Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129964) thomson7575 válasza oliwwer (#129963) üzenetére


thomson7575
tag

Szerintem bőven kibír még 2 évet, még úgy is, hogy nem kapja már többet a supportot, hiszen a hardver még mindig borzasztón erős benne. Személyes tapasztalatom szerint régebbi flagship telefonokat még mindig jobban megéri megvenni, mint a közel azonos árban elérhető új midrangeket. Nekem voltak drágább midrange telefonjaim amik kb 2 év alatt olyan szinten belassultak, meg akksiban elfogytak, hogy nem azért kellett váltsak mert meguntam őket, hanem azért mert már használhatatlanok lettek.
Én még most is egy Huawei P8-at nyúzok ami annak idején elég erősen a flagship kategóriába esett és még a mai napig röcc nélkül tudok rajta elég sok mindent csinálni.
Szóval nem kell félni ezektől a 2 éves flagshipektől mert hozzák a szintet. Nemhiába kerültek annó 200k-ba.
Ameddig meg az S8 ára annyit fog ütni, mint most az S7-é addigra megint elkezdhetsz gondolkodni azon, hogy vajon bírni fogja-e az S8 2-3 évig :DD
A képernyő azért volt beégve, mert kiállított példány volt és a SuperAMOLED-eknek nem tesz jót ha például napi 20 órában max fényerőn mennek a boltban. Ha elmész telekomhoz, vagy akarmelyik szolgáltatóhoz és megnézed a kiállított Samsungokat, mindegyiknek be van égve a kijelzője. De ettől nem kell félni, mert általános használattól nem sül bele semmi a kijelzőbe.
Szóval ha most akarsz telefont akkor nyugodtan vedd meg az S7-et, mert 100k-ért nem egy rossz vétel. Az S8 max jövőre lesz ennyi (már ha lesz ennyi). Max. azt még meg tudod csinálni, hogy megvárod a szeptembert, hátha egy kicsit lejjebb kúszik még. De 140k alá tuti nem fog menni.

eastsider: De, egyszerre jött ki csak én összekevertem hirtelen valamivel és azt hittem, hogy az i7 '17-es kiadás :))
Szóval igen, kb egyszerre érkeztek.
Azt kell venni ilyenkor amelyik jobban tetszik, vagy amit jobban akarsz és akkor biztos nem fogod később megbánni ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35 -> Sony Ericcson T220 -> Samsung U600 -> Galaxy mini -> Lumia 520 ->Galaxy S4 mini -> Huawei P8 -> iPhone 6s -> iPhone XS

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.