Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180789) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Sziasztok!

A jelenlegi S20FE-t szeretném lecserélni - elsősorban térerő okok miatt (költöztünk, és itt baromi gyengén muzsikál a telefon, bejövő hívásokat kb sose kapcsol csak SMS-t kapok, VoLTE-t folyamat eldobálja, stb - Voda hálózat, SIM csere volt, semmi javulás). Ezen kívül elégedett vagyok az S20FE-vel, nem is cserélnék - de így használhatatlan a teló.

- Árkategória. max a 250.000 körül, de jobb az olcsóbb :)
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? SufniGSM is lehet akár, lényeg, hogy számlásan (céges vásárlás lesz).
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, kb 2 évre tervezek
- Mire használnád? sok tartalomfogyasztás, böngészés, családi fotók (0 játék)
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Androidot preferálnám
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? kb mint a jelenlegi

Amiket néztem:
S23: pont beleférne árban (sufniban), csak kicsit kicsi
S23 +: ez lenne a jó, de ennyit nem adok telefonért elvből
A54: a műanyag keret + káva mérete miatt kicsit "gagyinak" éreztem kézben
Pixel 7: gyenge modem miatt vszeg kiesik, akár a Pro (és nincs 5G se), pedig nagyon szimpi
Xiaomi 13: baromi jó kézben, de MIUI-tól tartok kicsit évekkel ezelőtti rossz tapasztalatok miatt (nem akarok ROMokat cserélgetni meg mókolni, illetve értesítésekkel baj volt nálam MIUI alatt)
Nothing Phone 2: sötét ló nekem, nem tudom mennyire megbízható, illetve a Glyph UI-t így használat nélkül eléggé "gimmicknek" tartom
Oneplus Nord 3: passz, sötét ló nekem

Mi lenne a legjobb választás szerintetek? Köszi!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.