Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18402) motacilo


motacilo
aktív tag

Egy-két heti használat után nyugodtan mondhatom, hogy a Bitdefendernek nyomába sem ér a KIS gépterhelés terén, ég és föld a kettő nálam. Ha fokozhatom, az F-Secure az etalon ezen a téren nálam: egy Atom processzoros netbookon fut (igaz SSD és 2GB RAM mellett), de egyáltalán nem terhel semmilyen folyamatot, utoljára ilyet a Nortonnál tapasztaltam anno. :C

(#18403) negyedes


negyedes
addikt

Udv, tanacsok es javaslatok erdekelnenek,

eddig msse hasznaltam win 7 es 8 alatt, de mindket rendszer alatt jelentkezet az a dolog hogy idle-ben kb 20-30% cpu hasznalott generalt. :F egy eger mozdulat es maris 0 mutattot a feladatkezelo. kiprobaltam a comodot de allandoan kotozkodik az android sdk miatt(sokszor nem engedi hogy kuldjek apk az eszkozre).

keresek egy olyan antivirust ami megbizhato es nem kell sokat vele foglalkozni es nem akadalyoz uton utfelen. en meg az avirat szoktam feltenni masoknak, de ott ugye van az a felugro ablak.

ingyeneseket reszesitenem elonyben, de ha jo arban van lehet fizetos is.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#18404) BigManus válasza negyedes (#18403) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Amit biztosan tudok, hogy az AVG nem nyekereg az SDK illetve apk fájlok miatt.
A 2013 Internet Security-hez tudok adni kulcsot.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#18405) odrif válasza blattida (#18367) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm!

20 éve a Prohardveren

(#18406) milu44


milu44
aktív tag

Sziasztok

Egy ingyenes vírusírtó érdekelne meg hozzá tűzfal.(Nem tudom kell-e más.)
Most ESS-m van de ebben a hónapban lejár a licenszem és kellene valami ingyenes védele.
PL szerettem a ESS-ben hogy interaktív tűzfala van ami bejelez rögtön, plusz még nem sok vírusom volt amíg ezt a vírusírtót használtam.
Sok weboldalt meglátogatok mert szeretem az újdonságokat így tehát sok új weblapot is böngészek.
Gépem.
CPU: intel 2.8GHZ 1 mag 2 szál
MEM: 1gb
OP: XP

Ha van valami jó ötletetek védelemre akkor szívesen várom. :D

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#18407) choco01 válasza milu44 (#18406) üzenetére


choco01
addikt

Szia.
Egy hasonló kapacitású asztali gépemen Comodo Internet Security van és teljesen jól működik..
Teljesen ingyenes,van benne tűzfal is és anti virus is! :)

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18408) milu44 válasza choco01 (#18407) üzenetére


milu44
aktív tag

Köszi :D
Tud-e magyarul?
Mennyire gyors a vírus keresése és mennyire jó maga a progi?
Idáig csak az avastról és aviráról hallottam azért kérdezek ilyet.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#18409) choco01 válasza milu44 (#18408) üzenetére


choco01
addikt

Igen, magyar.:)
[Itt letudod tölteni,megtudod nézni.]
Szerintem megfelelő sebességgel keres,a gépet nem "húzza" le.
De azért még várjál hátha ír valaki mielőtt felraknád. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18410) Gigi01


Gigi01
őstag

(#18411) olivera88 válasza Gigi01 (#18410) üzenetére


olivera88
veterán

Leszedted előtte a Nortont?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18412) Gigi01 válasza olivera88 (#18411) üzenetére


Gigi01
őstag

Persze!Restart is volt.

(#18413) milu44 válasza choco01 (#18409) üzenetére


milu44
aktív tag

Köszi már telepítem is. :D

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#18414) olivera88 válasza Gigi01 (#18412) üzenetére


olivera88
veterán

Ajánlanám a Comodo Internet Securityt , teljes védelmet nyújt és ingyenes, de érteni kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18415) Gigi01 válasza olivera88 (#18414) üzenetére


Gigi01
őstag

Köszi,rálesek!

(#18416) choco01 válasza milu44 (#18413) üzenetére


choco01
addikt

Oké,remélem minden rendben lesz.:)

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18417) milu44 válasza choco01 (#18416) üzenetére


milu44
aktív tag

Egyenlőre jól néz ki és nem is bonyolult. :D

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#18418) choco01 válasza milu44 (#18417) üzenetére


choco01
addikt

Akkor örülök. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18419) milu44 válasza choco01 (#18418) üzenetére


milu44
aktív tag

Ezta dragont meg a GeekBudy-t letörölhetem vagy kell a comodohoz?

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#18420) choco01 válasza milu44 (#18419) üzenetére


choco01
addikt

Én fel se raktam mivel tudtam hogy nem fogom használni.:D
Szóval szerintem igen..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18421) milu44 válasza choco01 (#18420) üzenetére


milu44
aktív tag

Nem választhattam ki telepítéskor, autómatán feltette. XD

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#18422) Black Plague válasza milu44 (#18421) üzenetére


Black Plague
tag

De kitudod majd amikor legközelebb telepíted akkor a telepítő alján van valami olyasmi hogy egyéb telepítés vagy ehhez hasonló és ott három kockát lehet látni Geek Buddy dragon és az internet security és ott a pipák kivételével tudod az összetevöket likvidálni..

(#18423) choco01 válasza milu44 (#18421) üzenetére


choco01
addikt

Itt a custom installer.
Magyarul egyedi telepítés..:D

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18424) milu44 válasza choco01 (#18423) üzenetére


milu44
aktív tag

Köszi mind kettőtöknek. :R
Tényleg vaksi vagyok. XD
Akkor most utólag törlöm ezeket, következőre meg nem telepítem. :)

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#18425) t72killer válasza milu44 (#18424) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A dragon amúgy jóféle böngésző. Igaz, a cis-ben egy elavult verzió van, hülyeség volt belerakniuk.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#18426) olivera88


olivera88
veterán

Valamiért fullon megy a proci, A killswitch szerint a rendszer járatja. [link] Ez valami kártevő műve lehetne? Az este átnéztem a gépet MBAM-al de semmit se se talált.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18427) blattida válasza olivera88 (#18426) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez nem full, még 60% sincs. Mi van még, ami fogyaszt?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18428) olivera88 válasza blattida (#18427) üzenetére


olivera88
veterán

Az órajel van maxon az asztali widget szerint, amióta bekapcsoltam a gépet. Meg a HWINFO szerint is.[link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18429) blattida válasza olivera88 (#18428) üzenetére


blattida
nagyúr

Mi az, hogy maxon van az órajel? Hol látsz te olyat, hogy mekkora frekvencián jár a processzor?
A fizikai memóriád valóban jól használt, de ezt okozhatja az aktív virtuális kioszk használat...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18430) olivera88 válasza blattida (#18429) üzenetére


olivera88
veterán

Itt [link] Meg itt [link] Nem szokott folyamatosan 3ghz felett lenni ha nem csinálok semmit ami terhelné.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18431) blattida válasza olivera88 (#18430) üzenetére


blattida
nagyúr

Értem.
Ha jól látom, akkor a hwinfo szerint a minimum és a jelenlegi maximum órajel között van 150Mhz eltérés, az csak öt százalék, de a bios beállítás szerint is 3250-en kell futnia...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18432) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Van rendszergazda és korlátozott fiókom is az OS-en. Mindegy, hogy melyiken indítok keresést a vírus/malware/trójai/stb kereső programokkal? Kipróbálom a Malwarebytes Anti-Malware programot és annyit már látok, hogy ez csak rendszergazda fiók alatt tud frissülni. A SUPERAntiSpyware korlátozott fiók alatt is tud frissülni, de lehet, hogy nem volt hatékony, mikor korlátozott fiók alatt kerestem vele?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#18433) blattida válasza tknof1871 (#18432) üzenetére


blattida
nagyúr

Az mindegy.
Azt, hogy automatikus frissül e korlátozott fiók alól az mbam, nem tudom, viszont a kézi frissítés biztos, hogy működik itt is, ott is. A SAS-nak teljesen mindegy, milyen fiók alatt fut, ugyanis nem sokat ér, sajnos vagy nem sajnos.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18434) tknof1871 válasza blattida (#18433) üzenetére


tknof1871
őstag

Azt, hogy automatikus frissül e korlátozott fiók alól az mbam, nem tudom, viszont a kézi frissítés biztos, hogy működik itt is, ott is.
Kézi frissítés nem működik korlátozott fiók alól. Szerintem a Malwarebytes Anti-Malware automatikusan nem is frissül. Most telepítettem fel, hogy kipróbáljam.

A SAS-nak teljesen mindegy, milyen fiók alatt fut, ugyanis nem sokat ér, sajnos vagy nem sajnos.
Úgy tudtam, a SUPERAntiSpyware az egyik legjobb a maga nemében. :(((

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#18435) blattida válasza tknof1871 (#18434) üzenetére


blattida
nagyúr

A free változat valóban nem frissül automatikusan.

A sas több, mint hat évvel ezelőtt volt az egyik legjobb a saját ligájában, viszont legalább négy éve már szinte semmit sem ér és ez nem azért van, mert visszafejlődtek, hanem azért, mert a konkurencia nagyon lehagyta őket és rengeteg új kártevő van, a sas adatbázisa pedig nagyon kicsi, nem adatbázis alapján pedig semmire sem mész vele.
MBAM, azt kell használni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18436) blattida válasza tknof1871 (#18434) üzenetére


blattida
nagyúr

Most én is kipróbáltam vendég fiók alól az mbam frissítését, valóban nem elérhető a funkció, viszont például adathordozóról bemásolható a friss adatbázis. :R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18437) olivera88 válasza blattida (#18431) üzenetére


olivera88
veterán

De jóval 3ezer Mhz alatt kéne lennie üresjáratban. Attól hogy megvan nyitva a Chrome, a Skype, Dropbox meg pár kisebb program még nem volna szabad h ennyire pörögjön.Most is itt van felmegy 60 ra, sőt néha eléri a 70 et is. [link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18438) AtHoS válasza olivera88 (#18437) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nyisd széjjelebb a szöveges részt. Meg fogsz lepődni mit olvashatsz ott :K mert amit ott jelez az pont, hogy nem processzor használat

read-only mode on the forum

(#18439) olivera88 válasza AtHoS (#18438) üzenetére


olivera88
veterán

Akkor mi? [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18440) AtHoS válasza olivera88 (#18439) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha rákattintasz a felül található CPU szövegre, akkor csökkenő vagy növekvő sorrendbe pakolja a processzeket. Úgy lőjj egy képet

read-only mode on the forum

(#18441) olivera88 válasza AtHoS (#18440) üzenetére


olivera88
veterán

Ittvan. [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18442) zolee0307


zolee0307
őstag

Lehet nem ide tartozik, de szerintem vmit sikerült bekapni. Neteztem, egy feliratot töltöttem le, meg a planetside2 topicban linkelt win timer tester nevű progit. Ezt próbáktam futtatni, comodo rákérdezett és elszigetelt, meg korlátozott futtatást választottam, de így nem indult el, nincs elég jogosultság hibával. Próbáltam ezután engedélyezett alkalmazásként futtatni, de így sem indult el.

Innen kezdődtek a gondok. Nem tudok semmit megnyitni (fájlt, c d meghajtó, program), nincs net, semmi beállítással kapcsolatos menű nem nyílik meg ezzel a hibaüzenettel: a win nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat, fájlt. Lehet, hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel.

A meghajtónál: nem érhető el. Hozzáférés megtagadva.

Érdekes, hogy az mbam megy, de nem talált semmit.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#18445) choco01 válasza zolee0307 (#18442) üzenetére


choco01
addikt

Nem lehet hogy ilyen elszigetelt mód szerűségben maradt a gép?
Nem tapasztaltam még ilyet,de megpróbálom én is hogy futtatok valamit elszigetelt módban.
Újraindítani indítottad már a géped?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18446) olivera88 válasza choco01 (#18445) üzenetére


olivera88
veterán

Nem a gép szigetőlödik el hanem az alkalmazást szigeteli el.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18447) choco01 válasza olivera88 (#18446) üzenetére


choco01
addikt

Eleinte úgy gondoltam én is,vagyis most kipróbáltam és minden más megy..:)

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18448) zolee0307 válasza choco01 (#18445) üzenetére


zolee0307
őstag

Próbáltam újraindítani, de az sem segített. Csökkentett módban visszaállítottam egy korábbi állapotra és most megy.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#18449) choco01 válasza zolee0307 (#18448) üzenetére


choco01
addikt

Érdekes..ilyennel még nem találkoztam,hátha valaki hozzá értő fórum társ tud választ adni, kíváncsi vagyok én is. :D

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#18450) zolee0307


zolee0307
őstag

Comodo lefutattva, nem talált semmit. Lehet kpróbálok egy Kaspersky rescue discet is.

A biztonsági központ sem működött, még csökkentett módban sem. Csökkentett módban a comodo hibát írt és javítani sem tudta magát. Viszont rendszervisszaállítás után most minden olyan mintha nem történt volna semmi.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.