Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69500) Flind válasza voyager4.4 (#69499) üzenetére


Flind
senior tag

Oda is írtam a szubjektív dolgokhoz.

Az Alpha műanyag hátlapja jobban karcolódik mint a Z3c üvege amúgy. A Z1c plasztikja volt nagyon karcolódós. Fém keretet tényleg kár volt kihagyni, remélem Z4c-ben visszahozzák, bár így is jobb az anyaghasználat az Alphánál.

Attól hogy neked nem téma, lehet hogy másnak az, ha nem is tárhely céljából, másolgatáshoz. Főleg hogy a legtöbb okostelefonosnak alapból van SD kártyája, akkor most dobja ki? Nekem is van egy 32GB-os, nem arra vettem hogy otthon heverjen a szekrényben.

Egy napot nyilván kibír visszafogott használattal az Alpha is, de az akksi tesztek végén helyezkedik el nem véletlenül, mikor a Z3c (és Z3) sorra magasan veri az egész mezőnyt. Persze ha neked mindegy hogy jó esetben egy 1 vagy lazán 4-5 napot bír a telefonod átlagos használattal (2-3 illetve 8-9 óra kijelzőidővel), akkor erre is rá lehet fogni hogy szubjektív.

Én ezek mellett valahogy azt tudom csak elhinni, hogy egyszerűen a fém keret miatt döntötted el hogy jobb az Alpha (miközben a hátlapja még mindig műanyag, a design meg nem valami férfias a lekeretített formájával).

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.