktív tag

Hát én meg játszottam rajta és nekem megfelelt, sőt még Winre is megfelelt.
De akkor neked is leírom : ha lenne pénzem egy 100 centis tv re 16:9 képaránnyal akkor vettem volna már... :W

(#57972) MasterMark válasza erik88 (#57963) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tönkremegy, hanem nincs jól megcsinálva.

Switch Tax

(#57973) Elims válasza erik88 (#57963) üzenetére


Elims
veterán

Ahogy MasterMark is írja nincs jól megcsinálva.
A hasonlat pedig nagyon jó,utángyártott--gyári joy.
De igaz a mondás mki a saját kárán tanul.Majd ha rászaladsz egy-kétszer rossz utángyártottakra akkor majd rájössz,hogy nem ér annyi pénzt,időt és legfőképp bosszúságot,hogy egy-két ezret spórolj.
(kábellel én is jártam már meg 2x is.Nem spórolás miatt,hanem mert olyan kábel gyáriban nincs.Nem konzol téma volt.)
Úgyhogy inkább a gyári ajánlott.Erősen. ;-)

(#57974) Sirandrish válasza erik88 (#57963) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a HDMI to VGA-ra kerestem rá és az valami 4-5K volt. A gyárira te írtam hogy 7-8K. Én ezért írtam hogy hogy nem sok a különbség. Ha mégis inkább 5-6K a szakadék a kettő között akkor elnézést. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57976) Sirandrish válasza #17954112 (#57975) üzenetére


Sirandrish
legenda

A címkét az alján gondolom mindenképp meg kell nézni hogy sértetlen-e.
Illetve próbáld ki...lemezes játékkal is. Hallgasd meg hogy nem-e darálja az olvasó nagyon a lemezt, tehát hogy szenved-e vele vagy simán beolvassa. És persze a gép állapotát is meg kéne nézni, hogy nincs-e rajta törés/horpadás vagy olyan karc ami nem az általános használat során kerül rá.
Én ezeket tuti megnézném :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57978) erik88 válasza Sirandrish (#57974) üzenetére


erik88
aktív tag

A gyári kábel az nem hdmi-vga hanem av-vga. Szerintem nem nagyon olvastad el amit irtam, mert akkor tudnad mit beszelek de nagyon nem érted

[ Szerkesztve ]

(#57979) ekko98 válasza #17954112 (#57977) üzenetére


ekko98
tag

Ritkán, a multi meg ha le is dob az a te neted hibájából lesz/van (értsd úgy hogy a multi elég stabil)

[ Szerkesztve ]

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#57981) ldave válasza #17954112 (#57980) üzenetére


ldave
félisten

Kik mondják?

A Slime draws near! Command?

(#57982) Sirandrish válasza erik88 (#57978) üzenetére


Sirandrish
legenda

Király vagy hogy abba a kézbe harapsz amelyik enni ad. Ezek után még segítséget vársz el?
Azt írtam hogy a hdmi to vga-ra kerestem rá...én 4-5 K körül találtam..hogy a gyári 7K (nem a hdmi to vga) azt TE írtad.
Nem érted amit írok és még lebaszol, de persze segítsenek...GG..ügyes kisfiú vagy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57983) erik88 válasza Sirandrish (#57982) üzenetére


erik88
aktív tag

rájöttem magamtól ugy hogy már nem kell segítség :) köszi, hogy legalább gondolkodtál a megoldáson. :R

(#57984) Sirandrish válasza ldave (#57981) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebben a topikban mondogatják :K

Például ebben :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57985) fausto válasza #17954112 (#57980) üzenetére


fausto
addikt

De nem is hibátlan :) Én azt mondanám, hogy a multival nincs komoly gond, ha mégis, akkor ott a router lesz a ludas (nekem pl. nagyon sokáig gond volt a multival, szétdobott, nem volt chat, nem tudott csatlakozni, stb... Mióta új routerem van, ilyenek nincsenek)
De viszont a PSN-nek, mint rendszer, vannak hiányosságai. Pl. a Store még akkor is fájdalmasan lassú, amikor nincs vele gond, de 1-2 hete annyira elromlott, hogy be sem lehetett lépni. Az is viszonylag gyakran előfordul, hogy nem lehet belépni "karbantartás" miatt.

(#57986) A`rpi válasza erik88 (#57960) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Meglátásom szerint olcsóbb és biztosabb megoldás ha körülnézel a használt piacon, és választasz magadnak HDMI bemenettel felszerelt megjelenítőt. 20 ezer magasságában már lehet vásárolni ilyen készülékeket, ennél mégolcsóbb DVI csatlakozóval felszerelt készülékeket, ezeknél HDCP támogatás megléte fontos.

5:4 megjelenítőhöz volt már szerencsém PS3 használata során, nem mondanám acélosnak, de élvezhető volt a játék azon is.

(#57987) SenorDave


SenorDave
tag

Egy részről megértem eriket ,sajnos magyarország mégsem külföld ,hogy hopp egy karc a tv-n és kuka aztán veszek egy újjat.....viszont mindenki mással is egyetértek nem éri meg ezen (spórolni mert hirtelen csak ennyi pénz van) inkább várj vele ne kapkodd el és gyűjts össze egy tv/monitorra 20.000 már van jó használtan még garanciával is ha épp kifogod , ott bele a hdmi is kész. :)

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#57988) MasterMark válasza Sirandrish (#57974) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom, hogy használja-e valaki így, de ott input lag is előfordulhat olcsóknál.

Switch Tax

(#57989) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ugye az Uncharted első részében lévő második Yetski-s rész után SOHA nem lesz több?
Ez fájt..komolyan mondom hogy fájt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57990) dilipok válasza Sirandrish (#57984) üzenetére


dilipok
veterán

el is lehet felejteni. Mindkettot hasznalom boven 5+ eve, parhuzamosan. Semmi gond nincs egyikkel sem. Mindettonek vannak idoszakos bajai. Kb ugyanaz.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#57991) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok.
A segítségeteket kérném.
Adott egy Slim változatú gép, ami ugyan nem az enyém, de az én kezeim között jelentkezett a probléma. Éppen a CoD: Black Opsal játszottam, amikor a második világháborús rész után megfagy a játék, elsötétül a kép, és nem reagál semmire a gép. A lemezt kiadja, de KO. Csinálok egy hard resetet, kiír mindent, majd újrateszi a fileokat és ok.
Szerintetek ez a lemez, vagy a gép hibája? Egyelőre más játékkal nem próbálkotam, hátha a gép hibája.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#57992) Sirandrish válasza dilipok (#57990) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig sem hittem el :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57993) satz18 válasza Sirandrish (#57989) üzenetére


satz18
őstag

Az a rész nálam is kiverte a biztosítékot. Tesóm szerint a 2 és a 3 sokkal jobb, az elsőn csak át kell küzdeni magunkat a történet kedvéért.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#57994) james001 válasza Sirandrish (#57989) üzenetére


james001
veterán

Akkor crushing-on ne juss el odáig ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57995) Sirandrish válasza satz18 (#57993) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azt őszintén remélem :B

james001 Nem állt szándékomban még egyszer hozzányúlni amint végigviszem :DDD
Vagyis de..a "kincseket" összeszedném...és itt fel is merül a kérdés. Ha chapter selectnél kiválasztom mondjuk a 3.at..akkor utána tudom még választani a 9-10+t is?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57996) james001 válasza Sirandrish (#57995) üzenetére


james001
veterán

Persze tudod,ha felszedsz egy kincset ha minden igaz dob egy autosave-t úgyhogy kilépsz és átmész egy másik chapter-be.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57997) Sirandrish válasza james001 (#57996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah az remek. Ha végigvittem azzal még elszöszölök picit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57998) Tegla80 válasza callmeakos (#57991) üzenetére


Tegla80
addikt

Szimpla fagyas.....hetkoznapi dolog bizonyos jatekoknal es/vagy bizonyos fw alatt.
Nincs jelentoseg ,mig utana elindul....
Fagyi utan addig nyomd a bekapcs gombot mig csappan (lehet 3x is csippan,mar reg volt nalam ),majd kikapcsol . Kovi inditaskor irja,h nem szakszeruen lett leallitva es onellenorzest vegez a hdd-n ......utana jatszhatsz tovabb. ;)
Emlitesre sem melto dolog......nem kell elarulnod a gazdanak sem,ha.....fagyott mar nala is tutira.

Sony® & PlayStation®

(#57999) storm3


storm3
senior tag

sziasztok. tervezem egy ps3 vetelet, de amint lattam tobbfele van. melyik a legmegbizhatobb? gondolok itt hutesre, sebessegre es zajra. egyelore nem tervezem moddolni. elore is koszi a valaszt :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#58000) callmeakos válasza Tegla80 (#57998) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Köszi az infót :)
Én a lemezre gyanakodom, mert utána újra próbáltam tolni, és pontosan ugyanott történt meg újra, de gondoltam azért rákérdezek, mert most ez az első alkalom, hogy PS3al játszok huzamosabb ideig, mert eddig nem volt dolgom ezzel a konzollal :D

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.