Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51566) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Egy kis Emsisoft problémakezelés:

Tegnap élni akartam azzal a lehetőséggel, hogy meghosszabbítom a 3 hónap múlva lejáró licencemet.
Megkértem pár kollégát és barátot, hogy tegye fel a gépére a személyes linkem által az EAM-ot.
Fel is rakták, de nem kaptam meg a plusz 30 napokat! Pontosabban 5x30 napot kellett volna, hogy kapjak.
Mivel egy 3 gépes licencről beszélünk így a 30 nap eloszlik licencenként, tehát gépenként plusz 10 nap jár.

Írtam levelet tegnap késő este az Emsinek! Ma reggelre a Thomas Ott válaszolt és jelezte, hogy sajnos van ilyen probléma a rendszerükbe. Elnézést kért, jóváírta a plusz licenc napokat és még plusz 1 hónapot rádobott!
Annyit még, hogy ez a licenckezelési probléma ismert náluk és hamarosan javítják.

Azt gondolom, hogy gyors és korrekt volt a probléma kezelésük! Nem 2 nap múlva kaptam választ és nem elhajtottak, hanem fontos voltam nekik. A grátisz kompenzáció meg csak hab a tortán.

Eddig kétszer írtam nekik, mind a két alkalommal segítőkészek, gyorsak voltak és hamar megoldják a licenc, akár a szoftveres problémákat.
Plusz a termékük meg igen erős.

Ez a mai akciójuk, plusz a korrektségük plusz két éve licencet jelentett a számomra és a számukra, amit ma meg is vettem.
Az ilyen céget támogatni és segíteni érdemes. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.