Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51551) Mikulásbá válasza Semplar (#51550) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Pont ezt akartam írni,megelőztek.

(#51552) Szellem. válasza Semplar (#51550) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Eddig nagyon pozitív a véleményem. Nincsenek ping változási anomáliák, stb.
Abszolút jó. ha marad ilyen, és nem lesz komolyabb gondom vele, akkor marad.

Kell még beállítani valamit rajta?

(#51551) Mikulásbá: Köszi neked is Fater! :R

[ Szerkesztve ]

(#51553) EnterR


EnterR
veterán

Anti-bányászathoz elég uBlock-ban megcsinálni a Nano Filtert és a resource abuse-t bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#51554) Semplar válasza Szellem. (#51552) üzenetére


Semplar
őstag

Nekem ezek vannak beállítva + a saját szűrők, minden más alapbeállításon van:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

Utolsó képhez a linkek:
https://filters.adtidy.org/windows/filters/2.txt?id=2
https://www.i-dont-care-about-cookies.eu/abp/
https://raw.githubusercontent.com/jspenguin2017/uBlockProtector/master/uBlockProtectorList.txt
https://raw.githubusercontent.com/hoshsadiq/adblock-nocoin-list/master/nocoin.txt
https://raw.githubusercontent.com/liamja/Prebake/master/obtrusive.txt
https://filters.adtidy.org/extension/chromium/filters/4.txt
https://raw.githubusercontent.com/IDKwhattoputhere/uBlock-Filters-Plus/master/uBlock-Filters-Plus.txt
Csak be kell másolni őket a "Soronként egy URL. A ‘!’ kezdetű " -höz.

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#51555) Semplar válasza EnterR (#51553) üzenetére


Semplar
őstag

+ még a NoCoin filtert hozzáadni.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#51556) EnterR válasza Semplar (#51555) üzenetére


EnterR
veterán

Köszönöm, hozzáadtam!

PSN ID: marquuard

(#51557) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Kíváncsi voltam hogy lefut e a bányász script a Firefox privát böngésző módjában,hát nem fut le,ublock kot kikapcsoltam,csak privát böngészési mód volt,utána ublock szintén kikapcsolva privát böngészési mód is kikapcsolva,az eredmény jól látható a képeken azonnal megugrott mind a 4 proci ,az oldal a moovie.cc volt.

[ Szerkesztve ]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#51558) Kékes525 válasza Semplar (#51554) üzenetére


Kékes525
félisten

A Malware domainokat miért nem jelölted be? Szerintem azok tiltása fontosak.

(#51555) Semplar

Köszi a NoCoin listát.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#51560) Szellem. válasza Semplar (#51554) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Köszönöm szépen!
Ezek szerint az oldal tökéletesen használható uBlock Origin esetében is?

(#51561) Kékes525 válasza Szellem. (#51560) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem igen. Sok filternél ez fel is van tüntetve. A site-on keress rá az "uBlock"-ra.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#51562) Semplar válasza Kékes525 (#51558) üzenetére


Semplar
őstag

A kártevőket én rábízom EAM -ra, mert szépen fogja őket böngészés közben is ott helyben.
Nem szeretem az ilyen feketelistás megoldásokat. Sokszor indokolatlanul blokkolnak egy egész oldalt csak mert valamikor, valamit találtak rajta, miközben egy egész más dolgot keresek ott, amit amúgy is leellenőrzök majd, hogy tiszta -e. Fontos adatok nincsenek a gépemen és ha gond van ott a lemezkép.:)

(#51560) Plag
Nagyon szívesen! :R
Igen, eddig mindegyik működött nálam.
Átálláskor onnan kerestem ki a kedvenc AdGuard -os szűrőimet és inportáltam UO -ba. ;)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#51563) blattida válasza jim bcs (#51534) üzenetére


blattida
nagyúr

Azért nem majdnem, hiszen a két (vagy több) rezidens av az operációs rendszer működésének tud durva hibákat okozni, a két reklám blokkoló meg nem tesz ilyet, maximum nehezíti egy kicsit a felhasználó életét egy oldal vagy egy tartalom blokkolása miatt, de a több rétegű védelem használata már csak ilyen.
Ha meg engem kérdezel, akkor csak egy szkript blokkoló kell meg egy erős av (tűzfallal, hips-el, sandbox-al), másra nincs szükség. Az átlagos júzernek meg a fentiek kellenek full automata változatban, ami biztonsági szempontból mindig kompromisszumos megoldás.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#51564) jim bcs válasza blattida (#51563) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Értem.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#51565) Kékes525 válasza Semplar (#51562) üzenetére


Kékes525
félisten

"Sokszor indokolatlanul blokkolnak egy egész oldalt"

Az ilyeneket a kivételek közlé teszem. Mivel a kettős védelem ebben az esetben nem lassít, legfeljebb akkor, amikor a kivételek közé teszem, én inkább hagyom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#51566) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Egy kis Emsisoft problémakezelés:

Tegnap élni akartam azzal a lehetőséggel, hogy meghosszabbítom a 3 hónap múlva lejáró licencemet.
Megkértem pár kollégát és barátot, hogy tegye fel a gépére a személyes linkem által az EAM-ot.
Fel is rakták, de nem kaptam meg a plusz 30 napokat! Pontosabban 5x30 napot kellett volna, hogy kapjak.
Mivel egy 3 gépes licencről beszélünk így a 30 nap eloszlik licencenként, tehát gépenként plusz 10 nap jár.

Írtam levelet tegnap késő este az Emsinek! Ma reggelre a Thomas Ott válaszolt és jelezte, hogy sajnos van ilyen probléma a rendszerükbe. Elnézést kért, jóváírta a plusz licenc napokat és még plusz 1 hónapot rádobott!
Annyit még, hogy ez a licenckezelési probléma ismert náluk és hamarosan javítják.

Azt gondolom, hogy gyors és korrekt volt a probléma kezelésük! Nem 2 nap múlva kaptam választ és nem elhajtottak, hanem fontos voltam nekik. A grátisz kompenzáció meg csak hab a tortán.

Eddig kétszer írtam nekik, mind a két alkalommal segítőkészek, gyorsak voltak és hamar megoldják a licenc, akár a szoftveres problémákat.
Plusz a termékük meg igen erős.

Ez a mai akciójuk, plusz a korrektségük plusz két éve licencet jelentett a számomra és a számukra, amit ma meg is vettem.
Az ilyen céget támogatni és segíteni érdemes. :R

[ Szerkesztve ]

(#51567) Vesporigo válasza Szellem. (#51566) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Tényleg jó ilyeneket olvasni, nagyon örülök, hogy pozitív tapasztalataid vannak velük.

Erről jut eszembe, talán emlékeztek még, kb 1 hónapja végeztem közvéleménykutatást itt, hogy melyik vírusirtó kerüljön fel párom laptopjára. F-Secure nagyon nem jött be neki, azóta az Emsisoft van fent és eléggé meg van vele elégedve, a gépet sem fogja érezhetően. Szóval +1 lájk az emsinek! :)

Az én gépemre viszont esélyes, hogy a Kaspersky licenszem lejárta után a Bitdefendert fogom feltenni. (IS vagy TS, még nem tudom.)

(#51568) Szellem. válasza Vesporigo (#51567) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Pont azért írtam ezt le, mert ma már nem csak egy termék a fontos, hanem az is ami mögötte van.
Fontos, hogy ha a usernek gondja támad, azt hogyan kezelik! Sok esetben olvasni, hogy vagy nagyon sokára kap valami érdemleges választ a user, vagy nem oldják meg a problémáját.
Volt olyan eset, amikor pl a KIS-t nem tudtam használni, mert folyamatosan BSOD-t dobott. Kivizsgálták a 2f-en keresztül. Beküldtem a logokat, majd 3 hónap útán megállapították, hogy klif.sys állományuk nem működik jó az FF-el. Sajnálják és javítják sorrendben. 3 hónapig nem tudtam használni a 2015-ös KIS-t emiatt. Szerinted lett kompenzálás? Semmi. Addig azt javasolták használjak mást. :) 3 hónap bukta volt.
Emsinél biztosan lenne jóváírás ilyen esetben.
Azt gondolom ezt nem lehet azzal magyarázni, hogy kis cég.

Nálam a BD mérnöke vizsgálódott pénteken a gépemen. Bejelentettem nekik egy pár hibát, többek között azt, hogy az SSL vizsgálati funkciója lassítja nagyon a webezést. Kíváncsian várom, hogy mikor lesz válasz és megoldás rájuk. :) Egyébként a magyar ügyfélszolgálat normális is segítőkész! Azonban, ezek nem rajtuk múlik sajnos!

Amúgy Kaspersky-nek be lett küldve többször is a movies.cc oldal, mert semmit nem csinál a bányász szkriptre, pedig náluk protokoll, hogy ezeket megfogják. Karácsony óta nem csináltak semmit vele!
A 2f is beküldte az oldalt nekik, mert ők is látták az abnormális viselkedést az oldalon. nekik sincs válasz több mint 2 hete. :) Ennyit erről. :)

F-Secure-al mi volt a baja a párodnak?

[ Szerkesztve ]

(#51569) Semplar válasza Kékes525 (#51565) üzenetére


Semplar
őstag

Értem. Teljesen jó úgy is. :K
Nem rég épp volt egy feketelistás blokkolás:

(#51566) Plag
Az igen! :C Ahogy látom Emsi a profizmusra törekszik, a bevétel meg úgyis jön utána.

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#51570) Kékes525 válasza Semplar (#51569) üzenetére


Kékes525
félisten

Nekem a "users.atw.hu" oldalra 404 jön.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#51571) El_Toto válasza Szellem. (#51566) üzenetére


El_Toto
újonc

A napokban én is így jártam.
Az itteni leírások alapján döntöttem úgy és vásároltam meg december végén az EAM-et. 2 barátomnak is ajánlottam a programot és mind a ketten meg is vásárolták de a plusz napokat nem kaptam meg. Felvettem a kapcsolatot a supportal, elkérték a 2 ismerős adatait és másnap szintén jóváírták a 2x6 hónapot. Elnézést kértek és kértek amennyiben nem probléma nekem adjak meg még plusz infókat amely segítheti őket a hiba kijavításában. Gyors volt a probléma megoldásuk.
Nagyon meg vagyok velük elégedve.

(#51572) Vesporigo válasza Szellem. (#51568) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Épp ezért is olvasom ezt a topicot már egy ideje, hogy a termékek megbízhatósága és hatékonysága mellett lássam, melyik support mennyire segítőkész. :) Ez is fontos szempont lesz a döntéskor, amikor új licensz kell majd.
Annak is örülök, hogy a BD magyar supportja is teljesen rendben van, segítőkészek.
Manapság, amikor nagyon sok termék nagyon hasonló tulajdonságokkal és képességekkel bír, egy ilyen apróság könnyen eldöntheti, melyiket választja a felhasználó.

(#51573) tpeter77 válasza Pano (#51022) üzenetére


tpeter77
addikt

Szia,
erről van hivatalos leírás? Mert továbbítanám a felettesemnek a cikket, mivel ő a Defendert erőlteti, de ha megszűnik, akkor kár veszni hagyni a Pandát.
Köszi.

(#51574) Szellem. válasza El_Toto (#51571) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Örülök, hogy neked is hasonlóan korrekten oldották meg a kialakult problémát!
Jó, hogy többen jelzünk vissza hasonlókat, mert így legalább több oldalról látják, hogy érdemes-e megvenni egy terméket vagy sem.
Manapság az ügyfélszolgálat és a problémakezelés legalább annyira fontos mint egy termék védelmi képessége! :R

(#51569) Semplar: Igen! Itt kezdődik egy termék, és itt is folytatódik! Régebben a Kaspersky is hasonlóan profi volt. Tömegesen küldtük be itt a topikban a vírusmintákat. Pá óra alatt jött a válasz, hogy köszi ez vírus és berakjuk a következő adatbázisba. Ha probléma volt azt is megoldották. Aztán ez évek alatt csúnyán leromlott.
Többek között ezért pártoltam el az általam szeretett és rajongott terméktől.

Ami még korrekt termék és korrekt ügyfélszolgálattal bír az Eset és az itthoni képviselője a Sicontact! Ott is nagyon korrekt és segítőkész emberek dolgoznak!

(#51572) Vesporigo: Ahogy írtam az itthoni ügyfélszolgálat korrekt de ugye a program fejlesztés és hibakezelés a románok kezében van! Ott is több mint 2 hét volt mire a movies.cc oldallal kezdek valamit. :)
Most van konkrét probléma, amit meglátjuk milyen hamar fognak kezelni! Ahogy lesz hírem, úgy is leírom!

[ Szerkesztve ]

(#51575) Mikulásbá válasza Szellem. (#51574) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ugye azt is megírtad a BD-nek,hogy a program kezelő felülete elég soká töltődik be.

(#51576) Szellem. válasza Mikulásbá (#51575) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Megírtam nekik.
Több problémát is:
GUI lassan töltődik be (bár erre találtam korrekt megoldást ami működik és le is írtam nektek)
SLL/ Linkscanner miatt nagyon lassú a weboldalak betöltődése (jeleztem, hogy nem csak nálam fordul elő a probléma)
Antispam modulja nem jól működik.

Egyenlőre én ezeket találtam. Majd várom, hogy mit reagálnak rá. Szerencsére a problémákat tudtam generálni amikor TeamVieweren belépett a román mérnök.

[ Szerkesztve ]

(#51577) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

Hol találok Emsisoft AM eltávolító progit/leírást?
kipróbálnék más védelmet, de gondolom az egyszerű uninstall nem elég.

(#51578) Pano válasza tpeter77 (#51577) üzenetére


Pano
addikt

[link]

(nem szemrehányás, de google keresésben az első találat)

Amúgy EAM nem igen hagy szemetet maga után, szinte semmit (abból kifolyólag, hogy nem kimondottan épül be a rendszerbe).

[ Szerkesztve ]

(#51579) tpeter77 válasza Pano (#51578) üzenetére


tpeter77
addikt

szia!

Ezt a progit én is letöltöttem mielőtt kérdeztem, de úgy gondoltam, ti gyakorlottabbak vagytok, biztos van valami olyan spéci tool, ami a maradék szemetet is eltávolítja a reg-ből.
Bocsánat.

(#51580) Cs1csó válasza tpeter77 (#51579) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azt a spéci túúlt csak a bevatottak láthatják.... :P

(#51581) Pano válasza tpeter77 (#51579) üzenetére


Pano
addikt

Ennél spécibb nem kell, de te is megnézheted a registry-t, érdemleges maradékot nem fogsz emsisofttól találni. Önmaga alap uninstall-ja elég hatékony.

(#51582) tpeter77 válasza Cs1csó (#51580) üzenetére


tpeter77
addikt

jó lett volna, mert így tuti maradt valami szemét, ami miatt azt írta ki hogy ezen gépen már volt Emsi.
mindegy

(#51583) Cs1csó válasza tpeter77 (#51582) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tudok egy megoldást: tedd fel a REVO UNINSTALLER PRO próbaverzióját (nem a freet!) és van egy olyan funkciója, hogy ERŐSZAKOS ELTÁVOLÍTÓ ide be kell pötyögni azt a nevet ami alapján megtalálja annak a programnak a maradékait ami hivatalosan már nincs fent a gépen pl. beírod EMSISOFT remélhetőleg talál még egy két dolgot.

(#51584) Pano válasza tpeter77 (#51582) üzenetére


Pano
addikt

Próba verzió?
Az hardver ID alapján ellenőrzi, hogy kihasználtad-e már a próbaidőszakot, vagy hogy a legális kulcsodat azon a gépen használod, ahova elsőnek beaktiváltad.

[ Szerkesztve ]

(#51585) Semplar válasza Pano (#51584) üzenetére


Semplar
őstag

Így van! Win tiszta újratelepítés után is tudni fogják a hardver ID alapján, hogy már volt fenn a gépen.
Amúgy már tele lenne a NET trial resettel. ;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#51586) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Erről lehet szó, tehát próbaverzióról? Nem ér az egész annyit.

(#51587) Szellem. válasza Semplar (#51585) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Elfogultság nélkül írom, hogy ennél a programnál szégyen lenne trial restet és egyebet használni.
Baromi olcsó a többi kergetőhöz képest. Az évek alatt meg pláne.
Ha meg a tapasztalataim alapján írnám, akkor meg egy ilyen céget érdemes támogatni azzal, hogy az ember megveszi a licencet, mert megérdemlik!

(#51588) Pano válasza Szellem. (#51587) üzenetére


Pano
addikt

A fillérb*szás nem ismer határokat. Aki lopni akarja, az úgyis lopni fogja.
Büszkén hátradől, hogy faszán megoldotta és túljárt az eszükön és a hétvégén elkölt 12.000 Ft-ot piára.

S itt nem azokra gondolok, akik tényleg olyan anyagi helyzetben lennének, akiknek valóban nagy kiadásnak számítana és már alapból az luxus, hogy a netet fizetni tudja.

(#51589) EnterR válasza Cs1csó (#51583) üzenetére


EnterR
veterán

Egyébként nem tudom ismeritek-e, de az IOBit Uninstaller és e között van valami jelentősebb különbség? Ez is tartalmaz erőszakos eltávolítót, registryből pucolja ki a maradványokat.

PSN ID: marquuard

(#51590) Szellem. válasza Pano (#51588) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Erre meg azt mondom, hogy akinek van gépe, veszi a netet, stb., annak lehetne egy évben 5k-ja, hogy kifizessen egy egyéves licencet! Havonta kb 460 Ft.-t kell félretenni.
Nem ítélkezem senki felett, meg nem is akarok belemenni a pénzbeli vitákba, de azt a havi 460-at össze lehet spórolni. Ja és persze, ne a végletekbe gondolkodjunk, tehát ne a nagyon szegényeket vegyük alapul!

Tudod hányszor hallom azt a butaságot, hogy én nem adok ki pénz szoftverérét, mert nehogy meggazdagodjon a "rohadék"? Meg átverés az egész? Stb.

(#51591) Pano válasza Szellem. (#51590) üzenetére


Pano
addikt

Épp ez a lényeg, hogy simán lehetne annyi pénze, csak valamilyen "elv" miatt nem szán rá.
Tavaly év elején esett meg pont az, hogy egyik ismerősöm beújította a gépét. Ebben kérte a segítségemet, mint mindig. Aztán kisebb "vitába" keveredtünk a legális szoftverek miatt, mert én beleszámoltam a keretébe a számítógép mellé. Megkaptam tőle a fejmosást, hogy ő nem fog pénzt adni szoftverért, amíg az "ingyen" elérhető (ingyen alatt ő a crackelést értette, nem a freeware cuccokat). Én már nem megyek bele ilyen vitákba inkább, elmondtam az érveim és ráhagytam.
Még azon a héten büszkén újságolta nekem, hogy rendelt netről magának egy 27.000 Ft-os whiskey-t, amit szépen haverjaival el is szopogattak.
Kinek mi a fontos és értékes, ugye...

[ Szerkesztve ]

(#51592) Szellem. válasza Pano (#51591) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Abban igazad van kinek mi a fontos és kinek mi az értékrendje.

(#51593) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok! Minap kértem és kaptam is segítséget itt reklámblokkolóra androidon. Működik-működött is ezidáig rendesen, de ma a prohardver lapcsaládon akármelyik fórumot nyitom meg, fent azt a nagy piros izgő-mozgó reklámot nem szűri ki. Apró cselek megvoltak(cashe ürítés,Blokada újratelepítés) , de így sem teszi a dolgát. Szerintetek mi lehet?

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#51594) dqdb válasza snakebait (#51593) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]
"II/13. A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja, ehhez segítséget nem kérhet és nem adhat a Felhasználói Tartalomban."

Vagy vegyél prémium tagságot, amivel jár a reklámmentesség, vagy törődj bele a reklámokba. De semmiképpen se kérjél a PH-n segítséget ahhoz, hogyan blokkolhatnád a reklámokat a PH-n :U

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#51595) snakebait válasza dqdb (#51594) üzenetére


snakebait
senior tag

:D

[ Szerkesztve ]

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#51596) Szellem. válasza snakebait (#51593) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Főleg annak tükrében, hogy kérték a PH lapcsalád részéről, hogy hagyjuk a reklámokat, mert ebből élnek!
Azt gondolom, itt kell egy kis emberi jóérzés, hogy tiszteletben tartod a kérésüket. Főleg úgy, hogy nem gusztustalan módon vágják az ember pofájába a reklámokat!

(#51597) Semplar válasza Szellem. (#51587) üzenetére


Semplar
őstag

Igen, szerintem is megérdemlik a támogatást. A szürke betűssel inkább a sikerességükre céloztam.:)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#51598) Cs1csó válasza EnterR (#51589) üzenetére


Cs1csó
félisten

Maga az IOBIT cég nem mindig korrekt, néha beevez a szürke zónába. Mindenképpen a REVO-t ajánlom vagy a free-t általános eltávolításra vagy a PRO próbaváltozatát. A VS REVO GROUP korrektebb cég svindlivel náluk még nem találkoztam.

(#51599) #61199872 válasza Pano (#51591) üzenetére


#61199872
törölt tag

+1 nekem is vannak olyan ismerőseim aki semmi áron nem adnak pénzt szoftverre. az oprendszer is crackelt meg jópár program is. persze magyarázkodnom is felesleges mert ugye "minek fizessek ha van ingyenes" meg crackelt program.különben én is hasonló esetben voltam mint amit leírtál.ilyenen felesleges vitatkozni de bezzeg más hülyeségre meg szórjuk a pénzt két kézzel.

(#51600) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Srácok!

Egy hete írtam üzenetet egy felhasználónak de azóta nem lépett be. Ha törlöm az üzenetet akkor nem is fogja látni? [Moderálva!]

[ Módosította: jim bcs ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.