Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28601) Švejk válasza jooker82 (#28600) üzenetére


Švejk
őstag

Azt értem, de a piacgazdaság törvénye, hogy alapvetően mindennek esik az ára. Addig az SP-nek is fog. Persze szurkolok én nekik, úgy látszik a világpiacon működik is a dolog, mert elég dinamikusan jönnek fel, örülök is neki. De kis hazánkban valahogy sose sikerül nekik a dolog.

Folytassuk az OFF Topicban! :)

(#28602) ToldL válasza ToldL (#28590) üzenetére


ToldL
csendes tag

Vélemény valaki? :U

(#28603) Švejk válasza ToldL (#28602) üzenetére


Švejk
őstag

(#28604) szucsy89 válasza ToldL (#28590) üzenetére


szucsy89
tag

Mit ne mondjak, nincsenek nagy elvárásaid. :)

S4 ezek közül egyértelműen.

(#28605) ToldL válasza szucsy89 (#28604) üzenetére


ToldL
csendes tag

Az lemaradt bocs:

-prémium hatás
- árérték arány
- nem android
- értéktartás, és jó kamera
- testreszabható homescreen ( widgetes )
- ne legyen elavult rendszer, és legyenek frissítései

azt hiszem ennyi.Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#28606) kali válasza ToldL (#28605) üzenetére


kali
legenda

szia,

ejj, így már gondok lesznek a listáddal...

(#28607) ghoszty


ghoszty
tag

üdv mindenkinek!
nagy dilemmaban vagyok egy LG Optimus 4x HD-t (P880) keszulok lecserelni csak meg nemtudom mire
110k huf lenne kb a felso hatar. amik nekem fontosak ebben a sorrendben

1 akkuido
2 jo kamera ami lehetoleg gyenge fenyviszonyoknal is jo kepet/videot kepes kesziteni (legyen rajta vaku)
3 utos gpu, ujabb jatekokkal is megbirkozzon mert a tegra 3 ban oriasit csalodtam

nezegettem nexus 4-et, htc one x-et, sgs 3-at huawei p6-ot, xiao mi2s-t de nemigazan erzem egyiknel se hogy igen ezlessz az, ezert szeretnem kikerni a velemenyeteket/tapasztalataitokat :R

(#28608) Cyberpunk válasza ToldL (#28605) üzenetére


Cyberpunk
félisten

- nem android

Akkor miért veszed bele az S4-et?

testreszabható homescreen ( widgetes )

Ráadásul ez sem igazán teljesül a droidon kívűl.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28609) ToldL válasza Cyberpunk (#28608) üzenetére


ToldL
csendes tag

Írtam, ezeket néztem ki!

(#28610) Cyberpunk válasza ghoszty (#28607) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mennyit szánsz rá? Ez a kulcskérdés.:)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28611) Švejk válasza ToldL (#28605) üzenetére


Švejk
őstag

Na, hogy nem Android, de azért legyen testreszabható...nehéz, ennek leginkább talán a Z10 felel meg, az S4 nem annyira minőségi+Android is, tehát nem. A Windows Phonet, Nokiákat is ejtsd ki, nincs Widget.
Biztos hogy nem jó a droid? Ha nem, akkor miért? Sokkal több lehetőséged lenne, ha megbékélnél vele.

(#28612) Cyberpunk válasza ToldL (#28609) üzenetére


Cyberpunk
félisten

iPhone 5, vagy majd az 5S. Jailbreak azt, akkor lehet widget is, bár nem ugyan olyan.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28613) bruxelles válasza ghoszty (#28607) üzenetére


bruxelles
tag

Szia!
Én a Nexus 4ről tudok nyilatkozni. Kameráját többen is szidták már, nekem megfelelő, lehet nem nagyok az elvárásaim. Szerintem amit telefonnal fotózol arra bőven jó. Gpuja elég erős, és bőven kibír egy napot nálam. Amúgy összeségében elképesztően gyors, és nagy előnye a többihez képest a 2GB RAM. Sokáig lesz támogatott :)
Én a nexust választanám bár őszíntén szólva az utolsó kettőt nem ismerem annyira

(#28614) ToldL válasza Švejk (#28611) üzenetére


ToldL
csendes tag

Az a baj, hogy Androidot jogosan szidják, mert nem stabil rendszer. S4 meg egy nagy kalap.... Műanyag az egész, csak agyon van reklámozva.Minőség null. Van minőségi Android készülék is ?

(#28615) Cyberpunk válasza ToldL (#28614) üzenetére


Cyberpunk
félisten

HTC One, ráadásul jelenleg az a legtutibb. Bár a Butterfly S bizonyos dolgokban túlmutat, de az meg nem lesz forgalmazva nálunk.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28616) silvergod válasza ToldL (#28614) üzenetére


silvergod
őstag

mit értünk a nem stabilon???? :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#28617) ToldL válasza Cyberpunk (#28615) üzenetére


ToldL
csendes tag

Megnézem köszönöm!

(#28618) Švejk válasza ToldL (#28614) üzenetére


Švejk
őstag

Akkor ajánlhatok valamit?
Menj be a T-be, taperolj meg egy HTC One-t, vagy Xperia Z-t. Az S4 nekem se tetszik.
Minőségben klasszisokkal jobbak, a szoftverük is összerakottabb, nekem az S4-é kissé lassúcska. A felület úgy fél másodperc késéssel reagál a főoldalon lépkedve, ez nagyon idegesít.
Az One egy nagyon összerakott telefon, nem csalódnál benne.

(#28619) jooker82 válasza ToldL (#28614) üzenetére


jooker82
nagyúr

A g-t nézegetted már? Bőr sötétbe annak se erőssége a fényképezés..Viszont rendkivül stabil és minőségi a telefon,kivül belül.
volt 4x-em... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28620) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Nexus 4 honnan lehet pesten a legolcsobban beszerezni, garival?
Ezek a helyek mennyire megbizhatoak? [link] [link]
Utobbi mondjuk semmit nem ir arrol hogy mennyi gari van, de gondolom ott is 24 honap.

(#28621) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy S II-t szeretnék venni. Ebben a kategóriában még milyen készülékeket nézzek?
Androidos-t szeretnék, és valószínű használtat veszek, maximum 65000Ft-om lenne rá.
Most Nokia N8-om van, szeretném ha gyors lenne a telefon, viszonylag jó képet és videót csináljon. 4,3"-os kijelző mérettel, és viszonylag jó akku idővel.

HTC One S-t néztem még.

Köszönöm!

(#28622) batai15 válasza bruxelles (#28613) üzenetére


batai15
félisten

+1 a nexusra!

(#28623) kali válasza ToldL (#28614) üzenetére


kali
legenda

nem stabil rendszer?
ezt olyanok mondták neked, akik leragadtak a régebbi firmware verzióknál? :U
biztos hozzáértők nyilatkozták...
hahó, van már jelly bean is, minimum 4.1.2, hogy az újabb 4.2.2 és 4.3 verziókat ne is említsem...

Švejk; Minőségben klasszisokkal jobbak - nézelődtél mostanság adott telefonok témáiban? kopás, púposodás...stb, szóval nem annyira egyértelmű a dolog...
mellesleg megnézhetnél már egy újabb firmware verziós s4 telefont is, például xxubmga alatt, ne a régiek alapján általánosíts!

[ Szerkesztve ]

(#28624) ToldL válasza Cyberpunk (#28615) üzenetére


ToldL
csendes tag

Hogyan keressem? Nexus One X ? :B

(#28623) kali itt is írták, hogy lassú az S4. És olvastam is hogy egy csupa műanyag reklámtelefon csak.Ki is húztam a listámból.Nem szeretnék vitázni természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#28625) ghoszty válasza Cyberpunk (#28610) üzenetére


ghoszty
tag

"110k huf lenne kb a felso hatar"

(#28626) Cyberpunk válasza ToldL (#28624) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak simán HTC One.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28628) silvergod válasza ToldL (#28624) üzenetére


silvergod
őstag

ja annyira mint egy TGV :DD

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#28629) kali válasza ToldL (#28624) üzenetére


kali
legenda

nekem meg van s4, eleinte röcögős volt az első firmware verziók alatt, de ez mára már közel sem igaz, sokkal pörgősebb lett!
én is főként ezért nem vettem meg azonnal a megjelenéskor, de amint elfogadható lett a firmware, meg is vásároltam, és azóta is sokat javult a frissítésekkel!
műanyag, minden előnyével és hátrányával, de ha az sem jó neked, akkor írd le azt is, bár már eddig is szinte minden telefont kizártál a feltételeiddel...
ja, az s4 előtt volt xperia z is, nem cserélném vissza, volt iphone 4s is, az nem műanyag, de meg is látszik a különbség, ha véletlenül leejti az ember; link

[ Szerkesztve ]

(#28630) Cyberpunk válasza ghoszty (#28625) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi2S-t mondanám inkább ezek közül, vagy a Nexus 4-et. A Xiaomi mert a legkompaktabb, és elég izmos hardver van benne. N4 meg a gyári robot a frissítésekkel. Egyiknek sem jó a kamerája sötétben, de a többinek sem. Sötétre Nokia Lumia 920, vagy 925-öt mondanám. 920-at ki lehet fogni még ennyiért, főleg használtan. De az meg ugye WP nem írtad, hogy ez opció lenne nálad.:D

Esetleg LG Optimus G, ami beleférhet. Kb mint a Nexsus 4, csak kicsit máshogy néz ki, de nincs Google support.

kali: egy fém hátlappal lehet segíteni a műanyag utálaton ott is.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28631) jooker82 válasza #40993792 (#28627) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már van hazánkba belőle,páran megtapogatták egy kis segitséggel: [link] [link] Igencsak pozitivan nyilatkoztak róla. Lesz itt egy vele készült beltéri kép is :[link]
Szerintem,ha az LG székházába bemész tudnak neked mutatni egyet... :) Én konkrétan azt se tudom,hol van.. :(

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28632) mikersz1 válasza Tomika86 (#28621) üzenetére


mikersz1
senior tag

Sony xperia L.

(#28633) kali válasza Cyberpunk (#28630) üzenetére


kali
legenda

lehet, de valakit már a tudat is bánt, hogy műanyag, mások meg egyszerűen savanyú a szőlő szindrómával írják a műanyag jelzőt, ha másba már nem tudnak belekötni, embere válogatja...
nekem volt szinte mindenféle, kivétel nélkül mindegyiknek van előnye és hátránya is, de azokat az írásokat nem veszem komolyan - legyen szó bármelyik telefon "lehúzásáról" -, amikor valaki úgy dönt, hogy meg sem nézi, nem tapogatja meg, nem próbálja ki, hanem leírja, hogy olvasta és/vagy mondták neki, hogy... :U

(#28634) randras


randras
veterán

85 ezerig milyen WP8-as Nokiát vennétek?

(#28635) kolosanyi válasza Ricsko :D (#28565) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem az LG nagy lesz neki. Mindenesetre próbáltam árszintenként kiválasztani a jobbakat. Innen meg majd eldönti mennyit szán rá, meg melyik tetszik neki. :)

(#28636) Cyberpunk válasza randras (#28634) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lumia 920.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28637) Polllen válasza randras (#28634) üzenetére


Polllen
nagyúr

620, ha nem kell a 720 külseje.

520-t nem vennék, mert kell az előlapi kamera.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28638) randras


randras
veterán

Köszönöm, sikerült a 820-ra és a 920-ra leszűkíteni az amúgy is elég szűk kínálatot.

(#28639) kurion


kurion
senior tag

Milestone 3 mennyire jó választás? (32k-ért venném)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#28640) albiosz válasza randras (#28638) üzenetére


albiosz
őstag

Attól függ bolti vagy gyári gari. Avagy használt vagy új.

(#28641) Cyberpunk válasza randras (#28638) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Használt 920 szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28642) randras válasza randras (#28638) üzenetére


randras
veterán

920 bonthatatlan, túl nagy, túl nehéz. 820 bővíthető memóriás, elegánsabbnak is tűnik. Itt elég olcsó is.

Még utána járok, milyen bajai vannak, de szerintem ez jó lesz. Jól gondolom amúgy, hogy WP8 vonalon csak Nokiát érdemes venni?

(#28643) Cyberpunk válasza randras (#28642) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vehetsz még HTC 8X-et, vagy Samsung AtivS.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28644) albiosz válasza randras (#28642) üzenetére


albiosz
őstag

920 fotós képességekben jobb. Ha az nem számít annyira, akkor szvsz 820 valóban jobb választás, leírtad te is, hogy miért.

Ha WP8, akkor Nokia. Navigáció miatt, meg ahogy olvastam a nagy rendszerfrissítéseket ugyan előbb kapta meg a HTC/Samu, de sok minden kimaradt náluk. Nokiáknál később jött pár héttel, de alaposabb.

Magam is 820-ra vadászok jelenleg. Partnero már hetek óta nem tud szerezni fekete gyári garisat, fehér, piros, sárga van neki, de nem visz rá a lélek. Nála amúgy 79 K. A Geomobilnál most esett az ár 84-re. Speedshop/Edigital/MM megrekedt a 99 K-nál.
Erről a PDAstore-ról bevallom még nem is hallottam. Fasza nagyon az ár. Van tapasztalatod velük?

(#28645) randras válasza Cyberpunk (#28643) üzenetére


randras
veterán

HTC-t nem találok rendes garival jó árban, szóval felejtős. Az AtivS-nek viszont egész lement az ára. Rádió ahogy látom nincs benne, viszont a kijelzője, a fizikai gombja, és a kiváló garanciája előny lehet, az akksija is nagyobb, több az alap memóriája is.

Azt kellene tudnom, hogy az expansys milyen garival adja, illetve hogy a gombbal lehet-e hívást fogadni és befejezni. :U

(#28646) Cyberpunk válasza randras (#28645) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A Dac is jobb. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28647) randras válasza Cyberpunk (#28646) üzenetére


randras
veterán

Wolfson :Y

(#28648) Vezér válasza randras (#28645) üzenetére


Vezér
tag

Azért fogj kézbe egy HTC 8X -et is a végső döntés előtt.

(#28649) birno válasza birno (#28620) üzenetére


birno
addikt

UP, elveszik itt a topikba. :)
Tapasztalat valakinek a 2 bolttal?
Elobbi nem taglalja, hogy a 24 honap az teljeskoru-e, utobbinal mar megtalaltam, hogy 12 honap teljeskoru van, ugyanugy mint pl. speedshopnal is.

(#28650) tomic


tomic
addikt

Xiamiau Mi2S-ről mi a véleményetek?
Mennyire megbízható márka ez? Érdemes ezt Kínából beszerezni? Már csak a gari miatt is.
Amúgy a telefon szoftver frissítése megoldott?
Illetve a kijelzőjük karcmentes üvegből van?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.