Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96692) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném.
Eljött az idő, hogy nyugdíjba küldjem az idén hatodik éves Galaxy S telefonom.
Maradnék az androidnál, lehetőleg új készülékben gondolkozom, árban a felső határ olyan 100e forint környéke.
Az utóbbi időben rengeteget bújtam az oldalt, kiegészítve külföldi fórumokkal, tesztekkel.
Kicsit bele is fáradtam.
Mivel a kompakt méret nálam fontos tényező, így három versenyzőre szűkítettem a kört.
Galaxy Alpha, Z3 Compact, Z5 Compact. Az utóbbi átlépi a 100 ezres határt, de 109-110e forinttól már elérhető.
Hosszú távra tervezek, ezért fontos az erős, stabil hardver. Néha talán egy-két komolyabb játékot is ráeresztenék.
Az elsődleges dolog a fotózási képesség.
Az egyik legismertebb, mobil optikákat tesztelő oldal, a dxomark szerint a Z5 lett az egyik legjobb kamerás mobil 2015-ben.
Xperia Z5 dxomark teszt
Azóta csak az S7 Edge, és a HTC 10 előzte be.
Mivel a Compact is a nagy testvér kameráját használja, így gondolom rá is igazak a fentiek.
Ennek ellenére a prohardver teszt annyira nem igazolta ezt vissza, pedig a fentiek ismeretében ajnározni kellett volna az optikát.
A Z5 Compact topicban még olyan hozzászólásba is belefutottam, hogy talán a Z3 Compact kamerája jobban sikerült. Érthetetlen.
Az a "baj", hogy nagyon ragaszkodom a kis mérethez, utálom a tepsiket, pedig ebben az árkategóriában bőven lehetne válogatni.
Így viszont túl sok versenyző nem jöhet szóba.
Ti mit vennétek, merre indulnátok, ha szintén fontos lenne a kompakt méret, és a jó fotózási lehetőség?

Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.