Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) adp válasza w333 (#41249) üzenetére


adp
őstag

bocsi kétszer küldtem el mert lefagyott az oldal :W

[ Szerkesztve ]

(#41252) maggi1886076 válasza adp (#41251) üzenetére


maggi1886076
addikt

na az egy jó ár volt érte.kár, hogy nem függetlenül :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#41253) pepe091 válasza w333 (#41249) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tudom, de aki akkor vett annyiért dominóban, az annál olcsóbban biztosan nem fogja eladni, csak ha előfizetésre hozta ki, úgy meg nem kellene, mert ugye tiltják. :)

(#41254) adp válasza maggi1886076 (#41252) üzenetére


adp
őstag

Én tegnap már kitöltöttem online mindent csak végül nem mentem rá a rendelésre.... lehet nem is baj.....

Itt a fórumban mindenki dícséri de viszot van aki meg azt írja,hogy 50 alatt nem éri meg droidot venni mert nem stabil meg lefagy nekem meg olyan telefon nem kell, wp-t meg most nem akarok mert azom van most is.
Z10-en agyalok bár félek a BB-től, de most nagyon elagyaltam egy használt Iphone 4/ 4s-en 55-65 ért már vannak igaz gari nélkül de az viszont tuti nem fagy és nem lassu.

(#41255) silvergod válasza fntastic (#41240) üzenetére


silvergod
őstag

jaja használható de mire?
telefonálni sms-ezni az alapokra...
nem nézek be a topikjába,nem érdekel hogy mit írnak róla....hozzáértő vagyok maximálisan :D
volt hozzá szerencsém ..azóta is próbálok mindenkit lebeszélni róla :)
Úgyhogy akinek a gondolatába is felmerül hogy venne egyet az gyorsan felejtse el és nézzen mást !

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#41256) maggi1886076 válasza adp (#41254) üzenetére


maggi1886076
addikt

az egy 50 feletti kategória :W csak jó áron volt. csak gratulálni tudok. :C Galaxy Note 3-at sem venném 45ért, mert 50 alatt van :DDD ;]

az ájfon 4 nem lassú? dobd rá az iOs7-et, majd az lesz. a következő frissítésnél ez lesz a 4s-el is.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#41257) w333 válasza pepe091 (#41253) üzenetére


w333
félisten

Akkor szerintem Galaxy S Advance lenne a legjobb :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41258) adp válasza maggi1886076 (#41256) üzenetére


adp
őstag

nem tudom már, hol olvastam de ezt írták,.... Nem értek a droidhoz utoljára gw620-am volt droid, de az valami botrány volt, megfogadtam addig nem veszek droidot amig nem kezdenek bugg menteseket csinálna közép kategóriában, talán mostanában jött el az ideje.

Nyomogattam ios7-tel szerintem nem vészes, lassítja de nekem még épp jó.

[ Szerkesztve ]

(#41259) pepe091 válasza w333 (#41257) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Oké, köszi. :R

(#41260) fntastic válasza adp (#41258) üzenetére


fntastic
aktív tag

Én az android fejlődését az ART-ben látom, elvileg 2x olyan gyors lesz a rendszer. /de biztosan gyorsabb lesz (4.4-ben már kipróbálható, de még nem végleges), valamint mostmár a gpu is majd besegíthet az animálásban lassan, hogy fejlődnek a gpu-k alsóbb kategóriába is/ Talán megéri várni egy kicsit, ha tudsz, míg kijön belőle a végleges és jó áron lehet 1 GB-os telókat kapni. :)

u.i.: S Advance-hoz csak annyit, hogy tényleg ne legyen túl idős, mert amoled kijelzőn látszik az idő...

(#41261) s3toraph válasza -KP- (#41236) üzenetére


s3toraph
senior tag

Persze tudom. SP-től csak a wi-fi gyengesége tántorít.

(#41238) fntastic:
Na ez már jól hangzik!
Az optimalizáltságot dicséri a teszt, az számomra vonzó momentum. Nekem ne szenvedjen, omoljon össze egy gyári rendszer, gyári állapotában. Még az 512MB RAM is elég lenne az igényeimnek ahogy számolgatok.
Meg kellene taperolnom az LG-ket, ezúttal alaposabban, máshogy nem fog menni a döntés. :) SP-t meg Ace 3-at már taperoltam, futólag az L7 II-t is.

(#41239) silvergod:
A róla szóló cikknél a fórumban, ha jól emlékszem. Mondjuk csak pár oldalnyit olvastam bele futólag, nem nagyon volt negatív vélemény. De most, hogy ennyire felhördült rajta pár ember, akkor inkább kiejtem a listámból, ha azt mondjátok többen is hogy felejtős teló ill. mókázni kell vele hogy használható legyen. Nem akarok rosszul választani. :R

Bocsi srácok hogy nem olvastam bele mindenbe, most tényleg alig van rá időm, de telót meg csak kellene már venni végre. Ezért kérdezek a tapasztaltabbaktól. :R

Eddig akkor ami maradt, árakkal:
- LG L5 II 36K
- LG L7 II 48K
- Sony Xperia SP 51K
- Samsung Galaxy Ace 3 LTE 46K

Megtaperolom őket megint aztán döntök. SP éri meg hosszútávon a legjobban úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#41262) adp válasza fntastic (#41260) üzenetére


adp
őstag

Értem köszi. Akkor lehet várok még egy kicsit vagy tényleg rászánom magam egy kicsit több pénzzel vagy de közben BB z10-el is barátkozom
Mi az a teló ami viszonylag most olcsó és lesz rá 4.4?

Én nyomogattam advance-t de szerintem eléggé lassu. Bemész a galériába relatív sok idő kell mire betöltni a mappákat ( 3 éves hd7es wp 7.8as hoz képest amibe fele olyan vas sincs)

[ Szerkesztve ]

(#41263) silvergod válasza s3toraph (#41261) üzenetére


silvergod
őstag

ezt nagyon jól teszed :)
nem kell vele mókázni használható csak nem mindegy mire...alapokra, de sokat ne várj tőle...
de mivel most veszed nem ilyen telefont szeretnél az biztos :)
amúgy is elavult a rendszer egy CortexA5 + Andreno203-al ez a párosítás hosszú távon már nem lesz elég...
és köszönő viszonyban nincs mondjuk egy SP-vel vagy egy ACE 3-al
ahogy írtad is hosszú távon az SP a legjobb választás...

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#41264) beci


beci
őstag

Erre valaki esetleg?
[Kérdés]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#41265) Colka79


Colka79
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy egy teljesen kezdő Okostelefon felhasználó számára milyen választás lenne egy LG L9 II??

Vodafone Go előfizetéssel venném meg!!!

Ha van más alternatíva azt is szívesen fogadom!

Még a Motorola Moto G-n gondolkodtam ,de sajna nincs rá magyar nyelv és mint első okostelefonom így sajna kiesik a pakliból!!! :O

Gamertag:LaondaHUN

(#41266) PioDVD


PioDVD
senior tag

Azt hiszem, leszűkült 3 telefonra a választék:
Prestigio 3400 - dual magos, legnagyobb a kijelző felbontás
LG 4L II - ips kijelző
Samu 6310 - 786 mb memória

A memória miatt hajlanék a Samu-ra, de annyira kicsi a felbontása, hogy azt talán elvetem.
A cpu-khoz viszont nem értek abszolút, nem tudom, az LG 1 magosánál valóban jobb-e a Prestigio 2 magosa. Meg ott van még a gpu is, az sem ugyanaz, azt sem tudom értékelni. Azt írtátok, az LG jól optimalizált, ami nem hátrány. Nekem Y300 van, de az 512 mb ram igencsak kevés tud lenni normál felhasználásnál is - egy gmail és egy index fórum a gyári böngészőben néha az összes memóriát megeszi...
Fotó lenne még úgy-ahogy szempont, gyerekek szeretnek fotózni, de ilyen áron csak azt várnám, hogy ne legyen teljesen használhatatlan a fotó. Ennyit tudnak vajon?

A Lumina 520 sajna kiesik, mert a Pou az egyik kedvenc, a Mou meg nem kompatibilis és kevesebbet is "tud" egyelőre.

MyAudio tablet lesz az Ósönben, 25-ért 3g-s, talán az is jó lenne (nem tudok rákérdezni, hiszen nem én hozom az ajándékot :) ), papíron mindent tud, amit a fenti telefonok, csak nagyobb-olcsóbb, viszont az a márka nálam nagyon leszerepelt és a fórumaikon sincsenek elájulva tőlük. Ilyen árú telefont meg sehol sem akcióznak, hiába néztem meg minden újságot. A T kalendáriuma meg lutri, ha lesz is esetleg, már lassan az ideéréssel lenne gond.

[ Szerkesztve ]

(#41267) Schizoka


Schizoka
aktív tag

sziasztok!
kicsit hosszú lesz a felsorolás:

Samsung Galaxy Xcover2 38853
Alcatel IDOL S 38853
Samsung Galaxy Ace 3 28108
HTC Desire 500 38468
Sony Xperia SP 40323
ezek közül melyik ami ár/érték arányban megérné nagyon?

(#41268) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok!
Akinek van vagy volt már kezében annak mi a véleménye az LG Optimus L7 II-ről?
Megéri az árát?

(#41269) maggi1886076 válasza Schizoka (#41267) üzenetére


maggi1886076
addikt

SP, Ace 3, Idol s. én ebben a sorrendben választanék. Bár az Ace 3 inkább szinten van az SP-vel, de a kijelzője jóval kisebb. Ezt már neked kell mérlegelned, hogy mi a fontos.

(#41268) Beni97: attól függ, hogy mennyi az ára.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#41270) Schizoka válasza maggi1886076 (#41269) üzenetére


Schizoka
aktív tag

köszönöm a választ!

(#41271) mobilizmo válasza adp (#41254) üzenetére


mobilizmo
addikt

Szia.
Nekem Moto G van. Igaz "csak" 8 GB és nem bővíthető (nekem bőven elég lesz, mert nem játszom), de nem fagy, gyors, stabil és nekem konkrétan 164,29 € -> 50 356,5 Ft-ba került. Picit valóban több, mint 50 000. Ja és februárban lesz rá 4.4.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#41272) Beni97 válasza maggi1886076 (#41269) üzenetére


Beni97
őstag

Újonnan venném 50-55 ezerér 1év garival

(#41273) fntastic válasza mobilizmo (#41271) üzenetére


fntastic
aktív tag

Hol vetted? :)

(#41274) adp válasza mobilizmo (#41271) üzenetére


adp
őstag

hol szerezted be a moto g-t? :)

(#41275) gladidani


gladidani
csendes tag

Motorola moto g vagy Sony Xperia SP?

(#41276) adp


adp
őstag

Basszus most nézem hogy online akciós az SP T mobilenál, és egy csomó más is,és belefér az 50 ezres keretembe. Még jó hogy nem rendeltem tegnap ace 3-mat dominoban 45ért, ami mától már nekem 35 ezer

[ Szerkesztve ]

(#41277) w333 válasza adp (#41276) üzenetére


w333
félisten

+1 Sokkal jobban jársz az Xperia SP -vel :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41278) Webhun


Webhun
tag

Üdv!

Telefon vásárlás előtt állok, azonban nem követem a piacot manapság, ezért a segítségeteket kérném.

Árkategória: 80 ezer HUF
- Új
- Független
- Hosszú távra kéne
- Mire használnád? Főként internetezés, zenehallgatás és alkalmazások.
- Android

Előre is nagyon köszönöm! :R

(#41279) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Xperia SP vs. BB Z10? oprendszert ne nézzük, rugalmas vagyok. Minden más számít: soc, kamera, stb. :R

(#41280) whited


whited
addikt

Sziasztok
Egy 2 éves galaxy mini 2 mit érhet most?
Öcsémnek szeretnék venni telefont, ez van most neki, olyan 40-50k körül, inkább új mint használt.
Főleg filmezés, játék amire használná, mennyire jó vétel egy használt S3 ?
Esetleg mondjuk egy Sony U, vagy valamilyen nokia, sajna én leragadtam a gyümölcsöknél és maradnék is ott ezért nem igazán értek hozzá. :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#41281) user112 válasza adp (#41276) üzenetére


user112
senior tag

Bocsi, de én az sp-t 75-ért látom dominoban, az ace 3 pedig 57. Vagy félrenézek valamit?

(#41282) 313313 válasza user112 (#41281) üzenetére


313313
addikt

előfizetésnél 30% kedvezmény van minden okos telóra a ténél

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#41283) adp válasza w333 (#41277) üzenetére


adp
őstag

Viszont az S4 mini is ott van amit eddig nem említettem mert drága volt de most 60 ezer, amit talán még ki tudok pengetni érte ha megéri, szemben az SP-vel?! de ha már itt vagyunk a p6-ot is nagyon nézetettem az is most 67, az s3 lte ( mondjuk az lte nem érdekel ha csak a 4gvel különbözik a simától, van ahol azt olvasom hogy 2 magos viszont a T honlapján 4-et ír) 75 ezer.

Ár arányában melyik érné meg legjobban? Sp a kiinduló pont, ami 47 ezer. Nem tudom megérnék e a fentiek a felárat

fontos:
-akuidő 1.5-2 nap ( s3 itt kiesett gondolom)
-ne fagyon, és ne akdjon
-kamera mindegyiknél vállalható számomra.
-tokba lesz de ha leejtem ne törjön sz@rrá

[ Szerkesztve ]

(#41284) batai15 válasza gladidani (#41275) üzenetére


batai15
félisten

moto g.

(#41285) MazsolaTade


MazsolaTade
tag

Sziasztok!

Jelenleg Nokia 925 és Sony Z között vacillálok. Ha nem vesszük figyelembe az op rendszert, hardvert tekintve melyik a jobb?

Nekem az kellene, hogy akadás mentesen tudjam használni és hogy minél tovább bírja töltés nélkül átlagos felhasználás mellett.

Előre is köszi!

(#41286) -KP-


-KP-
addikt

meg tudja valaki mondani nekem, hogy az adreno 225 mennyivel lassabb játékok alatt mint a az adreno 320 ?

(#41287) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Melyik most a legjobb ket kartyas okostelefon?

koszike

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#41288) Bkrisz9 válasza adp (#41283) üzenetére


Bkrisz9
őstag

S4 mini. Azt mondják jó az akku ideje és másban is rendben van.

S3 LTE. Nem csak a 4G a különbség a sima s3-al szemben hanem dupla annyi RAM van benne azaz 2GB. A proci es minden mas ugyan az.

SP gyengébb mindegyiknel ezert az szerintem kiesett. P6-ot a kevesbe támogatott SoC miatt ejtenem ki.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#41289) dokee78


dokee78
félisten

90 ezer körül milyen okostelefont ajánlotok kezdőnek. Ne fagyjon,ne kelljen mókolni.

Lumiat akarna,de én Androidra beszélném rá.
Új kellene inkább.

(#41290) -KP- válasza dokee78 (#41289) üzenetére


-KP-
addikt

96 most T-nél a G2. 70 ezer a huawei p6. 51 az SP. 100 az Asus Padfone 2. (Minden készülék -30% webshopból előfizuval).

[ Szerkesztve ]

(#41291) adp válasza Bkrisz9 (#41288) üzenetére


adp
őstag

Most sorrendben írtad? Tudom h gyengébb az SP ezektől de az ára is jóval gyengébb.
Az volt a kérdésem, hogy megérné e a plusz 15-30 ezer ft. Ha nem kell akkor nem feltétlen fizetném ki.

(#41292) batai15 válasza MazsolaTade (#41285) üzenetére


batai15
félisten

szia! lumia 925
érvek mellette : akadás mentes os
jó kamera
ingyenes európa offline navi
jó hang minőség, össze szerelés .(illetve rengeteg nokia exklúzív app! )
ellene (ami lehet neked nem lesz az ) win 8 rendszer.

én is wp tulaj vagyok ,sokkal jobban szeretem mint a droidod, pedig volt pár.

(#41293) Dzsemman válasza batai15 (#41292) üzenetére


Dzsemman
csendes tag

Sziasztok! Nem volt még okostelefonom és ma olvasgattam először a témában. 50-60.000 Ft-om van rá max. Fontos, hogy sokat akarok wifizni, néha-néha játékra használnám, esetleg film/zene utazáskor, de az ritka. Néhány kérdés: normál méretű sim kártyám van, ha micro-sim kártyás telefont veszek, valahogy ki lehet cserélni? Android vagy Windows Phone-t szeretnék venni. A Lumia 820 nagyon megtetszett, de még nem akarok dönteni, olvastam még Xperia P-ről, esetleg Lumia 625. Légyszíves írnátok még több nevet és szerintetek melyik lenne a megfelelő számomra?

Ui.: Bocsi, nem válaszolni akartam az előttem szólónak, de véletlenül így sült el

[ Szerkesztve ]

(#41294) batai15 válasza Dzsemman (#41293) üzenetére


batai15
félisten

xperia p gyenge már, viszont wp film lejátszás terén kevésbé jeles, bár moli player asszem már ezt is megoldotta. ha nagyobb kijelző kell akkor 625, ha kakaó akkor 820 .

(#41295) secler07 válasza Dzsemman (#41293) üzenetére


secler07
tag

microSIM-et T-nél ingyen cserélnek, nem tudom más szolgáltatónál, hogy megy ez. Neked kell döntened, hogy android, vagy a WP rendszer jön-e be jobban. Android vonalon ezeket tudom ajánlani :

- Sony Xperia SP
-LG Optimus F6
-Samsung Galaxy Ace 3 LTE

Azt nem írtad, hogy kártyafüggetlen, vagy szolgáltatónál vennéd-e, T-nél 30% kedvezmény van most, az F6-ot pedig a a kék T-nél találod :)

(#41296) Bkrisz9 válasza adp (#41291) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Én ha tudnám rászánnám az s4 minire a + összeget az akku idő és a + fel giga RAM miatt. De ez az en velemenyem neked kell eldönteni megéri e számodra

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#41297) Algotis válasza Dzsemman (#41293) üzenetére


Algotis
addikt

Telenornál ha régid van nagyon akkor ingyen cserélik, abból meg ki tudod törni a micro simet a nagyból, úgy van megcsinálva, ilyen adapteresen:)

Androidos Outlookból küldve

(#41298) adp válasza Bkrisz9 (#41296) üzenetére


adp
őstag

Ahogy olvastam az SP-nek is igen jó az akuideje,talán jobb is mint a s4 minijé.
Igazából amire használnám nem tudom számít e a fél gb plusz,: facebook, email, viber, menübe gyors legyen.
néha 1-2 kép, videó nagy ritkán de ez nagyjából ugyanaz a két telónál ebben bármelyikbe kiegyezek.

Viszon az SP wifi gyengesége nem tudom, mit takar. Otthon szobában a wifi ruter, koliban a folyosón, máshol meg ott a mobilnet.
A másik meg elég közel a kerethez a kijelző, ez leejtéskor nem tudom mennyire számíthat.. törhet e a kijelző...

[ Szerkesztve ]

(#41299) fntastic válasza adp (#41298) üzenetére


fntastic
aktív tag

Hát ha olyan hálózatokra mész csak fel, ahogy erős a jel, tehát saját wifi-kre akkor valószínűleg nincs vele nagy probléma. (társasházi falakon keresztül már pl. alig veszi a jelet mondjuk, ez mindegyik telóra igaz, de ugye SP-nél jobban)
A kijelzőnél valóban könnyebben törik, ha leejted, Blade-nek ugye nem tart az üveg a széléig, így elejtettem én már párszor, de semmi, de barátnőm Galaxy Ace-jét leejtette a mamája egyszer és hopp betört az üveg. :U
Nekem pl. nem lenne jó, mert ha megyek nyaralni és kéne valami wi-fi amit éppen, hogy elérek, akkor bajba lennék. :D (persze nem azt mondom, hogy nyaraláson azt tolatom, csak felnézek mivan otthon egy kicsit 2 naponta :) )

[ Szerkesztve ]

(#41300) gladidani


gladidani
csendes tag

LG Optimus 4X HD/ Motorola moto g / Sony Xperia SP melyiknek jobb a:
-kamera
-teljesítmény
-játékokat hogy bírja
-ár/érték arány
-hardver mindent szempontból mindennapi használatra
Előre is köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.