Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179940) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy mi legyen az új, következő telefonom?

Jelenleg egy Samsung Galaxy S20 FE Snapdragon-t használok, de előreláthatólag tovább adom a hugomnak, mert az S20+ telefonja, szórakozik...

Már rég óta gondolkodok azon, hogy a Samsung zónából kilépnék, de az árukeresőn fellelt telefonok közül egyik sem tetszik, mert vagy az a funkció hiányzik belőle, vagy a másik funkció hiányzik belőle.

Miért is váltanék? Elegem lett a Samsung dolgaiból... Lehet csak én látok rosszul, de a kamera rosszabb lett. HDR10+ a kijelző, de a Netflix alatt no hdr mert a Samsung levette a telefont... (Jó, lehet sokatok nem telefonon néz sorozatot, filmet) De ami leginkább irritál, azaz, hogy a samsung szerintem úgy cserben hagyta az FE sorozatot, hogy csak na... Egyszerűen a kijelző néha furcsán kezelhető, érintés benne meh. Jó sokatok meg van elégedve a samsunggal, de én feladtam.

Szóval, szempontjaim:
- Mindenképpen legyen jobb, mint az S20 FE
Ár, új/használt, idő tervezés:
- Max 150eFt de nagyon max 200eFt
- Használtan (hardverapró)
- Garanciával, ha van
- Én leginkább hosszútávra tervezek telefont.
Szempontok:
- Ne legyen tepsi telefon, mert gyakorlatilag mindig a kezemben kell fognom, mert a zsebemben nem fér el...
- BT Codec közül legyen támogatva az aptX, aptX HD, aptX Adaptive, aptX..., LDAC
- Kijelző HDR10+-s legyen
- Sztereó hangszóró, ne legyen gagyi
- Jack csatlakozó (Sony WH 1000XM3 miatt is)
- 5G képes is legyen

Általába véve rengeteg szoktam játszani telefonon. Lassan többet, mint gépen. Játékok, amikkel szoktam játszani:
- Guardian Tales
- World of Tank
- MOBA játékok
- Terraria
- King God Castle
- Dead Cells

Fotózni is szoktam, bár mostanában nem. Tudom, hogy a kamera való a fotózásra. De szeretném, ha a kamera az jó lenne, aránylag szép képet csináljon. (Jobbat, mint az S20 FE)

Alapvetően nyitott vagyok minden típusú telefonra, szeretnék hosszú életűt választani.

Nagyon sokat szoktam multitaskingolni is.

Bocsánat a regényért, remélem nem hagytam ki semmit sem!

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.