Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57701) james001 válasza Elims (#57699) üzenetére


james001
veterán

Normal-on is nehéz azért. A Resi soha nem a könnyűségéről volt híres. De amúgy se kezdek mindent hiperszuper very hard-on,előtte azért végigviszem normal-on hogy élvezzem is a játékot :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57702) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Éljen! Pár perce jött egy patch a store-hoz így újra működik. :D Ahogy látom egy kicsit gyorsabb lett meg megváltozott néhány animáció is.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#57703) #58000384 válasza Sirandrish (#57689) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ez egy jó ok rá :) Nekem elsősorban a GT6 volt, de az nem nyújt túl sokat osztott képernyős játéknál. Mondhatjuk, hogy elég keveset.

Az LBP-t meg is vettem volna a demó után, de mire a boltba értem, elvitték :D Majd ha legközelebb megyek, meglesem. Ha a Store meg megjavult, akkor hamarosan rá is nézek :D Végre...

(#57704) Sirandrish válasza #58000384 (#57703) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én MM-ben vettem 4K-ért :K

HaJózsi És azt magától le is szedi? Bár nekem jobban kézre áll PC-n szóval nem nagyon hat meg :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57705) erahurka válasza Sirandrish (#57704) üzenetére


erahurka
félisten

Jobb is ha PC-n használod, nekem volt már hogy kifagyott tőle a gép. Érted, egy The Last of Us úgy megy mint az álom de a Store kifagy.

(#57706) Elims válasza Sirandrish (#57700) üzenetére


Elims
veterán

Nem tudom.Nem töltöttem még le. Igazság szerint én rád vártam.. :-)) Mármint a véleményedre.
De holnap megnézem. Mondjuk az utóbbi kb.10évben nem tudtak lekötni az ilyen verekedős játékok.

James: Tudom..a 3. részt csalással vittem végig. :-/
Tervezed a platinát?

(#57707) Sirandrish válasza erahurka (#57705) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert a Store az kemény :D

Elims Videók alapján kb Soul Calibur V demonak tűnt nekem..persze lehet hogy tévedek. Viszont azt meg semmiképp sem akarom hogy rámozduljak de kevésnek bizonyuljon mert most nem tudom megvenni az 5t..
Már el rakattam az Uncharted 1-2-t fizuig :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57708) HaJózsi válasza Sirandrish (#57704) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Nekem a szokásos auto update alatt töltötte le. De szerintem, ha elindítod akkor is föl fogja kínálni a frissítést.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#57709) james001 válasza Elims (#57706) üzenetére


james001
veterán

Áhh van vagy még +2 nehézségi fokozat is amin végig kéne vinni minden egyes karakterrel,na azt inkább kihagyom. A Revelations-ön gondolkozom hogy talán megpróbálhatnám,de ott meg van egy Raid módos trófea ami baromi nehéz,meg hát mire fel tornászom magam 50-es szintre benne az egy év.
Az a baj nem sok időm van játszani úgyhogy már letettem a platinákról.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#57710) HuMarc


HuMarc
addikt

Bioshock Infinite 18k helyett 3k a Store-ban :Y De most a GTA V-re gyűjtök.

(#57711) zizi7229


zizi7229
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, amire nem biztos hogy ez a legjobb topik:
Van egy hófehér fat gépem, amire sikerült ráejtenem tegnap a szobaantennát, ami két szép kis (kb 2 centis) fekete csíkot húzott maga után a gépen, le sikerült mosnom, már nem látszik, viszont karcosnak karcos maradt.
van egy donorgépem, ami szintén karcos, így megpróbálkoztam először azon különféle házi trükkökkel, pls fogkrém, alkohol, ilyenek, de a műanyag túl puhának bizonyult és csak rosszabb lett, szóval valami ötlet az egyébként nem olyan mély horzsolás, és ha már leszedném, akkor az évek során összegyűl mikrokarcok leszedésére? polírtól félek, pont a műanyag puhasága miatt

Köszi

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#57712) #58000384 válasza HuMarc (#57710) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az ilyen akció azért elég vicces :D Boltban sehol sem 18000 a Bioshock Infinite, csak a PS Store-ban ennyi, hogy ilyen hatalmas akciók lehessenek. Amúgy az ára egész korrekt most.

Sikerült elindítanom nekem is a boltot, és elszomorodtam. Oly sok játék, oly kevés pénz, olyannyira digitális tartalom, amit én nem szeretek :D Inkább legyen meg lemezen. De egész jó kis árak vannak.

Sirandrish: Én az 576-ban láttam használtan talán 2990-ért. Most az oldalukon 5-6 ezerért van, és nem újan.

(#57713) Elims válasza Sirandrish (#57707) üzenetére


Elims
veterán

Holnap megnézem.
Mennyiért veszed a két uncharted-et? Remélem te nem titkolózol.. ;-)))
Csak azért kérdezem,mert van itt a topikban két eladónak is uncharted játéka.Mindkettő korrekt ember.

James: "mire fel tornászom magam 50-es szintre benne az egy év."
Így viszont teljesen megértem.
Hasonló helyzetben vagyok a mafia 2-vel.Mire levezetek 1000 azaz ezer mérföldet az legalább...több/sok hét. :-/ Így viszont nem biztos,hogy meglesz a 100%.

"...már letettem a platinákról."
Igazad van,van már elég. :-)

Zizi: Szia!

Ebay-en/vaterán lehet találni pár 100Ft-ért egy kis tubus polírkrémet.Az talán segíthet.

(#57714) Brian_GT válasza Elims (#57706) üzenetére


Brian_GT
őstag

Csalással??? Egy Resident Evil-t??? A Resi társadalom egyként küldi rád a Tyran-t, a Nemesis és Dr. Birkin trióját!!! :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57715) Sirandrish válasza #58000384 (#57712) üzenetére


Sirandrish
legenda

5-6K-t tuti nem adok érte :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57716) Elims válasza Brian_GT (#57714) üzenetére


Elims
veterán

"...én is bekapcsolom az örök lőszert.."

Akkor én kérek elnézést. ;-)
Vagy vmit félre gondolok.? :-))))

(#57717) gyuresz1984


gyuresz1984
újonc

Sziasztok.
Olyan problémám van hogy összekötöttem a ps 3-at a tv-vel és azt irta ki hogy nem támogatott üzemmód.
tud valaki segiteni?

(#57718) #58000384 válasza Sirandrish (#57715) üzenetére


#58000384
törölt tag

Annyit én sem :N

(#57719) Goldwin válasza Sirandrish (#57715) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#57720) Elims válasza Sirandrish (#57707) üzenetére


Elims
veterán

Az korrekt ár.

Senki nem tudja,hogy mire jó az az origami papír a játék mellett?
Én pont emiatt utasítottam vissza több jó ajánlatot a játék vételekor,gondolván,hogy milyen fontos lesz a papír.Most meg végig vittem és kiderül,hogy nem is kellett sehova?? :-)

Egyébként tényleg nagyon jó játék!!

(#57721) zizi7229 válasza Elims (#57713) üzenetére


zizi7229
tag

köszi, megpróbálom, hátha

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#57722) HuMarc válasza #58000384 (#57712) üzenetére


HuMarc
addikt

Jó, nyilván a 18k az durván sok, de a 3k meg egy elég jó akció.

(#57723) Sirandrish válasza Goldwin (#57719) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt láttam..fizukor ha meglesz akkor lehet rá is rabolok :)
Bár annyi játékom van hogy nem tudom melyiket toljam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57724) Brian_GT válasza Elims (#57716) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem értesz félre, mindegyikben részben benne volt mit kell tenni bizonyos fegyverek megszerzéséhez + örök lőszerhez. Az 5-ben annyit segítettek ezen, hogy külön menüt is kapott ahol kapcsolható is volt ez + láttad melyik fegyvert oldottad már fel. Nos ehhez pontokat kellett gyűjteni, amit a pályák után kapsz kiértékelés alapján... nos kb egy jól teljesített pálya ad olyan 1000 pontot és 1 fegyver kioldása olyan 10.000-15.000 pont. Az összes fegyver fel van oldva :D Így nem kérek elnézést :DDD

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#57725) Tegla80 válasza gyuresz1984 (#57717) üzenetére


Tegla80
addikt

Morgen....
Bekacskor hosszan nyomd a gepen a gombot,mig csippan,mert lyenkor ujrakalibralja a videokiemenetet a radugott kijelzore.
Ha igaz akkor nem fhd teved van es ez a baja.

Sony® & PlayStation®

(#57726) Sirandrish válasza Tegla80 (#57725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh micsoda igényei vannak egy konzolnak..FHD TV kell neki :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57727) Tegla80 válasza Sirandrish (#57726) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem feltetlen kell neki,de valszeg azon jatszottak rajta elotte es azon felbontason szeretne indulni.....a tv meg valszeg nem tudja..... reset utan kiderul. ;)

Amugy ps4 en sem fhd minden.......,sot. (itt meg aztan vegkepp nem.....talan a menu :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#57728) Sirandrish válasza Tegla80 (#57727) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én is alig vártam a FHD élményt aztán rá kell hogy jöjjek hogy a játékok jóóó nagy %a csak 720p.
Persze ilyen hogy God of War 3, meg The Last of US mellett nincs okom panaszra mert így is gyönyörűek (számomra mindenképp) de azért a tudat hogy nem FHD :DDD

Jövőhéten megjön az Uncharted 1-2 ha minden igaz, így aztán teljes lesz a trilogy, szóval Last of Us utánra meg is van a következő "áldozatom" :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57729) aizen92 válasza Sirandrish (#57728) üzenetére


aizen92
addikt

ps4en is össze kell tenni a két mancsodat egy fhdért, szóval egy ezeréves HW esetén nem is lehet elvárni. :))
Gyönyörűek így is a játékok.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#57730) Sirandrish válasza aizen92 (#57729) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is várom el. Amúgy is..nálam kb a grafika az utolsó ami hozzáad a játékélményhez.
EZT például maximum 2 évente mindig előveszem...és ez igencsak messze van a FHD élménytől :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57731) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyébként milyen COOP-ban is játszható játékokat ajánlanátok könnyed kikapcsolódásra?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57732) #58000384 válasza Sirandrish (#57731) üzenetére


#58000384
törölt tag

CoD BO2, Far Cry 3, Ratchet & Clank All 4 One, Uncharted 3, Driver San Francisco, LEGO Movie videogame, Portal 2, Splinter Cell Blacklist, Borderlands 2

Hirtelen ezek jutnak eszembe :) Némelyik könnyed, némelyik komolyabb.

(#57733) Elims válasza Brian_GT (#57724) üzenetére


Elims
veterán

"Az összes fegyver fel van oldva."

Így viszont mélyen le a kalappal!! :-)

SirAndrish: Hogy tetszik a last of us?Egy pár szót írj légyszives.

Azt a "messze lévő fhd élményt" vmikor tátott szájjal bámultuk. :-)

(#57734) Bogyi007 válasza Elims (#57720) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lemez töltések közötti üres idők kitöltésére. Tényleg. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57735) Sirandrish válasza #58000384 (#57732) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyan kéne amit asszonykával EGYÜTT tudok játszani szóval a pukkpukk játékok kilőve.
Uncharted 3? Azt lehet COOP-ban?

Elims Naggyon. Egyfelől a játék gyönyörű, bár ezt nem kell mondanom. A Story is lenyűgöző, pedig legtöbbször (persze nem mindig) nem érdekel a story. Nincs olyan mély hogy meghasson. Ez viszont már az első 10percben olyan érzelmeket váltott ki belőlem ami csak nagyon kevés játék tud. Először Sarah, majd Ellie aztán Tess...és még hol a vége. Emellett 1-2 dologtól eltekintve a játékmenetet is hibátlannak tartom.
Persze van benne pár dolog amit nem értek, mint pl hogy a katonák akik LŐNEK rám, miért nem hagynak lőszert maguk után. De ez már csak szőrszálhasogatás..egy közel hibátlan alkotásról beszélünk :K

Zeldához...nekem még ma is az abszolút kedvenc..pont nem érdekel hogy hogy néz ki. A valaha készült legjobb játék! :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57736) Bogyi007 válasza Sirandrish (#57735) üzenetére


Bogyi007
veterán

We Dare című játék? :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57737) aizen92 válasza Sirandrish (#57735) üzenetére


aizen92
addikt

LittleBigPlanetek, Rayman Origins és Legends, Lego játékok,

Innen szemezgess!!! Nagyon jó kis lista! Coop campaign akarsz, vagy coop módot. én innen vadásztam! :)

Unchartedben sajnos csak coop mód van. Nincs lehetőség coopban végigvinni.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#57738) #58000384 válasza Sirandrish (#57735) üzenetére


#58000384
törölt tag

Mindet lehet együtt (vagy akár egymás ellen), max. van benne pukkpukk is :) De szerintem ami pl. egy Ratchet-ben van, az messze van a Far Cry élménytől. A Portal 2-ben meg jó kis fejtörők vannak. Lehet az Uncharted 3-mat coop-ban játszani, igen.

(#57739) Sirandrish válasza aizen92 (#57737) üzenetére


Sirandrish
legenda

Campaign kellene elsősorban. A listát át is nézem, köszi :R

karak_22 Portal 2 nekem is eszembe jutott, de azt már PC-n végig toltam, ráadásul coop-ba.
Az FC3at meg csak akartam COOPozni, de odáig nem jutottam szóval lehet azzal teszek egy próbát. A többit is megnézem persze. :K

Bogyi007 Ez meg mi a szösz?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57740) #58000384 válasza Sirandrish (#57735) üzenetére


#58000384
törölt tag

Icipici spoiler a TLoU-hoz: A katonák a végén adnak majd lőszert ha lesz mibe raknod. :)

A Zeldával én is így vagyok, igaz nekem NES-re van meg a két része, ami azért messze nem olyan alkotás, mint az OoT. Amúgy a Twilight Princess a kedvencem, ideje lenne magamnak is megszereznem... Majd ha a Nintendo megveszi a Sony-t, akkor jön PS3-ra is :DDD

A Portal-t én is PC-n játszottam végig coop-ban, ezért javasoltam, mert szerintem tök jó. Az FC3 amilyen hosszú ha mindent megcsináltok, szerintem jó kis játék közösen.

[ Szerkesztve ]

(#57741) Elims válasza Bogyi007 (#57734) üzenetére


Elims
veterán

Lehet... Lehet,hogy nem is kell keresni a miért-jét.
Csak olyan mint egy gyűjtői kiadásban mondjuk a szobrocska.

SirAndrish: Milyen nehézségi szinten játszod?

(#57742) Sirandrish válasza #58000384 (#57740) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Majd ha a Nintendo megveszi a Sony-t, akkor jön PS3-ra is"

Na ezen feküdtem :DDD

Elims Mivel elég messze áll tőlem igazából az a lapulós,sunnyogós,osonós stílus így elsőre easyn kezdtem :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57743) erahurka válasza Sirandrish (#57742) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem normálon elég kiegyensúlyozott. Egy helyen éreztem hogy konkrétan szopat, de az is sikerült kis stílusváltással

(#57744) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Rayman Legends és Origins között mennyi különbség van?
A Legendsről néztem 1-2 tesztet és dicsérik is és tetszik is viszont k*rva drága..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57745) #58000384 válasza erahurka (#57743) üzenetére


#58000384
törölt tag

Kétszer vittem végig Survivor-on, igazából annyi a különbség, hogy alig van ellátmány, és rengeteget kell spórolni és közelharcolni. Egy pont volt a játék közepénél, mikor volt egy komolyabb támadás, oda kellettek a molotovok meg a lőszerek, egyébként szerintem azon is különösebb gond nélkül lehet játszani.

Gondoltam visszanézek a MoH Warfighter multira, és nem csalódtam: a játék berakott az egyetlen szerverre ahol volt valaki, és az a valaki is csak állt magában, mert 2 játékossal nem indul a meccs :D Szóval a multiért nem túlzottan éri meg megvenni a játékot.

A Ni No Kunival van valakinek tapasztalata? Milyen játék? Szemezgettem vele használtan.

(#57746) Sirandrish válasza #58000384 (#57745) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem megvan, de még elindítani sem mertem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57747) #58000384 válasza Sirandrish (#57746) üzenetére


#58000384
törölt tag

Pedig a 90-95%-os értékelések (meg a 85%-os user score) nem ad okot a félelemre :D Max. a látványvilág. Az MGR Revengeance-ben Raiden magassarkúja után szerintem semmi sem lephet meg (tudom, robotláb).

(#57748) erahurka válasza Sirandrish (#57744) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem sok különbség lehet.

Amúgy még a Lego játékokra nézz rá, azokat is lehet co-op-ban tolni.

(#57747) karak_22: Sztoriról jókat hallottam de nagyon nehéz állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#57749) #58000384 válasza erahurka (#57748) üzenetére


#58000384
törölt tag

Az nem baj, szeretem a kihívást :) Egészen addig, amíg azért nem lesz nehéz a játék, mert hanyag/hülye megoldások vannak benne (pl. Far Cry 1-ben a mindenen átlátó, csaló MI).

(#57750) Sirandrish válasza #58000384 (#57747) üzenetére


Sirandrish
legenda

Videók alapján nagyon nem az én világom :N

erahurka Azok nekem túl butyuták..de a fő ok hogy hamar ráunok. Igaz csak 1et (talán2t?) próbáltam eddig de meguntam őket gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.