Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4723) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Nem akarom idegesíteni a totyiklakókat az S2 és S3-ban, de egyszerűen nem tudook dönteni. Légyszi segítsetek. Ahogy írtam, s2 és s3 között vacillálok.

S2

pro:- Elmondani nem lehet, mennyire bejön a forma, mióta megjelent, azóta tetszik, számomra EZ a telefon
- Tűrhető hardver, még pont idálíis kijelző.
- az ára (99.000 HuF független 2 év samu garival)

kontra: - mivel a 2011-es évi Samsung zászlóshajóról beszélünk, nem tudom meddig fog kapni még android frissítést, a 4.1.2-es Jelly Bean is nehezen jön ki rá. Ennél újabb nem tudom lesz e.

S3
pro:- Ennek is nagyon szép alakja van, bár sokaknak nem nagyon jön be, sztem könnyen megszokható a forma és feketében biztos nagyon szépen néz ki. Ha vennék, elsősorban feketét vennék
:- Über hardver, nagyon szép és méretes kijelző.
:- Mivel a 2012-es év zászlóshajója, ezért talán 1 évvel több ideig fogja élvezni az új android frissítéseket.

kontra:- az ára(129.000 HuF független 2 év samu garival)
- kicsi a kezem, nem tudom mennyire lenne "kezelhető" a telefon a mérete miatt, gondolok itt arra, hogy elő kell venni, ha hívnak, ilyesmi...

Aprók között néztem még S3-at, az még megfizethető lenne, de ugye használtak. Az nem is lenne gond, van 2 hónapos is, szinte vadi új, tényleg makulátlan - állítólag. nem is ez a gond. Hanem az már nem olyan, mint amikor te bontod ki a dobozból, akksi berakás...tehát maga a szertartásra gondolok...remélem érthető vagyok. Ezért szeretnélek titeket megkérni, hogy segítsetek dönteni. Jöhetnek az érvek, a pozitív és negatív élmények ,tapasztalatok, úgyis én döntök:DD ;]

Előre is köszönöm a segítséget srácok :R :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.