Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58101) norbert1998 válasza s7evcsenko (#58093) üzenetére


norbert1998
veterán

Mert abban van a legerősebb két magos processzor a piacon. Annál a négymagos snapdragon 400 gyengèbb, és a kétmagos is. Az lg-ben az van. A teszt már irreleváns mindkét telefon esetében, de főleg az sp-nél. Nem fogok róla ódákat zenei, mert megint elfogultnak titulálnak, de én azt venném újra.

(#58102) szanyi20


szanyi20
tag

Sziasztok. Amit szeretnék az első hozzászólás alapján:
-Ár maximum 110.000 HUF
-Új készülék
-Kártyafüggetlen kellene
-Hosszú távra tervezek (Min. 2-3 év)
-Android párti vagyok
-Márkákat tekintve: Samsung, Sony, LG, (eddig Samsungom Galaxy Ace-em volt, arról váltanék).
-Amire használnám: e-mail, naptár, zenehallgatás, kis videónézegetés, néhanapján egy kis játék.
-Ami még fontos: jó akksi üzemidő (nyilván :P )

Ami nagyon fontos, hogy a mostani 3,5 inch-hez képest nem szeretnék péklapátot, inkább a kompaktabb telefonok érdekelnének, szóval maximum 4,5-4,7 inch-ig.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.:
Szanyi

[ Szerkesztve ]

(#58103) Deck válasza szanyi20 (#58102) üzenetére


Deck
titán

Nexus 5. De kicsivel nagyobb a kijelzője de megszoknád hamar. Ami nem Googles telefon azok nem hosszútávra vannak.

Nexus 4 ha kisebb kijelző kell.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#58104) s7evcsenko válasza norbert1998 (#58101) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igy mar aszem erthetobb a dolog.
A pz SP és a G2-t ugyn annyiert, 56k-ert tudom megvenni ujonnan
A G6-ot 8k-val olcsobban, 48k-ert.
Igy is az SP a nyero? Csak mert a G6 ellen sincs igazabol ellenvetesem. :-)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#58105) balazs0102


balazs0102
senior tag

Sziasztok!

G3-mat vagy Z2-t vegyek? Remélem tudtok segíteni eldönteni...főleg ha van olyan aki mindkettőt nyomkodja naponta..

(#58106) minek?:S válasza szanyi20 (#58102) üzenetére


minek?:S
őstag

+1 Nexus5-re.

s7evcsenko

Igaz, hogy erősebb, de, ha csak telefonálni szeretnél vele, illetve átlaghasználatra bőven jó a G6 is. Komolyabb feladatokra viszont SP inkább, erő azért érződik.

Komolyabb feladatok: Nagyon játszasz. PC helyett használod a telót, azaz fájlcsomagolás, képkonvertálás, videókonvertálás. Google chrome sebessége valamelyest talán. De tán még a videólejátszásban meg a nagyon ritka kodekeknél is kijöhet a különbség. - részlet qualistorm hsz-ából.

Döntsd el te, hogy mire szeretnéd használni, illetve, hogy rá szeretnél e szánni 56k-t, végül is jó ár érte.

balazs0102

Szerintem G3, de itt láthatsz néha 1-1 akadást vagy HTC M8, ha nem csak ez a 2 teló játszik. Z2-vel sok a probléma ...

Üdv.:M.

(#58107) s7evcsenko válasza minek?:S (#58106) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezek kozul talan a videolejatszas jatszik... :-)
Akkor teszek egy probat a G6-al... max eladom.
Koszi

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#58108) tvamos válasza quailstorm (#58074) üzenetére


tvamos
nagyúr

Akkor vegyek egy kinait, es varjak a Nexus 6-ra?
/* Mer' a Lumia 620 olyan xar... se appok, se rendes bongeszo... nem valo ez semmire! */

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#58109) Pepeninho válasza tvamos (#58108) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ha veszel egy kínait akkor rájuk kattansz! :)

Ps4, p30 pro

(#58110) tvamos válasza Pepeninho (#58109) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vettem mar vagy 5-ot, (most is van itt egy Lenovo A660, meg a gyereknek egy Elephone P10C,) nagy MTK anti-fan lettem... de mondjuk fel evet ki lehet veluk birni.
Csak hat gyiiik vagyok, a Nexus 5 mar nem jatszik...
Samsungom meg nem volt meg, azert kerdeztem, hogy esetleg egy hasznalt Samu. Mondjuk, iPhone-om sem volt meg, azt is ki kene probalni.
Nehez ez! Csupa komoly dilemma.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#58111) Pepeninho válasza tvamos (#58110) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ottis inkább a felsőbb szegmenst dícsérik. 70-80 000 forinttól kezdve. A fapad ott is csak fapad, a világot nem váltják meg!

Ps4, p30 pro

(#58112) szaki26a válasza tvamos (#58108) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Frissítsd 620 at 8.1 re. Abban új böngésző is van többek között.

(#58113) hgabci


hgabci
csendes tag

Sziasztok,

Első okostelefonomnak Sony Xperia E1-et vagy Nokia Lumia 520-at vegyek?
Előre is köszi a választ!

Gabi

(#58114) klein007


klein007
csendes tag

sziasztok

ellopták a feleségem telefonját ... melyik telefont vegyem 10-15-ért?
Van egyáltalán?
köszi

(#58115) Deck válasza klein007 (#58114) üzenetére


Deck
titán

Használtan lumia 520 az 20k.

PS5

(#58116) klein007


klein007
csendes tag

ja még csak a lopáshoz...
megvolt a rendőrségi feljelentés -stb. az este..
vodas volt a készülék - nem mérték be!!!! pedig megadtuk az imei számot stb.....fellebbeztünk.. izé levél írogatás

Ja most már nem tudjuk ezt megtenni, mert nem 8 napon belül fellebbeztük meg a rendőrnek a hülyeségét, aki a telefonszámot kereste a készülék helyett.
Fellebbezésnek helye nincs

Valaki hallott ilyet?

(#58117) kali válasza klein007 (#58116) üzenetére


kali
legenda

szia,

a rendőrség nem mér be készüléket, arra a szolgáltatónak van technikája/lehetősége, a rendőrség csak körözést ad ki a készülék imei alapján, a feljelentés felvételét követően, a nyomozás elrendelésével.
a szolgáltató sem mér be csak úgy egy készüléket, mert az például eltulajdonították, egyrészt aránytalan többletköltséget jelentene, másrészt jogilag sem egyszerű a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#58118) MurdR válasza klein007 (#58116) üzenetére


MurdR
veterán

Bemérés. Ez itt nem Amerika. Az csak a mátrixban van. :D annak füst.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#58119) musculus


musculus
tag

Kedves Szakik!

Lassan teljesen meghal a mostani THL W100-as csodatelefonom, szükségem lenne helyette valami másra, de most már inkább garanciával. Most épp a Wayteq Talk 5H-t nézegetem, de félek, h valamelyik jobb lehetőség elkerülte a figyelmemet

- Árkategória: max 50.000
- Méret 4.5" és felfele
- Új
- Garival venném (cégtől, Magyarországon)
- Androiddal szeretném, a különböző zenei/szakmai appok miatt
-Mire szeretnéd használni:
- rengeteget olvasok
- navigálásra
- Endomondo-féle sportkövetésre (egy egész napos biciklitúrához már kell komolyabb akku)

előre is köszönöm :R

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#58120) nyuszi123456 válasza klein007 (#58116) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Pedig technikailag nem lenne bonyolult lekövetni. Sajnos ezzel a passzivitással a tolvaj malmára hajtják a vizet. Érthetetlen.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#58121) zack


zack
nagyúr

Első benyomásaim a Lumia 1520-ról és a WP-ről.

Pár flagship modellen már túl vagyok az évek folyamán. A teljesség igénye nélkül: i4, Note2, Nexus4, S4, HTC One, G2 és persze a mostaniakat is elég jól ismerem tesztelés erejéig.

Azt kell hogy mondjam, szerda óta van meg a 1520, de ennyire jó telefonom még nem volt. Bomba vétel volt (90k), de teljes áron is bőven megéri (115-120k környékén). Kellemes csalódás ez a WP rendszer, és még azt is megtettem a szeretett telefonért, és a gép-telefon közötti szinkronizációért, hogy legalizáltam a Win 8.1-et egy 8.1 64bit Enterprise Edition-nel, amit majd a napokban fogok feltenni, hogy teljes legyen a júzer ikszpériensz. :) Visszatérve a telefonra, a kamera iszonyat jó, eddig minden általam próbált és használt kamerában is erős flagship-et oda-vissza pofánver, bár a 1020-at pont nem ismerem, de itt meg ugye a hardver nem túl combos. Olyan gyors a fókusz, és a képek mentése és olyan minőségben, hogy ennél jobbat nem akarhatnak még a maximalista kamerára kihegyezett júzerek sem. A WP 8.1-nek minden porcikája átgondolt, minden művelet folyamatos és villámgyors. A "szosöl" rész integrációja annyira profi, hogy a többi rendszernek köze nincs ehhez. A csempék kifejezetten bejönnek, a dupla koppos ébresztés, G2-ből ismerős, de remek fícsör, ahogy az is, hogy a kijelző felett elhúzom a kezem lekapcsolt kijelzőnél, és megjeleníti az órát, és egyéb új információkat. A kezelése, illetve átszokás az Androidról számomra pofon egyszerű volt, és igazán látványos minden egyes perc amikor a telefont használom, köszönhetően a 6 colos gyönyörű kijelzőnek. Bár jó pár minőségi IPS-t láttam már, ez a ClearBlack technológia az összes általam látott kijelző fölé helyezi, mert hordozza az IPS összes pozitív tulajdonságát, ellenben az egyetlen negatívumot, miszerint a fekete csak ilyen-olyan mértékben szürke, kiküszöbölte a ClearBlack technológia. Anyagminőség parádés, a hívások minősége átlag feletti. Nem számítottam ennyire pozitív fogadtatásra részemről, sőt nagyon féltem az Androidról WP-re váltástól, de így utólag, pár nap használat után azt mondom, soha ne legyen rosszabb döntésem. Azt tartja a mondás aki mer az nyer, és én úgy gondolom nyertem. A mérete sokakat riaszt. Nincs nagy kezem, tömzsi ujjaim vannak a 177cm magasságomhoz, és ezt az akadályt is sikerrel vettem, nem zavaró a mérete számomra, sőt a sűrűn használt csempéket a telefon alján úgy helyeztem el, hogy 1 kezes használattal is tudjam használni, és ne kelljen a tárcsázóhoz átnyúlnom a kijelző távol eső részéhez. Tehát a mérete abszolút vállalható és szokható olyanoknak is akiknek nincs nagy kezük.

Van pár olyan apróság is, ami számomra (már) nem negatívum, de sokaknak esetleg kizáró ok is lehet. Az egyik ilyen a zenei képessége a 1520-nak. Nem rossz, abszolút vállalható ez is, de nem a gyári fülesével, mert az, ahogy az összes többi telefonhoz adott füles esetében itt sem tudja kiaknázni amit a telefonból ki lehet hozni zenei téren. Hangsúlyozom nem rossz zenében, de vannak nála jobbak, elsősorban a Wolfson DAC-kal szerelt példányokra gondolok itt.
A másik sokat kritizált rész, és amiért azt mondták meg fogom bánni a döntésemet, az alkalmazásbolt minősége, és a játékok, programok mennyisége. iOS-en, Androidon is sok progit és játékot vásároltam (a két alkalmazásboltban 120k biztos elköltöttem apránként az évek folyamán), volt olyan műfaj, amiből többet is, mert nem hozta azokat a funkciókat, és minőséget amit elvártam volna. Így csak gyűlt és gyűlt, felhalmoztam sok programot, egy részét teljesen feleslegesen. Itt egyelőre funkcionalitásban nem érzem hogy össze-vissza mindent meg kellene vennem 1-2 dolgot kivéve amit be fogok szerezni.
Az alkalmazásbolt az App Store-hoz és a Play Áruházhoz képest jóval drágább, ahogy néztem a jobb XBox exkluzív játékok 700-1500ft forint között mozognak, és a fizetős programok nagy része 200ft-tól kezdődik, de az átlag inkább 5-700ft. Ahhoz hogy ezt az oldalát ki tudjam vesézni a WP-nek több idő fog kelleni, ezek csak amolyan első benyomások pár nap használat után, mert fontos hogy az árért cserébe mit kapok. Ha minőséget, akkor egy szavam se lesz, mert a minőség mindenhol feláras. És ha egy gyönyörű 6 colos kijelzőn Xbox exkluzív játékot akarok játszani, akkor azt meg kell fizetni.

Lesz még folytatása az írásnak elsősorban azért, hogy akik váltáson gondolkodnak másik rendszerről azok átlássák hogy nem "harap" sem a "WP" sem a Lumia 1520. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#58122) #63253504


#63253504
törölt tag

Sziasztok!

Az alábbi 4 telefon közül melyik lenne a legjobb választás?

- LG 4X HD
- Huawei Ascend P6
- Samsung S3
- Sony Xperia Z

Előre is köszönöm a segítséget!

(#58124) AshaNoR válasza #63253504 (#58122) üzenetére


AshaNoR
tag

egyértelmű: Z :K

(#58125) thomeef válasza #63253504 (#58122) üzenetére


thomeef
őstag

Szerintem a mérettől és a felbontástól eltekintve a P6 a legjobban összerakott telefon, 4,7-es méretben nem igazán van vetélytársa, ha nagyobb kell akkor Z. A másik kettő már elég régi konstrukció.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#58126) norbert1998 válasza #63253504 (#58122) üzenetére


norbert1998
veterán

A z összevissza pofán veri mindet .ha nem baj, zack ;]

[ Szerkesztve ]

(#58127) zack válasza norbert1998 (#58126) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#58128) nederlanden válasza zack (#58121) üzenetére


nederlanden
senior tag

majd írj vissza róla 3hét múlva is!(ha meglesz még):)

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#58129) zunga


zunga
tag

Helló!
Lecserélésre kerül az ace 2-öm, mert elegem lett belőle, meg a samuból.
Most szeretnék kicsit nagyobb kategóriájú készüléket.
Ami most fennmaradt, az a g2 és az xperia z1 compact.
Kis segítséget kérnék pro és kontra, szerintetek melyik lenne jobb választás? T-nél venném árban csont ugyanaz.

(#58130) norbert1998 válasza zunga (#58129) üzenetére


norbert1998
veterán

a z1c.ben a jelenlegi egyik legerősebb hardver van. és a g2-ban is. csak a g2 nagyobb, színesebb és fullhádébb képernyővel rendelkezik, míg a z1c ezekkel kevésbé. viszont helyzeti előnyt kovácsol a kisebb felbontásból. nagyobb a grafikus nyers ereje

(#58131) rueast


rueast
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Már több hete nézegetek mobiltelefonokat, mert a mostani Defy+ már megérett a cserére, de még mindig nem találtam igazán megfelelőt. A kérdésem nem csak önmagában a telefon típusára vonatkozna, hanem ajánlatra is, vagyis melyik bolt/webshop az ahol érdemes beszerezni az adott készüléket.
70-75 000 Ft-ot szánnék rá, de ez a nagyon maximum. Inkább engednék az elvárt tulajdonságokból, mintsem többet fizessek ennél. Új, független készüléket szeretnék beszerezni, amivel hosszútávra tervezek (a Defy-m is már 2 év körül járhat). Alapvetően az androidnál maradnék, de a többit nem is nagyon ismerem. Teljesen hétköznapi okostelefon használatra lesz, kicsit a böngészéssel és természetesen az azonnali üzenetküldő szolgáltatásokkal súlyozva, szóval az LTE képes telefont azt hiszem nem érezném hátránynak. Emeltet szeretnék legalább 4,3 hüvelykes, jobb fajta kijelzőt, szép képpel. Kamera nem szempont, ha van megfelelő rajta akkor jó, de ha nincs, az se nagy baj. Vászont az előlapi jelző LED kényelméről nem szeretnék lemondani. Jelenleg van még egy céges telefonom is, amit szeretnék kiváltani, így alapvetően dual sim-es megoldás érdekelne, de nem minden áron.
Az eddigi nagy esélyeseim: az egyik az Idol 2 S, bár én nem találtam boltot, ahol jelenleg forgalmaznák. A másik a Moto G, de sajnos itt nem teljesül egyszerre a 4G és a dual sim feltétel, konkrétan vagy egyik, vagy másik.
Röviden ebben kérném a szíves segítségeteket.

(#58132) norbert1998 válasza rueast (#58131) üzenetére


norbert1998
veterán

lg g2, nexus 4. azok is már kaphatók ekörül. ugyanaz a két cucc, a gyártó is. külső az egyetlen, ami beolyásolhat. na meg a frisssítések

ha ez sok, akkor moto g dual

ha nem annyira fontos, hogy jó legyen a színe a képernyőnek (fene tudja miért, én tök elégedett vagyok), akkor az sp-t ajánlom még, 4g-s. viszont 4g-t és dual simet te nem igen fogsz találni szerintem. valójában jobb, mint a moto g. vagyis erősebb

[ Szerkesztve ]

(#58133) rueast válasza norbert1998 (#58132) üzenetére


rueast
csendes tag

Mondjuk ezen az áron igen verseny képes az Xperia, merthogy olcsóbb, mint a 4G-s Moto G, gyanúsan olcsó. Amúgy inkább a 4G-t választanám, mint a dual sim-et.

(#58134) Gery008


Gery008
csendes tag

Jó estét, Üdvözlök mindenkit!

Segítséget szeretnék kérni,
telefon vásárlása előtt állok(telekomnál 2 éves hűséggel).
Kinéztem az LG G2 minit, a Sony Xperia M2-t és az xperia SP-t.
Az Xperia M2-t leszólták mert sok a gond vele.
Az SP 26.000Ft lenne, a G2 mini 36.000Ft, az M2 pedig 40.000Ft ajándék fejhallgatóval.
Amire használnám:
Játszanék, fényképezgetnék, zenét hallgatnék, interneteznék és természetesen telefonálnék. :))
Tudnátok nekem segíteni hogy melyiket vegyem meg?

A válaszokat előre is köszönöm! :)
Üdv,
Gergő

(#58135) Gery008


Gery008
csendes tag

U.I.:A Huawei Ascend G6 esetleg jobb a többinél? 26.000Ft lenne.

(#58136) minek?:S válasza rueast (#58131) üzenetére


minek?:S
őstag

Hali.

Idol 2S ha jól tudom -javítsatok ki- telenornál kapható, legalább is mikor megjelent csak ott forgalmazták. Szerintem egy Nexus 4 jó lehet neked, vagy BlackBerry Z10, 2 év gyári garival, LTE képes is 75k a berryboltban, droidos appok is elfutnak rajta, könnyen meglehet szokni és sokban nem tér el, csak ha lehet, előtte fogdosd meg és/vagy videókat nézz róla. A rendszer nagyon gyors, kijelző.. hát .. 0,1"-el kisebb, viszont HD felbontás = tűéles kép. Böngészésben gyorsabb - mint az alap android böngésző. Jelző LED megvan, elég erős is, lehet látni, ha villog. Kamera viszonylag megfelelő. Én ajánlom, hogy nézz utána, aztán dönts. ;)

Gery008

Játékra mehet az Xperia SP :K

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#58137) Gery008 válasza minek?:S (#58136) üzenetére


Gery008
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget! :DD

(#58138) freeknight válasza Gery008 (#58134) üzenetére


freeknight
őstag

Én a G2 minit választanám. Az SP is megfontolandó, hardverben erősebb, de kijelzőben a nagyobb felbontás ellenére sajnos gyengébb, meg nem is karcálló. Dizájnban is jobb a G2 mini, de ez szubjektív. De azt válaszd a kettő közül, amelyik szimpibb, egyikkel sem lőhetsz mellé ilyen áron.

[ Szerkesztve ]

(#58139) Gery008 válasza freeknight (#58138) üzenetére


Gery008
csendes tag

Hosszútávra melyik lenne jobb?

(#58140) minek?:S válasza Gery008 (#58139) üzenetére


minek?:S
őstag

G2 mini.. újabb. Meg "viccesek" a hátulsó gombok.. nekem bejönnek :)

Xperia SP-ben erősebb a HW, viszont 1 évvel "öregebb", de mint kolléga is írta, szinte mindegy melyiket veszed, mert jó áron vannak.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#58141) Gery008 válasza minek?:S (#58140) üzenetére


Gery008
csendes tag

Egy Motorola Defy Plus után biztos nagy előrelépés lesz, bármelyiket is választom.
Az nem tetszik az LG-nél hogy nincs értesítő led ha jön e-mail vagy üzenet.
Az viszont érdekes hogy jobb a sony 2 magos processzorral mint az LG 4 magossal.

(#58142) Gery008 válasza minek?:S (#58140) üzenetére


Gery008
csendes tag

Frissítések jönnek ki mindkettőre?
Tehát az SP-t 4.4-re lehet frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#58143) quailstorm válasza Gery008 (#58142) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem valószínű de jobban is jársz 4.4 nélkül. Túl sok a hülye korlát, meg így nem lesz újabb esély hogy olyan pre-alpha verzió legyen mint a 4.3.

[ Szerkesztve ]

(#58144) minek?:S válasza Gery008 (#58142) üzenetére


minek?:S
őstag

Azért nem minden a mag számán múlik, Spben ugyan "csak" 2 mag van, de az a 2 Krait, és a legerősebb 2magos SoC.

SP-ről norbert1998 tud többet mondani, hisz minden nap használja :K G2 mini ugye eleve KK-tel jött, arra tuti lesz még vagy 2 év támogatás, SP-re szerintem csak 1.

Üdv.:M.

(#58145) Gery008 válasza quailstorm (#58143) üzenetére


Gery008
csendes tag

Akkor tényleg a Sonyt kellene választanom.

(#58146) quailstorm válasza minek?:S (#58144) üzenetére


quailstorm
nagyúr

2 év támogatás? :)) :)) :))
Mesében. Meg az XDA-n esetleg.
1,5 év a google által előírt. Néha, a Samsung például olyan kedves hogy kitolja 2 évre. De a csúcs-csúcs-csúcs modelleknél, nem holmi középkategóriás mini lite verziónál. Vagy volt a galaxy nexus esete amire kiadták a 4.3-mat mert az még a Pandán született.
De ez ritka. Általában egy-két verziót kap.
És nem is ez a lényeg. Hanem csak akkor van frissebb droid, ha a vendor, esetünkben a qualcomm ad drivert.
SP chipsete már nem forgalmazott, nem hiszem hogy törődnek még vele. Elavult.
De ne legyen igazam...

(#58147) Gery008 válasza quailstorm (#58146) üzenetére


Gery008
csendes tag

Elavult a chipset de mégis jobban járnék vele mint a G2 minivel ugye?

(#58148) Gery008


Gery008
csendes tag

Köszönöm Mindenkinek! :)

(#58149) Weeman1 válasza zack (#58121) üzenetére


Weeman1
veterán

Minden telefonnál így kezded amikor megveszed hogy ez a mosteni legjobb. :DDD

Xiaomi 11T Pro

(#58150) zack válasza Weeman1 (#58149) üzenetére


zack
nagyúr

Mivel az ember törekszik a jobbra, és próbál jól dönteni. Te nem ilyen vagy? :U Vannak pozitívumok és negatívumok, és az a lényeg ezeket ki hogy éli meg. Én jól viselem a negatívumokat egy bizonyos határig, addig amíg a pozitívumok felé billen a mérleg nyelve. Nem keresem egy új rendszerben az előzőt. Ez csajozásnál is alapszabály.
Volt lehetőségem kipróbálni, és ha nem lenne jó, csak simán vissza viszem, és veszek valamit Android vonalról. Én ezt valószínűsítettem, de nem így lett. Nem volt kényszerű váltás, mert új G2 lett volna, ha nem találok jobbat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.