Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155851) xhege válasza Tiédetis (#155850) üzenetére


xhege
addikt

Igen most olvastam, hogy a 2.5 javított rajta állítólag. :R

(#155852) xhege válasza redbiro (#155849) üzenetére


xhege
addikt

A 6 col környéke a szűk keresztmetszet. Ha attól eltekintünk, akkor Oneplus 7T vagy Huawei P30 Pro (itt még van Google, de ki tudja meddig). Utóbbi kamerában sokkal jobb. Hasznaltan S10+ is beleférhet. Szóba jöhet még a Galaxy S10 lite, ami kamerában nem annyira combos, de állítólag a gcam sokat dob rajta.

(#155853) juuzer válasza redbiro (#155841) üzenetére


juuzer
addikt

Ez a fém hátlapos telefonok rákfenéje.

Utóbbit aláírom. Előbbivel nem értek egyet. De az iPhone 6 Plusom sokkal rosszabb volt a hidegben. Ott gyűlöltem meg az egészbrothadó almát az értelmi fogyatékosoknak fejlesztett OS-ével is. :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#155854) juuzer válasza Viktor0610 (#155845) üzenetére


juuzer
addikt

Kérlek áruld el, hogy hogy csinálod. :DD Nekem 3G-n már egy Messenger-üzenet se hajlandó elmenni. :(

Vamos a la playa.

(#155855) Viktor0610 válasza juuzer (#155854) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem teszek semmi extrát.
Telenor net + Redmi Note 9 Pro. :D

Xiaomi 13T

(#155856) juuzer válasza Viktor0610 (#155855) üzenetére


juuzer
addikt

Nem tudom, nálam úgy az elmúlt pár évben semmi se akart már nagyon 3G-n működni. Még a Xiaomijaim se.

Se Telenorral, se Vodával, se T-vel.

Igaz mondjuk, hogy nálam még egy Note 9 Pro is lemerülne egy nap alatt, annyira nincs jó hálózat itt nálunk a Dunakanyarban. :DDD :(

Vamos a la playa.

(#155857) dokee78


dokee78
félisten

Valaki meg tudja mondani ez a tok milyen telefonra való?

(#155858) Gyarmati_ válasza juuzer (#155854) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

A cégben az egyik telephelyen a telefon gyakran vált 3g-re és akkor is működik rendesen az adatforgalom hangouts, gmail, böngésző, stb.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#155859) siege5 válasza dokee78 (#155857) üzenetére


siege5
aktív tag

Nem látok méretet, de talán xiaomi redmi 9, annak van hasonló kialakítása.

(#155860) emiki6


emiki6
veterán

Sziasztok!

Venni még nem akarok, csak tájékozódni.
Látom az a trend okostelefon téren, hogy 23 kamera kerüljön a hátlapra(, minimális legyen káva) és jó nagy legyen a telefon.
Létezik olyan ami csak egy egyszerű, gyors, megbízható, időtálló okosteló, jó kamerával és mérsékelt mérettel? (Most S7-em van, de az abszolút mérete még annak is nagy egy kicsit. Volt Z3 compactom, annak a kijelzője kicsit kicsi volt, szóval talán körülbelül 5 colos kijelző + minimális káva lenne a legkényelmesebb).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#155861) csabulaxi válasza dokee78 (#155857) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Szerintem Xiaomi Redmi Note 8 Pro

[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#155862) wanted5 válasza emiki6 (#155860) üzenetére


wanted5
őstag

Az új iPhone egész kicsi lesz a hírek szerint.

(#155863) emiki6 válasza wanted5 (#155862) üzenetére


emiki6
veterán

Azt sejtettem, hogy az iphoneok közül vannak, amik kb megfelelnek a kritériumnak, de ennyi?

Az s7-tel még elvagyok, de remélem mire leamortizálódik, addig kipukkad a lufi és lesznek ésszerű konstrukciók is. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#155864) Bdanyy válasza emiki6 (#155860) üzenetére


Bdanyy
addikt

S10e esetleg, vagy iPhone SE 2020, vagy az majd a 12.
Méretek

Vannak most is kicsik, de visszalépés S7-ről a legtöbb.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#155865) xhege válasza emiki6 (#155860) üzenetére


xhege
addikt

Pixel 4a :K

(#155866) redbiro válasza xhege (#155852) üzenetére


redbiro
őstag

köszi, én is a 7T-től indultam, de az 5T alapján a kamera nem bajnok a oneplusokban. a másik találatom a S10+ volt, de eddig mindig ódzkodtam a samsung telóktól, mert régen tele voltak vágva bloatware appokkal. a kamerája tényleg penge?

it never gets easier, you just go faster

(#155867) csaba1203 válasza emiki6 (#155863) üzenetére


csaba1203
addikt

Abban bízom én is, hogy az Apple talán meg tudja majd fordítani a trendet és el kezdenek újra zsugorodni a telefonok, mert már külön bőröndöt kell az embereknek venni pluszba ha valahová vinni szeretnék őket....
Nagyon várom a bemutatót, mert van egy csere érett i7-em.

(#155868) Norbi. válasza redbiro (#155866) üzenetére


Norbi.
őstag

Annyira azért nem tré a 7T kamerája. Nem világbajnok, de a rossztól is messze van. És van rá Gcam is. Annyival nem jobb az S10 kamerája.

(#155869) emiki6 válasza xhege (#155865) üzenetére


emiki6
veterán

Szimpatikus, de egy kicsit még lehetne kisebb, mert akkora, mint az s7 (akár az s10e). Egy 2 centivel lehetne alacsonyabb pl, de akár 3-mal is.

Az a vicc, hogy legendásan hosszú ujjaim vannak és mégis zavar. Rövidebb ujjakkal szar lehet ma telót keresni. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#155870) Micsurin válasza emiki6 (#155869) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hosszúakkal is. S10-et nagyon megszerettem de még egy telot ilyen elcseszett bekapcs gomb elhelyezéssel nem láttam. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#155871) Lecs@


Lecs@
addikt

Sziasztok. Váltani szeretnék Iphone 11 pro max, Huawei P40 Pro ról. Van valami jó friss újdonság, jó áron ilyesmi paraméterekkel? :R

512 GB

(#155872) süti5


süti5
őstag

Sziasztok,
légyszi segítsetek :)
Feleségemnek van egy iphone 5 meg egy 6-osa.
A 6-ost már kvázi nagynak találja, de használja mindkettőt hosszú évek óta megelégedettséggel (5 éve mindkettőt).
Az ötös most rakoncátlankodik, ezért keresek egy kicsi telót jó kamerával. Próbálom rábeszélni az androidra, egy samsung s10e-re, de lehet marad az iphone-nál.
Kérdésem, hogy mi a véleményetek az iphone7-ről? Vagy megéri, mondjuk a jobb kamera miatt egy új SE?
Köszi

(#155873) trebrona válasza süti5 (#155872) üzenetére


trebrona
nagyúr

i7-et már nem vennék.
Az új SE nem csak kamera miatt, kb mindenben jobban megéri.

5 év iOS után nem hiszem, hogy könnyedén átszokna Androidra.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#155874) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok.
Eljött az ideje,hogy 2016-ban vásárolt Huawei P9 Lite telefonom lecseréljem.
Jelenleg is működőképes csak lassú egy kicsit és ugye nem jön frissítés rá se android se emui. ( Már régóta.)
- 50 ezer Forintot szánok rá és csak új telót vennék. ( Elvből nem adok többet telefonért. )
- normál felhasználás, fényképezgetés, internet
Ebay-ről vásárolom mivel Külföldön élek.
Lenne itt 4 db telefon amiket néztem. Abszolút nem értek a műszaki megoldásaikhoz úgyhogy ha van jobb vagy ajánlottabb készülék nyugodtan írjátok le.
1, Nokia 6.1
2, Nokia 5.1 Plus
3, LG K50S
4, Lenovo K5 Play vagy Lenovo K5 Pro

Segítséget köszönöm előre is.

(#155875) Bdanyy válasza Zadia (#155874) üzenetére


Bdanyy
addikt

Esetleg Redmi Note 9-et megnézném még, hosszabb távra talán jobb a 4gb ram.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#155876) simi23


simi23
újonc

Sziasztok!

Ez létezhet?

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_3009186426818756.html?wid=2000001

(#155877) szkorhetz válasza simi23 (#155876) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nem hiszem sajnos

(#155878) bazsimano válasza simi23 (#155876) üzenetére


bazsimano
őstag

ki kell probalni :d

(#155879) mortison


mortison
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos telefonokhoz egyáltalán nem értek, így szeretném kérni a segítségeteket. Maximum 70 ezret költenék a telefonra. Ami fontos a számomra, hogy legyen jó üzemideje, ne akadozzon a szoftver és szép képeket/videókat lehessen csinálni vele. A többi funkció nagyon nem érdekel. Köszi!

(#155880) Öcsielvtárs


Öcsielvtárs
aktív tag

Sziasztok 100k környékén mit érdemes újonnan venni? (13 éves srác, nyúzni fogja...)

Samsung A54

(#155881) xhege válasza Öcsielvtárs (#155880) üzenetére


xhege
addikt

Először 5-10 ezer között egy komolyabb ütésálló tokot :D

(#155882) Öcsielvtárs válasza xhege (#155881) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Jó, a fólia és tok alap...

Samsung A54

(#155883) Cyborg válasza Öcsielvtárs (#155880) üzenetére


Cyborg
őstag

Mi Note 10 Lite

(#155884) esde


esde
tag

Sziasztok!

Van esetleg a redmi note 8t óta ugyanebben az árban jobb választási lehetőség? Az ár / érték arányra gondolok, (50-55k) esetleg újabb készülék ami megéri ehelyett?

Köszönöm!

(#155885) wanted5 válasza Cyborg (#155883) üzenetére


wanted5
őstag

az új poco x3? a játékokat talán jobban bírná szerintem

(#155886) csaba1203 válasza süti5 (#155872) üzenetére


csaba1203
addikt

Az Se mindenben jobb. Új energiatakarékos és erősebb processszor jobb fotós képességek na és a lényeg még 5 év frissítés is benne van.....

(#155887) Cyrin válasza esde (#155884) üzenetére


Cyrin
addikt

Attól függ mit szeretnél, mik az igények, nálam pl. ezek voltak
- 2 SIM + MicroSD (külön)
- infra
- viszonylag nagyobb akku
- jack csatlakozó, fm rádió
- kint is látható fényerejű kijelző
- dual band wifi, nfc
- viszonylag használható kamera
- ne a legnagyobb tepsiszörny legyen (9 pro pl)
Ezt így egyben csak a 8t tudta.

(#155888) esde válasza Cyrin (#155887) üzenetére


esde
tag

Köszi a választ! Hát igazából a mostani fostartály telefonomhoz képest bármi jobb, a cél az lenne hogyha esetleg pár hónapon belül (nem tudom lehet-e ezt előre tudni) kijön egy újabb telefon ami a redmi note 8t szintet legalább hozza, csak nyilván újabb, és egy árban mozog akkor inkább várnék és azt venném. Mert a note 8 se most jött már ki, és több évre tervezném a használatát.
Az akku fontos nekem is, gyorsaság is, és normális képet lehessen lőni vele. Ja és a giroszkóp, és a normális érintőképernyő. De talán ez már minden készülékben van.

[ Szerkesztve ]

(#155889) Cyrin válasza esde (#155888) üzenetére


Cyrin
addikt

Jönni fog a 10-es széria.

(#155890) esde válasza Cyrin (#155889) üzenetére


esde
tag

Arról valamit lehet tudni előre?

(#155891) Cyrin válasza esde (#155890) üzenetére


Cyrin
addikt

drágább lesz.
[link]

(#155892) KKrisz751


KKrisz751
aktív tag

Sziasztok.

Tudnátok segíteni..

Huawei P30, P30 lite, P30pro

Ezek melyik samsung telefonokkal vannak kb egy tudásban. (nem az ár érdekel, hanem hasonló tudás)
Előny amlyikben van 3.5 ös jack, jó kamera, szép képeket és videót tudjon csinálni. Ujjlenyomat, nfc, dupla sim, bővítható memória.

Párom öreg huawei P7 lenne lecserélve.
Alapvetően huawei párti vagyok, de ki tudja meddig húzódik a két ország vitája. (Én elvagyok a google nélkül, van egy csomó másik app helyettük, de a páromnak nem egyszerű átállni.)

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#155893) trebrona válasza KKrisz751 (#155892) üzenetére


trebrona
nagyúr

S10 széria. Bár azok többet tudnak.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#155894) Micsurin válasza KKrisz751 (#155892) üzenetére


Micsurin
nagyúr

30 Lite és Pro egy mondatban tudással említve kicsit tág teret képez...

3,5mm, kamera + feauterök szerintem A71 is mehet.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#155895) KKrisz751 válasza trebrona (#155893) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Köszi..

A71 vagy A51 nincs a közelébe

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#155896) KKrisz751 válasza Micsurin (#155894) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Igen.. tág terület.

De 10 éve csak huawei, előtte volt samsungom és nem követem a piacot annyira.
Így valójában fogalmam sincs mi mivel közel hasonló tudádú samsung vs huawei esetén.

Nekem mate20pro van, ha cserélek csak mate kategóriában, de ez bőven kiszolgál még.
Addigra lehet mate50-60pro vagy S30-40pro lesz már.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#155897) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!

Lassan le kell cserélnem a Z1 compact-omat.

- Árkategória. 60 körül, de lehet valamivel több egy sokkal jobbért (100 fölött semmiképp)
- Használt vagy új? Használt
- Hol vennéd meg? Aprón
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszú távra
- Mire használnád? Játékon és filmnézésen kívül mindenre.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 5"-nél ne legyen sokkal nagyobb

Legyen benne NFC és jó lenne, ha vízálló is lenne valamennyire, de az nem annyira fontos.

Ezek alapján mit ajánlanátok?

Köszi előre is!

Zoli

(#155898) xhege válasza xcds (#155897) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem ilyen teló nem nagyon van :(

(#155899) süti5 válasza trebrona (#155873) üzenetére


süti5
őstag

Köszi :)
Egyedül az a bajom ezekkel az olcsóbb iphone-okkal, hogy egyrészt nem dual simes (később jól jöhet), másrészt ahogy látom kamerában el vannak maradva pl. a huaweitől, a kamera pedig lényeges lenne a gyerekek fotózása miatt.

(#155900) kislaci válasza süti5 (#155899) üzenetére


kislaci
senior tag

A telefon dual simes, igaz az egyik csak esim lehet, a kamera meg nagyon jó, egyedül éjszakai fotózásban rosszabb, mint a 11. Hiába egy kamera ugyanolyan jó nappali fotókat, portékat készít, mint a 11. Persze zoom meg egyéb ilyesmi dolgokban nem Huawei, nincs fénnyel festés meg ilyesmik, de egyébként nagyon jó a kamera.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.