Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47401) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Mi a franc megy ebbe a topicba? Komolyan megint meg akarjátok magyarázni hogy a zacskós fehérje káros, a konditeremben felépített izomzat semmit se ér, és amúgy is aki gyúr az valamit el akar fedni. Valahogy ez mindig előjön, de én már rohadtul unom, nem kell ebbe a topicba írni ha valaki nem űzi ezt a sportot csak szapulni tudja...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#47402) R2D20208 válasza mocsanisi (#47401) üzenetére


R2D20208
addikt

Teljes mértékben igazad van ! Végre valaki fellép ! :K

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47403) spammer válasza R2D20208 (#47402) üzenetére


spammer
veterán

"nem kell ebbe a topicba írni ha valaki nem űzi ezt a sportot"

Elég lett volna ennyi :K ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#47404) Woodslave válasza R2D20208 (#47402) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na végre, akkor tudod mit kell tenned :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#47405) turbobusa válasza Woodslave (#47376) üzenetére


turbobusa
senior tag

Most ezek az agyon szaggatott Zara, faszom márkák a menők. Poén az egészben az, hogy 10-13k egy ilyen gatya, nem olyan strapabíró és egy-két évig menő max az adott "trendnek" megfelelően.
Nekem személy szerint a Levi's a kedvencem, mert árarány értékben jó cuccot kapsz, tartja a színét nem térdesedik évek múlva sem. Hála Istennek én még nem csalódtam benne!
508, 510 is jó, 751/2 az hasonló az 501-hez fazonba.
Valami modernebb téren még a Guess jöhetne szóba, de az mondjuk elég drága és vélemények alapján nem jobb a minősége.
Lee is fasza még nagyon farmer terén. Premier-be érdemes venni, mert nagy választék van s gyakran vannak akciók is. Utóbbi helyen csak Levi's-t kapsz, Lee helyére valami új cég jött, Guess meg alapból nem is volt.

[ Szerkesztve ]

(#47406) Jojo5 válasza turbobusa (#47405) üzenetére


Jojo5
őstag

Guess-nél egy póló ~9k-tól kezdődik, glamour napon -20%-al vettem egyszer egy pólót, hát azért hanyatt nem b@sztam magam tőle...
Pepe Jeans pólók is 9-10k, de ha szezon vége van akkor ~4-5k-ért el lehet csípni 1-2 jó pólót...

Pepe gatyák terén nálam felejtő, egyszerűen a combomon nem jön fel a gatya, hiába jó lenne derékban... Levi's-t nem próbáltam még nagyon, most egy Mexx gatyát nyúzok amit ~50%-os kedvezménnyel szereztem ~10-4k körül és eléggé jól bírja eddig

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#47407) Tamoo válasza R2D20208 (#47390) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez most komoly amúgy, hogy van aki küld neked "adatokat"? :D nem tudom elhinni.

(#47408) spammer válasza Tamoo (#47407) üzenetére


spammer
veterán

Már hogy ne lenne komoly? :F

Nekem is éppen most küldte el Phil Heath az adatait, én tartom nyilván :K De csak mert én kizárólag profikkal foglalkozom. ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#47409) turbobusa válasza Jojo5 (#47406) üzenetére


turbobusa
senior tag

Guess cuccom még nem volt, de én is úgy veszem észre, hogy magát a nevet fizeted csak meg, nincsenek szinkronban az árak. Általában ami nekem egyszer bejött annál maradok, mert van tapasztalatom.
Levi's-t szerintem majd ha veszel farmert akkor érdemes lenne kipróbálni.
Mexx-t Roland-ba vetted?

(#47410) R2D20208 válasza spammer (#47403) üzenetére


R2D20208
addikt

Jól van, de díszitve is elmegy a szöveg. Tetszett. :B

(#47404) Woodslave :Y

(#47407) Tamoo jó nézni a fejlődést. A táblázatok nagyon jók erre. :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47411) Tamoo válasza R2D20208 (#47410) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Gondolom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47412) Woodslave válasza R2D20208 (#47410) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de csak rögzíted, vagy a fejlődésük alapján/megfelelően tanácsokkal is ellátod őket? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#47413) R2D20208 válasza Woodslave (#47412) üzenetére


R2D20208
addikt

Valamiért érzek cinizmust a kérdésben. Becsülettel végzem a dolgom, és nem szeretnék magyarázkodni inkább. :B ( meg el is szeretnél innen zavarni. Úgy érzem senkit nem bántok )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47414) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#47338) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

na menj a faxomba :(((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47415) Woodslave válasza R2D20208 (#47413) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U az iróniát kifejezem smilye-kal-

De hogy lásd komolyan veszlek, valamit nem tudok eldönteni, segíts. Én a böjtös edzés híve vagyok, nem eszek edzés előtt.

de mindenfelé olvasni, hogy egy adag fehérje jó. Ugyanakkor nyomni akarok egy jack-et is. Időben hogyan osszam el a kettőt? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#47416) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#47380) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez egy nagy baromság amit írtál már megbocsáss....
nem azzal érik el a gyorsabb növekedést, hanem azzal hogy megfelelő hibrid fajtákat tenyésztenek ki, amik a megfelelő tápanyagoktól gyorsabban nőnek.
ha egy ilyen csibét leraksz egy 200 hektáros területen akkor az holnap után is ugyanazon az 1 m2-es területen lesz.. esze ágában sincs mozogni, lusta mint a getzi. szoktunk nevelni csirkéket.. b+ olyan tohonyák hogy nem lehet tőlük néha lépni mert az isten faxának se menne odább pár cm-et se.. egész nap fekszenek az etető előtt és zabálnak.. ha odébb kell mennie 1 métert az itatóhoz az már nem tetszik neki ;]
persze nyilván ezek abból is fakadnak hogy túl gyorsan nő, a csontjaik nem elég erősek, meg gondolom az izületeiknek is kurva jó hogy 2 hónap alatt a kiscsibe 3 kilós lesz..
úgyhogy nem feltétlen attól olyanok hogy valami ultramérgező dolgokat etetnek velük amitől kihullik a hajad..
tudatos tenyésztői munka eredménye. persze a megfelelő minőségű és mennyiségű kajára ugyanúgy szükségük van.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47417) Möhe válasza Woodslave (#47415) üzenetére


Möhe
addikt

Időben mit takar hogy nem eszel edzés előtt? 3-4 órával előtte?

(#47418) Woodslave válasza Möhe (#47417) üzenetére


Woodslave
nagyúr

inkább 20 körül

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#47419) Jojo5 válasza turbobusa (#47409) üzenetére


Jojo5
őstag

Guess az ilyen... regen meg jo volt:(

Levi's-t majd kiprobalom:K

A Mexx ruhaim pedig egy Z&A nevu boltban vettem a varosban, akkor vettem Tommy Hilfiger rovidgatyot is a 24k-s ar feleert:U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#47420) Tamoo válasza Jojo5 (#47419) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"rovidgatyot is a 24k-s ar feleert"

A negyedéért elgondolkoztam volna rajta. :DDD bár én biztos igénytelen vagyok, de nem adnék ki ennyit ruhákra.

(#47421) philoxenia válasza BÁ Nutrition (#47416) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha jobban megnézted volna miről írtam, nem mondtam, hogy ugyanazokról a fajtákról van szó... sőt:Ennek kb. harminc negyven éve...

Nem Neked:
A másik az, hogy ki írhat ide? Akkor nevezzük át ezt a topikot "gyúrósok nem natural topikja" cíművé mondjuk? Áll az az állítás, hogy aki nem eszik elvből porokat, az nem lehet gyúrós? Azt nem én találtam ki, hogy az vagy amit megeszel... Természetesen nem tagadom, hogy létezhet olyan eljárás, ahol a 10%-os húsból mondjuk 99%-osat csinálnak, de az 1500Ft-os marhahúsból akkor kb. 15 de inkább 20 000-es lesz, akkor meg már tényleg csak akkor van értelme azt enni, ha nem tudsz megenni egészségügyi okokból, vagy a mennyiség miatt annyi húst, amennyi a fejlődésedhez szükséges....
Sok ipari élelmiszert eszünk. ...én is nyilván, csak próbálom elkerülni, azt, hogy már mást sem egyek....
Nem vagyok vega, nem vagyok "organikus", de azért véleményem még lehet?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47422) R2D20208 válasza deniro2 (#45293) üzenetére


R2D20208
addikt

Számomra csak az a baj vele, hogy nagyon nehezen emészthető. Ha sportolsz, le van terhelve teljesen vele a gyomrod, és puffaszt is. De tény, hogy jogos amit írtál..

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47423) Woodslave válasza philoxenia (#47421) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K persze, de csak mert MODERÁTOR vagy

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#47424) R2D20208 válasza philoxenia (#47421) üzenetére


R2D20208
addikt

Ha nem félnék a sárkánytól, akkor nem lehetne véleményed se :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47425) turbobusa válasza Jojo5 (#47419) üzenetére


turbobusa
senior tag

Na meg a Tommy is kedvencem még, bár nem tudom milyen áron kapható itthon.
Gant is fasza az elegáns vonalon. :)

(#47426) BÁ Nutrition válasza macikos (#47291) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha nincsenek haverok vmelyik kategóriában arról nem beszélünk. mi olyan furcsa ebben?
ez "sajtó" és "tudósítás" gyíkarc módra a gyíkarc oldalán :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47427) BÁ Nutrition válasza philoxenia (#47421) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Akkor nevezzük át ezt a topikot "gyúrósok nem natural topikja" cíművé mondjuk? Áll az az állítás, hogy aki nem eszik elvből porokat, az nem lehet gyúrós?"

ugye te nem vagy értelmi fogyatékos? :F
mi köze a tejsavó fehérjének a naturálsághoz/koxhoz?sima kaja kategória.. még tápkiegnek se nevezném annyira... :F :U
most vagy én néztem be valami, vagy te, de nagyon

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47428) Möhe válasza Woodslave (#47418) üzenetére


Möhe
addikt

akkor minek a dzsekk? 1 kávé is ugyan azt tudja művelni,töredék áron.
Nekem magas ez az edzés előtti böjt, 20 óra,az mejdnem egy teljes nap kaja nélkül. Fölös kiadás a kieg is ilyen kaja mellé.

(#47429) R2D20208 válasza BÁ Nutrition (#47427) üzenetére


R2D20208
addikt

[link] :( :(((

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47430) Woodslave válasza Möhe (#47428) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U honnan tudod, hogy ugyanazt tudja művelni? Meg miért fölösleges a kieg? Csak akkor lenne értelme, ha 3 órával előtte ennék egy csirkerizst, vagy mire gondolsz?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#47431) wertigo1984 válasza R2D20208 (#47424) üzenetére


wertigo1984
őstag

De ő lehet jó sárkány, és nem okád tüzet... :) (én pl először arra gondoltam, hogy lány, a nevéből ítélve) :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#47432) mocsanisi válasza philoxenia (#47421) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Naturál az a testépítést űző személy aki nem doppingol. (most az olyan kiegészítők mint a prohormonok azokat meg tegye mindenki ahova akarja). A fehérjepor, a kreatin, a vitamin, az edzés előtti kiegészítők, mind mind kaják. Annyi erővel ha kávét iszol nem vagy naturál, ha csirkét eszel nem vagy naturál. Oké hogy moderátor vagy de ALAPELVEK! SÁRGA KAPSZULA! 1. hsz.-be minden benne van. De először a fogalmakkal legyünk már tisztába, tudjuk már mi az a fehérjepor, és akkor utána alkossunk véleményt.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#47433) macikos válasza mocsanisi (#47432) üzenetére


macikos
addikt

Erről van szó.

Sok kávét iszol, abban sok a koffein! Tehát teljesítményfokozóval élsz! Tehát nem vagy naturál!

Megfáztál, bedugult az orrod. Na akkor veszel egy orrcseppet. Hoppá, a legtöbb orrcseppben van epinefrin, ami magyarul: adrenalin! Ennyi.

(#47434) BÁ Nutrition válasza macikos (#47433) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mindenki kokszol, csak én vagyok naturál...

amúgy pont ezek a legröhejesebb doppingügyek mikor lábgombára adott kenőcs miatt tiltanak el évekig sportolókat.. pl Benedek Tibi
legalább annyira értelmes egy szervezet ez a wada mint a gangbangsztájlos koreai sárgapákó :R :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47435) Möhe válasza Woodslave (#47430) üzenetére


Möhe
addikt

Csak onnan totózom ki a kieg fontosságát,hogy minden más megvan. De hogy kis híján 1 napig nem eszel edzés előtt,akkor a kávéban lévő koffein is elég lenne hogy felpörgessen.
Agyi szinten hogy bírod? Gondolkodás ,mentális dolgok? Nem vagy lelassulva?
Az vagy amit eszel,nem eszel szinte semmit,ebből kiindulva.....vonok le dolgokat.

(#47436) deniro2 válasza philoxenia (#47421) üzenetére


deniro2
senior tag

Természetesen bárki írhat ide, de nem árt, ha alapfogalmakkal tisztában van, ha nem akarja, hogy leoltsák... :U :D
Ebben a sportban a "nem naturálság" nem a "poroknál" kezdődik, hanem a gyószernél... :D
A fehérjepor semmivel nem kevésbé természetes, mint a c-vitamin, kivonat, oszt csókolom... Aki nem eszik ilyesmit -szíve joga-, az rosszul teszi, mert az optimális fejlődése érdekében szükséges fehérjét vagy be sem viszi, vagy kihagy egy olyan jó biológiai értékű forrást, ami könnyen emészthető és a lehető legkevésbé terheli az emésztőrendszerét... Főleg, hogy én már olvastam olyan őrületeket is, hogy heti! 300g hús a felső határa az egészséges bevitelnek... :(
Egyébként a húsok fehérjetartalma ~20% és a víztartalmuk -zsír%-tól függően- 70-80%, úgyhogy a szárított hús gyakorlatilag tiszta fehérje. A tejsavó fehérje mellet az szól, hogy egyrészt teljes értékű, jól emészthető fehérjeforrás, másrészt a savó a tejipar mellékterméke, ezért nyilván baromi olcsó a beszerzése és viszonylag kevés felesleges cuccot tartalmaz, úgyhogy gyakorlatilag a szárításon kívül sok tennivaló nincs vele (bármit is kommunikálnak a gyártók a hipermátrixaikkal).

(#47437) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#47436) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha a savó mellékterméke a tejiparnak akkor a tej is az, meg a túró is
egyedül a tejszín ami nem? :F

c vitaminos példa nagyon ült :C

más: [link] úgy mégis miből gondolják majd azt hogy 70%os elvonás után normális az hogy nem lesz se nyugdíj, se tb? :F
írországban fizetős az egészségügy nagy része.. de ott 5% volt az adóm, nagyon max...
4 euróért meg olyan eübiztosítás volt hogy ronnie coleman testére átültették a fejedet.. ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47438) R2D20208 válasza mocsanisi (#47432) üzenetére


R2D20208
addikt

Aki nem gyúr, az is Naturál, mert nem doppingol ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#47439) BÁ Nutrition válasza R2D20208 (#47438) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igen, vannak naturál gyúrósok, meg naturál punnyadékok is
igaz nem sok, mert múltkor is láttam a gyógyszertárban egy csomó kokszos öregasszony vette az orcseppet, meg a vérnyomáscsökkentőt, meg a szívgyógyszert
a köcsög drogosok.. nem tudom hogy képzelik. majd jól rájukküldöm a wadát meg a navot..
a gyógyszertárra meg a navot kokszkereskedelemért már több év börtön jár...

(van eladó orrcsepp olcsón) ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#47440) ludsimon válasza BÁ Nutrition (#47439) üzenetére


ludsimon
veterán

Most hallok arról először, hogy az orrcseppben is van dopping.
Miféle hatóssal van a gyúrásra?

Csak mert már 5 napja napi 4x fújom az orrom, mert 7 napja beteg vagyok, de sztem holnap már elkezdhetek kondizni mert eléggé javulok.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#47441) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#47437) üzenetére


deniro2
senior tag

ha a savó mellékterméke a tejiparnak akkor a tej is az, meg a túró is
egyedül a tejszín ami nem?

He :F Bár nem vagyok expert a témában, de szerintem a melléktermék az, ami valami gyártása után megmarad és nem lehet eladni, vagy csak speciális célra, mint ebben az esetben...
A túró vagy sajt gyártása után -mindkettő valahol a tej sűrítése- baromi sok felesleges savó keletkezik, aminek sok haszna már nincs...

(#47442) spammer


spammer
veterán

Az orrcsepp dopping, aki nem gyúr, az is naturál, a tej melléktermék :W

Eszemfaszomegállmimegyitt....

Olvasgassatok inkább :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#47443) macikos válasza ludsimon (#47440) üzenetére


macikos
addikt

Adrenalin

Több százszor erősebb a hatása, mint a koffeinnek. Ettől függetlenül semmilyen hatása nem lesz rád, mivel ahhoz túl kevés van az orrcseppben. Mondjuk ha betolsz 1-2 dobozzal, akkor már van hatása.

Ezt csak azért írtam, mert mindenben van valami, amire rá lehet mondani, hogy doppingnak minősül.

(#47444) Yeffy válasza turbobusa (#47367) üzenetére


Yeffy
veterán

jah, bocsi, látom tudsz élni :D
énkérekelnézést... :N ;]

Jorus: biztos velem van a gond, vagy én élek csóró környezetben, v csak balfasz vagyok, h nem 400k-s fizujú melóm van, lehet, h már nem is oly sokáig, de ahogy wood is írta, kicsit érdekes helyen élsz, h felétek napi 3-4 k elmegy kajára... na mindegy, ez van, nem mindenki felsővezető...
v sztárügyvéd ;]

látom, megint előjött a műizmok, műkaják, meg az önképzavaros dolgok cincálása...
mocsa kivételesen értelmeset szólt :D

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#47445) spammer válasza macikos (#47443) üzenetére


spammer
veterán

Be kell menni éccaka a nyóckerbe, vagy ugrálni kell jó magasból (ernyő nélkül ;] ), esetleg úszkálni kicsit a cápák között vagy ilyesmi... majd jön az adrenalin, nem kell hozzá orrcsepp ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#47446) Jorus válasza Yeffy (#47444) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem se megy el ennyi közel sem, de a környezetemben az az általános, hogy az emberek szarul és drágán kajálnak.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#47447) ludsimon válasza spammer (#47445) üzenetére


ludsimon
veterán

Elég adrenalin tekerni minden nap hétvégén is a balfsz autósok között. Igaz az a mondás, hogy úgy kell tekerni, mint ha el akarna mindenki csapni. Sajnos.

undefined

(#47448) Eagl3 válasza ludsimon (#47440) üzenetére


Eagl3
veterán

Csak nehogy túl izmos legyél az orrcsepptől :D

(#47449) deniro2 válasza spammer (#47445) üzenetére


deniro2
senior tag

A nyóckerben lakom 10 éve... Túl van ez a dolog lihegve... Tegnapelött is full mákosan botorkáltam haza a rosszabbik részen keresztül és köszönöm jól vagyok... Ellenben kőbányán és 13-ban voltak már halálközeli élményeim...

(#47450) spammer válasza deniro2 (#47449) üzenetére


spammer
veterán

Oké, akkor mindenki helyettesítse be a neki "megfelelő" helyet, csak mondtam valamit, lényegtelen igazából :) Amúgy sem vagyok pösti, nem tudom, melyik része a legveszélyesebb. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.