Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83119) #10726912


#10726912
törölt tag

Üdv mindenkinek!
Vodafone-tól akarunk kihozni előfizetéssel egy telefont. Fő szempont a szokásos: a szoftver-böngésző szaladjon rajta, a fényképezés legyen jónak mondható, legyen aránylag jó az akku terhelhetősége (azaz ne kelljen folyton töltőn lenne), s persze az ár...havi 2000 plusz belefér az előfizu mellé, ha nagyon megéri tudása miatt, akkor akár 3000 is mehet.
Igyekeztem első körben a mobilaréna tesztjeire hgyatkozni, s első szűrés (több órás olvasgatás után) a G2 mini maradt bent az LG-től, illetve a Lumia 640 (nem fontos az android).
Néztem a Soni xperia T2 ultrat, Samsungokat, meg Huaweyt, meg Vodafone Smart Prime-t, meg sokmindent, de főleg a fényképző funkciókon és a készenléti idő rövidségén bukott a telefonok nagy része. Kéne még a 4G-s támogatás is természetesen, de ez nem létszükséglet. Szerintetek mi a jó választás a fenti feltételeket figyelembe véve?
Azaz: Melyik okos telefon felel meg a Vodafone [link] a hosszú akku időtartam-jó fényképező képesség-akadásmentes rendszerfuttatás kombinációnak?
Köszönöm a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.